Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zsarolás volt.. Kijön a börtönből rettegjek? fórum

Zsarolás volt.. Kijön a börtönből rettegjek? (beszélgetős fórum)

9. Pumi:) (válaszként erre: 8. - Cukormeister)
2011. jan. 21. 21:22
Kaptunk egy levelet és le volt írva hogy mikor jár le a fegyházi büntetése! pontosan 3, 5éve és 1 hónap múlva szabadul ki.
8. cukormeister (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. jan. 21. 19:48

Honnan veszed,hogy jön ki most?

Mikor történt az eset?

Talán már elítélték ezért ,és letöltötte a büntetését azért mondod,hogy most jön ki?

Mert ha most történt,akkor egy darabig nem hiszem,hogy kijön...

2011. jan. 21. 17:04
Mert feltételezésből nem csinálnak semmit...csak akkor foglalkoznának az üggyel,ha mát tényleg kezdi zaklatni....
6. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Pumi:))
2011. jan. 21. 15:27

van egy olyan írás,hogy elfelejtett jelszó....talán az segített volna.

Viszont ha ennyire félsz miért nem mész be a rendőrségre?

5. BayBanya (válaszként erre: 4. - Pumi:))
2011. jan. 21. 15:27

Akkor bocsi .... csak ... hogy is mondjam ... nem kéne, hogy keresd, és amíg nem keres, igazából nem tehetsz semmit. Sőt. Utána is csak zaklatásért "reklamálhatsz" ... de ha már "rutinos bűnöző", akkor nem lesz ennyire kispályás ....

Szerintem húzódj meg a háttérben ... majd lesz valahogy ... előre nem kell, hogy rettegj.

2011. jan. 21. 15:22
Hát hogy jöttek a rendőrök, egy időre megszökött.. és hogy több ilyen ügye is volt. Nem azért regisztráltam, tavaly is fenn voltam, csak elfelejtettem a jelszavamat..
3. BayBanya (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. jan. 21. 15:19

Maradj nyugton, amíg meg nem keres ... mert ha bosszúálló, úgyis megtalál.

Viszont nekem büdös, hogy azért regisztráltál tegnap, hogy ezt ma megkérdezd?? :S

2011. jan. 21. 15:14
Kerüld el messzire. Mi az a stb?
2011. jan. 21. 15:11
Megfenyegetett minket egy férfi ha nem adunk pénzt stb.. akkor megveretett... elkapták le is csukták.( Más ügye is volt) És most jön ki a börtönből, és nagyon félek hogy vissza jön.. Mit tudok én tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook