Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zsibvásár... nem tudom mit lépjek fórum

Zsibvásár... nem tudom mit lépjek (beszélgetős fórum)

21. Nikiii87 (válaszként erre: 20. - Pethoevi)
2010. dec. 17. 20:36
köszi,hogy próbáltál segíteni (:
20. pethoevi (válaszként erre: 19. - Nikiii87)
2010. dec. 16. 18:54
hát...sajnos nincs ötletem...:-(
19. Nikiii87 (válaszként erre: 18. - Pethoevi)
2010. dec. 16. 18:51
addóságbehajtó cégeknek min. annyit kéne fizetni amennyivel átvert,és kitudja visszakapom e. Nincs ismerősöm aki a közelébe lakik :(
18. pethoevi (válaszként erre: 9. - Nikiii87)
2010. dec. 16. 18:45
szerintem vannak adósság behajtó cégek,akik ilyenekkel foglalkoznak,de persze azoknak fizetni kell.Nincs senki,aki egy ezresért ráijesztene és a közelében lakik?
17. pethoevi (válaszként erre: 7. - Pirinyo79)
2010. dec. 16. 18:42

hát kellene,h ideje legyen,hiszen ez nem játék!

ugyanolyan,mintha személyesen vásárolt volna,csak az eladó elszaladt volna a pénzével és az áruval...

16. Nikiii87 (válaszként erre: 14. - Kiraroli)
2010. dec. 16. 18:34
egyébként tőlem nagyon messze lakik,tehát a személyes megkeresés kizárt.
15. Nikiii87 (válaszként erre: 14. - Kiraroli)
2010. dec. 16. 18:33

hmmm :) sokan írtak rám,hogy nem csak engem vert át.

Egyik csaj cserélt vele és azt írta másnak küldte véletlen és akinek küldte nem akarja visszaadni. Jó,választott helyette más cuccokat, jópár hét eltelt mire megkapta,de csak egy dolog a stimmelt a csomagban a többi használhatatlan és nem az volt ami az aukcióba. Tagadja a fórumon. A csaj írt neki h. küldje akkor vissza amit cseréltek...hát az már nem volt meg,eladta Most meg persze még neki áll feljebb...

Nagyon jól járt,kapott szinte ingyen egy márkás mellényt,amit hamar el is passzolt.Az értékeléseit vaterán és teszveszen érdemes megnézni.

2010. dec. 16. 18:25
hih nekem is volt már vele afférom ilyen téren!! a felhasználónév ismerős volt...nekem dvd vel volt gond! terhestorna helyett írott mesedvd-t küldött ráadásul nézhetetlent!és ráküldtem egy ismerősömet! 2 hónapig vitáztunk, míg azt adta amit kértem! egy kis ráhatás segítségével! ott lakott egy roma származású igen nagy darab fazon aki egyébként egy szúnyogot se merne agyoncsapni mert elsírná magát de bejött!!:D
13. Nikiii87 (válaszként erre: 12. - Kiraroli)
2010. dec. 16. 18:17
természetesen,ment pm
2010. dec. 16. 18:14
szia meg tudod mondani a nevét?privátban persze...
11. Nikiii87 (válaszként erre: 6. - Gyöngyszemü)
2010. dec. 16. 17:25
sajnos... :( eddig még nem volt gond,de benne van a pakliban.
10. Nikiii87 (válaszként erre: 7. - Pirinyo79)
2010. dec. 16. 17:24

a fórumba is írtam zsibvásárra nem 1x de nem válaszoltak MÉG ,sem nekem,sem a másik csajnak akit átvert és írt oda. Másoknak válaszolgattak :( írtam az adminnak is ezt kaptam:


"sajnos ez esetben csak a rendőrségi feljelentés vezethet eredményre.

Tapasztalataink azt mutatják, hogy az eladók többnyire a rendőrség megkeresése után végül békés úton rendezik a tartozásaikat a vevőik felé.

Mielőtt megtenné a feljelentést, kérem tájékoztassa az eladót a szándékáról, talán mégis elutalja a megbeszélt összeget önnek.


Rendőrségi feljelentést az illetékes kapitányságon tehet. (önhöz legközelebb eső)

A feljelentéshez kérjük csatolja a kifizetésről szóló igazolást és az eladó bankszámlaszámát, amire utalta a pénzt, ezzel megkönnyítve a rendőrség munkáját.


Mi maximálisan együttműködünk a nyomozó hatóságokkal, a nyomozati eljárás során a szükséges adatokat mielőbb a rendelkezésükre bocsátjuk.


Őszintén reméljük, hogy hamarosan megoldódik az ügy. "


másik:

"igazságot szolgáltatni, vagy nyomozni nem áll módunkban, ezért kérem, ha nem boldogul az eladóval és a mi figyelmeztetésünk sem használt tegyen feljelentést az ügyben.

Más további eszköz ugyanis nem áll a rendelkezésünkre.


Még egy dolognak érdemes lenne utána járni, hogy a posta valamilyen nyilvántartásában szerepel-e egy simán feladott levél?"


nem itt szeretném megoldani a problémát,csak véleményt kérek,mert nem voltam még ilyen helyzetben.

9. Nikiii87 (válaszként erre: 5. - Pethoevi)
2010. dec. 16. 17:19
elég messze lakik.A címét tudom pontosan!
8. Nikiii87 (válaszként erre: 4. - 3fd432567f)
2010. dec. 16. 17:19
20 000 alatt nem foglalkoznak vele,de több károsult van, összesen meglenne,csak nemtudom összevonják e.
2010. dec. 16. 16:15

Ezt miért nem az oldal üzemeltetőjéhez címzed?

De most komolyan!

Annyira zavaros hogy már nem is érteni

Szerinted a rendőrségnek van ideje erre?

Nem biztos de ha megvan a cím akkor talán el lehet menni hozzá valaki társaságában.

2010. dec. 16. 15:54

Én biztos nem vennék így láttatlanba semmit!!!! Túl nagy rizikó!

Megfizetted a tanuló pénzt?!

2010. dec. 16. 15:32

basszus,ez nagyon komoly...

Hát ha kinyomoztad,h hol lakik,akkor valami verőlegényeket kéne ráküldeni...:-(

2010. dec. 16. 15:30
Hát...küldj rá behajtót, ha nem fizet...máshogy nem nagyon lehet, bár,eléggé zavaros ez a dolog, de a lényeg,hogy szerintem rendőrség nem nagyon fog ezzel foglalkozni...
2010. dec. 16. 15:22

egy kis részlet a levelezésből:


nov.11-én kapta meg a pénzt, 26-án írta:


" Na igen csak az én gatyám nem ért oda mi!!íztos h meg kaptad csak még azt akarod h fizessek is!!Hát pedig vársz!!Csütörtökig!"

írogattam neki,sokáig nem válaszolt,dec.3-án pedig ezt kaptam: "értelek de az én káromat ki fizetti mikor feladtam a nadrágot válasz valami 4000 ft ig a misso nincsen meg"


ebből látszik h. választottam volna mást is,de egyik sem volt már meg neki.

választottam mégis egyet,abból ez lett:


"na,ha hétfőn nem küldöd a bizonylatot h. feladtad a my77 felsőt,vagy nem küldöd az utalás bizonylatát,tényleg feljelentelek.Nekem erre nincs időm,lassan egy hónapja kifizettem neked..." (12 napja volt)

erre ő:"Akkor jelentsél nekem sincs erre időm hétfőm nem tudom feladni kedden vissza kell mennen a korházba!És hiddel most kurvára leszarom!!!vagy vársz vagy nem mind a 2 megjártuk!!!Te azért mert fizettél és én sajnos nem ajánlottan adtam fel a nadrágot sajnálom!!! "


hétfőig vártam volna, tovább nem.Sajnálom és én is le fogom szarni, h. a többszörösét kell kifizetned majd.


Gondolj bele: vásárolsz tőlem egy övet meg nadrágot,utalsz 6300-at. Elküldöm neked,de a naci helyett mást. Megkérsz h. mindenképp ajánlottan postázzak,de én simán adom fel. És nem lennék hajlandó kifizetni.Sztem te is kiakadnál. Sőt azt is megtehetném akár h. fel sem adom, csak aztmondom simán feladtam,és hoppá lehúztam vkit 4000-el. Bizonyítani senki sem tudná,és az ellenkezőjét sem. Babocica mesélte,hogy neki is vmi olyat küldtél melegítő helyett amit a kutyája alá sem tenne. Szóval hétfő a határidő, és utána én is leszarom,ha te is félvállról veszed.

Kislányodnak jobbulást!"


"NEM VESZEM FÉL VÁLRÓL !iGAZAD VAN DE CSAK SZERDÁN TUDOK POSTÁZNI"

ez pedig 7 napja jött: "Szia nem postáztam mert a tunikán találtam 2 lukat amúgy az állapota jó!Estleg a keyo kabát nem érdekelne mert ha igen holnap akkor postáznám!!"


"több ajánlatot nem kérek,köszönöm, a pénzemet szeretném visszakapni! Ha nem tőled, akkor majd más behajtja rajtad. Nincskedvem levelezgetni a többi károsulttal,nekem erre időm nincs, így a fizetési meghagyás maradt. Miattam pereskedhetünk is,ha nem bírod már végre visszautalni a 4200 vagy 4000 Ft is elég,csak már intézzük el. És hiába kérsz,hogy várogassalak jövőhéten, NEM VÁROK TOVÁBB elég sok esélyt adtam már, 1 hónapja várok már.


"Szia mivel ilyen undorító dolgokat írsz csinálj amit akarasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!

Én elkültem a nadrágodat!!Sértésért én is fejelentelek!!!!!!!!!!!!!!Szia"


Adtam neki egy utolsó esélyt,már nemtudom hányadik,de már 35 napja nála van a pénzem:


"Adok egy utolsó esélyt.Amennyiben holnapra nem érkezik meg az összeg a számlámra az összeg , akkor az ezesetben szükséges lépést meg fogok tenni."


még egy kis részlet a levelezésből,hogy mindenki előtt tiszta legyen:

Én:"Látom letiltottál zsibvásárról. Biztosan ki tudod fizetni a 4200 Ft-ot csütörtökre? Mert nem szeretném a következményeit végigjárni ennek a dolognak.

Azt is megbeszélhetjük,hogy erre ráfizetek: [link]


Ő:milyen 4200?eddig csak 4000 ft volt nem adom el missot mert más megvette


Én: 6300-at utaltam,amiből 595 volt az ajánlott elsőbbségi posta, és 1500 az öv.4205 Ft-ot kéne utalnod! 700 Ft-ot kértél postára,és csak 595 Ft volt,azért! Megvan még a doboz is!

de jó lesz nekem a 4000 is,csak már tegyünk pontot a végére ennek az egésznek.


Szerintetek mit csináljak?????Előre is köszönöm a hozzászólásokat, segítséget!

2010. dec. 16. 15:21

ajánlottan legalább van kártérítés,így meg buktam 4000-et!Megvan a levelezés is!


ezt én írtam: "de a héten meg szeretném kapni,elsőbbségi ajánlottan lehetséges?"

ezt meg ő: "Szia ma feladtam síma elsőbbségivel!Írj ha megkaptadd"

erre én:"szia, nem kaptam meg,remélem csak késik. Megkértelek,hogy ajánlottan add fel, még ki is fizettem volna,bár te szúrtad el. De így mit tudunk csinálni ha nem ér ide? Bizonyítani se tudod h. feladtad, meg kártérítést sem adnak.ha elveszik :(:(:( nem szeretném h. 4000 Ft-om a semmibe menjen :("


egy példa: [link] :


"



Tisztelt smeli21! A 2010.július 8. (csütörtök)-i vaterán elküldött üzenetemre július 9-én pénteken megkaptam e-mailben a válaszodat, melyben jelezted, h a kapott csomag tévedésből került hozzám; és vagy megkeresed az én csomagomat, melyben az általam leütött termékek vannak vagy pedig a 25200Ft-t (termékeim ellenértéke+befizetett összeg) kifizeted. Erre az e-mailedre még aznap este válaszoltam, melyben kértelek, h mivel én az általad kért termékeket már július 5-én hétfőn elpostáztam, melyeket te július 6-án kedden rendben meg is kaptál, és mivel én az általam leütött termékeket még a mai napig sem kaptam meg, ill a postázott termékeim ellenértékét sem, ezért szeretném, ha az ügy 2010. július 12 hétfő (holnap) megoldásra kerülne. Ha -a már korábban jelzett időpontig- 2010. július 12 (hétfő) 12.00ig egyértelmű, minden kétséget kizáró bizonyítékkel tudsz szolgálni, h itt téves postázásról van szó, -emailben jelzett módon-, akkor szeretném az általam leütött termékeket megkapni.... - SexyCat86

2010/07/11 12:39:30



válasz Tisztelt smeli21! ... ha ez nem történik meg (eddig még nem történt meg), akkor elfogadom az általad 2. lehetőségként felkínált megoldást, h a termékeim csere nélkül hirdetett ellenértékét és a befizetett 3700Ft-t, összesen 25200FT-t kapjam meg. Mivel az ügy már 1 hete húzodik, így szeretném, ha ezt az összeget 2010. július 12. (hétfő) 15.00ig a címemre postai csekken befizetnéd és erről a scannelt bizonylatot az e-mail címemre elküldenéd. Együttműködésed az ügy megoldásában előre is köszönöm és remélem, h akkor a holnapi nappal ezt az egész ügyet egymás közt korrekten meg tudjuk oldani és további lépések megtételére nem lesz szükség. Emília - SexyCat86

2010/07/11 12:54:43



válasz Tisztelt smeli21! Szia! Mondanom sem kell, h a mai napig sem kaptam semmilyen csomagot sem. Erős a gyanúm, h itt nem téves postázásról van szó, hanem a másik szándékos megtévesztéséről és félrevezetéséről, és ezáltal akarsz jó minőségű, márkás ruhákhoz jutni. Így az általad 2. lehetőségként felkínált lehetőséget, miszerint az általad leütött termékek csere nélkül árát és a neked befizetett 3700Ft, összesen 25200Ft fizeted ki, elfogadom. Erre 2010. július 19. hétfő 14.00ig van lehetőséged és erről a scannelt bizonylatot az e-mail címemre légy szíves küld el. Felhívom figyelmed -mivel hétfővel az általad leütött termékeket már 2 hete elpostáztam- így ez az utolsó alkalom, h ezt az ügyet kettőnk közt tisztességesen megold. Ha ez az ügy 19. (hétfő) 14.00ig nem oldódik meg, akkor minden ez esetben szükséges lépést meg fogok tenni. A rendőrségen is voltam már és a vaterán is tájékozodtam ez ügyben. Ha kell a rendőrségen is feljelentelek stb, de szerintem ezt inkább ne várd meg. - SexyCat86 "

2010. dec. 16. 15:17

[link] [link] [link] Velem azt csinálta,h. vettem 6300-ért egy misso övet (1500)és egy warp zone nacit (4000).A a csomagban az öv rendben volt, a warp zone helyett meg egy bolyhos leggingset cicanacit küldött. Azt írta véletlen és hogy elküldi a warp zone-t.Direkt kértem h. ajánlottan,erre írta h. feladta simán. (ha feladta,mert mint tudjuk azt bizonyítani nemtudja) és akkor jött ez h. itt ő is károsult. Aztán megtetszett neki egy kenvelo meg egy másik farmer 10 ezer értékben. Belementem a cserébe,választottam egy misso övet, egy misso nacit és a warp zone naci helyett 1 my77 tunikát.Úgy volt feladjuk egy napon és elküldjük az ajánlott szelvényt. Szerencsére nem tudtam feladni mégsem.Ő elküldte szerdán a bizonylatot,minden stimmelt.Csakhogy a csomag nem ért ide. Pénteken meg írta h. elírta a település nevét,visszavitték neki.Szóval hiába adtam volna fel,ő megkapta volna,én nem.Jah és engem értékelt csalóként,meg h. mázlija volt h. elírta...utána kezdtem el nézni teszveszen és vaterán is az értékeléseit. Ebből gondoltam h. nem véletlen h. a warp zone naci helyett mást küldött. Ennyi véletlen nincs...és szóltam neki h. nem neki volt mázlija,hanem nekem h. nem adtam fel.Tagadta h. ő az az smeli21 vaterán és teszveszen.. És h. ne írjak ilyet róla,mert nem ő az,más értékeléseit ne magyarázzam rá,Akkor írtam több csajnak akivel ős is üzletelt, és be is másoltam neki a neki a levelezést,így már nem tudott mit tagadni.A csaj ezt írta:


"Szia elmondom neked miért érdekel.július 17 én "vett" tőlem egy varp zone melegítőt 6000 ft ért amit elfelejtett kifizetni azóta is de könyörgött ,h küldjem el mert elutaznak és kellene neki+ilyen dolgok de ha fizut kap fizeti 2x igérte meg azóta nem tudom elérni ez amúgy a teszveszen volt csak pozitívam volt és miatta felfüggesztettek mert mindíg cserlni akart és én nem jeleztem a teszvesz felé és felfüggesztettek:-(


neharagudj,h téged zaklatlak ilyennnel de neked van negatívd tőle és fordítva és más lehet nem adná ki aki pozitívan értékelte

még a nevét ,címét sem tudom,csak Fegyvernek most körbejáram kérdezgettem tőle ott egy melegítőről és válaszolgatott majd meglepném:-))

Köszi előre is szia".


Egy másik csaj levele, akitől vásárolt smeli21:

"szia



igen ő az..és fura mert már sokan megkerestek vele kapcsolatban..és nem pozitív értelemben..



Én csak eladtam neki ruhát és nem volt így gond vele..venni nem vettem semmit..pont az értékelések miatt...de tényleg megkeresett már olyan lány akit 20ezerrel vágott át..vagy nem olyan árut kapott amit megrendelt...stb..


van még kérdésed?"


Írtam neki,hogyha feladja és amikor ideér az lesz bent amit cseréltünk akkor benne vok. De ő csak akkor hajlandó ha együtt adjuk fel...és szerinte még ő lenne a hülye ha belemenne így, hisz őf eladta most is én meg nem, és tuti átverném.

Kértem h. akkor utalja vissza a pénzem, amit már nov.11-én megkapott. Azt írta majd csütörtökön,mert akkor lesz pénze. Megkértem h. szerdáig rendezze,mert nem tnap volt már. De nem hajlandó. Pénteken meg írta,hogy válasszak helyette. Meg,hogy az ő kárát ki téríti meg. (ezért kértem ajánlottan,mert bizonyítani ezt esélytelen).Mivel nemtaláltam fent nála olyat ami tetszene így nemet mondtam,viszont amit cseréltünk volna my77 tunika,abba belementem. Azt írta most szerdán tudja feladni, de eltűnt most,remélem válaszol. Ebbe nem akartam belemenni,mert félek,h. nem azt kapom ami a képen van.

Kár,h. nemkerestem rá előbb az értékeléseire teszveszen és vaterán. Azthittem tényleg véletlen volt h. nem azt a nacit küldte.,de az értékeléseit olvasva kérdéses. És azt írta h. biztos megkaptam a warp zone nacit,csak még azt akarom h. fizessen is.

Babocicával ugyanezt eljátszotta, csak ő cserélt vele...ő is várja a csodát...


[link] ebbe a fórumba Babocica is írt,neki is más terméket küldött 1 kivétellel. Folytatom még...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook