Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012. január: indul a lombik fórum

2012. január: indul a lombik (beszélgetős fórum)


64. maszat222 (válaszként erre: 62. - Rúzsvirág)
2012. jan. 5. 12:38

Szia

Én tegnap voltam vérvételem és Hétfőn megyek ekg-ra.

Én holnap kezdem a szurizást:)

12-én megyek az első uh-ra.

63. maszat222 (válaszként erre: 57. - Millica)
2012. jan. 5. 12:36

Szia

Sajnálom!

Mi lett az eredmény?

2012. jan. 5. 11:13

Ma voltam vérvételen, meg EKG-n. Meg bevettem az utolsó fogigátlót.

Jövő héten indul a szurizás.:)

2012. jan. 3. 19:19
Köszönöm Rúzsvirág :)
60. Rúzsvirág (válaszként erre: 57. - Millica)
2012. jan. 3. 19:10

Sajnálom, hogy probléma volt az uh-n.:(

Drukkolok, hogy holnap jó híreket kapj!!!

59. Rúzsvirág (válaszként erre: 58. - Millica)
2012. jan. 3. 19:08
Nekem a párom adja a szurikat. Mivel jobb kezes, a bal oldalra tudja könnyebben beadni. Egymás mellé adta be mindet, 2-3 cm-es felületre. Ha egy nap több volt, akkor is.
2012. jan. 3. 17:50
Van aki tudna tanácsot adni? Ha el kell kezdenem a hormonszurit is szúrni mindegy hogy ugyanarra az oldalra szúrom mkettőt egyszerre vagy jobb ha ellentétesen egyik jobb a másik bal oldalra? Elsőnél én ellentétesen szúrtam bár szerintem mindegy nem ezen fog múlni ... :) De érdekel ki hogy csinálta,vagy ki hogy tervezi.
2012. jan. 3. 17:45

Halihó,


Ma voltam uh-n nagy nyugalommal mentem mert legelső ellenőrző uh-n ugyan mi baj lehetne erre lett. Vmit talált a doki a jobb petefészkemben vérvételre küldött és holnap kiderül hogy tüsző vagy vmi más.

Tehát holnap dől el hogy még két hétig szúrom tovább a decapeptylt vagy kezdhetem szúrni a puregont.

Ha tüsző akkor nem volt elég a decapeptyl dózisa :S érdekes első lombiknál tökéletes volt minden.

56. NYUFIKA (válaszként erre: 55. - E28c748947)
2012. jan. 3. 16:28

Szia pojcsika.

Köszönöm a szurkolást:))))

Gyönyörűek a lányaid egy ilyen párossal én is kiegyeznék.

Az intézetről és Kőrössiről is csak jókat hallottam.Ezért is esett rá a választásom.Szerintem az országban ő a lejobb.

55. e28c748947 (válaszként erre: 54. - NYUFIKA)
2012. jan. 3. 14:56

Szia

Ismeretlenül is szurkolok neked, nagyon jó intézetet választottál.Nekem is dr Kőrössi volt az orvosom, neki köszönhetem a már 4 éves ikerlányaimat.Sok sikert mindenkinek!!!!

54. NYUFIKA (válaszként erre: 53. - Rúzsvirág)
2012. jan. 3. 13:52

Szia.

Igen így együtt boztos könnyebb lesz...

Első lombikom lesz ,mindkét petevezetőm zárt.

Győri kaáliba járok dr Kőrössi Tamás az orvosom.

Áprilisban voltunk első konzin,de volt egy miomám nagyon rossz helyen ezt júniusban megműtötték.Elméletileg novemberben kezdhettünk volna,de a munkahelyemen sem örültek hogy táppénzre mennék,és én is belegondoltam jobb lesz egy nyugis januárban kezdeni...

53. Rúzsvirág (válaszként erre: 52. - NYUFIKA)
2012. jan. 3. 13:02

Szia!


Üdv köztünk!:)


Egyre többen leszünk, így együtt tudunk egymásnak drukkolni!


Első lombik? Hova jársz? Miért van rá szükség?

2012. jan. 3. 10:43

Sziasztok.

Szeretnék csatlakozni hozzátok.

Számításaim szerint 16.án megjön a mensim,és ha beférek a januári keterbe akkor indulunk!!!!!

51. Rúzsvirág (válaszként erre: 49. - Maszat222)
2012. jan. 2. 14:54

Akkor kb. 1 héttel fogsz előttem járni.:)

Én jövő hét kedden indul a szurizás, és 16-án megyek uh-ra.

50. maszat222 (válaszként erre: 48. - Millica)
2012. jan. 2. 09:42

Szia

Akkor nem lehet rosszabb mint 1 hsg. Nekem az kibírható volt bér kellemetlen de csak addig amíg csinálták és utána semmi bajom nem volt. De lehet inkább mégis bevállalom az altatás. Csak még el kell mennem ekg-ra mert az még nincsen meg.

49. maszat222 (válaszként erre: 42. - Rúzsvirág)
2012. jan. 2. 09:37

Szia

A mensi 1 teljes napjától kell a szurikat adni gonal-f75 és merional. 5 napig kell és a 7. naptól uh. Hogy mikor kezdem azt még nem tudom mert most kell neki a napokban megjönni úgyhogy a héten kezdem és az első uh valószínű jövőhét kedd vagy szerda.

2012. jan. 1. 14:59

Sziasztok!

Maszat, Lotti nektek is drukkolok nagyon :)

Nekem júniusban volt az első akkor mindkét oldalon volt 7-7 tüszőm. Ebből végül 5 üres volt tehát 9 petesejt lett amiből 7 termékenyült meg.

Hát ezt itt úgy képzeljétek el mint a futószalag,de viszont nagyon kedvesek a nővérek és az orvosok is itt nincs orvos fogadás,nincs zsebbe pénz meg ilyesmi ez rendes sztk. Szóval a punkció napján sokan voltunk egymás után jöttek-mentek a lombikosok. Mikor a kis 5 ágyas külön erre a célra berendezett helységben felszabadult egy ágy már jöhetett be a következő. Kaptam szurimixet volt benne bódító,fájdalomcsillapító és ami a vérnyomást szabályozza. Nos pár perc után mint aki kissé betépett úgy éreztem magamat :D másokon mosolyogtam hogy párjuk segítségével mennek pisilni közvetlen punkció előtt erre én is így jártam mert szédelegtem. Na meg játszottam az ággyal távirányítós volt és minden része állítható volt :D Az egész leszívás kb 7 perc volt, nekem annyinak sem tűnt. Mikor a tűt amin keresztül leszívják a petét a hüvelyfalon átszúrják köhögnöm kellett és csak tompa nyomást éreztem akkor éreztem szúrkálást mikor a tüszőkbe szúrták a tűt és szívták le a petécskéket. De abszolút tűrhető volt, mikor mondta a doki hogy kész vagyok még vissza is kérdeztem tényleg,komolyan ? :D még be voltam tépve kicsit. Amúgy fiatal orvosnő csinálta. Nekem a fagyibabás beültetés kellemetlenebb volt úgy szétfeszítettek :S ő is egy fiatal orvosnő volt,na de túléltem.

Mindenkinek B.U.É.K!!

47. Rúzsvirág (válaszként erre: 46. - Szandianya)
2011. dec. 30. 12:15
Szomorú nagyon, hogy így van. Az egészségügy elég gáz. Nem tudom, hogy mennyi pénz kellene hozzá, hogy jobbak legyenek a körülmények, meg akik tényleg fizetnek a TB-nek, azok megkaphassák legalább töredékét annak mait befizetnek...
46. szandianya (válaszként erre: 45. - Rúzsvirág)
2011. dec. 30. 11:27
Hát igen!!! De hát lássuk be, kicsit igazságtalanul működik nálunk minden!! Vagy nem???
45. Rúzsvirág (válaszként erre: 36. - Szandianya)
2011. dec. 30. 08:00
De ez azért mégis más, mert mi ugye a TB-be fizetünk, így akár teljesen támogathatnák a gyógyszereket. Nem?
44. Rúzsvirág (válaszként erre: 37. - Millica)
2011. dec. 30. 07:59

Fura, hogy eleve nem altatásban végzik. Itt lehet kérni, de szerintem nagyon kevesen élnek vele, inkább pár perc bódítás.

Az elsőnél hány sejtet szívtak le, és mennyi indult el?

43. Rúzsvirág (válaszként erre: 41. - Lotti86)
2011. dec. 30. 07:57

Persze, hogy lehet.:)

Sajnálom, hogy a novemberi nem sikerült.:(

De majd most!!!

42. Rúzsvirág (válaszként erre: 38. - Maszat222)
2011. dec. 30. 07:57
Hányadikán kapod az első szurit? És miket írt fel neked?
2011. dec. 29. 20:37

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, ha lehet. Bár mi még egy picit később indulunk, mert a novemberi sajnos nem sikerült, de február környékén ismét belevágunk. :)

40. maszat222 (válaszként erre: 34. - Rúzsvirág)
2011. dec. 29. 20:22

Akkor kb egyszerre megyünk majd :DDD

2012-es év a Mi évünk lesz lányok!!!!

39. maszat222 (válaszként erre: 37. - Millica)
2011. dec. 29. 20:18

Én is gondolkodom hogy nem kérem az altatást mert utána még észhez tér ez ember az nem kevés idő.

Mennyire fájdalmas? Mennyi idő kb? Mert 5 percért nem szívesen kérném az altatást akkor inkább kibírom valahogyan.

2011. dec. 29. 20:16

Sziasztok

Kicsit eltűntem ezek az ünnepek kifárasztanak :D

15-én voltunk a Dokinőnél és felírta a szúrikat. Hála az égnek nem kell fogigátlót szednem. Jan 4-5 felé kell megjönni és kezdjük szurikat. 7 naptól uh.

Jaj már alig várom :DDD

2011. dec. 29. 19:26

Sziasztok!

3. lombik után a gyógyszerek,hormonok itt is mkinek fizetősek nem írják jóvá. Úgyhogy csak az államilag támogatott 3 lombik mellé jár az "ingyen" gyógyszer,hormon...

Rúzsvirág hamar itt van a punkció ,legalábbis nekem innestől úgy repül az idő. Nekem kb punkció 11-e körül lesz ,nem altatásban végzik :S na de már egyszer túléltem :) most is menni fog.

2011. dec. 29. 18:43

Ez olyasmi szerintem mintha itt egészségbiztosításod lenne!

De ha belegondolsz akkor sem ingyen van az akármilyen kezelés, csak a félretett pénzedből biztosítod azt!!!!

35. Rúzsvirág (válaszként erre: 33. - Millica)
2011. dec. 29. 10:15
Ezt nem teljesen értem. Akkor a három támogatott az szinte ingyen van, mert magán betegbiztosításod van? Vagy a biztosító felé fizetni kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook