Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 augusztusi babavárók fórum

2008 augusztusi babavárók (beszélgetős fórum)


41. viki021 (válaszként erre: 37. - Miccer)
2007. dec. 21. 07:18
Én is járok fogászatra és hidd el a fogorvos tudja hogy mit adhat és mit nem.Csak szólj neki a babáról.A röntgent nem javasolják csak.
2007. dec. 21. 07:17

Én kedden voltam dokinál és aug 17.-ét mondott.Viszont ikreket látott nálam:)))))

Hát meglátjuk mi lesz.

2007. dec. 20. 16:54
na én most voltam dokinál, és 6hetes terhességet állapított meg méret alapján, ellentétben azzal, hogy november 3án volt meg utoljára. szóval 5 mm-es a baba, és látszódott már a szívdobogása, és augusztus 10-re mondta, hogy érkezik.
38. R75 (válaszként erre: 35. - Miccer)
2007. dec. 20. 15:52
nekem úgy számolta a hét hetet, hogy nov.1én volt meg utoljára... tehát maga a terhességem max. 5hetes lehet szerintem... ja, és volt már szívdobogásom is...
37. miccer
2007. dec. 20. 14:38
Ma fogászatra kell mennem és eléggé félek, mert nem kaphatok lidocaint:( drukkoljatok, h ne fájjon nagyon!
36. vikke (válaszként erre: 35. - Miccer)
2007. dec. 20. 12:06
sziasztok! az én papíromra pont egy héttel ezelőtt a doki azt írta, hogy 5 hetes terhesség és 16 mm-es a petezsák, benne embrió telep és szikhólyag. és sajna még nem volt szívhang látható/hallható...
35. miccer (válaszként erre: 34. - R75)
2007. dec. 20. 10:06
Ha neked 7 hetesen 9 mm, akkor sztem én valamit elnéztem az adataimon (nekem nem lehet 15 mm 6 hetesen). de mindegy, a lényeg, h jól van:)
34. R75
2007. dec. 19. 20:39

sziasztok, megjöttem az orvostól, most voltam első UH-n, 9 mm-es petezsák, dobogó sziv:-)


utsó mensi szerint 7+0ás vagyok, de gondolom olyan 5hetes terhes lehetek igaziból... 2hét múlva kell újra mennem...

2007. dec. 19. 19:56

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy csatlakozhatom ehez a fórumhoz! A kalkulátor szerint nálunk kb. aug.19.-én lesz a nagy nap. Kiváncsi leszek kinek, hogy alakul a terhessége. :)

2007. dec. 19. 15:58

Sziasztok!


Nagyon örülök, hogy van egy ilyen fórum is! Holnap utántól remélem, közétek tartozom! Ha a dokinál minden OK, akkor kalkulátor szerint aug. 16!

31. miccer (válaszként erre: 30. - 1cb261dabd)
2007. dec. 19. 15:24
Most nem annál a dokinál voltam, akihez járni fogok, mert költözik az osztály egyik kórházból a másikba. Szóval most a Szt Margitban voltam Uh-n, és majd jan-ban tudok menni az orvosomhoz. Egyébként a kalkulátor szerint aug 12.
30. 1cb261dabd (válaszként erre: 29. - Miccer)
2007. dec. 19. 13:45
és ilyenkr még nem mondja a szülés várható időpontját?
29. miccer
2007. dec. 19. 13:44

Sziasztok!


Én ma voltam ultrahangon és minden ok:) 6 hetesnek állapított meg és 15 mm. Igaziból csak egy fekete foltban egy fehér pötty látszott, de azt mondta az orvos, h teljesen normális. Az a kis fehér pötty azért nagyon aranyos volt:). Egyébként ma hánytam először. De ez szerintem határozottan "jobb", mint egész nap émelyegni.

2007. dec. 19. 13:02
aha, én csak azon reménykedem, hogy elmúlik a 12. hétig, bár addig még lesz egy esküvőm, amit nem szeretnék végighányni :)
27. mliv
2007. dec. 19. 12:46

Sziasztok!

En holnap megyek orvoshoz eloszor, mar nagyon varom mit mond. Ez lesz az elso babank, es elegge izgulunk. A reggeli rosszulletek eleg borzasztoak, plane ha kora delutanig tartanak... nem birok egyszerre sokat enni, tobbszor kell kevesebbet, amolyan mini adagokat. Ez massal is elofordul?

2007. dec. 18. 23:21
Ma vettem gyömbérteát, ajánlom mindenkinek, aki hányással és émelygéssel kűzd!
2007. dec. 18. 13:41
Jaj, nekem a mai napom borzalmas, reggel óta nem múlik a hányinger, de a torkomban érzem az egészet. Reggel hánytam is, de az émelygés iszonyat.
24. R75
2007. dec. 18. 10:52
nekem ma egész nap hányingerem van.. hiába eszek bármit is... pedig amúgy nem szokott lenni, csak néha reggel + este, de ahogy eszem vmit, elmúlik..
23. miccer
2007. dec. 18. 10:39
Nekem reggel van hányingerem, de észre vettem, hogy ha aznap nem kell semmit csinálnom, és pihenhetek, akkor sokkal erősebb, míg ha pl tanítanom kell akkor nagyon hamar összeszedem magam:) Én a kalkulátor szerint aug 12-re leszek kiírva, de meglátjuk majd mit mond holnap a doki. Már nagyon várom:)
2007. dec. 18. 00:05
az normális, hogy nekem a reggeli hányinger mindig este van? borzasztó, alig tudok elaludni, és egyre erősebb.
2007. dec. 17. 20:19

Sziasztok!

Végre nekünk is összejött a várva várt baba. saját kalkulációm szerint augusztus 4-5-re leszek kiírva. Én már voltam múlt héten orvosnál, mert volt már egy vetélésem és nagyon aggódtam vajon minden rendben van-e. eddig úgy néz ki hogy igen.:-)) Akkor 16*22 mm kis zsákocskám volt.:-))Üröm az örömben, hogy kb egy hete rém rosszul vagyok még este 11-kor persze egyfolytában. De ez nem ár azért hogy végre (ki se merem hangosam mondani) lesz egy babánk.:-))

20. R75
2007. dec. 17. 11:59
Sziasztok! én is újként csatlakozom, a kalkulátor szerint augusztus 8ra leszek kiírva, de csak most szerdán megyek a rendes dokimhoz, mivel szabin volt eddig... beestem egy szakrendelésre még múlt hét elején, mert nagyon izgultam, hogy mi van, akkor 10mm-es petezsákot találtak:-))
2007. dec. 17. 11:44
Nemnem, a terhességre ugyanúgy jellemző a puffadás, hiszen nagyon sok nőnek székrekedése is van. én is puffadtam/puffadok, és olyan mintha egy bálna lennék, de csak a puffadás miatt. szóval ne aggódj, szerintem normális.
18. eracica (válaszként erre: 17. - Zsibi)
2007. dec. 17. 11:37

Szia!

Én puffadni csak a mensi előtt szoktam, biztos több élelmi rostot kéne enned, meg sokat inni. Ha idáig nem voltál rosszul valószínű nem is leszel...

17. Zsibi
2007. dec. 17. 10:04

Sziasztok!

Csatlakozom én is! Bár a dokim még nem mondott időpontot, de aug első második hetére tippelem magam.. illetve a bébit :)


Lenne egy kérdésem is rögtön: ti is éreztek haspuffadást? mert én szinte minden nap, vagy másnap :( vagy nem tudom, az étkezéssel lehet probléma? (bár semmi puffasztót nem eszem szerintem).

Hányingerem nem volt eddig.. lehet, hogy már nem is lesz? :)

2007. dec. 16. 21:39
Én is augusztus 10.-e vagyok a kalkulátor szerint, ezekszerint ez a 7. hét, és majd csütörtökön megyek UH-ra, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen, hogy lehessen egy szép karácsonyi ajándékom a szüleimnek :) Rajtam ilyen állandó hányinger ül, de még nem hánytam :)
15. viki021 (válaszként erre: 14. - Eracica)
2007. dec. 16. 14:58
Szorítok a kishugiért nektek.Nekem mindegy hogy mi lesz mert nekem van már egy fiam is és egy lányom is.EGÉSZSÉGES LEGYEN!!!!!
2007. dec. 16. 10:05

Szép napot mindenkinek!

Örülök, hogy gyűlünk, csak gyűlünk.....első és többedik kismamások hajrá! Kérdezzetek nyugodtan, nekem már a 2.!Én remélem egy kishugi látogat el hozzánk a nyáron! (remélem nem lesz kánikula!) De ma még csak a karácsonyi mézeskalácsot fogom megsütni!

2007. dec. 15. 18:17

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok én is.Remélem ez lesz a legszebb augusztus.

12. miccer
2007. dec. 15. 17:22

Sziasztok!


Örülök, hogy van már augusztusi fórum, ide végre írok is , nem csak olvasgatom:) Szóval nekem ez az első terhességem, és ezért oktalan vagyok bizonyos dolgokban és nagy nagyon boldog:) Én szerdán megyek ultrahangra, remélem, minden ok lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook