Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012. január: indul a lombik fórum

2012. január: indul a lombik (beszélgetős fórum)


2012. jan. 18. 15:42
Nagyon ügyesek vagytok mindannyian.Megjártam én is a dokit.Ma este tüszőrepi,klion tabletta és pénteken leszívás.Remélem mi is ilyen ügyesek leszünk.Már szurkál meg fáj rendesen.
183. maszat222 (válaszként erre: 181. - Rúzsvirág)
2012. jan. 18. 13:07

Nem kellett vinni semmit mindent ott adtak.

Hálóinget, papucsot mindent.A hálóinget úgy kell felvenni hogy a kötős része legyen hátul. Papucs olyan cipőre is húzható egyszer használatos. Minden ott van az öltözőbe de aki felkísér mindent odaad a kezedbe.

A branült csak a műtőbe kötötték be de kb 1 perc sem volt.

Doxycycline-t, Methylprednisolone-t és Utrogestan-t írt fel.

az első kettőt csak pár napig kell szedni a Utrot meg legalább addig míg ki nem derül hogy mi az eredmény.

182. Rúzsvirág (válaszként erre: 181. - Rúzsvirág)
2012. jan. 18. 12:33
Vagyis milyen gyogyikat írt fel a dokinő, amit szedni kell?:)
181. Rúzsvirág (válaszként erre: 167. - Maszat222)
2012. jan. 18. 12:32

Köszi, hogy leírtad mi volt.:)


Annyit kérdeznék, hogy kellett vinni valamit magaddal? Hálóing, papucs?

Külön bekötötték a branült, vagy csak a műtőben?

Milyen gyógyzsereket kaptál utána?

2012. jan. 18. 12:30

Annyira jó ennyi szuper hírt olvasni.:))))

Remélem én is csatlakozok majd hasonló jókkal!!!

179. millica
2012. jan. 18. 12:21

Sziasztok !

Na megvolt a leszívás. Elég fájdalmas volt :( 8 petesejt holnap kiderült mennyi termékenyül meg remélem mind :)

Nagyon szorítok mindenkinek!!

178. Szileva (válaszként erre: 177. - Maszat222)
2012. jan. 18. 11:20

Maszat! Ez nagyon jó eredmény!

Drukkolok én is mindenkinek!!

A pozitív hozzáállás sokat segíthet!

2012. jan. 18. 11:09

Na nekem is meg van az eredmény 12 ből 7 db termékenyült meg :DDD Pénteken délután kapom őket vissza. Jaj már alig várom :)) Holnap még kell őket hívni a pontos időpontért.

Lányok mindenkinek szuritok!!!

176. Szileva (válaszként erre: 175. - Ditta28)
2012. jan. 18. 10:51
remélem is, hogy jól viselkednek! Megbeszéltem velük, hogy ügyesek legyenek!
175. Ditta28 (válaszként erre: 174. - Szileva)
2012. jan. 18. 10:36
Nagyon jó! A 6-ból ez szuper arány!
174. Szileva
2012. jan. 18. 10:31

Nálam kiderült a 6-ból 3 termékenyült meg, de van még egy, amit várnak hátha...

pénteken kell mennem visszaültetésre.

173. NYUFIKA (válaszként erre: 172. - Ditta28)
2012. jan. 18. 10:20

Igen rövid protokoll.A 2. nap kezdtem a szurit.Első 2 nap 187,5 mátol 150 gonal.

Köszönöm a választ egy kicsit megnyugodtam.Már azon kezdtem agyalni biztosan nem használ a szuri.)))

172. Ditta28 (válaszként erre: 171. - NYUFIKA)
2012. jan. 18. 10:12

Én semmit sem éreztem. Talán csak a vége felé, a 10. nap körül. Olyan puffadásszerűt... Pedig azért elég sok tüsző volt bennem ezek szerint.

Egyébként én nagyon féltem a punkció előtti napon, mert a férjem úgy felidegesített, úgy felhúztam magam, hogy úgy éreztem, az összes kidurrant bennem idő előtt :) de szerencsére nem...

innentől kezdve már nem szabad idegeskedni :)

most viszont eléggé fel vagyok fújódva. még pár napig így is lesz.

szóval ne ijedj meg, ilyenkor még picikék a tüszők.

gonal előtt adtál valamit? vagy ez rövid protokoll? én suprefactot szúrtam előtte 2 hétig. milyen változó mindenhol....

171. NYUFIKA (válaszként erre: 170. - Ditta28)
2012. jan. 18. 10:07
Igen gonalt szúrok.Én is úgy számoltam kb jövő hét csütörtök punkció.Ma éppen azon gondolkoztam,nem kéne e már éreznem valamit,így a 3.szuris napon?Te éreztél ilyenkor már valamit?
170. Ditta28 (válaszként erre: 169. - NYUFIKA)
2012. jan. 18. 09:56

Ha minden jól megy, neked legjobban a hónap végén kell szorítani? Jól számolom?

mit szurizol? csak gonal F-et?

169. NYUFIKA
2012. jan. 18. 09:53

Ügyik vagytok Lányok!!!!!

Csak így tovább.....

168. Ditta28
2012. jan. 18. 09:50

Hát akkor kezdem én az eredménnyel:

18 petesejtet szívtak le, 13 volt megtermékenyíthető, ebből 8 termékenyült meg.

Péntekig kell eldöntenem a visszakértek számát, de így telefonon keresztül megengedték, hogyha nem tuti minőség, akkor lehet szó a 3-ról is, viszont ha jól találják osztódni őket, akkor maradjon a 2.

Várom tőletek is a további jó híreket, drukk mindenkinek!

167. maszat222 (válaszként erre: 166. - Rúzsvirág)
2012. jan. 18. 09:33

Szia

9-re kellett mennünk. Kicsit korábban értünk oda úgyhogy még várnunk kellett. 9 után szólítottak.

Először még 1 uh volt ott ahol szokott lenne.

Majd felkísértek az öltözőbe, mindent a kezedbe adnak és hagynak átöltözni. Vannak szekrények is ahova tudsz pakolni és be lehet zárni. A kulcsot majd elkéri az aki majd bekísér a műtőbe ő majd figyel rá. Kb 9: 40 kor mentem a műtőbe addig várakoztam. Bekísérnek és mindent elmondanak mit kell csinálni és mit fognak csinálni. Az altató orvos fog még pár dolgot kérdezgetni és mondja hogy milyen érzés lesz. Én még a kis lámpákra emlékszem a mennyezeten és utána csak a nagyokra a pihenőbe. Én már 10- kor kit voltam.

A pihenőbe egyből megmondják mennyi lett, még kicsit komás leszel olyannak fog tűnni mintha álmodnád :DDD

Utána még az ágyon feküdtem kb 20 perc és utána átültek a fotelbe nagyon kényelmes:))

Adnak teát meg van egy kis nasi is.

Az infúziónak le kell mennie. Engem 11:30-kor engedtek el.

Még utána le kellett menni a dokinőhöz és felírta a gyógyszereket és elmagyarázta hogyan kell szedni.

A párom ahogy elmondta kb 10.kor hívták nem kellett átmennie a másik épületbe oda fogják felkísérni ahova téged is csak neki nem kell bemennie a műtőbe. A személyie fog kelleni!!! Addig fele nem is foglalkoznak még veled nem végeztem mert ha tőled nem tudnak leszívni semmit akkor neki nem kell semmit csinálnia.

Remélem mindent leírtam. Ha nem kérdezz és mondom.

Nem volt vészes az egész!!!

A hasam az feszült utána, de ha kérsz adnak fájdalomcsillapítót.

Mára már jobb a hasam de még mindig olyan mintha fel lennék fújódva.

166. Rúzsvirág (válaszként erre: 151. - Maszat222)
2012. jan. 18. 07:44

Maszat!


Megtennéd, hogy leírod részletesen, hogy hogyan volt az egész? Akár ide, akár privibe, mert ugye én is a Kováts dokinőhöz járok, és valószínű, hgy azonos lesz az eljárás.


Az is érdekelne, hogy mikorra mentetek, és a párodnak mit hogyan kellett.


Köszi előre is.:)

2012. jan. 18. 07:43

De jó, hogy mindenkinek ennyire jó eredményei lettek.:))


Már nagyon várom, hogy én is túl egyek rajta. Holnap megyek uh-ra, és gondolom akkor már lesz időpont.

164. millica
2012. jan. 17. 18:49

Köszi maszat :) drukk neked is hogy mind megtermékenyüljön!!

Ditta én is írtam hogy a dokinő csak mosolygott rajtam mikor kérdeztem hogy nem lesz már több tüszőm? uh-kra jártam akkor még. És nézte hogy nekem 14 volt elsőnél és hát nekem 5 tüszőben nem volt is volt petesejt :( és most tudtam meg hogy túl lettem kicsit stimulálva ahhoz képest most is ugyanolyan adagot szúrtam és fele annyi lett.

Amúgy embere válogatja van akinek sok van és mind tökéletes minőségű. Nekem elsőnél 7 megtermékenyült petesejtből 5 nem élte meg a 3.napot sem szóval bizony nálam a minőség rovására ment a mennyiség. De kinél hogy.. Végül a doki mondta a mostani 7 nagyon szép tüszőre hogy a mennyiség most jó bár még van 3 kisebb is.

Holnap már hajnalban veszek be fájdalomcsillapítót úgy hogy 4 óra múlva még be tudjak venni egyet kb fél órával a punkció előtt. Bár kapok szurit is előtte,de biztos ami biztos inkább megteszek mindent amit csak lehet a fájdalom ellen. Bár elsőnél is csak minimális szúrkálást éreztem semmi mást és kész voltam pár perc volt csak.

163. Szileva
2012. jan. 17. 18:25
Én már megettem egy fél túrót mióta hazajöttem, + egy nagy pohár tejet. Ma már több nem fér belém, mert még megittam 1 nagy üveg vizet is délután....
2012. jan. 17. 18:21
Ditta,Szileva,Maszat nagyon ügyesek vagytok,mostmár pihenjetek és készítsétek a méheteket a babákra!Millica ügyes legyél,szorítok ezerrel!
161. Szileva
2012. jan. 17. 17:58

Remélem holnapra már jobban leszek én is.

Mindez mondjuk nem számít, csak sikerüljön a picúrkáknak rendesen fejlődni...

160. maszat222 (válaszként erre: 157. - Szileva)
2012. jan. 17. 17:45

Gratula!!!

Az én hasam is mintha szét akarna szakadni.

De talán már holnapra jobb lesz!

159. Ditta28 (válaszként erre: 157. - Szileva)
2012. jan. 17. 17:42

Gratulálok!

Nekem is fáj a hasam, mintha le akarna szakadni, komolyan.

és gömbölyödik :))))))) jól megpiszkálhatták

158. Ditta28 (válaszként erre: 156. - Maszat222)
2012. jan. 17. 17:40

persze, ez így van!

de akadjon azért legalább 2, ami jó :)))))

bár nem akarok telhetetlen lenni.

157. Szileva
2012. jan. 17. 17:40

Na nálam is megvolt a leszívás. 6 db-ot sikerült produkálni. Tudom nem sok, de remélem annál tutibbak! Holnap reggel kell nekem is telefonálni, hogy mi a helyzet a picikékkel. Egyébként icsi-vel termékenyítik meg, nem bízzák a véletlenre:-))

Írtak fel augmentint, crinone gélt és metypred tablettát.

Egyébként fájdogál a hasam és totál legyengültnek érzem magam.

Drukkolok, hogy mindenkinek sikerüljön!!!!!!!!!!!

156. maszat222 (válaszként erre: 155. - Ditta28)
2012. jan. 17. 17:38

Hát azért szerintem az összes nem lehet rossz.

Csak akad benne legalább 1 ami jó!

De csak pozitívan kell hozzáállni és minden rendben lesz :DD

155. Ditta28 (válaszként erre: 151. - Maszat222)
2012. jan. 17. 17:35

:))))))

nagyon egyszerre megy ez! hajrá! drukk holnapra!

még valami megnyugtató, akinek még hátravan a leszívás:

nálunk külön megemlítették, hogy ne örüljön feltétlenül az a személy, akitől sok petesejtet nyertek, mert néha a mennyiség a minőség rovására megy!

biztos van benne valami. lehet elég az 5 db is! nem, lányok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook