Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012. január: indul a lombik fórum

2012. január: indul a lombik (beszélgetős fórum)


2012. jan. 13. 11:20

Sziasztok

Tegnap megvolt az uh. Azt nem mondta hogy menni tüszöm van csak azt hogy még kicsikék 10-11 mm, de olyan az egyik oldalon kb 5 db láttam a másikat nem láttam. Még növeszteni kell őket:DD Még 3 adag szurit írt fel. vasárnap megyek a következő uh. Nálam talán kedd vagy szerda a leszívás.

2012. jan. 12. 22:40
mazsola az már jó ha annyit iszol én annál kevesebbet :S ma már jobban figyeltem.
2012. jan. 12. 22:38

Nálam holnap lesz újabb helyzetjelentés :) és megtudom jövőhéten melyik nap lesz punkció. Ma reggel óta már eléggé szurkálnak a petefészkeim :S remélem hétfőn már leszívás lesz.

Maszat neked ma volt uh? Mi újság?

2012. jan. 12. 16:18

Sziasztok!

Igaz hogy a napokban nem sokat ittam de általában 1,5-2 liter folyadék mindig megvan.Ma pihengettem, meg ittam ezerrel,meg beszéltem hozzájuk hogy nőjjenek úgyhogy meglátjuk holnap mi lesz a helyzet.Nálatok helyzet?

2012. jan. 12. 11:47

Sziasztok!


Mazsola nem tudom hogy mi lehet a kis tüszők oka,én is takarítottam sokat a napokban ,bár az én tüszőim is eltérő nagyságúak és tény hogy a vízivás nálam sem megy,azaz elfeljtek inni. De próbálok odafigyelni.

89. Rúzsvirág (válaszként erre: 87. - Mazsola2006)
2012. jan. 12. 07:55

Nekem annyit mondott a dokinő, hogy igyak sok folyadékot. Gondom azért, mert ugye a tüszők is folyadékkal teltek, és 10 db 2 centis átmérőhöz kell folyadék.

Mennyit iszol naponta?

Mondjuk én keveset, de most próbálok többet magamba tuszkolni különböző módszerekkel.

88. Rúzsvirág (válaszként erre: 86. - Millica)
2012. jan. 12. 07:54
Tegnap este már két szurit kaptam, és a párom annyira ügyes volt, hogy kicsit sem éreztem.:)
87. mazsola2006 (válaszként erre: 86. - Millica)
2012. jan. 11. 19:29

Szia!Most 3-5 az állás, ami engem idegesít hogy még mindig nem mond méretet hanem csak annyit hogy aprók.Mikor nőnek már?Az eddigi hormonok mellé még megkaptam a Merionalt.Nem tudom mivel tudnám elősegíteni hogy nőjjenek.Megprópálok pihenni mert eddig takarítottam lehet hogy ez az oka.Nekem szerintem jövő héten még nem lesz punkció.A doki szerint nehezen vagyok stimulálható.

Szorítok neked!

2012. jan. 11. 16:52

Mazsola mi újság? Mi volt uh-n?

Én is ma voltam 2 tüsző bal oldalon és 5 jobb oldalon. Péntek megint uh. Jövő héten punkció :S

Kérdeztem a dokit hogy péntekre lehet hogy lesz több tüszőm? Erre ő csak mosolygott ,mondta hogy ez a mennyiség tökéletes,de lehet hogy még lesz több de ők itt azt mondják 6-10 között a legjobb. Elsőnél 7-7 volt és mondta hogy az már sok ,üres is volt 5 tüszőm tehát a mennyiség a minőség rovására mehet. Hát remélem hogy akkor most jobb minőségű petesejtjeim lesznek.

Rúzsvirág nekem nincs tapasztalatom inzulin terén ,de megsúgom nekem ilyet nem is néztek itt kint :S

Milyen volt az első szurizás?

2012. jan. 10. 16:05
Nálam tegnap állpították meg az inzulin rezisztenciát, és kapok rá gyógyszert. Remélem hatni fog gyorsan!!!
2012. jan. 10. 16:04

Gyorsan pörögnek az események nálatok.:)


Mi ma kezdjük a szurizást. Kicsit tartok tőle, de jó lesz haladni! Remélem a Kedves jó passzban lesz, és fájdalom mentesen fogja majd beadni!:)

2012. jan. 10. 12:46

Nekem is szúrt ma már a jobb oldalam. Mazsola még bizti gyűlnek a sejtecskék :) Nekem első lombiknál első uh-n kb ugyanígy voltam aztán még a köv. két uh-n mindig 1-1-el többen voltak aztán maradt 7-7 az állás :D

Ti hogy vagytok a hangilatingazdozással és fáradtsággal? Rám nagyon kihat van hogy madarat lehet velem fogatni aztán ölni tudnék :D na és a fáradtság van amikor szintén váratlanul tör rám.

Mazsola amúgy én is gonapeptyl-t szúrok csak itt még a régi nevén forgalmazzák decapeptyl néven. A hormont ugyanolyan adagban szúrom mint te.

2012. jan. 10. 12:41

Sziasztok!

De fura azt hittem mivel én kezdtem már a szurizást decemberben hogy én előttetek vagyok jóval, közben meg lehet mégis utánatok fogok kullogni :D nekem elég hosszú szurizásom van én is szerdán megyek uh-ra első tüszőnézősdi :) Aztán én még szerintem kb 1 hétig szúrom magamat :S ez most nekem gáz elsőnél csak első szurizáskor lilult be egy kis folt egyik oldalon erre most már mindkét oldalon a pocim lila foltos. Most olyan béna vagyok hogy mindig rossz helyet találok el :(

2012. jan. 9. 21:30

Sziasztok

Holnap kapom az utolsó szurit és csütörtökön uh.

A petefészkeim szurkálnak tegnap óta és feszít, de lehet csak én képzelem be.

2012. jan. 9. 20:18
Hol vagytok elveszve?Ma voltam első Uh-n,egyenlőre 5-5 apró tüszőm van.Remélem megnőnek amekkorára kell.Gonapeptyl fél ampulla,GonalF 150.Ez az új adagom,szerdán újabb vérvétel és Uh.Ja tényleg!Vérvételnél eldurrant az egyik ér,nagyon fáj,meg van duzzadva.Nem tudjátok mivel kenjem?
2012. jan. 7. 09:03

Jó reggelt!

Tegnap a szuribeadás elég rossz helyre sikeredett mindkét oldalon. Pont eltaláltam gondolom egy hajszáleret és picit vérzett is. Első lombiknál tök jól szépen megtaláltam a megfelelő helyet és mnindig 1 cm-es körön belül szúrtam. Nos ma megint végre megvan az a bizonyos kerület :D Na most nem mondom hogy eddig mindegyik szurinál csípett meg vérzett de nem volt teljesen érzéketlen ahova szúrtam de most a tuti :D

78. mazsola2006 (válaszként erre: 73. - Rúzsvirág)
2012. jan. 7. 07:49
Jó reggelt mindenkinek.Örülök hogy együtt haladhatunk.Én Szegedre járok Zádori doktor úrhoz.Csak jót tudok mondani róla.Annyi mindent meg tett már értünk, ami nem lenne kötelessége.Ha jól tudom rövid protokollon vagyok,nem szedhetek fogigátlót, nem szereti a májam.Most Gonapeptylt szurok 1ml-t és GonalF-et 112,5-et.Hétfőn megyek Uh-ra.
2012. jan. 6. 09:53
Ma megkaptam az első 2 szurit nem is volt olyan vészes rosszabbra számoltam.
76. maszat222 (válaszként erre: 74. - Millica)
2012. jan. 6. 09:52

Hát fogalmam sincsen :((

Nem mondott semmit a dokinő hogy milyen protokoll szerint kapom a szurikat.

75. maszat222 (válaszként erre: 72. - Mazsola2006)
2012. jan. 6. 09:51
Üdv köztünk :))
2012. jan. 6. 09:10

Jó reggelt!


Üdv mazsola 2006 nagyon szorítok érted is!

Maszat ez rövid protokoll?Mert nekem kb össz-vissz 1 hónap szurizás van.

73. Rúzsvirág (válaszként erre: 72. - Mazsola2006)
2012. jan. 6. 07:51

Szia!

Üdv köztünk.:)

Hasonló utat jártunk be akkor tavaly. Nekem is májusban volt az első lombikom, és októberben meg novemberben inszemináció, de sajnos egyik sem sikerült.:(

De majd most!!!:)

Hova jársz? Milyen protokollon vagy? Milyen szurit szúrsz? Mikor mész UH-ra?:))

2012. jan. 5. 18:38
Sziasztok!Ha szabad én is csatlakoznék hozzátok.Ma kezdtem el szúrni.Ez a második lombikunk,tavaly májusban volt az első,novemberben pedig volt egy inszemináció.Most itt tartunk.
71. maszat222 (válaszként erre: 69. - Rúzsvirág)
2012. jan. 5. 17:07
Gonal-f75 és Merional 5 napig kell szurni mind a kettőt egymás után.
70. maszat222 (válaszként erre: 67. - Millica)
2012. jan. 5. 17:06

Nagyon jó:)))

Akkor halad mindenki szépen előre:)))

69. Rúzsvirág (válaszként erre: 64. - Maszat222)
2012. jan. 5. 16:36
Milyen szurikat írt fel a dokinő?
68. Rúzsvirág (válaszként erre: 67. - Millica)
2012. jan. 5. 16:33

De jó, hogy Te is haladsz!:))

Tényleg kezd nagyon izgi lenni.


Annyira jó volna, hogy mindenkinek sikerülne!!!!!!!

2012. jan. 5. 16:16

Sziasztok!

:) De jó ,hogy mki halad szépen..

Tegnap hívott a doki mondta hogy jó az eredmény tehát tegnap délután beadtam magamnak a Puregont. De jó úgy megkönnyebbültem hogy nem kell még két hétig a decapeptyllel szúrkálnom magamat. De végül annyira megörültem hogy meg sem kérdeztem mi van vagy volt a petefészkemben. Tegnap szúrkált is a jobb oldalam ,ma már egyáltalán nem hát bármi volt is szerintem eltűnt :D

Jövőhét szerdán kell mennem köv. uh-ra.

De izgi lesz nemsoká mkinek :)

66. NYUFIKA (válaszként erre: 65. - Rúzsvirág)
2012. jan. 5. 13:23
Utánad pedig remélem én jövök.Elméletileg 17.e körűl kell megjönnie....
65. Rúzsvirág (válaszként erre: 64. - Maszat222)
2012. jan. 5. 13:06
Akkor szorosan a nyomodban fogok járni.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook