Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírmirigy a fejtetőn fórum

Zsírmirigy a fejtetőn (beszélgetős fórum)


8. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - Marticsi)
2010. nov. 14. 21:51

szerencséd van, ha haj alatt van, mert nekem is a homlokomon volt, és bizony nyoma maradt a műtétnek.


amúgy maga a beavatkozás egyáltalán nem fáj, de tényleg. mondom én, aki a világgá szaladok a fehérköpenyes emberektől.

szuri van, de az olyan szuriszerű, ami alatt szépen lassan fújod ki a levegőt, és már kész is. onnantól nem érzel semmit.

2010. nov. 14. 21:44
Ezt valahogy ilyen lézeres műtéttel vajon nem lehet leszedetni?
2010. nov. 10. 16:36
nekem is van évek óta a fejemen.A hajamtól nem látszik de előszeretettel simogatom.Még tartogatom kicsit.Ha nő leszedetem.
2010. nov. 10. 14:51
Hát én azért félek, mert ugye a fejbőr vékonyka, ott végül is csak a csont van, és pont a fejem tetején van. Azt mire beinjekciózzák, szerintem elájulok vagy nem tudom. Sehogy nem lehet elmulasztani másképp? :(((
2010. nov. 10. 14:17

Papikámnak is a homloka közepén volt. Fiatal korában kezdődött, 70 éves korára lett pingpong labda nagyságú, arra tette mindig a szemüvegét:)))

Aztán 70 éves volt, mikor a doki rábeszélte, hogy ugyan szedjük már le:))

Szépen behegesedett, csak egy halvány vékony csik látszódik a helyén.

2010. nov. 10. 13:33

Jobb lábhajlatban volt gyermekkoromban - kétszer műtötték ki... Egy ismerősömnek a homlokán...

A foghúzás sokkal durvább beavatkozás...

2010. nov. 10. 13:05

Nekem a hátamon volt egy. Kb pingponglabda nagyságúra nőtt egy hét alatt. A végén nem tudtam dolgozni miatta. Doki körbeszurkálta érzéstelenítővel, aztán kivágta. Lett a helyén egy akkora lyuk mint kb egy ötven forintos érme.

Brrrrr, nem volt kellemes.:)

2010. nov. 10. 13:01

Sziasztok!


Biztos van valaki akinek már volt vagy ilyen problémája! Milyen mikor leszedik??? Nem fáj?


Nekem évek óta van, de nem merek elmenni és elég nagy már. :((((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook