Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zuglói óvodák fórum

Zuglói óvodák (beszélgetős fórum)


7. 4c1a787e8f (válaszként erre: 6. - Hobnobs)
2011. ápr. 26. 12:46

Már lassan nincs hova..

Bokrosítanak, összevonnak, stb...


Áll a botrány.

2011. ápr. 25. 15:40
Sziasztok, idén hova jelentkeztek Zuglóiak?
5. Mandula71 (válaszként erre: 3. - 4c1a787e8f)
2010. dec. 10. 08:00

Köszi!

Elolvastam a másik fórumot, Palacsintának írtam pü-t.

Voltunk egy oviban, ahol vegyes csoportok vannak, de oda nem veszik fel Norbit most.Bár a vezető elég kedves volt, mondta, hogy ha nem lesz más, akkor májusban menjünk és akkor talán szeptembertől fel tudja venni...

Megköszönném azért, ha privátban meggírnád, hogy ti hova jártok, mi tetszik és mi nem azon a helyen.

2010. dec. 8. 07:37
A XIV. kerületi... stb-s az. Igen, az övé Bóbitás...
3. 4c1a787e8f (válaszként erre: 2. - Mandula71)
2010. dec. 8. 07:30

Szia!


Kb. 4 hónapja idnítottam egy ilyen zuglóis kérdést, de úgy látszik nemigen vannak itt ilyenek. "Palacsinta" nevű fórumtársunk volt az egyetlen, neki ha jól emlékszem a Bóbitába vették fel a kicsit...

Majd előkeresem azt a fórumot, és írok bele valamit, hogy szem előtt legyen.


Nekem is itt járnak, de nem az általad említettekbe. (Ha érdekel privátba elküldöm) Itt vegyes csoportok vannak, aminek én nem örültem. Egyébként a szakmai munkájukkal elégedett vagyok, a személyes dolgokkal már nem annyira...


Üdv

2010. dec. 7. 13:12
Kisfiam január 3-án lesz 3 éves. Per pillanat ezt a két óvodát mondták az önkormányzatnál, hogy van hely kiscsoportban. Az egyikbe holnap, a másikba jövőhéten kellene bemennem személyes megbeszélésre, de szeretném tudni, hogy mire számítsak? Van itt valaki, akinek a gyereke az említett óvodák valamelyikébe jár? Mit tapasztaltok?
2010. dec. 7. 13:09
Elsősorban a Bóbita óvoda (Ilosvai utca 118.), illetve a Napsugár óvoda (Ond vezér sétány 9-11) érdekelne. Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook