Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 70 évesek beszélgessünk! fórum

70 évesek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1447. 2d539db31c (válaszként erre: 1439. - 82f54af148)
2009. márc. 23. 16:21

Szia Évike! Nem nekem irod, de belekotyogok. Te úgy vagy jó, ahogy vagy. Ezt igazolja, hogy itt vagyunk és beszélgetünk egymással. Én nem tartom rossznak, ha valaki bizalommal fordul embertársai felé. És legtöbbször ráérzünk, hogy ki az akiben megbizhatunk. Természetesen én is csalódtam emberben és fájt is nagyon. Ennek ellenére igyekszem az emberekben a észrevenni a jót, mert mindenkiben ott van. Van, akiben nagyon mélyen elrejtve.

Brigike ügyes nagylány, jó hogy vagytok egymásnak. Egymásra figyelve, egymást szeretve még a rossz is elviselhető. Nem tudtam, hogy a nagylány unokád szakított a barátjával. Ők tudják mit, miért csinálnak. Fiatalok, van bőven idejük, hogy a számukra legmegfelelőbbet megtalálják.

Puszillak, Klári

1446. alfoldi13
2009. márc. 23. 16:08
a 74 éves természetesen semmilyen otthonba nem teszem... most még nincs eszméleténél... kap egy szobát...remélem szüksége lesz rá...
1445. 2d539db31c (válaszként erre: 1438. - Alfoldi13)
2009. márc. 23. 16:03

Szegény mamád és szegény ti. Sajnálom és remélem, hogy rendbe fog jönni. Neked még van mamád, szeresd, ápold, vigyázz rá. Biztos vagyok benne, hogy ekkora családban bőven jut neki is szeretet és figyelem.

Üdv. Klári

1444. 2d539db31c (válaszként erre: 1437. - Sünciné)
2009. márc. 23. 15:58

Szia! Mosolyogva olvastam a leveled, jól belehúztatok a bulizásba. De kell, ez is kell nagyon. Mi is köszöntöttük a picurt, örült az ajándéknak, (mesekönyv és sok ruha). A könyv most a sláger nála. És a halak. Kicsi akváriumban van kettő aranyhala. A boltban meg siet halat nézni (ruszlit). Az is tetszik neki. Tőlük -kicsit megkésve- Zoltán napi köszöntésre mentünk régi volt szomszédainkhoz. Velük vacsorázni mentünk, jót beszélgettünk.

További szép napot, puszi: Klári

1443. 82f54af148 (válaszként erre: 1438. - Alfoldi13)
2009. márc. 23. 09:34
István! Hány éves a Mamád? Egyem a lelked,még ezt is magasra vállalod! Csoda egy ember vagy! Puszillak: éva
1442. 82f54af148 (válaszként erre: 1437. - Sünciné)
2009. márc. 23. 09:33

Gabikám Drága! Látod mire jó egy baba zsúr? A gyerekek alszanak a felnőttek mulatnak! Jól teszitek addig szórakozzatok míg fiatalok vagytok és van kivel.El sem tudjátok képzelni milyen piszok rossz egyedül,lassan,de biztosan kezdek belebolondulni,hogy nincs kihez szólni.Brigitta csak kis lányka még! Vele csak nem úgy tudok beszélgetni mint egy felnőttel,mint Drága jó Párommal.Nagyon vacak a kedvem is néha,de tartani kell magam,hogy Bingókám ne sírdogáljon.Ezért a magamban fojtott dolgok visszahatnak most már nagyon.Na nem panasznap van!!

Brigitta nagyon szereti az iskolát és jól is tanul.Én minden nap kikérdezem a leckét,mert a kis vacak még igényli,csak akkor biztos abban,hogy maradéktalanul tud mindent.Ez eléggé fárasztó néha,de megteszem Neki.

Puszillak sokszor: Éva

1441. 82f54af148 (válaszként erre: 1436. - 2d539db31c)
2009. márc. 23. 09:23

Klárikám! Köszönöm kérdésed,aránylag jól vagyunk.Brigitta szorgalmasan tanul és arany jó kislány.Az előbb az egy szem fiunkat Istvánt vigasztaltam,nagy bölcsen a lánya okán.Nos pont én akit az értetlenség vesz körül,hogy nagyobbik unokám szakított a vőlegényével.Természetesen nem szólok bele,ez az Ő dolga,csak sajnálom.Megint rá kellet jönnöm,hogy az ember másoknak mily bölcs tanácsokat tud adni,de amikor vele is megesik akkor tanácstalan.A videókat szívből küldöm,de szóljatok,ha sok.A sugártól ne félj nem bánt az senkit!

Én már ötször voltam izotópos vizsgálaton.

Nem kell elvonulnod,nyugodtan puszild meg drága szeretteidet,hiszen akkora lelked van.Majd írd meg mit állapítottak meg.Puszillak: Éva

1440. 82f54af148 (válaszként erre: 1434. - 82f54af148)
2009. márc. 23. 09:11

István! A lányod jól teszi,ha nem tűr meg maga mellett olyan embert aki nem szimpatikus neki.Az első időszakban /remélem ezt Te nem tudod?/ a férfiak arany kis arcocskát és jó manót játszanak.

Később lehet megismerni Őket,nagy nehezen.Nyilván a lányod is rá jön valamire ami nem tetszik neki.

1439. 82f54af148 (válaszként erre: 1432. - 5796fb1dbf)
2009. márc. 23. 09:08

Drágám! Én valahogy így / félre/ sikerültem.

A hosszú évek alatt néha-néha rá is fáztam ezen jó,vagy rossz már én sem tudom,tulajdonságomra.

Nem hinném,hogy naiv ember lennék,de annyira szeretnék megbízni az emberekben,sajnos nem mindig jön be. Nagyon tud fájni amikor megbántanak,de nem okulok belőle.Továbbra is hinni akarok bennük.

Nos kedvesem a videókat amiről írsz azt az E-mailon küldöm.Hallgasd s néz nagyon szépek.Rá kell kattintani a kis kék feliratra,utána megjelenik egy táblázat ott OKÉ gomb és indul a videó.

Amennyiben nem ezt kérdezted írd meg,segítek.

Puszillak sokszor: Éva

1438. alfoldi13
2009. márc. 23. 06:00
a mamám agyvérzést kapott ,remélem jobban lesz most kommunikálni se lehett vele sajnos ha javul ide hozom hozzánk...természetesen gondolom 10 nap
1437. Sünciné
2009. márc. 22. 21:15

Sziasztok!

Nemrég értünk haza és gondoltam benézek a kis családomhoz!

Nagyon jól sikerült a babazsúr! A picur hamar elfáradt, de mi még ünnepeltünk! Éjjel fél kettőig! Aztán reggel fél hétkor ( mert a keresztlányoméknál aludtunk ) már hallottam a gyermek csicsergést!

István!

Minden elismerésem a Tiéd ( Tiétek )! Nagyon sok család példát vehetne Rólatok! De főleg Rólad mint családapa!


Évikém!

Remélem jól vagytok! Briginek, hogy megy a suli? Biztos jól hiszen okos kis-nagylány!

Klárikám!

Nálatok, hogy sikerült a bababuli? Biztos jó volt!

Timikém!

Remélem nem feleslegesen ástál és megtaláltad a kincseket!!!!!!!!

Erzsó, Csörgőkígyó!

Nagyon örülök Nektek, remélem most már többször benéztek!!!!


Puszilok Mindenkit!

Gabi

2009. márc. 22. 17:47

Szép napot Mindenkinek!

Bekukkantottam és örömmel látom, hogy az elveszettnek hitt barátaink is meglátogatták a fórumot.


Erzsó! Évike csodás videókkal,képekkel lát el bennünket. A nemrég megnézettnél is lúdbőrös lettem. Ne hagyj itt minket, hidd el nálunk megértőbb, szeretőbb társakat nem találsz.


Csörgőkigyó -nem tetszik a név- nem szeretem a hüllőket. Mi a neved? Szeretnélek a neveden szólitani. Megismerhetünk egy kicsit jobban? Az egyik fiam hasonlón tiedhez, jókorára nőtt. Én is imádom, amikor átnyalábol és kérdi "hogy vagy picinyem?". Szép családom van öt unokával. Minden hónapra jut valaki, akit ünnepelünk, akinek örülünk. És hála az istennek barátaink is, akikkel tudunk jókat beszélgetni, vacsorázni. Sajnos az egyikük itthagyott minket, szerdán temetjük. Félek belegondolni.


István, egyszem fiunk, téged változatlanul csodállak és tisztellek. Ritka emberpéldány vagy.


Gabika! Jól sikerült a bababuli? Jobban vagy már?

Én holnap megyek csont-izotópos vizsgálatra. Aztán karantén, mert sugározni fogok (na nem az ész). Majd meg kell tudnom, meddig kell kerülnöm az embereket.


Timike! Aranyos lóti-futi kis barátném. Mikor tudsz megállni? Olvasom ástok. Én is kapirgáltam egy kicsit kint. Jólesett a levegőn való mozgás. Úgy érzem én is felébredek a téli dermedtségből, nem csak a természet.


Drága Évike! Te vagy a szivem csücske. Köszönöm a sok csodás videót és képet. Hogy vagytok? Brigike?


Mindenkit puszilok, Klári

1435. alfoldi13
2009. márc. 22. 16:34
sok sikert nem érzem mindig az esedékes gondon szeretnék tul lépni most majd Ildi érettségijén vagy Anti továbbtanulási gondjain...és sajnos épp irtam az egyik nagy lányom épp amásodik fiut dobta...
1434. 82f54af148 (válaszként erre: 1433. - Alfoldi13)
2009. márc. 22. 16:01

István! Minden elismerésem a Tiétek.Ennyi minden eszetekbe jut a sok gyermek és gond mellett.Honnan van ennyi erőtök?

A Ti"sikereitek"és életfelfogásotok sok ember előtt példa lehetne.Minden jót és sok sikert kívánok: Éva

1433. alfoldi13
2009. márc. 22. 14:47
Hát ért pár jódolog mostanában például nyertünk az egyik pályázaton 200 ezret ,,,háztartásigépekre mint nagycsaládos és most meg megprobálunk egy unios pályázatot is amin falu fejlesztésként faluturizmushoz épitenénk egy házat, a telek adott valamennyi önerőnk is van hát ha sikerülne.. és a ház tiz év elteltével is jó lehetne a gyerekeknek.. majd.. ilyesmikben ügyeskedünk ügyeskednénk...
1432. 5796fb1dbf (válaszként erre: 1430. - 82f54af148)
2009. márc. 22. 10:20

Drága Bingónagyi!

Olyan önzetlenül jó szívű vagy. Ezt örökölted, vagy kialakult valami. Puszillak és köszönök Neked mindent. A vidit elfogadom, csak mond meg, hogy mikor mit kell csinálnom. pusza

2009. márc. 21. 18:02

Puszi Lányok és egy szem fiúkánk István!

Legyen nyugodt estétek és szép álmotok.

Abból a finom almásból és fasírtból ide is dobhatnál be egy kicsit a családnak Gabikám!

Puszi mindenkinek: Éva

1430. 82f54af148 (válaszként erre: 1424. - E0f56cc971)
2009. márc. 21. 17:58

Drágám!Küldök neked én videókat! Amennyiben szereted őket.Sajnos a gyerekek,ha nem jól nevelik őket / kérlek ezért ne haragudj meg/ akkor hajlamosak csak azt szeretni aki adni tud nekik.

Ne keseregj,majd rájönnek Ők is,hogy ez nem helyes.

Örülök,hogy jól fogod fel,egyenlőre ezen ne keseregj.Most elsődleges a " picinyke" sámlis fiúcskád.Puszillak.küldök videót: Éva

2009. márc. 21. 16:50

Helosztok!

Örülök, hogy mindenki jól van. Én is úgy kikapcsolódnék, de nincs hova. Igenis tudjátok meg, irigyellek Benneteket:)) Azért anyira nem, hogy ne kívánjak boldog, jó kedves bulizást. Hát mindent bele. Sziasztok.

1428. Sünciné
2009. márc. 21. 09:57

Sziasztok!

Erzsó, Csörgőkígyó!

Örülök Nektek! Tiszta szívből!

Ma babazsúrba megyünk!!!!!! Már készülődünk is mert tegnap sütöttem egy nagy fasírtot és két tepsi almást. Ezt a sütit nagyon szereti a család, persze nagyon egyszerű viszont nagyon finom is!!!!!!

Klárikám!

Neked jó névnapozást, csak hoznák már a meleget!!!!

Tegnap itt volt a lányom és belenézett a fórumba. Megint csak a dícsérő szavakat hallottam Rólatok!!

Azt mondta tényleg olyanok vagyunk mint egy kis család!!!!!

Csak ez a fránya köhögés ne lenne!!!!!!!


Vigyázzatok Magatokra!!!!!

Puszilok Mindenkit!!!

Gabi

2009. márc. 21. 09:41

Sziasztok!



Én már megint csak beköszönök.

Gyorsan görgettem egyet, és örömmel látom, itt van Karcsi néni, Csörgőkígyó is, Hurrá!!!!


Sajna visszaolvasni most nem tudok, megyünk anyuéknak kertet ásni meg miegyéb, ezért most nem is írok mást, csak jelzem, megvagyok még!


Gabika, remélem, már nem vagy beteg, és mindenki más is jól van!!!!



Puszka: T.

1426. alfoldi13
2009. márc. 20. 19:37
az osanba járunk...
1425. alfoldi13
2009. márc. 20. 19:32
bio papucsokat vettünk,katinak fehér dolgokat mi mint ápolónő használ.. persze zoknit stb...és mindenféle ennivalót husvéti sonkát... és nem is tudom mi mindent gyümölcsöt mindenfélét ,rengeteg husvéti csokit
1424. e0f56cc971 (válaszként erre: 1422. - 82f54af148)
2009. márc. 20. 18:04
Hellóka! Tudod Kedves Évikém a "kisfiam" aki oly bátor és merész, aki 179 cm magas, 45-ös lábakkal és még nincs 16 éves. Ő szokott a kis barátnőjével dumcsizni a gépen, csak azt nem értem, egész du vele van jóformán, akkor minek még este is 10-11 óráig annyit dumálni. Na mindegy. Mikor összeszólalkozunk - nem komolyan - mindig mondom Neki kapsz egy fülest és el kezd nevetni majd megszólal: lehajoljak, vagy sámlit kérsz? Kérdem én, hogy lehet komolyan beszélni így Vele, mikor el kap a nevetés és nevetünk mind a ketten. Tök jó fej. Drága Évikém és Többiek ugye jól vagytok? Az unokáim sajnos nem igazán fogadnak el nagyinak, mert n nem tudok adni. A másik szülő az az igazi nagyi, mert ő ad. Engem ne szeressen azért senki, mert adok. Én így is jól érzem magam. Nem akarom az estéteket elrontani, vigyázzatok Magatokra és jó éjszakát. Vidit hol lehet igényelni vagy hogy kell kérni illetve mi ennek a menete. Sok puszi Mindnyájatoknak.
1423. 82f54af148 (válaszként erre: 1418. - Alfoldi13)
2009. márc. 20. 16:30
István Kedves! most írjam azt,hogy hála az égnek! Ez tudod nem lenne igaz! nagyon szeretném én is magam mellett a nyüzsgést és a sok gyereket.Persze Te erőn felüli teljesítményed nem szeretném,bár irigyellek.Annyira jó olvasni amikor a sok gyermekkel kapcsolatos dolgokról írsz.Kívánok Nektek kellemes hétvégét és végre egy kis pihenést.Éva
1422. 82f54af148 (válaszként erre: 1420. - 5796fb1dbf)
2009. márc. 20. 16:26

Végre Kedves Erzsikém! A gerenda pedig kerüljön le onnan és soha ne hajts meg te sem a fejed,mint Petőfi mondotta vala.Mi biztosan nem haragszunk Rád ezt bátran kimerem jelenteni a többiek nevében is.

Amikor van időd akkor jössz Kedvesem,én mindig nagy szeretettel fogadlak.Ki az a " merész" akik lefoglalja a géped? Unoka,vagy a fiad?

Várunk,bármikor is jössz minket itt találsz:

Puszillak,vigyázz magadra: Éva

1421. 82f54af148 (válaszként erre: 1419. - E0f56cc971)
2009. márc. 20. 16:19

Drága " csörgökém!" A videókat én küldöm a lányoknak szakmányban az E-mai címemről.Neked is szívesen küldök,ha igényled.Kedvesem nem maradtál le semmiről,mivel a mi itteni kis életünk eléggé nyitott.Én is amikor bejövök,nem kell minden levelet végig olvasnom,hogy tudjam miről is van szó.

Drágám! Vigyázok magamra,de Te is.Tudom még van feléd egy kis restanciám,de ígérem rövidesen pótolom.Puszillak sokszor: Éva

2009. márc. 19. 18:26

Elkésve, de újból itt vagyok. Sziasztok.

Igencsak kimaradtam az összemelegedésből, de megérdemlem, mert elhanyagoltalak Benneteket. Ne haragudjatok. Éppen csak beugrok, mert a gépet mindjárt lefoglalják,de igérem holnap többet írok. Vigyázzatok Magatokra és szép jó éjszakát. Bingonagyi puszillak. Erzsók

2009. márc. 19. 18:20

Sziasztok!

Úgy gondolom egy kicsit lekéstem mindenről. Ahogy olvasom a napotokat, úgy veszem észre elég rég "sziszegtem" be Hozzátok. Milyen videóról van szó, ha kérdezhetem. Nekem is elmondjátok? Olyan kedves ismerősökről beszéltek, mintha már régóta Veletek lennék. Remélem nem vagytok betegek, alföldinek családja és a többiek is jól vannak ugye? Bngónagyi vigyázz Magadra. Kicsörgők, mert a fiamnak kell a gép, de igyekszem többet közöttetek lenni. Sok puszi mindenkinek.

1418. alfoldi13 (válaszként erre: 1416. - 82f54af148)
2009. márc. 19. 08:47
miközben irtam kicsit beleuntam és igy tudnám folytatni hisz itt az élet nem áll...a sok gyerek sok feladat..persze nem mind irigylésre méltó...vannak sulyos gondjaink is...nálatok csendesebb az élet sokkal...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook