Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érzelmi zsarolás szülők részéről fórum

Érzelmi zsarolás szülők részéről (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. 01c8755c79 (válaszként erre: 60. - 021a029148)
2010. márc. 5. 12:28
Köszi.... :o)
60. 021a029148 (válaszként erre: 59. - 01c8755c79)
2010. márc. 5. 12:27

Sok sikert az újrakezdéshez! :)

Pusza

59. 01c8755c79 (válaszként erre: 58. - 021a029148)
2010. márc. 5. 12:26
Nem tudom, de szerintem beteg... szerintem... de én el akarom felejteni, és túl akarok lépni rajt. Mivel nem tudunk mit csinálni... és valószínű, hogy a többi szülő is így volt, kikapta a gyerekét a társaságból és hátra arc... Nem jól van ez így, de azért most már a családsegítőben is tudják és a pszichológusnál is, hogy min mentünk át... és a Leányra ez hogyan hatott (ezt ugye a pszichológus tudja), tehát egyszer csak lépnek hivatalból... előttünk egy ilyen eset volt hivatalosan.. ugyanígy és felmerült már az illető neve, de ott ki is emelték a leányt a családból, mert egyéb gondok is voltak.
2010. márc. 5. 12:21
Hát nem értem a célját. Ha ilyesmi lenne, csak lett volna valaki, aki bejelenti, nem? De akkor meg mi, ha nem más?
57. 01c8755c79 (válaszként erre: 56. - 021a029148)
2010. márc. 5. 12:15
Nem tudjuk... szerintem szexuálisan nem nyúlt hozzá... szerintem. De olyant csinált próbán, ha valamit nem úgy csináltak ahogy akarta, akkor sorba állította őket, hogy fogják meg a mellüket és a nemi szervüket... ezt másik kislánytól tudom (nem a saját lányom mesélte el)... A volt párom felhívta decemberben és üvöltött a telefonba, elmondta minden pedofil állatnak... és hogy látták a lányomat vele kettesben összebújva. ... utána vártuk, hogy jelentkezik két okból is... ha nincs vaj a füle mögött, akkor ott fog állni az ajtóban két rendőrrel, hogy őt becsületében megsértették és megfenyegették... vagy: ha már meggyanúsítottak egy 17 éves leányt miatta, aki amúgy az ő csoportjába járt, tehát valahol felelős érte... akkor is ott kellett volna állnia az ajtóban, hogy állítsuk oda azt az embert aki ilyent mondott.... és nem saját maga védelmében, hanem a kislány védelmében. Szerintem ez így lett volna tisztességes. De valami miatt nem jelentkezett az úr.
56. 021a029148 (válaszként erre: 54. - 01c8755c79)
2010. márc. 5. 12:10
De valami szexuális zaklatás a végső cél, vagy mi?
55. 01c8755c79 (válaszként erre: 51. - 021a029148)
2010. márc. 5. 12:01
... ahogy előtte csináltam... szerettem őket, figyeltem rájuk, és törődtem velük... aztán majd alakul.. remélem. Úgy érzem, megvan a leányban is a hajlandóság... rendkívül szoros kapcsolatunk volt előtte, nem csak az anyja voltam, hanem a barátja is.... most egyelőre valószínűleg csak az anyja leszek.
54. 01c8755c79 (válaszként erre: 52. - 021a029148)
2010. márc. 5. 11:59

Nincs fizikai bántalmazás... amikor először hallottam, ott ültek a gyerekek lenn a földön körben, ő fenn a pulpituson, és közölte, hogy itt mindenki felnőtt... és felelősséget tud vállalni magáért... 14-19 éves korig voltak a gyerekek. Akkor kérdeztem rá először, hogy őszerinte mit jelent az, hogy felnőtt valaki, mert nem azt, hogy ellent mer mondani a szüleinek...

... volt olyan kislány, aki ott hagyta a csoportot... karjánál fogva kirángatta az intézmény elé, levága a földre, hogy ezentú eddig jöhetsz el.... csunyán beszél velük, káromkodik... 17 éves leánynak mondta: Te velejéig romlott vagy és amerre mész rothadást szítasz magad körül... ááááááááááá, hosszasan tudnám ecsetelni, de mindig kiválaszt egy gyereket (természetesen lányt), akit az egekig magasztal, hogy milyen szuper tehetséges, és akár világhírű is lehet az ő tehetségével... és stb. nos ez a KIVÁLASZTOTT az én lányom volt ezidőszakban... aki szintén látja a többiek auráját... és stb. stb....

A lányom egyszer csak úgy jött haza, hogy én mit értem el az életemben, egy nagy semmit... és hogy én ne szövegeljek neki, a testére ellen is ellen fordult... szóval egyszer csak senki és semmi nem számított már, csak a rendező úr... reggel iskola előtt 3/4 8-kor már telefonon beszéltek, aztán szünetekben, aztán iskola után a leányom hazajött a suliból, ledobta a táskáját és már rohant is.... minden nap...

53. genia (válaszként erre: 50. - 01c8755c79)
2010. márc. 5. 11:58

Ez tenyleg durva!!! Tiszta ideggoc lettem!!!!!

Cak kell lennie egy modnak ,hogy meglehessen allitani azt a gazembert!!!!!!!!!!!!!

52. 021a029148 (válaszként erre: 50. - 01c8755c79)
2010. márc. 5. 11:53
És mit csinál a gyerekekkel?
51. 021a029148 (válaszként erre: 48. - 01c8755c79)
2010. márc. 5. 11:52

Ez nagyon durva!

Sajnos az ilyen korú, önállósodni készülő gyerekeket nagyon könnyű befolyásolni, mert így felnőttnek érzik magukat.

Remélem sikerül rendbehoznotok a kapcsolatotokat, és egyszer belátja, hogy neked volt igazad.

Hogyan fogod elkezdeni ezt az "új életet"?

50. 01c8755c79 (válaszként erre: 49. - Csincsillab)
2010. márc. 5. 11:52
... nem 12 év alattiakkal foglalkozik... és rajta kellene kapni, hogy kárt csinál. Visszamenőleg megkerestünk szülőket, akikről tudtuk, hogy a gyereküket kivették... és bizony hasonló okok miatt mint mi, lányom korabeli kislányokat, akik maguktól távoztak a csoportból villámgyorsan, amikor kiismerték az embert... aztán elmentünk rendőrségre is... nem tudnak mit csinálni vele. Fizikailag nem bántja őket. Tudod, amikor novemberben azt mondtam a lányomnak, hogy nem fizetem a Bp-i képzését, ha ebben a közegben marad... (decemberben kellett 47 ezer forintot kifizetni, aztán januárban 68 ezret)... jött haza próbáról nagy boldogan, hogy azt mondta a rendező úr (nem akarom a nevét írni), hogy majd ő kifizeti. Azt hittem, hogy kitépem a hajam azonnal. Felhívtam a pasit, visítottam, hogy mit képzel.. hjaaa, hát ő nem úgy gondolta, hanem ad neki munkát, és akkor fizet neki, és abból ki tudja fizetni. Egyébként több kirohanásom is volt felé, és mindig az volt, hogy őőő nem úgy gondolta.
2010. márc. 5. 11:48
nem lehet a pasit feljelenteni?
48. 01c8755c79 (válaszként erre: 47. - Csincsillab)
2010. márc. 5. 11:45

Miután a lányomat bezártam, és nem engedtem többé ebbe a tárulatba, én lettem az egyes számú közellenség, mivel nem hagytam, hogy a rendező úr nagy művésznőt csináljon belőle. Elköltözött anyuhoz... még jó, hogy jó a kapcsolat a szüleimmel, mert különben valószínű odaköltözött volna a rendező úr házába, ahol már amúgy is lakott 2 kislány és 1 fiú a színjátszócsoportból. ... közben zajlott a pszicholgus, a gyámügyi gyermekvédelmi eljárás. Mivel a névtelen bejelentés olyanokat tartalmazott, hogy ütöm-verem a gyerekeket, és lelkileg terrorizálom őket, a párom alvilági elemekkel érintkezik, akik feljárnak hozzánk és fenyegetik a lányomat. Két gyermekem van... kinn volt a családvédelmitől egy hölgy... meghallgatták a 14 évesemet is... kértek a gyerekek iskolájától véleményt... és tegnap volt a tárgyalás. A vélemény természetesen mindenhonnan pozitív volt, a névtelen bejelentésben foglaltakból semmi nem igaz... ezt a lányom is elismerte... tehát leánynak hétfőn haza kell költözni(azért nem hétvégén, mert akkor Bp-en van képzésen)... és a gyámhivatalos tisztviselő igen keményen megmondogatott neki. Hétfőtől próbálunk újra összeszokni.... és visszaállítani a kapcsolatunkat ...

Csodálatos leány volt... szorgalmas, fegyelmezett, tisztelettudó... most flegma és nagyhangú... Szívem szerint kikiabálnám a világnak, hogy honnan és kitől óvják a gyereküket, de nem tehetem. Nem egyedüli probléma volt a lányom esete.... és az ember virul tovább és színjátszó csoportot vezet tini gyerekeknek, és próba után pizzázni viszi őket, és elmagyarázza nekik, hogy ők felnőttek és bármit megtehetnek... és blabla... gyűlölöm, a családomat tette tönkre.

2010. márc. 5. 11:30
és most mi a helyzet Camea?
46. csincsillab (válaszként erre: 45. - Vizike)
2010. márc. 5. 11:25
nállunk egforma mind a kettő
45. vizike (válaszként erre: 41. - Csincsillab)
2010. márc. 5. 11:23
De csak a "kedves" mama ilyen megszállott.A papa tök normális.
2010. márc. 5. 11:22
ilyen esetben valóban tenni kell valamit.
43. genia (válaszként erre: 39. - 01c8755c79)
2010. márc. 5. 11:20

Uristen!!!

Szerintem jol csinaltad ilyenkor muszaly drasztikus lepeseket tenni kirazott a hideg amikor elolvastam a fiam is 17 eves!!!

42. 96b0d6b01f (válaszként erre: 39. - 01c8755c79)
2010. márc. 5. 11:19
Ez azért elég komoly... Nos nálunk ilyenek azért nem voltak és mégis kapom az ívet szerintem életem végéig...
2010. márc. 5. 11:19
úgy látom vizike, hogy egy hajóban vagyunk. mi is 5 percre lakunk es azt hiszik, hogy bármikor jöhetnek. én is lassan idegbeteg leszek.
2010. márc. 5. 11:18
úgy látom vizike, hoy egy hajóban vagyunk.
39. 01c8755c79 (válaszként erre: 30. - Genia)
2010. márc. 5. 11:17

... észrevettem, akkor még csak kértem... aztán súlyosbodott, akkor könyörögtem, aztán fenyegettem, zsaroltam... végül keményen odaléptem... aztán pszichológus heteken keresztül, és gyámhivatal... éppen tegnap... és persze kiderült, hogy nem én hibáztam.

Azért ha a 17 éves lányotok egy 50 körüli, magát pszichológusnak, parapszichológusnak, és végzett színházi rendezőnek tituláló ember színjátszócsoportjába kerül, időben lépjetek... Nekem is már akkor kellett volna, amikor éjszaka sms-ekkel bombázta a lányomat... és amikor az amúgy rendkívül szorgalmas, és okos leányom azzal áll elő, hogy a tanulás fölösleges, mert őneki olyan szexuális kisugárzása van, hogy azzal minden elérhet... mondá ezt a pszichológus, parapszichológus, aki látja az aurájukat. .........ááááááááá mindjárt visítok. Aztán amikor kikaptam a lányomat a csapatból, és nem engedtem, szó szerint bezártam, akkor bejelent a gyámhivatalnál ....oh, természetesen névtelenül...

38. genia (válaszként erre: 31. - 01c8755c79)
2010. márc. 5. 11:17
Figyel te nem vagy zsarolo siras ez tok normalis latja ,hogy agodsz az meg nem fenyegetes ,hogy nem fizeted a kepzeset ,nekik is megkell tanulni ,hogy valamit ,valamiert nem konnyu az elet ..te arra keszited igy fel es arra hogy valalja a tettei kovetkeszmenyet de szerintem igy helyes !!!!
2010. márc. 5. 11:15
folyamatosan felhívják a páromat sírva, hogy milyen rosszul vannak, ő szegény rohan, aztán rá 1 órára mindenki egészséges.
2010. márc. 5. 11:15

Az én anyám azzal "Zsarol" állandóan, hogy mi nem törődünk vele. Hogy ő nem tehet arról, hogy apám halála után egyedül maradt, és hogy a kutyán kívül nincs kihez szólnia.

Mindennap felhívom, ha tudok megyek hozzá, de ő sosem jön. Bátyám napi 10 órát dolgozik, és már van 2 gyerekük, őket sem látogatja, de még az unokákhoz sem jár.

És mindenre az a kifogás, hogy az ő idegrendszere tönkrement.

Most még anyagilag is a tönk szélére sodorta magát, és lassan minket is.

35. vizike (válaszként erre: 29. - 01c8755c79)
2010. márc. 5. 11:14

Nem kicsit beteges. :(

És ráadáasul a 2. szomszédban lakik,így mindenneap már előre rettegek ha nyilik az ajtó mert jön unokázni, mert csak az "ő aranyrózsája tesz jót a lelkének".Na áljon meg a menet, az én lányomat ne akarja felhasználni!!!

Mihelyt csak csíráját veszem észre ennek az előadásnak,ki fogom osztani.

Nem hagyom őket sohasem magukra,és nem volt még a mamára rábízva, de nem is lessz.

2010. márc. 5. 11:13
hát senki nem boldog. amugy nagyon jól vagyunk a párommal meg a gyönyörű kisbabánkkal, de anyosomék szép lassan megmérgeznek.
33. genia (válaszként erre: 23. - 01c8755c79)
2010. márc. 5. 11:12

Igy van !

de ahoz hogy ezt megtegyek megkell bizniuk bennunk es tudniuk kell hogy nem orditjuk le a fejuket hanem a megoldast keressuk EGGyutt!!!!!!!!!

32. 96b0d6b01f (válaszként erre: 25. - Vizike)
2010. márc. 5. 11:12
ez nálunk is van...és tényleg élvezi, engem meg idegbeteggé tesz..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook