Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 augusztusi babavárók fórum

2008 augusztusi babavárók (beszélgetős fórum)


11. Panna1
2007. dec. 15. 13:57
Én még mindig hányingerezek :-(. Beszereztem egy kis kék hányósvödröt, hogy ne a nagy áztatós lavórt kelljen cipelnem magammal a lakásban...
10. vikke
2007. dec. 14. 12:35

sziasztok!

hááát, ha minden jól megy, én is csatlakozom, bár még nem hivatalosan... ;) a kalkulátorok szerint én is aug.2-ára várom a bébit, de tegnap voltam dokinál, aki 5hetes terhességet állapított meg... úgyhogy még nem nyilatkozott a születés időpontját illetően, de jan. 10-én kell visszamenni, és remélem akkorra már fog tudni mondani valamit... no és persze remélem, hogy a babával is minden rendben lesz!!!

9. eracica (válaszként erre: 8. - Panna1)
2007. dec. 14. 11:09
Nálam az első terhességnél sem volt rosszullét és idáig most sem, remélem nem is változik....Csak az egyik cisztám -mert mindkét oldalon kialakult- kicsit kellemetlen, gyakrabban kell pisilnem és nőtt az étvágyam, de vissza kell fognom magam, nem akarok annyit hízni, mint 1x és vannak plussz kilóim is...
2007. dec. 14. 11:04

Sziasztok!


Én is becsatlakozok ide (is). Én aug.3-ra leszek kb kiírva. Még mindig nincs hivatalos időpont. Lassan sztem elérem a 7. hetet. Kb egy hete kezdtem az émelygést, tegnap este sajnos megérkezett rókakoma is :-(. Remélem ez volt az első és utolsó. Ti hogy vagytok?

7. eracica (válaszként erre: 6. - Time)
2007. dec. 14. 09:11
Köszi. Most épp nyugi van otthon, a mamám kórházban van, hogy utána mi lesz... Már csak az anyukámra számíthatok, mert ilyen körülmények között ugye nem tudom a mamát is bevállalni, de anyukámnak még dolgoznia kell pár évig és az idősek otthona rengeteg pénz...Nem baj bízom a sorsban, akármilyen kegyetlen dologra is gondolok, csak a jót próbálom nézni...
6. time (válaszként erre: 5. - Eracica)
2007. dec. 14. 09:05
Megnéztem a hozzászólásaidat, hát nem lehet könnyű most Neked, de tartsa benned a lelket a pocaklakó és a gyönyörű szép kisfiad. Abban a nyári ádámkosztümben különösen édes!
2007. dec. 14. 09:00
Köszi, hogy benéztél. Senkit nem akarok elcsábítani, de újként nehéz máshová "bepottyani" hirtelen. Remélem meglátogattok még és beszámolhatunk a velünk történtekről, ha már itthon tengődünk...Bár már van egy kisfiam, ez a terhesség már most másképp indult.
4. time
2007. dec. 14. 08:51
Szia Era! Nekem augusztus 2-át írnak a kalkulátorok és az orvos is ezt mondta. Örülök, hogy indul augusztusi topik is, eddig a júliusiban vendégeskedtem. Benézek majd ide is.
2007. dec. 14. 08:39

Szia!

Már megijedtem, hogy senki nem látogat meg. Hivatalosan még nem mondták meg, a kalkulátorok alapján 7-10. környékén.

2. 1cb261dabd (válaszként erre: 1. - Eracica)
2007. dec. 14. 01:55
Szia! :) Augusztus hányadika?
2007. dec. 13. 11:01

Sziasztok!

Várom a "legfrissebb" kismamákat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook