Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 augusztusi babavárók fórum

2008 augusztusi babavárók (beszélgetős fórum)


131. miccer (válaszként erre: 129. - MarieJane)
2008. jan. 9. 10:44

Sziasztok!


Szerintem tűrhető a hüvelyi uh, csak pár centire teszik be, szóval nem fáj. nincs miért aggódni:)

Én még nem voltam védőnőnél, meg körzeti nőgyógyásznál sem, én most vagyok 9+1 (9 hetes 1 napos), ugye nem késtem le semmit még?

Egyébként hála istennek elmúlt a hányós korszakom, remélem végleg:)

Nektek már látszik valami a hasatokon? nekem nem sok, csak a nadrágom érzem szűknek, de szerintem még nem is híztam, csak max 1 kilót.

Szép napot mindenkinek

130. MarieJane (válaszként erre: 128. - Ani ani)
2008. jan. 9. 10:38

Szia Ani Ani!

Ha jól sejtem egyforma idősek terhesek lehetünk.))

Én is hétfőn töltöttem be a 6. hetet.

A 7. héten már van szívhang ha jól tudom!

Már én is nagyon várom a pénteket!)

2008. jan. 9. 10:33

Sziasztok Kismamák!

Tegnap talált rá a férjem erre a fórumra és gondoltam csatlakozom én is.

Pénteken megyek először orvoshoz a 7. hétben járok kb. Csak hétfőn csináltam tesztet. Ill. az 1. tesztet a 31. napon csináltam,de az még negatív volt.Most meg azt hittem, hogy cak késik és kiderült hogy ....nem véletlenül.

Milyen a hüvelyi ultrahang? Kellemetlen?

Köszi előre is a válaszokat!:)

128. ani ani
2008. jan. 9. 09:59

Sziasztok!

Mikortól lehet szívhangot hallani/látni?

A védőnénit mikor kell először felkeresni?

Köszi!

127. ani ani (válaszként erre: 126. - R75)
2008. jan. 9. 09:58

Szia!

Mi az a 10+0...?

köszi... :)

126. R75
2008. jan. 9. 09:54
én amúgy ma vagy ok 10+0.. pont egy hét múlvára kaptam időpontot a védőnőtől (mivel csak szerdánként rendel reggel), azt mondta, hogy még semmiről nem vagyok lecsúszva.. gondolom a tapasztalat beszélt belőle... még annyi minden történhet!! de nem fog:-)))) viszont a munkahelyemen most már sajnos el kell mondanom, mert nem nagyon tudom a hasam hova dugni.. + ki akarnak zsigerelni, még szombaton is dolgoznom kell.. viszont egyre jobban fáradékonyabb vagyok.. nem akarom, ha pont emiatt történne vmi..
125. R75 (válaszként erre: 124. - Roxana80)
2008. jan. 9. 09:53
biztos tele vagy már a sajnálom, meg a lesz ebből baba is tanácsokkal, de próbálj meg nem nagyon idegeskedni, és akkor talán minden tényleg rendben lesz...
124. Roxana80 (válaszként erre: 122. - Ani58)
2008. jan. 8. 22:21
hát megint pontosan megjött, mondjuk nem tom milyen jellegű lesz, de mostmár nem szeretnék rajta nagyon rágódni... lesz ami lesz... sajna most nem nagyon tudok én sem ezzel mit csinálni.
123. viki021
2008. jan. 8. 20:44

Sziasztok!!!!

Kivel mi újság?

122. Ani58
2008. jan. 8. 20:43

Sziasztok!Latom mindenki jol van.Visszatertunk Angliaba,penteken megyunk dokihoz es megerdeklodjuk itt mikor mit vizsgalnak.Nem sok jot hallottunk,keves a vizsgalat,de majd kiderul.


Roxana!Ne gorcsolj a baban,az a legrosszabb,csak te is tonkremesz benne.Legy turelmes,mindennek eljon az ideje!Amig nem tudod konkretan,hogy baj van,addig ne is gondolj ra!Csak sexeljetek onfeledten,aztan beugrik v.mikor biztosan!Ha gondolod,tudok meselni,mi 5 eve probalkoztunk.

121. marti1986 (válaszként erre: 109. - Vikke)
2008. jan. 8. 17:15

Szia Vikke!

Én nagyon jól érzem magam, a 2hónap alatt még egyszer sem volt hányingerem, rosszul sem voltam. Tegnap voltam ultrahangon, azt mondta a doki hogy jól működik a szíve, minden rendben van eddig. És ti hoyg vagytok?Mit mondott ma a dokid?

120. ani ani (válaszként erre: 119. - Miccer)
2008. jan. 8. 16:53

Nagyon köszönöm!

Én mindenhol mást olvastam.

Mikor kell/lehet/jó szívhangot látni és hallani?

Mikortól abnormális, ha nincs?

Köszi...

119. miccer (válaszként erre: 110. - Ani ani)
2008. jan. 8. 15:01
Szia:) Üdv az augusztusiak közt:)
118. miccer (válaszként erre: 116. - Kittiko30)
2008. jan. 8. 15:00

Szia!


Ne félj, biztos minden rendben lesz, és ha a másik doki látta akkor ott van:)

Nekem egyébként a 6. héten látszot szikhólyag meg petezsák, és ma volt a 9. héten szívhang.

117. agica81 (válaszként erre: 87. - Roxana80)
2008. jan. 8. 14:04

Szia!

Ezt nem értem,ha nov. 13.az utolsó mensi első napja akkor oké az aug 20,de akkor már decemberben megjött azt írtad,tehát akkor nem lehet aug 20.Max.szeptember hó,mert akkor már a decemberi mensi első napjához kell számolni.most a napokba kellene,hogy megjöjjön.Nekem Nov.14.volt az utolsó mensim első napja.amikor 5 napot késett akkor csinálta mmeg,de nagyon halványan mutatta ki,így azt tanácsolom várj még a tesszttel.Ha az vagy (reméljük igen),akkor a dokit sem kell elsietni,persze mindenki szeretné mihamarabb tudni,de én úgy jártam,hogy 1 hét késés után elmentem és még ő sem látta a hüvelyi uh-val,majd csak másik hét csütörtökön.

Remélem tudtam segíteni

116. kittiko30 (válaszként erre: 114. - Kittiko30)
2008. jan. 8. 13:08
Mert nekem a 7.héten csak petezsákot látott és azt mondta ha jövöhéten se lesz akkor AB.mert valoszínű beteg lenne.Másnap elmentünk magán másikhoz ő látta a petezsákba a szikholyagot 21.én vagy 23.án kell visszamennem a magándokimhoz.Félek nagyon.
115. eracica (válaszként erre: 114. - Kittiko30)
2008. jan. 8. 13:04
A 8. hetem kezdetén látta az embriót és a szívpulzálást.
2008. jan. 8. 13:01
Sziasztok.Én kb.7hetes kismama vagyok leírnátok nekem,hogy nálatok mikor láttak a petezsákba babucit és mikor volt szívhang.Köszönöm.
113. miccer
2008. jan. 8. 12:04

Sziasztok!


Most jöttünk meg a második uh-ról, és minden ok:D

Sőt, már 23 mm, ami a 9 héthez képest nagyon szép. Azt beszéltük, hogy már csak 50 cm-ert kell nőnie és meg is születhet :D

Meg persze láttuk a kis szívét. Olyan szép volt:) Pénteken megyek orvoshoz, és akkor végre lesz már kiskönyvem. Nektek van?

112. eracica (válaszként erre: 111. - Eracica)
2008. jan. 8. 10:27
Persze ez a levél Roxananak szól!
111. eracica (válaszként erre: 105. - Panna1)
2008. jan. 8. 10:26
Az én helyzetem az, hogy az első terhességem 4 hónap alatt jött össze és több időre számítottam. A 2-nál viszont kevesebb időre számítottam és 2x annyi!, tehát 8 hónap alatt jött össze. Fél évnél már lelkileg mélypontra kerültem, késett is a mensim 10 napot, akkor azt hittem terhes vagyok, de nem. Viszont ezután lelkileg megnyugodtam és rá 2 hónapra terhes lettem, de persze nem akartam beleélni magam, féltem, hogy újból csak a szervezetem tréfál meg, így vártam 5 napot a teszttel. Könnyű mondani, hogy ne idegeskedj tudom, de hát ez tényleg nagy befolyással van a testedre, és 1 hónap próbálkozás után, ha nem jött volna össze még nem is szabad szomorúnak lenni.
110. ani ani
2008. jan. 8. 10:16

Sziasztok!

Most fedeztelek fel Benneteket.

Én nem vagyok még kiírva hivatalosan (majd a hét vége felé, ha minden igaz) de a kalkulátor szerint augusztus vége. Tegnap voltam 6 hetes. Múlt héten még nem volt szívhang, de szombaton megyünk ultrahangra és már alig várom :)

109. vikke (válaszként erre: 92. - Marti1986)
2008. jan. 7. 22:36

szia marti!

nálunk is úgy néz ki, hogy aug. 2-a lesz a nagy nap, az én szülinapom meg 1-eje :) de majd csütörtökön megyek dokihoz, és remélhetőleg már mond konkrétumot is, mert ezt még csak a kalkulátor mondta :) és ti hogy érzitek magatokat?

2008. jan. 7. 22:33
rendben, köszi, jó éjt :)
107. Panna1
2008. jan. 7. 22:29

Azt hiszem lassan nyugovóra térek. MAjd' leragad a szemem...

Jó éjt, és türelem! Ne aggódj!

106. Panna1
2008. jan. 7. 22:27
Mármint ha el is végzed a tesztet :-)
105. Panna1
2008. jan. 7. 22:26
Légy türelmes! Tudod, hogy a nagy többség fél évig (vagy még több ideig) próbálkozik, mire összejön a baba?! Ha meg ennyire ideges vagy, akkor tényleg tarts otthon tesztet, így legalább a bizonytalanságot meg tudod szüntetni!!
2008. jan. 7. 22:19

nem nagyon kedvelem a megszokott medremet :)

nem probálkoztunk még ez előtt, de én már csak ilyen stresszes vagyok, emléxem, mult honapban amikor megis jött, ugy keltem már fel hogy tudtam h ma meg kell jönnie és halál ideges voltam megjön-e, szörnyű volt, szerintem holnap is igy fogok kelni... és aztán suli... jesszus... igazábol csak akkor novban probáltuk 27-én, dec 26-án nem... szoval 2 hetes babo kötve hiszem h lenne, csak a 6 hetesben bizom egy kis hornomzavarral... a pszichologusom azt mondta, hogy lehet h ha terhes vagyok, azért jött meg mert titkolni akarom a család elől annyira, hogy még meg is jön emiatt hogy besegítsen XD ez igy elég vicces volt, de reménykedem az igazában :)

103. Panna1
2008. jan. 7. 21:54
Próbáld meg úgy felfogni a dolgot, hogy kaptál még egy hónapot, hogy azt csináld amihez kedved van, és megszokott mederben folynak a dolgok. Én ezért nem törtem le egyszer sem. Gondoltam jól kihasználom a fennmaradó hónapot, és belevetem magam a munkába, meg ezerrel a sportba. Így akkor nem görcsölsz annyira, hogy összejöjjön, aztán hipp-hopp összejön. Mondjuk nálunk nem váratott sokáig. Ti mióta próbálkoztok?
2008. jan. 7. 21:47
ha nincs, az inkább szomoruság mint stressz :S de tulélem volt már ilyen...sajnos

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook