Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 70 évesek beszélgessünk! fórum

70 évesek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2009. márc. 19. 08:36
Kedves Leánykák,kicsike családom! Mindenkinek szép napot kívánok és sok puszit küldök: Éva
1416. 82f54af148 (válaszként erre: 1415. - Alfoldi13)
2009. márc. 19. 08:35

Hát mi tagadás a sok családtag miatt irigyellek,de a sok munka miatt nem!El sem tudom képzelni hogyan bírjátok ezt a nagy munkát?Vigyázzatok nehogy később megbosszulja magát.Nagyon erős fizikai és szellemi munkát jelentenek azok amiket leírtál.

Kívánok ezek végrehajtásához jó egészséget és sok erőt: Éva

1415. alfoldi13
2009. márc. 19. 06:37
ma a nejem éjszakás lesz ,hagyom aludni adri konfrészt reggelizett...Viki bepakol én három gyerekkel beszélek msn en reggel különbőző dolgokról mennyi lesz a suli nyaralás... mikor indul Anti haza a husvéti szünetben,és hogy lehetne tuljutni a második fiuválságon Mariannal...befütöttem erősebben ami itt egy kattintást jelent csak éjjel lejebb veszük a fütést a kávét persze megfőztem és már azon jár az eszem mit kéne fözni mindenütt banános dobozok vesznek körbe még nagy a lomtár...de legalább a betétkönyveink előkerültek tegnap ,mert még azt se tudtuk hova került a pakolásnál...képeket furunk a falra, persze gipszkartonos itt majdnem minden belső fal...kinnt állitani kéne hintát csuzdát babaházat de a csavarokat is keresni kell... levágtuk az öszi füvet...
2009. márc. 18. 19:26

Mindenkinek nyugodalmas szép éjszakát és csodás tavaszi álmokat kívánok.Mindenki bújjon a párja mellé melegedni,de kezeket a paplanra:)))


Én a dupla paplan alá:(((

1413. 82f54af148 (válaszként erre: 1411. - Alfoldi13)
2009. márc. 18. 19:23
Kedves István! Amennyiben időd engedi nyugodtan írd tele az egész oldalt.A naplódat és ezt a levelet is örömmel olvassuk és szeretettel gondolunk Rád a nagy kitartásod és gondoskodásod miatt.Sokáig légy még nagyon boldog szeretteid között.Puszi: Éva
1412. 82f54af148 (válaszként erre: 1408. - 2d539db31c)
2009. márc. 18. 19:21
Egyem meg az aranyszívedet! Drágám Te pedig még fiatal vagy és szép.Az unokáid szeme fénye Te vagy!Tehát tessék erősen tartani a család mellett a frontot.Ahogy én tudom mindenki szeret és számít Rád,én is! Ezért Neked is sok erőt és nyugalmat kívánok sok szeretettel: Éva
1411. alfoldi13
2009. márc. 18. 15:25

én vagyok ki nem tüntem el de gyerek gondjaimból ki se látszok.. unokámmal voltunk kindert venni épp hideg tél lett itt, az én nevem Alföldi István az iwiwen is rajta vagyok persze...

egyik lányom állandóan bajban van a fiui miatt a másik unokát vár soroljam én telitudnám irni gondolkodás nélkül az oldalt hisz még hat gyerekem sulis...És 3 uj suliban van az én költözködésemnek köszönhetően

1410. Sünciné
2009. márc. 18. 15:17

Sziasztok!

István nagyon eltüntél! Remélem nincs semmi baj!!

Klárikám!

Elég nehezen akarok javulni!

Én nyertem!! Bejelőltelek az iwiw-en!

Reméljük már meghozza a kis Benedek a meleget mert már kezdem unni ezt az időt. Ma is elmentem vásárolni és " majdnem elvitt a szél ". Aztán meg hóvihar!

Évikém!

Hogy gondolhatsz ilyet, hogy túlterhelsz a csodálatos képekkel, videókkal. Olyan szépek és csodálatosak!!!!!

Timi!

Sajnos nincs infralámpám de amit a keresztlányom ajánlott a sós vizes gőzölés az bejött. Én még nem is hallottam róla. Általában ha szükség van rá, mert nagyon félek, hogy a fülemre húzodik - és elég volt a műtétekből - kamillával szoktam. De ez a sós dolog jobb!!!!


Puszillak Benneteket!!!!!!!

Gabi

1409. 2d539db31c (válaszként erre: 1400. - Sünciné)
2009. márc. 18. 11:41

Szia Gabika! Kúráld magad szorgalmasan, nagyon rossz és fájdalmas tud lenni ez a nyavalya. Mi is a hétvégén köszöntjük a kis Benedeket, remélem meghozza végre a meleget is.

Jó ember volt a barátunk, több mint harminc év füzött össze minket. Minden meg tudtunk beszélni, nem voltak egymás előtt titkaink. Jóban, rosszban számíthattunk egymásra. Fájdalmas volt látni a leépülését, a felesége és a családja küzdelmét.

Mindent megtettek érte, ami emberileg lehetséges.

Te is vigyázz magadra és a családodra.

Puszillak, Klári

1408. 2d539db31c (válaszként erre: 1405. - 82f54af148)
2009. márc. 18. 11:19

Drága Évike! Köszönöm a bátorító szavakat. Mint ahogy Timinek is írtam, ésszel értem és elfogadom a történteket, de a szivemmel, lelkemmel már gondban vagyok. Olyan szomorú, hogy egyre több szerettünk van a túloldalon.

Évikém, csak úgy lehet és érdemes élni, ahogy te csinálod. Maximálisan megértelek, és csodálom a kiállásod. Időnkön komoly próba alé állit az élet. És ezekből nekünk tanulnunk kell. Kitartást, önfegyelmet, szeretetet, megértést, és még hosszan sorolhatnám. Neked még nagyon sok feladatot van, ehhez elsősorban egészség, rengeteg erő és elszántság kell.

Nagyon sok szeretettel gondolok rátok, puszi: Klári

1407. 2d539db31c (válaszként erre: 1403. - Ae12cc5be5)
2009. márc. 18. 11:09

Szia Timike! Vácról mentem Dunakeszin át, -kerülővel, hogy tájékozódjak- és Fótnál mentem át a Cora áruházhoz. Tudod menet közben nem tudok annyira figyelni. Elmentem a lámpa stúdiónál tőlem balra volt/Eglo.lux?/ itt már korábban vásároltunk, valami Ilka fogadó mellett, az jobb oldalon volt.

Természetesen a barátnőnk mellett állunk. Ő is megszenvedte az utolsó heteket. A barátunk betegsége visszafordithatatlan volt. Eszünkkel tudjuk, de a szivünkkel nehéz elfogadni, hogy megváltás volt a halála.

Neked is szép napot, puszi: Klári

1406. 82f54af148 (válaszként erre: 1402. - Sünciné)
2009. márc. 18. 11:09
Gabikám Drága! Oly szívesen küldöm,de némi fenntartással,félve attól.hogy nem-e terhellek túl ezekkel a videókkal benneteket.Én nem túlzok napi 23-30 videót kapok.Van úgy,hogy a rendszer kiírja elérte a 100 E-mailt és nem enged tovább.Nos néha ennyi videót továbbitok.A képeket szívesen készítettem és boldog vagyok,hogy örömet okoztam azokkal.Gyógyulj légyszíves! Puszillak: Éva
1405. 82f54af148 (válaszként erre: 1399. - 2d539db31c)
2009. márc. 18. 11:05

Klárikám Drága! Sajnos a legszomorúbb az amikor elmegy valaki akit szerettünk,becsültünk,de akár csak jobban ismertünk.Ez ellen tenni semmit nem lehet!Kegyetlen,de nagyon igaz,hogy egyszer mindannyian elmegyünk.Természetesen nem mindegy hány éves korában hagyja itt a földi életét ez ember.Amikor Édesanyám elment 53 éves volt én pedig 23 évese voltam.Az maga az összeomlás volt számomra.

A többi családtagom is már nagyon régen elhagyott,

de most amikor Párom elment azt nem lehet egyikhez

sem hasonlítani,abba belehaltam lelkileg.

Most az utolsó nyolc hónap nagyon kegyetlen volt hozzám.Ezen idő alatt elment a Párom,majd utána a legjobban szeretett unokatestvérem,utána egy volt ált.iskolai osztálytársnőm,aztán az unoka nővérem és mindent tetézett most,három hete a Repülő Klub /aminek én voltam nyugdíj után az elnöke/ egyik 35 éves,általunk kiképzett pilótája.Most is lebeg felettem a pallos,mert párom Anyukája 97 éves,

combnyak törést szenvedett.

Én Drágám már ott tartok,hogy csak magam nézem és óvom amennyire lehet,hogy Brigikémet legalább még hat évig nevelhessem,illetve mellette lehessek.

Furcsa,de mennél több "rossz" dolog történik velem annál acélosabbnak érzem magam.Lehet,hogy később ez megbosszulja magát,de nagyon nagy akarattal fegyelmezem magam,de meddig bírom ez a kérdés?

Nos most téged akartalak egy kicsit nyugtatni és látod én öntöttem Rád a "keservem".

Puszillak,vigyázz magadra: Éva

1404. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1401. - Sünciné)
2009. márc. 18. 07:39

Te is vigyázz magadra, infralámpád van (vagy só)?


Puszi: Timi

1403. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1397. - 2d539db31c)
2009. márc. 18. 07:39

Szia Klári!


A sarkon nincs, csak velem szemben.

A sarkon textilbolt van.

Majd mondj egy pontot Dkeszin, amit ismersz, és ahoz viszonyítva elmondom. Egyébként nagyon egyszerű.


Tudod mit nem értek?

Ha te Gödöllőről mész Vácra, hogy jutsz Fótra? Útba esik?


Próbáld megnyugtatni, hogy ez az élet rendje, sajnos néha nehéz és igazságtalan, én is erre gondolok a sógorommal kapcsolatban, nehéz végignézni, mit küzd a fia és a nővérem, mi mindent megtesznek.


Szép napot. Timi

1402. Sünciné
2009. márc. 17. 22:18

Évikém, Brigikém!

Remélem Ti jól vagytok! Köszönöm a sok szépséges képeket és videókat! A lányom és a férjem is megnézte és csak ámultak! Amit küldtél képet rólunk még az iwiw-re is feltettem! Fantasztikus!


Puszillak Benneteket!!!!!!

Gabi

1401. Sünciné
2009. márc. 17. 22:17

Timikém!

Ez tényleg nem a Te napod!

Sajnálattal olvasom amit a Sógorodról írtál!

Nem könnyű most Nektek!!!!


Vigyázz Magadra!!!!!!!

Puszillak

Gabi

1400. Sünciné (válaszként erre: 1398. - 2d539db31c)
2009. márc. 17. 22:15

Szia Klárikám!

Valószínüleg arc vagy homloküreg de azt hiszem nem kell dokihoz menjek mert ez a gőzölés amit a kersztlányom ajánlott nagyon jó!

A hétvégéig ki kell kúrálnom magam mert babazsúrba megyünk! A cseppem születésnapja lesz. Tudjátok akire vigyázni szoktam. Még holnap én is elmegyek nézek még valami kis apróságot, mert a nagy része már megvan!

Bizony nagyon nehéz feldolgozni - már ha fel lehet - egy nagyon jó barát elvesztését. Nagyon sok idő kell hozzá!

Vigyázz Magadra és az egész családodra!!!!


Puszillak!

Gabi

2009. márc. 17. 21:52

Drága Évike! Köszönöm a meglepetés képet. Szuper ügyes vagy. A napok, mint egy gyorsított film, úgy peregnek. Öröm és bánat váltja egymást. Örülök amikor a menyemék megjönnek a pici unokával, hála istennek gyakran találkozunk. És szomorú vagyok, mert elment egy drága barátunk. Nagyon régi és szoros barátság volt a két család között. Még nem tudom, hogyan tovább. Most a felesége mellett állunk, segítünk neki, amiben tudunk.


Évike vigyázz magadra és vigyázz Brigire. Szeretettel gondolok rátok. Puszillak, Klári

1398. 2d539db31c (válaszként erre: 1394. - Sünciné)
2009. márc. 17. 21:37

Szia Gabika! Mi van veled? Arcüreg gyulladás?

Én jövök-megyek, intézkedek. Tegnap Vácon voltam, ma otthon szemészeten. Onnan bementem Pestre a kicsi Benikénknek a névnapjára ajándékot vettem.

Aranyos kis ruhákat és mesekönyvet kap tőlünk. Pénteken köszöntjük, és még aznap este egy régi jó barátunknál megkésett Zoltán napot tartunk. Hétfőn újra megyek Vácra, csontvizsgálatot csinálnak. És készülünk drága barátunk temetésére.

Vigyázz magadra, mielőbbi gyógyulást kivánok. Puszillak, Klári

2009. márc. 17. 21:28

Szia Timike! Látom, ez a nap tényleg nem tied volt. Tegnap voltam Vácon, hazafelé Fót felé mentem, figyeltem merre lehet az üzleted. Hát nem vagyok biztos benne, hogy megtalálnálak. A sarkon van ingatlan iroda? Hétfőn újra vissza kell mennem, izotópos vizsgálatot csinálnak.

Nekem is nyomott a hangulatom. Még nincs meg a barátunk temetésének az időpontja. Szomorú vagyok felfoghatatlan, hogy nincs többé.


Puszillak, Klári

2009. márc. 17. 14:49

Sziasztok!


Jajj, nagyon összejött nekem minden!

Tegnap a bankból telefonáltak, hogy nem fizetünk valami biztosítást, ami feltétele volt a lakáshitelnek 5 éve. Márpedig én fizetem rendesen, hacsak nem kötött valamelyik bankos a nevemben biztosítást úgy 5 éve. Persze bővebb felvilágosítást nem adtak, délután a helyi bankba hiába ment a párom, azt mondták, abban kell intézkedni Pesten, ahol a hitelt igényeltük, ma meg nem ért rá ő sem, én sem, telefonon nem adnak felvilágosítást. Most aggódhatok, miről van szó.


A fiam is beteg lett mára, elmentem az orvoshoz 11-kor, erre szabin van, a helyettese valahol máshol pont 11-ig rendelt. A kulcsomat elhagytam valahol, 2 órába telt, mire megtaláltam, szegény fiam nagyon unta ma velem.


A sógorom állapotáról most inkább nem is beszélek, meg a Ct-jéről, mert katasztrófa, nagyon szomorú.


Szóval ez sem az én napom!


Mindenkit puszilok, gyógyulj meg Gabika (a gőz nem lehet forró, max. 45°C, erre figyelj!)!!!

.........és köszi a megértést!

2009. márc. 17. 12:12

Kedveseim! Vigyázzatok magatokra,most az enyhülés időszakában jobban terjednek a bacik!

Mindenkinek szívesen küldöm a videókat,aki megadta az E-mail címét.Gabikám gyógyulj meg.

Puszi mindenkinek sok szeretettel: Éva

1394. Sünciné
2009. márc. 17. 10:40

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!


Sajnos nem lettem jobban, most is éppen gőzöltem az arcomat mert már kezd fájni!


Vigyázzatok Magatokra!!!!!!!!

Puszi Mindenkinek!

Gabi

1393. Sünciné
2009. márc. 15. 20:15

Szia Timi, Klári Évi, István!

Timikém!

Semmi gond, bárkinek bármikor közbejöhet valami! Ebből ne csinálj problémát!!!!!!!!

Amúgy sem vagyok valami fényesen mert tudjátok a nátha és a köhögés az asthmámnak nem nagyon tesz jót és most is eléggé fulladok!

Megbeszéljük és egyeztetjük az időpontot!!!!!!!


Milliószor puszilok Mindenkit!


Gabi

2009. márc. 15. 18:11

Szia Évi!


Csak szeretném megköszönni a szép videokat, nagyon szeretem őket!


Puszi: Timi

1391. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1390. - 2d539db31c)
2009. márc. 15. 15:10

Szia Klári!


Köszönöm a hozzáállásod, nagyon sajnálom még egyszer ne haragudjatok!


Remélem, Gabi jól vagy, és feljössz még ma, na és azt, hogy 2 hét múlva összejön, addigra hozok porcelán babákat is, mert amikor megbeszéltük, már a szebbeket elvitték, inkább bohócok maradtak!


Puszi Nektek, jó pihenést!: Timi

1390. 2d539db31c (válaszként erre: 1389. - Ae12cc5be5)
2009. márc. 15. 13:17

Drága Timike! Semmi probléma. Legközelebb kb. 2 hét múlva újra kell mennem. Gabikának is gyógyulnia kell. Majd megbeszélünk egy új időpontot.


Puszillak, Klári

2009. márc. 15. 13:06

Sziasztok!


Sajnálatos hírem van.

Nekem jött közbe valami.

Tegnap délután megcsináltam a nővéreméknél a plafon szigetelését, aztán amikor hazajöttem, este telefonált a nővérem, hogy az unokaöcsém lemenne Egerbe, tudnám -e helyettesíteni.

Nagyon nehéz dolog ez, hisz mindössze annyi a helyzet, hogy egy fiatal srác, aki a kórházban van hónapok óta napi 2-szer órákat,egy kis szabadságra, mulatozásra vágyott, mielőtt hazajön az apja, utána úgysem tud majd kimozdulni.

Persze nem mondtam nemet, hogy is mondanék. Így most jöttem haza a kórházból, holnap délelőtt pedig, amikor a nővérem dolgozik, én "kísérem" a sugárra a sógit. Aztán már kedd reggel jön is haza a srác, délelőtt viszont vele fogom hazahozni a sógoromat. Most voltam bent a kórházban, nagyon jól néz ki, remélem, minden rendben megy, mert akarata hála Istennek van!


Még egyszer ne haragudjatok, én nagyon sajnálom, de szívesen elmegyek Gödöllőre Klári, vagy valahová, ahol Nektek jó! Most nagyon rosszul érzem magam, és remélem, ma még felnéztek!!!


Mindenképp válaszoljatok, ha megkapjátok.

Most megyek Sződre a gyerekekért, egyik nővéremnél aludtak, hogy tudjam csinálni a fürdőszobát!


Bocsánat!!! Timi

2009. márc. 14. 21:46
Puszilok mindenkit.Drukkolok Gabikám a gyógyulásod miatt.Hétfőn gondolok Rátok: Éva
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook