Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 70 évesek beszélgessünk! fórum

70 évesek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1477. e0f56cc971 (válaszként erre: 1471. - Alfoldi13)
2009. márc. 30. 20:06

Kedves István!

Nagyon sajnálom, fogadd őszinte részvétem. Osztozom fájdalmadban.

1476. 2d539db31c (válaszként erre: 1471. - Alfoldi13)
2009. márc. 29. 21:49
Fogadd őszinte részvétem.
1475. Sünciné
2009. márc. 29. 17:22

István!

Fogadd őszinte részvétem, ebben a nagy fájdalomban!


Gabi

1474. 82f54af148 (válaszként erre: 1471. - Alfoldi13)
2009. márc. 29. 15:16

Mindannyiunk nevében fogadd őszinte részvétünket,

mélységes fájdalmadban osztozva:

Adjon a hitet Neked sok erőt a szomorú esemény elviseléséhez.

Ezt szívből kívánom Neked a Kis Család nevében.

1473. 82f54af148 (válaszként erre: 1469. - Ae12cc5be5)
2009. márc. 29. 15:13

Timikém! Nyugodj meg,mindenkivel történnek kisebb nagyobb allűrök.Próbáld kicsit lazábban venni a dolgokat,mert az idegeid így tönkre fognak menni!

Sajnos az én rövid életemben is számtalan kellemetlenség ér,bár nem ilyen jellegűek,de bosszantottak.

Én maximum egy-két órát" mérgelődtem"

Azátn be is fejezetem.Volt és van is egy nevetséges,úgy mondhatnám"halk magán monológom"

Ezt ha valaki hallaná jót nevetne rajtam,mert magamban a következőt szoktam mondani,de szó szerint:"Na-na Éva csitulj! Nem idegeskedünk mások miatt!" Ez annyira bevált,hogy képzeld el hallgatok magamra!Vigyázz magadra nagyon.Puszillak: Éva

1472. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1471. - Alfoldi13)
2009. márc. 29. 12:21

Drága István!


Fogadd őszinte részvétemet, nagyon sajnálom!

1471. alfoldi13
2009. márc. 29. 04:55
a mamám meghalt a naplómba irok időnként vagy irattatok a gyerekeimmel csak...
2009. márc. 28. 21:19

Oh, hát most nézem, Istvánnak most van teendője anyukájával!


István! Anyukádnak mielőbbi jobbulást, azért ha tudsz, írj 1-2 szót!


Most már tényleg megyek, nagyon korán keltem, kiesek a számon!


Puszi Briginek is!

1469. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1468. - 82f54af148)
2009. márc. 28. 21:17

Szia Nagyika!


Biztos nem, erre gondolni sem szabad, max. egy kis bosszúsága adódott. Nekem is van minden nap ilyen. Pl.: reméltem, hogy ma már nem megy el a net+ telefon, de 6-kor megint elment, most jött vissza, vagy: most adtuk el a régi autónkat, amivel nagyon ráfaragtunk. Fél évig kölcsön volt adva, de mi fizettünk rá mindent, ezt most meguntam, (hisz a kötelező, súlyadó stb, nem mindegy). Az autó 5 éve (hitellel) 3.5 millió volt, most 200ezerért tudtam rajta túladni. Kb. ennyibe fog kerülni, hogy életemben először, azon a bizonyos napon, amikor kitettem a hölgy szűrét, megnyomtam az autó oldalát.


Na, nem csak fáradt, fárasztó is vagyok. Most én unom magam!


Jó éjt Nektek!

2009. márc. 28. 16:58

Kedveseim! Aranyosak vagytok,hogy rengeteg dolgotok között is szakítottatok időt,hogy jelezzétek megvagytok és nincsen semmi baj.

István miatt aggódok,csak nem valami baj történt?

Mindenkit nagy-nagy szeretettel puszilok: Éva

2009. márc. 28. 16:26

Sziasztok!


Látom, senki nincs ma itt, na nem baj, elmondom gyorsan, miért vagyok most bosszús.

Tegnap este meg akartam írni nektek, milyen finom lett ez a süti, a család szerint még egy sütim sem volt ilyen finom, bár nem ez volt az első, amire ezt mondták.

Mivel a közeli boltokban nem kaptam diót, én meggyet tettem a tetejére az öntetbe.

Szóval már épp majdnem megírtam nektek, amikor látom, se net, se telefon, és ez így megy egész kedd óta, amikor is a legnagyobb szolgáltató írt egy e-mailt, hogy éjféltől délig nem lesz net, telefon stb. De azt nem mondták, hogy utána minden délután és este is el-elmegy.

Szóval ezért nem jöttem, azt hiszem, szolgáltatót váltok, mert heti 2-szer minimum panaszkodik a család, hogy nem tudnak hívni, csak mobilon, az meg drága.


Holnap sajnos dolgozom, ill. már most is, eddig babáztam (kisfiam). Talán azt még sosem mondtam, hogy az anyagiakon kívül szinte egyedül nevelem a gyerekeket, rám vár minden, de tudom, sok nő van így ezzel, ezért van az, hogy sok a dolgom néha, a párom 24 órából 48-at nincs itthon...most sem, mindjárt megyek a gyerekekkel, a lányom a Műv.házban, Vöröskeresztes bálon lép fel!


Pihenjetek sokat!


Timi

2009. márc. 27. 16:54

Ezt a sütit próbálom most ki, gyors és egyszerű, az, hogy hogy sikerül, 2 óra múlva kiderül (na nem azért 2 óra, mert mégsem gyors, csak dermednie kell)!


Brownie Amerikából


Tészta:

Egy bögre (2dl) vízben felforralok 22 dkg margarint, 4 evőkanál keserű kakaóport, majd lehúzom a tűzről. 2 bögre finomlisztet, 2 bögre kristálycukrot összeforgatok 1 ek. szódabikarbónával, majd az előzőekhez adom. Ezután belekeverek 1 dl natúr joghurtot, 2 tojást, 1 vaníliáscukrot. Vajazott, lisztezett tepsiben a közepesnél kicsit magasabb hőfokon (200 C) 20 percig sütöm.

Krém a tetejére:

Összemelegítek 12 dkg margarint, 4 ek. keserű kakaóport, 6 ek. natúr joghurtot, 1 bögre kristálycukrot, 1 vaníliáscukrot. Ha a cuki elolvadt, leveszem a tűzről, és hozzáadok 1 bögre durvára vágott diót. A kihűlt tésztára simítom.Ha megdermedt, szeletelem.

Jó étvágyat! :)))



AKI KÉRI A 100 SÜTÉS NÉLKÜLI SÜTEMÉNY, ÉS RENGETEG PALACSINTA RECEPTES KÖNYVET, AZ ÍRJA MEG NEKEM AZ E-MAIL CÍMÉT, MERT CSAK A NAGYIKÁÉT TUDOM!

2009. márc. 27. 16:21

Sziasztok!


Annyira aranyos vagy Nagyika!


Ne aggódj, azért nem csak ez jár egész nap a fejemben, lelkesít az üzlet, végre szeretek bent lenni, szépítgetni és dolgozni benne.

Végre elkezdtem rámolni a garázsban az árut, leválogatni stb, és nem vagyok túlterhelt, igyekszem nem cipekedni.

Most főzök-sütök én is, mint Gabi, közben elkezdtem visszaolvasni, most ide-ide ugrok majd pár sorra!


Puszi: Timi

1464. Sünciné
2009. márc. 27. 12:48

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!

Remélem Mindenki jól van!

Bizony Évikém én már sütök főzök. Lassan kész vagyok mindennel! De azért benéztem hozzátok egy kicsit!


Puszilok Mindenkit!!!!!!!

Gabi

2009. márc. 27. 09:41
Minden levélen túl azokat is puszilom akiknek nem volt idejük meglátogatni az oldalt.István miattad kicsit aggódok! Éva
1462. 82f54af148 (válaszként erre: 1458. - Ae12cc5be5)
2009. márc. 27. 09:39

Timikém! Teljes együtt érzésem a Tied!

Arra viszont nagyon vigyázz,hogy egy ilyen rosszindulatú ember ne készítsen ki idegileg.

A volt kolléganődben pedig nem ártana,valakinek tudatosítani,hogy most már elég,mert létezik még becsületsértés is.Amennyiben ezt nem akarod,akkor hagyd figyelmen kívül,mert így idegileg tönkre fogsz menni.Aki ismer az előbb,vagy utóbb rájön kinek is van igaza.Aki pedig elakarja hagyni a vevői körödet azt engedd.Én például a rossz indulatú hírt hozó,vagy nem illő megjegyzéseket tevő vevőket ki tessékelném.Persze nekem könnyű ilyen "jó" tanácsokat adni,mivel nem az én házam ég.Azért próbálj meg valahogy túl lépni rajta és másokat is túllépetni ezen.Puszillak: Éva

1461. 82f54af148 (válaszként erre: 1453. - Ae12cc5be5)
2009. márc. 27. 09:29
Timikém! Egyetértek Klárikával.Sajnos ezt már én is tudom,hogy nem kellett volna annak idején annyira szorgos " méhecskének" lenni.Most rossz az autód,de azért vegyél vissza a gátból.Sajnos a pénz az nagy úr,itt az üzletre gondolok,de Te arra gondolj,hogy az egészséged nem menjen tönkre.Puszillak: Éva
1460. 82f54af148 (válaszként erre: 1454. - 2d539db31c)
2009. márc. 27. 09:26
Klárikám! Én tapintatból nem érdeklődtem a számodra megrázó esemény után.Most már meg kell nyugodni és elfogadni a megváltozhatatlant.Sajnos én is ezt kellene,hogy tegyem!A barátnőd boldog lehet,hogy mellette TE vagy!!! Puszillak: Éva
1459. 82f54af148 (válaszként erre: 1452. - Sünciné)
2009. márc. 27. 09:22

Gabikám! Annak örülök,hogy rendeződtek azok a dolgok.Gondolom örülsz hogy jönnek és együtt lehettek.Nincs annál jobb dolog amikor egy kis baj zsinórjai megoldódnak és mint egy lufi elszáll.

Eltudom képzelni,sőt látom is mily nagy készülődéssel és örömmel várod Őket!Kívánom érezzétek magatokat nagyon jól.Puszillak: Éva

2009. márc. 26. 17:29

Sziasztok!


Nem vállalom túl magam, csak az a helyzet, hogy a volt kolleganő igyekszik áskálódni ellenem (sokan varratnak nála), és nagyon rossz a bevétel, nem megy az üzlet.

Szinte minden délután bejön egy, aki próbálja a jelenlegi hölgyikének bemutatni a "valódi arcomat", tényleg mindennek elhordanak, pedig mindig kedves voltam mindenkivel, már ha láttak, hisz utáltam az üzletben lenni ama bizonyos személy miatt.

Ma például szegény jelenlegi hölgyikét le "bunkó hülyézte" valaki, mert a kirakati díszt nem volt hajlandó eladni neki, közben mélységesen sírta vissza az előző hölgyet, aki ugye mindent eladott, még a játszósarokból a gyerekem játékát is, hiába kértem én a főnöke erre vagy arra.

Rám csak annyit mondott: "hülye picsa" vagyok.

Na, az ilyen embereket nem értem, akik egyoldalú hallomásból ítélnek meg, és el valakit.

Szóval jó lenne kialakítani egy új vevőkört, mert a régiek többsége úgy látszik, az eladó személyéért jött, nem pedig az áruért. Nagyon elkeserítő, pedig, ha tudnák a színésznőről, hogy valójában milyen volt!?!, nekem rengeteg kárt okozott, okoz, az biztos, nagyon megvisel az igazságtalanság!

Klári! Nagyon sajnálom a barátodat, remélem, én nem megyek a közeljövőben temetésre!


Mindenkit puszilok, holnap rendesen visszaolvasok!

1457. Sünciné
2009. márc. 26. 15:29

Klárikám!

Te egy IGAZ JÓ BARÁT vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. márc. 26. 15:11

Drága Gabika! 6-án lesz eredmény, labor és izotóp is. Én is folytonos mozgásban vagyok, vagy hozzám jönnek, vagy én szaladok. Ma is itt volt a picurkám. Apjáék elmentek ügyintézni, kettesben voltunk. Kis idő elteltével már anyának szólitott, de gyorsan kijavította. Tegnap mélységesen szomorú napunk volt. Elkisértük az utolsó utján a barátunkat. Ennyi, a többi kérdőjel.

Puszillak, Klári

1455. 2d539db31c (válaszként erre: 1453. - Ae12cc5be5)
2009. márc. 26. 15:04

Szia drága Timike! Te aztán két végén égeted a gyertyát. Azért ne felejts el kicsit megállni sem.

Az emlékeimben kutatva, én is hasonlóan éltem az életem. Akkor az volt a természetes, az egyetlen élhető út. Mai eszemmel lehet, hogy kevesebbet vállalnák.

Vigyázz magadra és a családodra, puszillak, Klári

1454. 2d539db31c (válaszként erre: 1451. - 82f54af148)
2009. márc. 26. 14:57

Évike! Az eredményért 6-án kell bemennem. Nem lesz semmi gond. Tegnap eltemették a barátunkat. A barátnőmnek mondtam, szivesen elmegyek hozzá, ha úgy érzi, hogy jó lenne valakivel beszélgetni. Csak egy telefon és megyek.


Puszi, Klári

2009. márc. 26. 14:00

Sziasztok!


Én megint csak egy ölelést és sok puszit küldök Mindenkinek, mert rengeteg dolgom van, nem megy az üzlet, igyekszem feldobni egy kicsit, ezért lótok futok, az autóm szerelőnél, gyalog nehezebb egy kicsit, főleg a reggeli cipekedés!


Sok puszi Nektek, remélem, Mindenki jól van, szerintem holnap délután, vagy hétvégén már visszaolvasva jövök!


T.

1452. Sünciné
2009. márc. 26. 13:59

Sziasztok kis családom!

Évikém!

Most nem mulatok, de arra készülök! Persze nem teljesen mulatozás lesz, csal készülök a hétvégére. Jönnek az unokahugomék ( tudod ahol nem nagyon sikerült a találka ). Vele tartjuk a kapcsolatot, már egy párszor voltak itt a kislányával, de most a férje is jön és itt alszanak.

Mindennel elő szeretnék készülni, hogy szambaton csak velük tudjak foglalkozni!

István!

Remélem jobban van az édesanyád!

Klári!

Én is várom a vizsgálat eredményét!

Timi!

Biztos aranyat, vagy olajat találtatok azért vagy ilyen csendben! Írjál kérlek!

Erzsó, Csörgőkígyó!

Megint eltüntetek!


Puszillak Benneteket!!!!!

Gabi

2009. márc. 26. 13:47

Kedves Lányok és egy szem Fiúkánk.Puszillak benneteket,hol vagytok?

Mint a maci elvermeltettek ebben a hidegben?

István! Hogy van a Mamád,remélem javúl az állapota,írj ha van időd.

Klárikám!Mi lett az eredménye a vizsgálatnak,

tudod már? Amennyiben igen légyszíves pletyuld el nekünk.

Gabikám!Veled mi van,csak nem még most is mulatsz?

Timikém!A kert ásást nem függeszted fel? Ebben az időben nem valami jó szórakozás.Itt rettenetesen hideg van az előbb szállingózott a hó.

Erzsikém Te is nagyon csendben vagy!

Csörgökém! Egy sort kérnék Kedvesem.

Klárikám!A név változtatás eléggé bonyolult lenne.

Puszillak benneteket: Éva

2009. márc. 25. 12:21

Sok puszit küldök mindenkinek.Legyetek oly kedvesek és küldjétek már el ezt a vacak időt.Olyan hideg van hogy a hajszálaim is vacognak.

Gabikám köszönöm!

Puszi és sok puszi: Éva

1449. Sünciné
2009. márc. 25. 12:08

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!

Évikém!

Egyetértek Klárival! Te úgy vagy jó ahogy vagy! Imádunk!!!!!!!!!!

Olyan jó kis családot hoztál össze!!!!!!

Azt hiszem ezt írhatom más nevében is!!!!


Puszilok Mindenkit!!!!!

Gabi

1448. 82f54af148 (válaszként erre: 1447. - 2d539db31c)
2009. márc. 24. 14:12

Klárikám! köszönöm kedves soraidat,igen jó dolog,ha az ember körül tudja bástyázni magát,védvonalként ennyi aranyos emberrel,mint az én kis családommal én.

Lehet,hogy mézes-mázos kifejezés,de nagyon szeretlek benneteket kivétel nélkül.Mindenkit puszilok: Éva

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook