Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 20 évesen nem engedi, hogy randizzak és a házból sem enged ki?! fórum

20 évesen nem engedi, hogy randizzak és a házból sem enged ki?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2016. aug. 26. 19:40
lehet, h kamu, h porogjon a forum
7. massalhangzo (válaszként erre: 6. - 388b941089)
2016. aug. 26. 19:35

szerintem ha az anyja allitolag a hazbol nem engedi ki, akkor nem neki mondana el, hogy pasizni akarna :D


nem ertem az ilyen forumokat, eleg nyilvanvalo, hogy hazugsag, megis mit varnak tole?

6. 388b941089 (válaszként erre: 3. - Massalhangzo)
2016. aug. 26. 19:33
DE igen, az normális, ha egy lány az anyjával beszéli meg, hogy megismerkedett valakivel, de pont egy ilyen anyának nem mondanám el.
2016. aug. 26. 19:33

Tipikus kamaszpanasz kobon;

anyut is meghallgatnam szivesen.

2016. aug. 26. 19:31
kamu
3. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Ca7365e9a9)
2016. aug. 26. 19:31

ha 20 eves korodig nem volt benned annyi rafkosag, hogy eljarj a baratnoiddel, barataiddal, akkor igaza van anyukadnak, ha ugy kezel, mint egy 10 evest


elkiser az egyetem kapujaba es ott var egesz nap, mikor jossz ki? nem hiszem. azt sem, hogy valaki az anyjaval beszeli meg, ha megismert egy sracot

2016. aug. 26. 19:26
Ezt nem hiszem el!
2016. aug. 26. 19:24

Anyáról van szó. 20 éves vagyok, még egyetemista és a szüleimtől függök. Diákmunkával sajnos nem keresnék annyit, hogy egyedül meg tudjak élni, de már ezt a "helyzetet" sem bírom tovább. Semmi oka nincs, hogy ilyen szigorú legyen velem, jól tanulok, bulizni sem járok soha. Minden lépésemet követi szinte, elcipel magával mindenhova, ha azt mondom, hogy nem érek rá, mert tanulnom kell pl, elkezd hisztizni és kiabálni velem, hogy mit képzelek magamról, stb.. Nemrég a legjobb barátnőmmel szerettem volna elmenni pár órára találkozni, de a házból nem engedett ki, és arra fogta, hogy egész nyáron nem csináltam semmit, úgyhogy nem fogom elszórakozgatni a napot senkivel, és a szokásos kiabálás a részéről. Mindig kiabál, ordítozik, pedig normális hangnemben beszélünk vele.

Igen, itthon voltam nyáron, mivel hova menjek, ha az ajtón nem enged ki?! Nem dolgozik, itthon főz-mos-takarít, de elég sok mindenben segítettem neki most a nyáron is, nem értem, más a kisujját se mozdítja.. A pláne az, hogy nem engedi, hogy fiúkkal találkozzak. Beszéltem neki egy srácról pár hónapja, majd akkor is kiabált velem, hogy közel 20(!) évesen minek nekem pasi, szó sem lehet róla.

Nem mondja ki, de "amíg az én kenyerem eszed, azt teszed, amit én mondok" elvet követi. Igen, tudom, hogy az én hibám is, de tőlük függök anyagilag, amíg be nem fejezem az egyetemet, normálisan beszélni pedig nem lehet vele. Csak az marad, hogy még tűrjek neki 3 évig? A suliban megismerkedtem egy kedves és nagyon aranyos sráccal, és nem szeretnémm elutasítani, csak mert anya miatt nem tudunk találkozni, mert eléggé megkedveltem..

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook