Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012. január: indul a lombik fórum

2012. január: indul a lombik (beszélgetős fórum)


244. Ditta28 (válaszként erre: 226. - Mazsola2006)
2012. jan. 19. 16:42
Aztán szabadulj ám meg sok tüszőtől holnap :)Drukk!
243. Szileva
2012. jan. 19. 15:31

Millica!

Ezt én is olvastam valahol, hogy nem jó a hideg láb. Mindenképpen melegíteni kell, jó meleg zokni bundás mamusz stb...hogy valamit kellene szedni, arról nem tudok.

242. szandianya (válaszként erre: 235. - Millica)
2012. jan. 19. 15:23

Biztosan minden rendben lesz!!!

Szurkolok majd!!!

:)

241. NYUFIKA (válaszként erre: 239. - Millica)
2012. jan. 19. 15:06

Köszi a szorítást előre is:)))

Én még ehhez nem tudok hozzászólni.De az rémlik mintha a klubtársaim említették volna.Na majd visszaolvasok...

240. millica
2012. jan. 19. 15:04
Szileva köszi :)
239. millica
2012. jan. 19. 15:00

Nyufika naná hogy itt leszünk és szorítunk értetek! :)

Kérdés: ki mit kap beültetés után? Mert hallottam már ,hogy vhol felírják pl a gyermek asprirint. Én itt rákérdeztem ,erre a doktornő elkezdett papolni hogy ezt időseknek adják a rossz vérkeringésük miatt és ha én akarom szedni akkor punkcióra ne mert vérzékenyebb leszek ,TUDOM...utána gondoltam szedni.

Úgyhogy megvolt a véleményem ,hisz elmondtam neki hogy hideg szokott lenni a lábam szinte mindig és ez okozhat beágyazódási problémát,de persze ennek csekély esélye lehet de sosem lehet tudni,a méh impulzusokat kap a hideg lábtól és bekeményedhet a méhnyálkahártya és nem tud az embrió beágyazódni vagy ha mégis sikerül lehet nem alakul ki annyi hajszálér és ezért nem tud megfelelő tápanyaghoz jutni. Szeretnék vmit szedni amivel jobb lesz a vérkeringésem,lehet maradok a halolajkapszulánál ,de jó még a búzacsíraolaj is.

238. Szileva
2012. jan. 19. 14:54
Millika drukkolunk, hogy jó eredmények legyenek!
237. millica
2012. jan. 19. 14:53

Hát igen az ET : nekem elsőnél sikerült tele vízhólyaggal megjelennem :D és simán ,hamar kész is volt a beültetés. Második fagyibabánál viszont a doktornő annyira szétfeszített a kacsával ,hogy alig vártam hogy túl legyek rajta ezért nem is nagyon élveztem a beültetést,néztem a monitoron ,de alig vártam hogy kivegye a kacsát :D

Remélem most nem az a doktornő helyezi fel aki legutóbb. Utána viszont tök jó érzés volt hogy ketten megyünk haza..

236. NYUFIKA
2012. jan. 19. 14:52

Lányok!

Megy holnapra a drukk és a babaragacs:)))))De a jövő héten kérem visszakűldeni:))))

235. millica
2012. jan. 19. 14:50

Mazsola én is szorítok lélekben veled leszek ám :)

Nekem fájt a punkció de szerintem csak engem nem altattak itt mki altatásban esett át rajta,de tegnap is fájt a hasam egész nap. Ma már kevésbé néha szúrkált csak,viszont kicsit fel vagyok puffadva,szeles vagyok :S

Én 2.napon kapom vissza itt ez a protokoll csak tudnám miért ,még a 3.napnak is jobban örülnék.

Én is úgy voltam vele hogy nem írok én már fórumba de mégis olyan jó drukkolni és jó érzés ha szorít nekem is más.

10 tüszőből 8-ban volt petesejt holnap tudom meg mennyi termékenyült meg ,beültetés előtt. Ennek nem örülök ,olyan jó lett volna ma már hallani hogy mégis mennyi pincur van :)

2012. jan. 19. 14:31
Az Et nekem nagyon jó érzés volt, így emlékszek az elsőre.Amikor "behelyezték" őket az olyan nagyon jó érzés volt a hasamban és lelkileg is.
233. Szileva
2012. jan. 19. 14:29
Jövünk a hírekkel! Nem tudom mikor engednek ki, de amint hazaérek, úgyis lefekszem, akkor majd írok, hogy mi a helyzet!
2012. jan. 19. 14:26

Én is nagyon szurkolok nektek, mindenkinek!!!

Aztán gyertek a hírekkel, amikor már úgy érzitek jó lesz egy kicsit leülni a gép elé!!

2012. jan. 19. 14:21
Tudod én úgy vagyok vele hogy persze szorít nekünk sok mindenki a családból, az ismerősökből hogy legyen baba de ti akik tudjátok mi az a Merional,Gonal-F, tüszőrepesztő,mennyít szívnak le,mennyi termékenyül meg,mikor lesz a beülti mi az az utro mégiscsak más így gondolni egymásra.Én sokáig csak olvasgattam, de nem írtam most meg már tök jó hogy van ez a fórum és várom hogy kivel mi van.
230. maszat222 (válaszként erre: 226. - Mazsola2006)
2012. jan. 19. 14:21

Drukkolok neked is!!!

És várunk a hírekkel!

229. Szileva
2012. jan. 19. 14:13
Igen igazad van! Jó tudni, hogy tulajdonképpen idegen emberek mellettünk állnak ezekben a pillanatokban! Sokkal könnyebb így elmenni a kórházba! Sokat gondolkodtam, hogy írjak-e ide, de nagyon nem bántam meg! Köszönöm nektek!
2012. jan. 19. 14:09
Köszönöm szépen,jó azt tudni hogy valaki gondol rám.Kedden én is gondoltam rátok,itt ültünk Rúzsvirággal és vártuk a híreket.Nektek is sok szerencsér holnapra!
227. Szileva
2012. jan. 19. 14:02

Mazsola!

Vedd úgy, hogy ottvagyok veled! Majd gondolok rád!!

2012. jan. 19. 14:01
Ügyesek vagytok hogy ilyen jól összehoztátok az időpontokat.És punkciója nem lesz senkinek holnap ezek szerint.Már csak hogy ne én egyedül...
225. Szileva
2012. jan. 19. 14:00

A punkció alatt aludtam, de utána egész nap fájt a hasam, sőt még most is fájdogál. Kedden voltam.

Mondjuk inkább a gyógyszerektől vagyok rosszul. Émelyeg a gyomrom az augmentintől+ hasmenésem is van. Ja és persze a melleim is fájnak a crinone gél hatása miatt.

6-ot szívtak le, abból 3 termékenyült meg, illetve lehet, hogy lesz még egy, tegnap azt mondta a biológus.

3 naposak lesznek a drágát a beültikor

2012. jan. 19. 13:55
Hány naposan kapjátok őket vissza??
223. szandianya (válaszként erre: 221. - Millica)
2012. jan. 19. 13:54

Na majd gondolok rátok!!

És milyen volt a punkció???

Kinek milyen tapasztalatai vannak???

Mennyit szívtak le, mennyi fejlődött??? STB.....

Ha van időtök írjátok meg!! :)

2012. jan. 19. 13:53
Így visszaolvasván a hozzászólásomat, félreértés ne essék nem az anyagiakon van a hangsúly! Bánom is én, mi mennyi, meg hogyan, csak lenne pocaklakónk ismét!!! :)))
221. millica
2012. jan. 19. 13:53

Szandianya gratulálok a kislányhoz :)

Akkor most már 4-en megyünk holnap beültire? :) Vicces, jól összegyűltünk.


Szileva 10-re

Ditta 11-re

Maszat 12-re

Én 13-ra

220. szandianya (válaszként erre: 218. - Szileva)
2012. jan. 19. 13:51

Nekem úgy is hajthatatlan a férjem, hogy pedig nem kevés az a pénz amit most erre költünk!!!

Én azt hittem legalább emiatt elgondolkodik rajta de nem! De bízom benne, hogy eggyel is sikerülni fog!!!

Igazándiból talán amiatt is aggódok, hogy ennyi pénzt "áldozunk" rá, és félek, hogy nem sikerül, mert nem adjuk meg annak a lehetőségét, hogy kettőből akár egy megtapadt volna!

de igazán nem is akarok ennyire előreszaladni, bíznom kell benne, hogy sikerülni fog elsőre egy pindurival!!!

2012. jan. 19. 13:48

Mi 2 kapunk vissza.

Itt max 3-at lehet vissza kérni de nem ajánlják. Mi a 2 simán bevállaljuk bár így is nagy esélye van hogy ikrek lesz, mert mind a kettőn részéről voltak ikrek a családban, A 3-mat mi sem mertük bevállalni.

218. Szileva
2012. jan. 19. 13:47

Nekem 10-re kell mennem a beültire. Elvileg 3 picikét kapok vissza. Nagyon remélem, hogy mindannyian jól fejlődnek!!!

Nekem is azt mondták, hogy pihenjek sokat, de azért holnap rákérdezek!

Szandianya!

Az én párom akár 4-et is visszatetetne, csak legyen belőle 1 ami megmarad!! Viccelődtünk is, hogy mi lenne, ha négyes ikrek lennének....már elkezdett méricskézni, hogy hova tennénk a kiságyakat :-)))))))))))))ezen felül nekünk is van már egy. Kicsit sokan lennénk....

217. szandianya (válaszként erre: 215. - Millica)
2012. jan. 19. 13:39

Igen már van egy....egy kislány, aki lassan 4 és fél éves!

Vele nem kellett lombikprogramban részt vennünk, mert akkor szerencsésebbek voltunk, a 4. inszemmel sikerült összehoznunk a kis cunist!

2012. jan. 19. 13:38

Én úgy vagyok vele, hogy transzfer után 2 hétig szabin leszek, de persze ez nem azt jelenti, hogy 2 hétig csak fekszem!

3 napig tuti fetrengeni fogok, én sem csinálok majd semmit, de aztán szépen fokozatosan ezt-azt igen!

Na persze megterhelőt még akkor sem!!

Szerintem amúgy erre nincs "jó" praktika! Van akinek ez vált be, van akinek nem!!

215. millica
2012. jan. 19. 13:37

Szandianya ,nem mondanak itt sem százalékot :( bár azt mondják ugyanannyi az esély ha 1 nagyon jó minőségűt raknak be sőt! Én vhogy nem hiszem :(

De jó ,neked/nektek van már egy manótok? Mennyi idős?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook