Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 70 évesek beszélgessünk! fórum

70 évesek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. ápr. 30. 20:35
Mindenkinek szép hétvégét kívánok.
1566. Sünciné
2009. ápr. 30. 20:04

Sziasztok!

Bocsánat, hogy mostanában ritkábban jövök, de a lányommal vagyok amennyit csak lehet. Sajnos ezek a munkahelyi gondjai idegileg teljesen kikészítik! Ami az egészben szőrnyű ( és nem azért mert az én lányom ), hogy igazságtalanok!!!

Az előző helyén imádott dolgozni. Mindíg jókedvűen ment be! Nagyon szerették a beosztottai!!!

Remélem Ti jól vagytok!

Karcsi néni, Csörgőkígyó örülök, hogy benéztetek! Gyakrabban is jöhetnétek!!!


Puszilok Mindenkit!!!

Gabi

2009. ápr. 30. 17:59

Sziasztok!


Már rég nem voltam tudom, nem fogjátok elhinni, ballagás helyett az unokaöcsémmel ültem a Madarászban reggel 7-14.30-ig, akkor meguntam, és az utolsó helyre már nem mentünk vissza, mert itt helyben is hivatalosak voltunk 5-re egy ballagásra, igaz, csak az unokaöcsém ment, én mára hulla vagyok.

Most pakolok, mert holnap végre kikapcsolódunk., megyünk a telekre, bár az sem a régi, mert a nővéremék már nem jöhetnek (majdnem szomszédok vagyunk ott lent), nélkülük meg olyan üres az egész. Náluk 1200 négyszögöl, nálunk csak 400 nyírni való fű van, de az nagyon nő. Már most sajnálom Attilámat.

Nagyjából visszaolvastam a leveleket, ne haragudjatok, hogy nem írok most külön külön, hiányoztok nagyon.

Sajna a jövő héten sokat dolgozok, de biztos jövök majd hozzátok!


Jó hétvégét, sok puszi: Timi

1564. 82f54af148 (válaszként erre: 1563. - E0f56cc971)
2009. ápr. 30. 14:47

Biztosan fog örülni a fülbevalónak!Örülök,hogy boldoggá tett a fiad felé nyújtott adakozás.

Puszillak: Éva

2009. ápr. 29. 19:34

Drága Mindenki!

Oly boldog vagyok, mert Fiam neve napja van. Nagyon készültem erre a napra, mindamellett de dolgoztam. Ki furatta a fülét és úgy vágyott egy másik fülibalira és sikerült olcsón vennem egy ezüst domború köves fülivalót. Remélem örülni fog, de még nincs itthon. Nem tom hogy fog sikerálni a meglep., de én várom. Sok örömet Nektek is olyat amilyet most érzek. puszi Mindenkinek és drukkoljatok. köszi. erzsó

2009. ápr. 28. 19:08

Kedveseim! István is benne van!!

Most hétvégén elutazok a kis unokámmal,először,hogy párom elment.Ezért egy pár napig nem leszek.

Most itt és most megragadom a lehetőséget,hogy Anyák napja alkalmából átnyújtsak Nektek egy képzeletbeli csokrot sok szeretettel.


Az Anya! - Egy csoda,

ki életet adott neked,

hallotta első sóhajod,

oly kedves volt lelkének.


Ő adott nevet s rangot neked,

s Ő fogta első lépteidnél kezed,

felé tetted meg első lépteidet,

karját tárva támaszt nyújtott neked.


Kezét fogva jártál újat látni,

formálta ajkaidon szavaidat,

tanított,mit nem s mit szabad,az

első cseresznyét Ő tette füledre.


Szeretett,szidott,ölébe véve csókolt,

ha sírtál nyugtatott,veled nevetett,

puha ágyat vetett,mesét mondott neked,

félálmodban,jó éjt puszit adott neked.


Ő az ki mindent adott számodra -az Anya-

nem várt vissza semmit,nem kölcsön adta,

felnőttél,utadra engedett s közben nevetve,

nyelte,fuldokolva a keserű búcsú könnyeket.


Most menj s fogd meg adakozó kezét,

s mi neki a legtöbb,csókold meg fejét,

add át most neki a szereteted virágát,

ezen a napon érezze,újra a gyermeke vagy!


Sok szeretettel: Éva

1561. 82f54af148 (válaszként erre: 1559. - 5796fb1dbf)
2009. ápr. 28. 18:48

Kedves Zsó! örülök,hogy itt vagy néha.Nem kell sokat,ha nincsen időd,csak tudjuk,hogy megvagy.Amit küldök azt szívből teszem,mert én még az embereket szeretem.A munka sajnos megvár,de egyre szaporodik,

ezért inkább gyorsan elvégzem.Azt nem mondom,hogy nem esne jól egy nagyot pihenni,de majd egyszer arra is lesz idő,sőt csak arra.Puszillak sokszor,szeretettel: Éva

1560. 82f54af148 (válaszként erre: 1557. - Sünciné)
2009. ápr. 28. 18:45

Gabikám Drága! Én itt vagyok sokszor és figyelem kedves levelezéseiteket.Sok-sok levelet kellene visszaolvasnom,hogy tudjam néha miről van szó.Már elég sokat átnéztem,de nem lettem okosabb.Semmi gond akkor ott kezdem ahol folytatni kellene.

A Brigittáék is 04.-én mennének 08.-ig kirándulni vonattal Visegrádra.Egyszerűen megáll az eszem,hogy ennyire nem törődöm társaság ez szervezet.Most aztán végképpen nem értem miért kell nekik tiltakozni,nincs elég baja ennek az országnak? Mikor látja már be valaki,hogy most összefogásra és nem széthúzásra van szükség!

Vak és ördögi emberek tömkelege él ebben a szegény kis országban.Elnézést,hogy így kirobbantam,de ami sok az már sok.Néha reálisan is kellene gondolkozni és ez sajnos sok embernek nem megy.Amúgy semmi bajom,jól vagyunk,csak a méreg forr bennem.Vigyázzatok magatokra.Sok puszit küldök mindenkinek: Éva

1559. 5796fb1dbf (válaszként erre: 1552. - 82f54af148)
2009. ápr. 28. 13:45

Drága Évikém! Vigyázz éskíméld Magad. Nem vagyunk már a fénykorunkban és óvatosan kell mindennel bánni. A munka a mai napig is mindig megvár. Sok ölelés. Erzsó

Ja és nagyon szépen köszönök mindent. pusza

1558. alfoldi13
2009. ápr. 28. 10:08
nálunk felbontottunk egy 10 négyzetméteres teraszt mert beázott...most kátrányozzák ujra betonozzák és burkolják..két unoka velem van most beni lassan két hete adri egy hete.. betonozunk ma és közben fözök hajnalban tettem fel... most minden kátrány szagú
1557. Sünciné
2009. ápr. 28. 10:06

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!

Timikém!

Tévedtem! Mégis lesz sztrájk!!!! Ez nagyon gusztustalan!!!!! A gyerekek egyik legszebb napja és esetleg nem lehetnek ott olyanok akik nagyon szeretnének!!!

Évikém!

Kezdek aggódni érted!!!!!! Remélem nincs semmi baj????? Írjál kérlek!!!!!!!!!!

Klárikám, István!

Rég hallottam felőletek!!!!!!!


Millió puszi!!!!!!!

Gabi

1556. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1555. - Sünciné)
2009. ápr. 26. 15:19

Sziasztok!


Végülis nem mentünk Tázlárra, mert vendégségbe mentek a mamáék, oda is meg lettünk hívva, de mi a mamával szerettünk volna inkább lenni és beszélgetni, bár nagyon aranyos társaságba mehettünk volna.

Így felmentünk Vácrátótra házat nézni, mert nagyon elegünk van már a panelból, borzalmas, 12 éve nem tudom megszokni, csak az vígasztal, hogy másnak erre sem futja. Mondjuk nekünk sem, sajnos örökség volt, meghaltak a párom szülei elég korán.


Gabika! Köszönöm az információt, már mindegy, túlbonyolítottuk az egészet, a gyerekeim nem jönnek, hogy beférjenek a tesómék, már nem mondom vissza, hogy mégis inkább vonatozzanak. De 1 órakor kezdődik, így a gyerekeket aznap nem tudom vinni iskolába, oviba, mert nincs értelme 2 órára, tiszta nem normálisak 1 órára ballagást tenni!


Jó pihenést a hétvége fennmaradt részére mindenkinek!


Puszi: T.

1555. Sünciné
2009. ápr. 26. 09:46

Sziasztok!


Timi!

Úgy hallottam, hogy elhalasztják ezek a jóemberek a sztrájkot éppen a ballagások miatt!!!!!

Nézz azért utána. Éppen a lányommal beszélgettünk, hogy 8-ra halasztották de akkor meg érettségi van és oda is sokan vonattal menek!!!

Nem értem én ezeket!!!!!


Millió puszi Mindenkinek!!!!!!!

Gabi

2009. ápr. 24. 20:59

Sziasztok!


Nagyon hiányoztok Nekem, most is csak beugrottam.

Annyi mindenkit kell mostanában meglátogatnom, vagy ide-oda vinnem, bocsánat, hogy nem jöttem, most értem haza, de sokat gondolok rátok!

Holnap Veresi piacra viszem anyukám, pipiket akar vennni, aztán a fiam névnapjára készülök, vasárnap a tázlári mamát nézzük meg, nics túl jól szegény, sajna (vagy hál'Istennek állandóan megyünk valahová).

Most azon háborgok, hogy csütörtökön ballagás, és vonatsztrájk, nagyon feldühítenek, mert senki nem megy rá, csak mi, így kölcsön kell kérnünk még egy autót, hogy vihessük a tesómat, akinek a lánya ballag, nekik ugyanis nincs autójuk, a buszra meg úgysem férnének fel. Most nem akarok rosszat mondani a MÁVra, de bekaphatják, unom már nagyon őket!

1553. Sünciné
2009. ápr. 23. 11:15

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!

Évikém!

Köszönöm a képeslapot!! Bizony most megenném ezt a finomságot. Mi van Veletek? Remélem jól vagytok!!!

Klári!

Tudod a lányomnak van egy álomruhája az esküvőre és ehhez bizony fogyni kell! Ezt Ő döntötte el, senki nem beszélte rá! Éppen regisztrált a hoxán amikor elkezdte a fogyókúrát és akkor kezdte el egy kis csapat is. Bíztatják egymást és ez sok erőt ad Neki. Most már többen látják rajta, hogy fogyott és ennek nagyon örűl!!!!!!

Timi!

Veletek mi újság? Gyerekek?

István!

Le a kalappal előtted. Te egy példás családapa, férj és nagypapa vagy!!!!!!


Puszi Mindenkinek!!!!!!!

Gabi

1552. 82f54af148 (válaszként erre: 1546. - 2d539db31c)
2009. ápr. 22. 13:37

Klárikám! Azt hiszem több levelet vissza kell olvasnom,amire jelenleg sajnos nincsen időm,mert annyira elvagyok maradva a leveleitek tartalmától,

hogy csak kapkodom a fejem!

Ronda lusta kutya vagyok,de mentségemre szolgáljon,hogy az utóbbi két hónapban rengeteget dolgoztam és fáradt vagyok.Leülök a fotelomba TV-t nézni és a második percben már alszok.

Mindent bepótolok és akkor betudok kapcsolódni a dolgokba.De így csak annyit tudok,hogy az egyik gyermek felvételizik a másik fogyózik,Neked valami problémád van,az István halálra dolgozza magát.És itt kész:(((( Puszillak Benneteket: Éva

1551. 82f54af148 (válaszként erre: 1545. - Alfoldi13)
2009. ápr. 22. 13:31

István! Csodálom az energiádat és mérhetetlen kitartásodat.Remek családfő vagy.Főzöl s gondoskodsz mindenről ami a kis-nagy családod működéséhez kell!Nem kis munka volt és lesz még a költözködés ahogyan leírod.Anyagilag sem két fillér! Minden elismerésem a Tiéd és nem vagy a

legkívül állóbb!!Az unokáid gondolom imádnak,nagyon jó Nagyapa lehetsz!Kívánok jó egészséget a sok végzett munkádhoz.

Puszilom családod minden tagját: Éva

2009. ápr. 21. 19:37

Timike drága! De rég nem beszélgettünk. Nekem észrevétlen teltek a napok, sokat agyataltam, még sem lettem okosabb.

Képzeld, úgy néz ki, hogy sikerült a nagylány felvételije, abba az iskolába, amit először jelölt meg. De igazából csak akkar merem elhinni, ha már az értesítés a kezükben lesz.

Hogy vagytok, hogy vannak a gyerekek?

Puszillak, Klári

1549. 2d539db31c (válaszként erre: 1543. - Sünciné)
2009. ápr. 21. 19:31

Szia Gabika! Megráztam magam, igyekszem túllépni egy problémán.

Olvasom a korábbi levedből, hogy a lányod milyen jól halad a fogyózásban. Gratulálok neki, ehhez erő és kitartás kell, de nem marad el az eredmény. És gyönyörű menyasszony lesz, nem mintha most nem lenne szép, de még csinosabb lesz.

Egyébként jól vagyok, holnap ortopédiára megyek. El nem tudom képzelni, hogy mit tudnak csinálni. Majd elmondom. Ma a gyerekekkel színt választottunk a házukra. Meg kellett küzdeni velük, szerintem túl élénket választottak volna, én egy kicsit finomitottam. Végül kompromisszumra jutottunk.

Sok-sok puszi, Klári

1548. alfoldi13 (válaszként erre: 1547. - 2d539db31c)
2009. ápr. 21. 19:27
hát én csak egy kis teraszt csináltatok de százezrek.. pedig az egész nem több 10 négyzetméternél...
1547. 2d539db31c (válaszként erre: 1545. - Alfoldi13)
2009. ápr. 21. 19:22

Szia István! Miért érzed magad kivül állónak. Te úgyanúgy közénk tartozol, mint bárki más. Kiváncsiak vagyunk rád és a családodra.

Nagy munka előtt állunk, a fiamék házát akarjuk szigeteltetni. Május közepén belevágunk. Ők fiatalok, minimális fizetéssel, ha megfeszülnek sem tudják önerőből megcsináltatni.

Üdvözöllek, irjál bármikor, bármiről.

1546. 2d539db31c (válaszként erre: 1544. - 82f54af148)
2009. ápr. 21. 19:16

Drága Évike! Együttmaradunk továbbra is, ez nem lehet kérdés. Sajnálom, hogy ilyen hosszu ideig nem jelentkeztem, nem voltak jó napjaim.

Egész életemben törekedtem a jóra, úgy érzem továbbra sem változtatok, maradok, aki voltam.

Puszillak, Klári

1545. alfoldi13
2009. ápr. 21. 14:28

hát én mint a legkivül állobb biztos maradok..mig élünk..jelenleg unokázunk Beni van velem a nejem dolgozik én föztem a lányok egy része koleszben az itthon levők tanulnak..bekötötték a csatornát ami itt ne4m is volt olyan egyszerű mint leirom és ha oda irom hogy 490 ezerbe került az egész csak.. hát kabaré...

de kész már csak a visszaigazitás egyengetése folyik...

a hétvégén pedig a teraszt probáljuk ujraszigeteltetni.. mert sajnos itt ott be jön a viz... ezeket nem számitva se unatkozunk a fiam visszament németországba,a naplómba fokozatosan uj képeket töltenek néha én de legtöbbet a gyerekek..a költözés közel se zajlott le végig .. most is tele egy mikrobusz az udvaron de még nem tudjuk hová tenni a fű nő vágjuk megállás nélkül..

2009. ápr. 21. 12:46

Remélem Kedveseim,megmaradtok így együtt nekem?

Mindenkit szeretettel puszilok.Majd a jövő héten,vagy a hétvégén megírom milyen dolog miatt vagyok most itt és mindenütt a szokottnál kevesebbet.

Puszi kedveseim,legyetek jók,vagy rosszak én mindenképpen szeretlek benneteket:Éva

1543. Sünciné
2009. ápr. 21. 10:30

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!


Remélem jól vagytok!!!!! Nagyon csendes minden!!!

Évikém!

Nem hal ki a fórum ne félj!!!!!


Millió puszi Mindenkinek!!!!

Gabi

2009. ápr. 19. 16:04
Lányok! Csak nem kihal a fórum? Bár a jó idő gondolom benneteket a levegőre csábít.Csak én ülök bent mint egy penészvirág.Legyetek jók és boldogok.Puszi mindenkinek: Éva
1541. alfoldi13
2009. ápr. 19. 13:37
látom mindenki a kertben napozik én uj képeket tettem a naplómba unokáról multról jelenről...
2009. ápr. 19. 08:46

Jó reggelt!


Én tegnap délig az üzletben voltam, aztán estig kirándultunk, nagyon jó volt.


Pussz Mindenkinek, és szép napot!

Menjünk kávézni. István jössz?

1539. Sünciné
2009. ápr. 18. 12:34

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!


Remélem mindenki jól van!!!!!!!!

Elég csendes az oldal mostanában!! Igaz én is ritkábban jöttem, de sajnos volt egy kis egészségügyi gondom, de hála az égnek nincs baj!!

Tegnap a nővéremnél voltunk a lányommal. Képzeljétek a lányom fogyókúrázik és már 13 kg.-ot fogyott. Nem drasztikusan csinálja és fut is mellette. Látszik is rajta és ez rengeteg erőt ad Neki!!!!!!!


Millió puszi Mindenkinek!!!!!!!

Gabi

2009. ápr. 17. 15:56
Szép napot mindenkinek.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook