Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírégető Norbi-diéta fórum

Zsírégető Norbi-diéta (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
32. Ekka
2005. dec. 10. 18:23

Holnap este lesz mérlegelés. Azt hiszem, ennek ellenére várok 1-2 napot a beszámolóval, mert telis-tele vagyok vízzel.

Ennek ellenére megjegyzem, hogy az első hét étkei és felépítése sokkal jobb, mint a második.

Most azt nem tudom, hogy kezdjem-e újra ezt a 2 hetet v. próbáljam ki a 4 hetes változatot?

31. Ekka
2005. dec. 8. 11:27

:) Sziasztok :)


Tegnap este kivégeztem egy Mikulást a maga 12 dkg-jával. És még lelkifurdalásom sem volt:))) Jól esett és kész. És csodák csodája ma reggelre a mérleg kerek 1kg-mal kevesebbet mutatott.

Teljesen jól érzem magam, csokival egy jó időre telítődtem, (aug. óta nem ettem)zabálhatnékom sincs.... szóval ismét előre!!!!!:))))

30. kisgé (válaszként erre: 27. - Ekka)
2005. dec. 7. 11:34

Szia Drága!


Egyél többször azt az adagot elosztva, amit lehet,így egyfolytában eszel. Tudom ez milyen, de hidd el nem fog ártani és tarts ki, mert ez csak 1-2 nap és újra látod a fogyásodat!!!!!

29. Mókica (válaszként erre: 27. - Ekka)
2005. dec. 6. 22:36

Ekka Gratulálk a -2.2 kilóhoz, az nagyon-nagyon jóóóóó ám! Ügyes vagy!

Tudom, hogy nehéz mielőtt megjön, én is álltalában bevizesedem, a mérleg is 2-3 kilóval többet mutat,és felfalnám a hűtőt is...nehéz ügy!

:(

De meg kell csinálnod! Igenis állj ellent! Megtudod csinálni!

Drukkolok! Igyál amikor csak éhes vagy! Ha tudsz meleg teát, az kicsit eltelít....

Puszika :)Menni fog!;)

2005. dec. 6. 22:34

SZiasztok!


Én is elkeztem a diétát ma van a második napom!:)

Eddig minden rendben van, nem is vagyok éhes! Arra jöttem rá,hogy ha elhatrozom magam és tudom mit lehet ennem, akkor végigtudom csinálni csalás nélkül ( remélem ezt mondom majd a 2 hét után is:))))

Majd csak az első hét után méreckedem!

Ügyeskedjetek!

Majd jelentkezem! :)

Puszika

SZóval én

27. Ekka
2005. dec. 6. 19:53

Itt a vég:(((

Közelgő piroska kikészít!!! Olyan -szó szerint- zabálhatnák van rajtam, hogy kezd kicsúszni a talaj.. Nagy levegőt véve megállom, de a mérleg sem bíztam, mert egyre többet mutat.. csak dagadok mint a lufi.. Győjtöm a vízet, pedig csalán teát is iszom.

Valami "életmentő" ötlet, mielőtt felzabálom a hűtőt?:)))

26. kisgé (válaszként erre: 24. - Ekka)
2005. dec. 5. 13:11

Szióka!


Az akkor nem rossz, 1 hét alatt 2,2 kg!!! 8 kg az semmi, megint legyűröd!:)))))

25. Ekka (válaszként erre: 23. - Zsibi)
2005. dec. 5. 12:07

Szia Zsibi:)


Köszi, hogy hiszel:)

Mikor elkezdtem 69 kg voltam, ebből ment le az a 2kg. 175 cm megmaradt:)))

24. Ekka (válaszként erre: 22. - Kisgé)
2005. dec. 5. 12:06

Szia Nyuszifül:))


Legutóbb le voltam fogyva, de hol van már az:))

Most kb. 8 kg feleslegem volt, ebből ment le az a bizonyos 2,2 kg.

23. Zsibi (válaszként erre: 21. - Ekka)
2005. dec. 5. 11:40

Sziasztok!


Oké Ekka, hiszek neked :-) főleg, hogy bűnözés mellett még fogytál is. Az engem is érdekelne, hogy mennyiből fogytál, és hány centi vagy?


Mától SB két hétig, aztán majd meglátjuk!

Kitartás mindenkinek!

22. kisgé (válaszként erre: 21. - Ekka)
2005. dec. 5. 11:11

Szia drága!


Én egyelőre nem vágok bele, hanem szigorítom az evészetemet.

Most neked mennyit kell fogynod? Azért kérdem, mert ez a 2,2 kg nagyon jól hangzik, de mennyiből? Legutóbb le voltál fogyva teljesen...:)))

Nekem 3 kg minuszka kellene......

21. Ekka
2005. dec. 5. 09:18

Puszim Mindenkinek:)


Az elmúlt hét összegzése:

Könnyen elkészíthető- és betartható étrend.

Észrevétel:

Az egyik nap túl sok a másik nap túl kevés az étel mennyisége (pl. a vasárnap a maga 3db joghurtjával és az 1 tányér halászlevével kész gyötrelem)

Bűneim: (mert voltak)

-1l tej

-1db narancs

-1db tojás

-1 szelet rántott hús

-!1 szelet torta

Ezek nem egyes ételek mellett voltak, hanem helyette.

Eredmény:

-2,2 kg, heti 3x 40-45 perc tornával

(itt megjegyzem, hogy ezt úgy értem el, hogy 5 nap múlva jönnek azok a bizonyos nehéz napok)

Egy szó, mint száz elégedett vagyok.

Ide nekem a 2. hetet is!:)))

20. Ekka (válaszként erre: 19. - Zsibi)
2005. dec. 1. 19:57

Szia Zsibi.


Bizony, hogy a mennyiségtől fog elkezdődni a zsírégetés ill. ettől is.. 1000-1200 kcl kell naponta ahhoz, hogy a szervezet ne éhezzen.

Én azt a választ kaptam, hogy inkább tartsuk magunkat a Norbi által megadott étrendhez éa mennyiséghez, mert az nem véletlen, hogy így állította össze.

19. Zsibi (válaszként erre: 17. - Ekka)
2005. dec. 1. 15:47

Szia Mindenki!


Mostanság eltűntem, mert nagyon sok a melóm, de azért olvaslak titeket ám rendszeresen:-)


Szóval én is gondolkozom, hogy elkezdem a norbi diétát, de külföldi vendégeim vannak még a jövő héten, szóval csak utána tudom. De addig várom a tapasztalatokat :-)


Viszont Ekka szerintem zsírégetés nem a mennyiségtől fog elkezdődni, hanem a kaja fajtájától, azaz szerintem a mennyiséget nem kell tartani.

Na már csak azért is gondolom így, mert valaki 55 kilóról akar lefogyni 48-ra (mert alacsony) és valaki 120-ról akar 70-re. Nem számoltam, de szerintem 1000kcal körül lehet a napi kaja, szóval az 55 kilós valaki alig csökkent a normál kcal szükségletéből, míg a 120 kilósnak majdnem drasztikusan kevésnek számít ez a mennyiség. Szóval szerintem érdemes mindenkinek kiszámolni, hogy mennyi a napi kcal igénye (nő, vagy hapi, ülő munkát végez, vagy fizikait, stb.) és annak függvényében kellene meghatározni a mennyiséget. De ez csak az én véleményem persze.

18. Sue (válaszként erre: 17. - Ekka)
2005. dec. 1. 13:06

Szia Ekka!


Huha, akkor már rosszul kezdetem:) Mert nem fél grill csirkét ettem ebédre, csak csirke mellet...de akkor be fogom tartani, meg az adagokat is megpróbálom. De valószínűleg nekem is csak így több résztelre fog lecsúszni:)

Köszi a "figyelmeztetést"!

17. Ekka (válaszként erre: 15. - Sue)
2005. dec. 1. 12:31

Szia Sue:)


Akkor hajrá!

Lehet, hogy az adagok nagyok, (sőt 1x-re biztosan)de "kötelező" megenni, mert ez ált. gyorsul fel az anyagcseréd.. Én pl. az ebédet és a vacsorát elosztom 2-felé. Így napi 5x eszem.

Állítólag a napokat sem szabad felcserélni...

16. Sue (válaszként erre: 9. - Mókica)
2005. dec. 1. 10:50

Szia Mókica!

Én is éltem kint Amerikában (azaz Észak-Amerikában), de ruszlit sose láttam. Lehet, h van persze. Viszont van egy jó halas receptem a ruszli pótlására: salmon-t (vagy amilyen halat szeretsz, olvaszd ki előbb, ha a fagyasztóban volt) öntsd le jó alaposan citromlével, kicsit ízesítsd és tedd be lefedve a sütőbe - nem kell neki sok idő - vagy a mikroba és a "hal-fokozatot" állítsd be. Ha szeretnéd, h kicsit ropogós legyen a teteje, akkor fedés nélkül tedd vissza még egy picit és állítsd grillre. Csak figyeld, meg ne égjen! Én kint azt a fűszerkeveréket használtam hozzá, amit elvileg BBQ-hoz szoktak és isteni volt a hallal is.

Jó étvágyat hozzá!

15. Sue
2005. dec. 1. 10:13

Szia Ekka, szia Mindenkinek!


Úgy döntöttem ma kezdem el, minek hétfőig várni:)

Remélem kibírom tej, sajt és gyümölcs nélkül. De ezeket úgy szeretem! De végülis az SB első 2 hetében is kibírtam, akkor most is menni fog...legalábbis reményeim szerint. Ha valamit megkívánok, amit otthon a család eszik és tudom, h nekem tiltott - olyankor mindig elképzelem magamon, ahogy zsírpárnaként lerakódik és rögtön elmegy tőle a kedvem:) Jó kis módszer.

A Norbi által megadott adagokat azonban nem fogom betartani, hiszen amikor nem fogyóztam még akkor sem tudtam megenni fél grill csirkét, se 30 dkg felvágottat, v 6 pácolt halat! Én egy kis pipimelltől is teli vagyok, meg 2-3 vékony szelet pulykasonkától.

A torna betartása nem lesz gond, bár én nem ezeket a gyakorlatokat csinálom. Szerintem az nem lesz gond. Amúgy vannak jó, tévézés közbeni gyakorlatok, ha vki kíváncsi szívesen leírom. Heti 3X aerobikozok és a többi napon otthon csinálom őket tévézés közben, egy labdával. Nem kell hozzá spec. labda, egy mezei pöttyös is megteszi!:)

14. Ekka (válaszként erre: 13. - Sue)
2005. nov. 30. 16:05

Szia Sue:)


Úgy néz ki, hogy igen, de eddig én minden este ittam 1dl tejet.. Fehérjeturmixot ezzel iszom, 1dl víz+1dl tej, ha szabad, ha nem:)))))

13. Sue
2005. nov. 30. 15:19

Sziasztok!


Ebből a zsírégető diétából a sajt, tej teljesen kilőve? :(

Én már az SB 2. szakaszába léptem, sokat fogytam, de most stagnálok és talán ezzel a diétával újra megindulna a súlycsökkenés.

Aki elkezdte, meséljen milyen?! Nekem a ruszli (a hagymás pác miatt) nagyon égeti a gyomrom, szeretem, de max. heti 1 alkalommal tudnám megenni. A tonhalas saláta nem jó helyette?

Üdv mindenkinek!

12. Ekka (válaszként erre: 9. - Mókica)
2005. nov. 30. 14:40

Szia Mókica.


Semmi gond a kérdéseiddel.

Rizs: 125g

Ruszli: pácolt hal, itt lehet üvegben kapni, de mivel én ezt nem tudom megenni így sima halat eszem.

Hal: simán megpárolod a halszeletet v. vízben megfőzöd.

ui: én sem vagyok még túl semmin, mert csak a 3.napnál tartok:))))

11. Zolii (válaszként erre: 7. - Mókica)
2005. nov. 30. 11:39

Szia!



Norbi diéta után elkezdtem Atkinsezni! Ha jól emlékszem akkor kb két hét szünet volt a kettő között! Sajnos amit Atkinssel lefogytam az vissza is jött kb fél év alatt! A Norbival lefogyottból pedig 3 kilót hiztam vissza! Jövőhétem elkezdem újra a Norbit... Remélem most is meglessz a heti 2-2,5 kiló! Már csak azt kell kigondolnom hogy mivel fogom a joghurtot helyettesíteni!


Sok sikert a diétához, remélem beválik!!!

10. Mókica (válaszként erre: 2. - Ekka)
2005. nov. 28. 19:29

Mennyit skerült 1 hét alatt leadod?

Pontosan betartasz mindent,mármint a tornára értem???

Tovább sok sikert!

Nem baj,ha én is csatlakozom jövőhéten??

SZia

2005. nov. 28. 19:27

SZia Ekka!


Mivel te már túlvagy az első fázison, bizti tudsz nekem segíteni!:)

Én Amerikában élek és vannak homályos dolgok a kajákban, ebben kérném a segítséged!


SZerda reggelre 1 zacskó rízst ír haminak...ez mennyinek számít? Mennyi a pontos súlya???


Meg valami ruszlit...vagy nem is emlékszem pontosan minek írja, de valami párolt halat...???

Ez konzerv?Vagy milyen??

Bocsi ha hülyék a kérdések!

Előre is köszi a segítséget! :)

Mókica!

Pusza

8. Ekka (válaszként erre: 3. - Kisgé)
2005. nov. 28. 17:48

Szia Kisgé:)

Én ma kezdtem el a diétát, de következő héten örömmel venném, ha csatlakoznál hozzám.

Addig is rengeteg puszi.

7. Mókica (válaszként erre: 6. - Zolii)
2005. nov. 28. 15:01

Szia Zolii! :)


Gratulálok a - 13 kg-hoz, az nagyon sok! Ügyike vagy!:))))

AZóta is tartod ezt a súlyt? Mikor visszatértél a kicsit ch dúsabb kajákra nem jött vissza minden?

Igazából ez lenne nekem nagyon fontos, mert majdnem minden diétázásnak ez lesz a vége...sajnos!

Előre is köszike! :)

Szerintrem jövőhéten én is belevágok, bár nekem max 2-3 kiló lenne a cél ;),...na majd meglátjuk mi lesz :)

Kisgé velem tartasz???

2005. nov. 28. 14:41

Sziasztok!


Kb két éve csináltam meg ezt a diétát, de az hat hetes volt! /ugyanezek a kaják voltak, csak hat hétig/ Én 13 kilót fogytam vele, mozgás nélkül. A joghurtot pedig egy életre megutáltam!!! :-)


Sok sikert hozzá, ez egy nagyon jó diéta!!!


Ui: Mivel a halakat utálom, ezért azokat vmilyen hússal pótoltam

5. kisgé (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2005. nov. 28. 13:03

Szia!


Nem tudom, ez melyik, de azért tetszik, mert totál SBD első szakasz. Majd én is úgy akarom csinálni, hogy nem betüről betüre, hanem ha húst ír elő, akkor lehet az sima csirkemell, nem kell, hogy fél grillcsirke legyen. Annyira már ismerem a mechanizmusát, hogy tudjam, mit mivel lehet helyettesíteni. :)

Én most is heti 5x félórát tornázom, plusz heti 1*1 órát, úgyhogy ezzel nem lesz gond. Én 2-3 kilót akarok fogyni már végre és remélem ezzel sikerül.

Na, majd kiváncsi leszek!!!!

4. Hoxa
2005. nov. 28. 10:31

Szia Kisgé!

Ez nem az, amit régebben kazettákhoz adott? Amikor még nem volt update?

Ha ez az, akkor fogytam ez alapján. Persze minden nap legalább 30 percet tornáztam valamelyik kazettájára, és az étrend csak amolyan fogodzó volt ahhoz, hogyan alakítsam ki a saját elképzeléseim szerint, szóval nem betűről-betűre követtem. Fogytam is 17 kilót, de főleg a rendszeres mozgással!! Anélkül szerintem jóval lassabb lesz a fogyás.

3. kisgé (válaszként erre: 2. - Ekka)
2005. nov. 28. 09:54

Szia Ekka!


Én is ki szeretném próbálni, csak a héten elutazom, jövő héten tudom elkezdeni! Te mikor?

Csináljuk együtt!!!!:))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook