Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 70 évesek beszélgessünk! fórum

70 évesek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1357. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1349. - 82f54af148)
2009. márc. 6. 06:39

Szia Nagyi!


Köszönöm az ajánlatot, azért, ha találkozunk, először az arcodat szeretném látni, és jól megölelgetni....aztán, ha akarod megnézem azt is!

Igazad van, én is nevelem a fiam, hogy nem szia, hanem csókolom, ő persze még kicsi, ezért nem tud különbséget tenni, kinek, hogy köszönjön.


Van nálunk a házban egy 22-25 közötti srác, amikor ideköltöztek, 3-szor kértem, hogy tegezzen, de csak a -Jó napot kívánokig futotta neki, amivel engem bántott, hiszen öregített. Ez már szerintem (a lányom tanárának(!!!) szavaival élve!!!) bunkóság! Aztán megkértem az akkor 10 éves Grétámat, köszönjön neki 1-2-szer csókolomot.

Azóta tud tegezni a srác!


Nos, azért jöttem fel, mert kicsit el vagyok havazva, 1/2 4-ig az üzletben ülök, itthon a gyerekekkel foglalkozom, meg reklámtáblákat készítek, alig van vevőm, és nem szeretném bezárni a boltot, kicsit most ritkán leszek, jövő héten 2 tonna ruhát kell leválogatnom, szerintem sosem végzek, de imádom csinálni.


Mindenkit szeretettel puszilok...és nagyon várom a 16-át, no meg a Brigit, meg a Nagyi valagát! Addig is mindháromra sokat gondolok!!!


Erzsike!!! Hogyan levelezzünk így veled????

Mi írunk, de te nem válaszolsz!?!

1356. alfoldi13
2009. márc. 5. 20:46
a kép nagyitás...
1355. 2d539db31c (válaszként erre: 1351. - Alfoldi13)
2009. márc. 5. 20:17
Megnéztem a naplód. Igazán jól néz ki. Neked nagyon megy már a szerkesztés. Mi az az új, amit tanultál?
1354. 2d539db31c (válaszként erre: 1352. - Sünciné)
2009. márc. 5. 20:14

Szia Gabika! Látom nálatok is zajlanak az események. Ma én sem voltam egyedül, a fiatalabb fiamék voltak nálam. Finom madártejjel vártam őket. Tegnap, tegnapelőtt csavarogtam. Már vágytam ki a négy fal közül. És most megint szobafogságra itélt az idő.

Puszillak, Klári

1353. 2d539db31c (válaszként erre: 1350. - 82f54af148)
2009. márc. 5. 20:09

Szép napot nektek is! Drága Évike még mindig meg tudsz lepni. Szuper vagy. Brigike legyél büszke nagyira, ritka kincs.

Jön az a tavasz, a virágok már nagyon bújnak kifelé. Puszillak benneteket, Klári

1352. Sünciné
2009. márc. 5. 19:26

Sziasztok!

Bocsánat, de vendégeim voltak. Itt volt az unokahugom a kislányával ( tudjátok akinek a szüleivel nem nagyon jól sikerült a találkozás ) és itt is aludtak. Tüneményes kislány. Nagyon jól éreztük magunkat!!!

Mondta is az unokahugom, hogy a lányomék nagyon boldogok lehetnek, hogy ilyen anyuka, anyós vagyok. És már most örűljenek, hogy egy csodálatos nagyi leszek! Ettől ( a dagi ) még híztam is vagy 10 kilót. Nagyon jól esett ) nem a hízás )!!!!! Még el is sírtam magam!


Puszilok Mindenkit!!!!!

Gabi

1351. alfoldi13
2009. márc. 5. 12:14
tanultam valamit a képek a naplómban... remélem megtudjátok nézni...
2009. márc. 5. 11:34

Szép napot Kedveseim! Hol és merre jártok?

Remélhetőleg mindenki jól van,csak az idő miatt vagytok csendben.Itt nagyon esik az eső és oly sötét van mintha este lenne.

Várjuk már nagyon a napsugaras tavaszt,de nem akar jönni.

Mindenkit szeretettel puszilok: Éva

1349. 82f54af148 (válaszként erre: 1348. - Ae12cc5be5)
2009. márc. 4. 14:59

Te Tinédzser!! Tudod mi az az öreganyja ....a???

Az enyémről beszélsz Te kicsi bébikém!És tudd meg az sem ráncos nem hogy Te!!! Majd a talinál megmutatom,jó??? Brigi jót nevetett,mivel a 63 éves kis ismerősömet is tegezi.Persze egy illedelmes gyerek ilyet nem tesz engedély nélkül,de a pólyás nagy anyja az írhat ám olyan hülyeségeket,hogy az csak na!!

Az unokaöcsédnek régebbi keletű gondjai vannak? Vagy ez teljesen új?

Puszillak TINIKE-néni: Egy CSECSE_NŐ

1348. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1346. - 82f54af148)
2009. márc. 4. 13:52

Néni az öreganyja valaga, én suhanc tinédzser vagyok apró ráncokkal....sokszor puszilom!


Én is nagyon várom a találkozót, nagyon izgi...most jöttem a váci kórházból, unokaöcsémet vittem haematológiára, katasztrófa a vérképe, teljes Iga és vashiány hiány. Irány az immonológia!


Most mennem kell a boltba, aztán anyuékat meglátogatom, aztán picurral zeneovi!


Sok puszi mindenkinek: Timi néni (hi-hi)

1347. 2d539db31c (válaszként erre: 1346. - 82f54af148)
2009. márc. 3. 19:18

Kedves Évike és Brigike! Tényleg kiváncsian várom a találkozást. Végre láthatom is azokat az embereket, akiket a beszélgetéseink során megismertem, megszerettem. Láthatom, hallhatom, a szemükbe nézhetek. Kiváncsi vagyok a pillanatra. Megörökítjük fotón is.

A szórakozottság, vagy feledékenység szerintem nem korfüggő. Fura helyzeteket tud teremteni. De együtt lehet élni vele.

Az én családom is ismer már benneteket. Gyakran emlegetlek titeket.


Puszillak benneteket, Klári

2009. márc. 3. 14:41

Kedveseim!Öröm olvasni leveleiteket,hogy mennyire tele vagytok izgalommal és nagy várakozással.

Annyira szeretném látni arcotokat a találkozás pillanatában.Kérlek benneteket,amennyiben készülnek fényképek,gondolom igen!! Akkor tegyetek fel belőle az internetre,sőt,ha lehetek szemtelen akkor küldjétek el az E-mail címemre.

És ha jók lesztek,akkor visszaküldök azokból készült montázst.Szépen egybehozlak benneteket egy képben.

Komolyan mondom én talán jobban izgulok mint Ti.

Valóban jó lenne egy szép nyári napon találkozni valahol.Nekem Budapest,vagy környéke is jó,ezt majdan Ti döntsétek el.Brigittát itthon sem hagynám! Lassan jobban ismer benneteket mint én azért nem egészen van ez így.Klári-Gabi-és Timi néni az már ismert dolog nála.Mindig küld puszit is Nektek,csak néha én okos kis memó hiányos agyammal elfelejtem.Gyerekek én komolyan mondom néha csodálkozok,hogy felkelni nem felejtek el! Annyi fölösleges utat megteszek,mert elindulok a lakásban valamiért,mire odaérek nagy részben elfelejtem.Már jön az a korszak: akinek nincsen esze legyen cetlije.

Ezt vettem ki a Ti leveleitekből is,de vigyázat!! Még jó pár év kell ahhoz.Millió puszit küldök Mindenkinek: Éva El ne felejtsem és a mögöttem ülő Brigitta is.

1345. Sünciné
2009. márc. 2. 10:55

Timi!

Már alig várom a találkozást. Remélem nem jön közbe semmi!


Puszi

1344. Sünciné
2009. márc. 2. 10:55

István!

Mi tőrtént a picurral? Remélem már jobban van!!!!

1343. Sünciné
2009. márc. 2. 10:53

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!


Klárikám!

Tényleg nagy élmény a gyerkőccel lenni! Ráadásul nagyon jó érzés, hogy szeret itt lenni nálunk! Élvezi a helyzetet! Pedig nem engedünk meg Neki mindent. Tudod mi sem és a szülők sem szeretik, ha játszik az étellel. Nagyon izgő-mozgó és néha rá kell szólni mert én olyanoktól féltem amire a szülők mondják, hogy ne ijedjek meg. De hát rajtam van a felelősség!

Gondolhatod mennyire vágyom már az unokára!!!!

Valószínü, hogy az unokád az oviba kaphatott el valamit. Reméljük hamar meggyógyul.

A pindur magánbölcsibe jár és beadják a gyerekeket lázasan, mert beveszik őket! Ő is benyalt már mindent!


Remélem a Többiek jól vannak!


Évikém megkaptam a gyönyörű e-mail-t, ( a festett tollakra gondolok ) valami fantasztikus!!!!!!!


Puszilok Mindenkit!!!!!

Gabi

1342. alfoldi13
2009. márc. 1. 09:13
az unokánk most a bacik miatt korházba került de már ki is engedik felment a láza..itt mi nem unatkozunk most három pici játszik a hátam mögött beni sára és adri.,.. mind a nevetésből ugy hallom most ők jol vannak, én vagyok itt egyedüli nagypapa kinek az unokái sdzáma elérheti a harmincat is...minden nehézség nélkül...
1341. 2d539db31c (válaszként erre: 1337. - Sünciné)
2009. febr. 28. 22:00

Sziasztok!


Gabika! Nagyon várom a találkozást, remélem semmi sem jön közbe. A váci kórházba, kontrollra megyek, (pajzsmirigy) ami most csak egy vérvételt jelent. Az eredmény kb. 2 hét múlva lesz meg, akkor újra menni kell és annak függvényében írja ki az orvos a gyógyszert. 7.40-re kaptam időpontot, ez azt jelenti, hogy kora délelőtt tudok Timihez menni.

Annyiban kötődöm Váchoz, hogy Anyukám egy ottani emberhez ment feleségül, ami sajnos nem volt szerencsés választás. Pár év után feladta és hazaköltözött.

Jó érzéssel olvasom, hogy mennyire jól elvagytok a gyerekekkel. Nálunk most a picurka lázasodott be. Anyukája azt mondja, hogy valószinű az óvadai látogatásból vitt haza valamit. Egy lázás kisfiú mellett játszott. De hát ez van, ezt is szokni kell, hiszen ő még szinte búra alatt él. Kell, hogy találkozzon a bacikkal is, így lesz a szervezete ellenálló.


Timike! Olvastam a privit is. Tényleg kellemetlen helyzeteket tud produkálni a szórakozottság. Engem piszkosul zavar. De mit tudok csinálni? Megpróbálom humorral feloldani. Tudok ám magamon jókat derülni. És milyen helyzetek tudok magam körül teremteni! Már orvosnál is panaszkodtam a feledékenységre, szórakozottságra. Elküldött pszichológia vizsgálatra. Kb egy órás tesztet csináltunk. Az értékelés az átlagosnál jobb eredményt mutatott. Kértem hogy nekem is nyomtassák ki egy példányt. Papirom van, hogy oké vagyok, de a gyakorlat!!!


Évike, azért itt is köszönj be néha. És ha netán baj van mindenképp értesits. El sem hiszed milyen rossz volt a bizonytalanság. Az ember rögtön rosszra gondol.


István! Hogy telnek a napok. Szépen fejlődik a kisunokátok? Hogy vagytok?


Erzsók! Ugye nem bántottalak meg? Amit irtam, az tiszta szivből jött. Látom a többiek is keresnek, a döntés nálad van.


Jó éjszakát, szép hétvégét kivánok: Klári

1340. alfoldi13
2009. febr. 28. 20:36
hát én gyerekezek Beni és Sára mamája elutazott és egy hétre enyémek a kicsik...Adri meg már olyan mintha enyém lenne... itt van itthon.. a lányok alszanak ma korán lefeküdtek kifáradtak a nejem is alszik mert ma is és holnap is egésznapos...dolgozik.Igy a házban a dolgok lassabban kerülnek a helyére de már a mosogép egész nap ment mint a másikban.. az ebédet leégettem...eléggé nagyon..ma... viszont már vonalas és mobil netem sőt vonalas és mobil telefonunk is van de tv még nincs bekötve talán jövőhéten most lejátszokról nézünk filmeket ...meséket...
1339. Sünciné (válaszként erre: 1338. - 82f54af148)
2009. febr. 28. 20:13

Drága Évi!

Bizony nem fogod megúszni a találkát! Ez csak természetes, hogy csakis Brigittával jössz! Hisz Ő is közénk tartozik!

Az egészséges irigység az természetes!!!

Már én is nagyon szeretnélek megismerni! Meséltem ma is a lányomnak Rólad és a többiekről!

Ő is azt mondta, hogy nem Bingonagyi hanem SZUPERNAGYI vagy!!!!!!!


Puszillak

Gabi

1338. 82f54af148 (válaszként erre: 1336. - Ae12cc5be5)
2009. febr. 28. 18:53

Mindenkinek nagyon kellemes szép estét és nagyon kellemes álmokat kívánok sok szeretettel.


Kedves " lányok " Timikém,Gabikám és Klárikám!

Nem ússzátok meg a dolgot oly simán!

Amint megjön a szép idő és nem kell korcsolyázni. No meg nagykabátot venni,akkor megbeszélünk egy találkát.Én akkor megyek Budapestre amikor Brigittát is magammal tudom vinni.

Ez vagy szünetben,vagy hétvégén lehetséges.

Minden esetre nagyon szeretnélek megismerni személyesen is benneteket.

Van bennem egy kis irigység a találkátok miatt,de csak egészséges mértékig,hiszen nagyon örülök,

hogy összehoztátok a rendit.Gondolom tele vagytok kíváncsi várakozással.Izgi lesz!Drukkolok Nektek,

remélem megírjátok milyen volt!


Sok puszi mindenkinek,legyetek jók,vagy ne? Nos ezt rátok bízom,sok puszi: Éva

1337. Sünciné
2009. febr. 28. 18:45

Sziasztok!

Bocsánat de ma " Gyermekeztem "! Itt volt a lányom. Mindkettőnk élete párja dolgozott és ilyenkor mindíg átjön!


Évikém!

Máskor ne csinálj ilyet! Rudom, hogy Neked is sok dolgod van, de csak ha annyit írsz, hogy minden rendben nekünk már az is megnyugtató! Féltünk és aggódunk érted!!!!!


Timikém!

Teljesen jól leírtad! De ha esetleg elakadnék majd kérek felvilágosítást!!!! Biztos nem lesz gond!!!! Remélem semmi nem jön közbe mert én már alig várom!!!!


Klárikám!

Remélem összejön a találka!!!!

Rokonokhoz mész Vácra? Én ott laktam 6 éves koromig!


István!

Merre vagy!


Erzsó és Csörgőkígyó is nagyon eltüntek!!!!!


Puszilok Mindenkit

Gabi

2009. febr. 28. 18:37

Sziasztok!


Mindenkinek Nagyon kellemes hétvégét kívánok!


Évike!


Örülök, hogy meglettél, és hogy Brigi is jól van.

Én alig várom, hogy Veled is tudjunk találkozni.

Esetleg nem szoktál Pestre, vagy valamerre ebben az irányban utazni? Ha nem, majd összehozzuk a közeledben valahol...részemről legalábbis ígérhetem!


Gabi, Klári!


Nekem a 16-a jó...remélem nem jön közbe semmi életbevágó!

Gabi! Te nagyjából be tudtad határolni a levelem alapján, hol van a turi?


István!


Hová tűntél?


Erzsike! Kíváncsi lennék, olvasol -e minket?


Sok puszi Nektek: Timi

2009. febr. 28. 10:18

Szép jó reggelt kívánok Nektek Kedveseim.A hét végén nem nagyon leszek itta Hoxán,ezért ne féltsetek.Tudjátok a rossz pénz nem vész el.

A küldemények azért apadtak el,mert oly vacak dolgokat kaptam mostanában,hogy kukába tettem.

Fogok küldeni szépeket,ha azok eddigi küldője haza

érkezik Kubából.

Mindenkit szeretettel puszilok: Éva

1334. Sünciné
2009. febr. 27. 23:02

Klárikám!

Ne aggódj! Én is megnéztem a naptárt és vígan mondtam a Timinek, hogy nekem jó a 15-e. Aztán kezdtem gondolkodni mikor írta, hogy 3-ig érjünk oda mert megy a gyerekért!

Tényleg jó volt mai napom. Annyit nevettünk a kicsin a férjemmel együtt.

Képzeld már annyi mindent mond pedig nagyon nehezen kezdett beszélni. Ha mással beszélgetek akkor Ő megpuszil és azt mondja hahó! Ma mikor jött érte az anyukája mondta, hogy nagyon fáradt erre Atuska " én is "! Annyira édes volt!!!


Puszilok Mindenkit!!!!!!

Gabi

2009. febr. 27. 21:05

Drága Gabi! Nagyon örülök, hogy rendben van a leleted. Hogy jó napod volt a kicsivel. Hogy találkozhatunk egymással. Időnként kelekótya vagyok. Keverek kavarok dátumokat. Ezért minden dolgomat a naptárba irok be, de márciusra még forditani kellett a lapot. Nem tudom miért, de valahogy 15-i beírásra emlékeztem. Sajnálom.


Puszillak, Klári

1332. 2d539db31c (válaszként erre: 1325. - 82f54af148)
2009. febr. 27. 20:55

Drága Évike! Nagy kő esett le a szivemről. Már komolyan aggódtam érted. Azon gondolkodtam, hol - merre kereshetlek. A küldemények is elapadtak. Pár napja semmi. Azt tudtam, hogy szó nélkül nem hagysz itt bennünket. Nem teheted. Máskor figyelmeztess, ha úgy érzed, hogy elhanyagoltunk. Képzeld gondoltunk egy merészet és találkozót szervezünk. Nagy kalandnak igérkezik. Gondold el, találkozik három asszony, akik ismerik egymás örömét-búját-bánatát, de még nem látták egymást. Most nagyon sajnálom, hogy távol vagy tőlünk. De tudom, hogy ezt is meg fogjuk oldani.


Puszillak: Klári

1331. 2d539db31c (válaszként erre: 1326. - Ae12cc5be5)
2009. febr. 27. 20:40

Timike és Gabika!


Én rendesen elnéztem a naptárt. Most, hogy Gabi levelét olvastam, lapoztam a naptárban. Nem tudom miért a 15-e ragadt meg az agyamban? Hétfőn 16-án kell mennem Vácra. Ugye nem okoz gondot nektek?

Nézzétek el nekem, lehet hogy ez már a korral jár? Ugye nem okoz gondot az új dátum. Nem szeretek Vácra menni, de most várom.


Puszillak benneteket: Klári

1330. 82f54af148 (válaszként erre: 1329. - Ae12cc5be5)
2009. febr. 27. 19:09

Timikém Drága! A Brigitta meg gyógyult elmúlt az arcüreg gyulladása.Jár szorgalmasan iskolába és hozza az ötösöket.

Csilla jól érzi magát,bár amióta itthon volt úgy

érzem felerősödött benne a honvágy.Amúgy jó meg van,szépen keres és tanul közben,csak " Mama már úgy mennék haza megint" Magnó szöveg majd mindennap elhangzik.

Más különösebb újság nincsen,azt pedig ne tessék komolyan venni,hogy én is mennék.Addig amíg ilyen " remek " idő van,addig nadrágféken közlekedek.

Majd tavasszal,vagy a nyáron megbeszélünk egy találkát ott ahol a többségnek jobb.

Hogy fut az egér láb nélkül? Hát helyben forog a

hasán!Most nem keresgélek a visszamenőlegesen a levelek között,de értelme sem lenne.Mindegy,nem az a lényeg,hanem az,hogy tiszteljük és szeressük egymást.Szép álmokat puszillak sokszor: Éva

2009. febr. 27. 18:29

Ja, és még annyit Évinek, amíg még itt vagy!


Már olyan sokszor kérdeztem, mi van Brigivel, Csilláról is kérdeztem, de semmit nem írtál róluk.

Minden esetre millió puszi Neki, és persze Neked is!

1328. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1322. - 82f54af148)
2009. febr. 27. 18:22

" Be néztem ide és írtam egy-két sort. / tessék visszanézni, Drágáim!/ Nem nagyon reagáltatok, ezért máshol kerestelek benneteket. "


Én ilyenre nem emlékszem, megírnád, pontosan hányas számú hozzászólásodra gondolsz? Lehetetlen, hogy nem reagáltunk rá.


Nem hagyunk ki, gyere te is, csak tudtam, messze vagy, de jöjjön, aki csak szeretne, én örülök Nektek, örüljünk egymásnak!


Karcsi nénit én sem értem, hiszen aki eddig csatlakozott, azt örömmel fogadtuk, csak ő mindig eltűnik.


Pussz: T.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook