Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zaklat, mit tegyek? fórum

Zaklat, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. 88e297a0b8 (válaszként erre: 60. - E704490810)
2010. febr. 27. 12:25

Nem hiszem, hogy az aki zaklat, és agresszívan nem normális sajnálatot érdemel.


Lehet, hogy még szereted, ha sajnálod.

60. e704490810 (válaszként erre: 59. - K.tünde78)
2010. febr. 26. 19:02

Szia!!


Megvolt a tárgyalás,de nem jött el.

Betegségre hivatkozott,és előtte 1 héttel már nem járkált utánunk.

A három tanúja jelen volt,de nem mondtak semmit,bírói kérdésre elmondták,hogy soha nem jértak nálunk,nem tudnak semmit a házasságunkról,volt ,aki nem is ismer.Jól lebőgette őket is.

Anyukámat viszont nem hallgattam meg a bíró,merthog elfogult lehet.Pedig ő tudja igazolni,hozzá költöztünk vissza,tudott minden zakaltásról,ő is látta ,mit csinált,ahogy szaladozott az utcán...

Végül is elrendelték az ig.elmeszakértői vizsgálatát.

Tudod,most megsajnáltam.Öszsefutottam ma vele,de ahogy köszönt, az arca, a hangja.Szerintem én vagyok a félelem képe,vagy nem tudom,de rettenetes.

Mondtam a gyerekenek,ha akarnak,nyilvános helyen találkozzanak vele.Nem akarom tiltani,sosem volt célom.

Ha tudna normálisan viseledni,én örülnék a legjobban,hogy jó a kapcsolat.

Vele sajnos nem lehet.

Röviden ennyi.

59. k.tünde78 (válaszként erre: 58. - E704490810)
2010. febr. 26. 18:11
Na???Mi történt a tárgyaláson????
2010. febr. 21. 20:47

Sziasztok!!


Régóta nem írtam,de holnap tárgyalás lesz.

Annyi fejlemény van,hogy egy hete leállt.Megtudta,hogy a bíróságra beérkezett a beadvány az elme állapotának vizsgálata ügyében.

Én erről azt gondolom,ha emiatt állt le,akkor nem kényszerből, vagy betegsége miatt csinálta,hanem tudatosan,akaratlagosan.Ahogy mondani szoktam,módszeres szadizás.Már csak az a kérdés,melyik verzió rosszabb?

2010. febr. 8. 10:34

Értem, lehet, hogy így a legjobb!

Mennem kell főzni, fel a fejjel!:)

56. e704490810 (válaszként erre: 54. - Mamika2)
2010. febr. 8. 10:28

Nem beszélek vele,az ügyvéd tanácsára.

Volt,hogy bezsélgettünk,előfordult az is,hogy normális volt: mennyi villanyt fizet,melóhely...másnap meg hallottam,hogy éjszaka zaklatott egy ismerősömet,szóval ez csak csali,álca.Ezért is fejeztem be vele a kommunikációt.

55. mamika2 (válaszként erre: 53. - E704490810)
2010. febr. 8. 10:26

Hát szerintem az nagyon oda tenne neki és ki tudja, hogy mit váltana ki belőle?

Természetesen teljesen normális dolog ha új életet szeretnél kezdeni, de félő, hogy elborulna az agya!

2010. febr. 8. 10:25

Hát sajna a rendőrség az egy nagy kalap kakit ér!:(

Szoktatok beszélgetni?

Ha igen, vedd fel a beszélgetést diktafonra és próbálj minél többet kihúzni belőle ilyenkor, hogy miért követ állandan, miért állít hazugságokat, miért zaklatja a gyerekeket, ez már egy bizonyíték, ha durvulna a helyzet és rendőrséghez kéne fordulnod!

53. e704490810 (válaszként erre: 51. - Mamika2)
2010. febr. 8. 10:22
És ha lenne valakim?Normélis ember megérti,hogy nem működik a kapcsolat,tovább kell lépni.Augusztus óta nem élünk együtt,válunk.
52. e704490810 (válaszként erre: 50. - Mamika2)
2010. febr. 8. 10:20
Mondott egy-két dolgot: igenis vegyem észre,ha jelen van,hogy tudja meg,hogy nem marad titokban,amit csinál,ne maradjak vele kettesben,vagy a gyerekeket se hagyjam.Tudod,már gondoltam rá,hogy egy kis "ruha" nem ártana neki.,de azt is tudom róla"ami nem öl meg ,az megerősít",szóval még inkább belehomorítana.Kicsit én is félek,de ha mindne kötél szakad,ott a rendőrség.
2010. febr. 8. 10:17

Lehet, hogy meg kéne neki mutatni, hogy vannak nála keményebb legyények is, bár ha beteg az agya, akkor lehet, hogy ez is olaj lenne a tűzre!

Téged lehet, hogy azért követ, lássa nincs férfi az életedben a gyerekeihez meg rögeszmésen ragaszkodik és próbálja őket ellened fordítani, de szerencsére ez nem jön be neki!

2010. febr. 8. 10:13

Nagyon sajnállak, tényeg, tudom nem sajnálatra vágysz, hanem tanácsra, de én összecsinálnám magam a helyedben és fogalmam sem lenne, hogy mi a jó megoldás!

Gyengének mutatkozni, hogy ne hergeljem vagy szembe szállni vele, hogy érezze, hogy nem ő van nyeregben!

Nehéz ügy a pszichológus nem tanácsolt valamit, hogy mi ilyenkor a "jó" magatartás vele szemben?

Átnézni rajta vagy igenis foglalkozni vele vagy mondjuk jól megcsapatni a fejét valakivel stb...(mondjuk ezt biztos nem javasolta)vagy mégis mit kell ilyen helyzetben csinálni?

2010. febr. 8. 10:03
Ma reggel is ott volt,szaladozott össze-vissza.Annyi volt,hogy köszöntem neki,,utánam szólt,hogy "megtanultál köszönni"? ,megállt,nézett sokáig,aztán egy tök ellentétes írányból megjelent,elment,aztán újra,de pont beszélgettem,és összenézett a barátnőmmrl,és elszaladt,még meg is csúszott a hétraarcban.
48. fakavava (válaszként erre: 45. - E704490810)
2010. febr. 8. 09:11
Nem akarlak riogatni, de, ha tényleg beteg, akkor nem tudsz vigyázni, mert kiszámíthatatlan. Szerintem menj el a gyerekeiddel pszichológushoz, hogy felmérhessétek, ők miként élik meg ezeket az eseményeket és annak függvényében dönts. Elképzelhető, hogy pontosan miattuk leszel kénytelen eltiltatni az apjukat tőlük.
47. 88e297a0b8 (válaszként erre: 41. - Survivor3)
2010. febr. 7. 22:27
Engem még időnként felhív, pedig 7 éve lett vége a kapcsolatunknak. Tudom, hogy labilis, úgy beszélek vele, mint a barátja, szerintem megnyugtatja.
46. Szuszy (válaszként erre: 45. - E704490810)
2010. febr. 7. 22:12

Szerintem bármire képes ilyenkor, amikor abban az állapotában van. Tényleg legyél óvatos, és ha meglátod a közeletekben, inkább ne maradj egyedül a gyerekekkel ha lehet, menj emberek közé. Ha más megoldás nincs, menj be egy boltba, vagy bárhova ahol emberek vannak. Ó, bárcsak segíthetnék!

Sajnálom hogy át kell élnetek, főleg a gyerekek miatt, persze miattad is, de ők aztán tényleg semmit sem tettek hogy ide jutott a kapcsolat. Ilyenkor az ember csak saját magát tudja okolni, hogy miért állt szóba egyáltalán ezzel az alakkal, bár ha előre tudnánk...

2010. febr. 7. 21:38

Remélem,nálunk is rendeződik majd,bár ő azt mondta,rosszabb lesz,ha elválunk,próbálta a gyerekeknek is ezt magyarázni.Végül is,én ráérek válni,ha akarja,hadd húzza,ameddig tudja.Ő olyan tanúkat jelölt meg,akiknek fogalmuk nincs róla,hogy éltünk,nem jártak hozzánk,nem is volt velük kapcsolatom.Ő úgy készül,hogy majd védekeznie kell.

Ha a kolegáimat,a biztonsági őrünket,vagy a csomó emberből csak egyet-egyet elhívnék tanúnak, vagy a telefonhívások miatt feljelentettem volna,céges telefonról hívogatott..nem is tudom,de rosszul járna.Nem akarom,békében szeretnék tőle elválni,Szeretnék...

Tényleg veszélyesek az ilyen emberek?Ha tudnám,hogy sosem bántana...de akárkivel beszéltem,pszichiáter,pszicholoógus,akik látják a tekintetét,mindenki azt mondja,vigyázzak nagyon.Ezt nem akarom elhinni róla.

44. Szuszy (válaszként erre: 43. - E704490810)
2010. febr. 7. 21:24

Szerintem baj van az agyával. Ilyenkor mintha kettős személyiség lennének szerintem. Nálunk is volt olyan, hogy voltak "tiszta" percei, teljesen normálisan viselkedett, aztán meg közölte hogy rohadjak meg, éhen fogok pusztulni nélküle, a kukából fogok enni, elveszi a gyereket, stb.stb. Aztán meg tök lazán meg kérdezte, hogy kérek -e egy kávét.

Szerintem a tehetetlen düh ami vezérli őket, úgy gondolják hogy ők mindent megtettek hogy a családnak jó legyen, neked meg ez nem volt jó. Akkor most mutat valami mást, hogy ilyen is tud lenni. Azt hiszi hogy ha zaklat, félelemben tart, akkor majd nagy és erős férfi lesz. Közben még el is hiszi, hogy amit tesz az helyes. Azt hiszi, hogy ha nem hagy békén, talán még vissza lehetne csinálni ezt az egészet. Nálunk legalábbis így volt, azt hitte még visszafogadnám. Közben meg azon imádkoztam, hogy végre szabaduljak meg tőle.

Szerencsére nálunk már rég vége.

Tényleg azt kívánom hogy mielőbb válasszanak el titeket, talán akkor már könnyebben tudsz védekezni ellene, mert addig akármi is van, még a "felesége" vagy.

Amúgy az első 2 tárgyalásra Ő nem jött el, mondván hogy nem akar elválni. A 3. tárgyalásra tanuk kellettek. Az ő nővére és anyukája volt a tanum :) , de nem volt rájuk szükség, mert akkor már ő is megjelent, és akart válni. Azért anyukájáék vártak a folyosón, hátha szükség lesz rájuk:) Miután a bíró kimondta hogy "vége" megszünt a zaklatás.

43. e704490810 (válaszként erre: 42. - Szuszy)
2010. febr. 7. 21:11

Időnként tud normális lenn,aztán egyik óráról a másikra meghülyül,és szadizza a gyerekeket(szóban),hazugságokat állít rólam,megjelenik,aztán letagadja....ez miért van?Beszélget telefonon a gyerekekkel,hátborzongató,mert normális,arra gondolok,bárcsak mindíg ilyen lett volna,még mindíg szeretném.Aztán másnap hallom,hogy felhív valakit,és leteszi,vagy anyámat hívja.,vagy leselkedik a munkahelyemen.

Vagy csakugyan beteg,vagy szándékosan vált a stílusok,magatartásformák között,hadd hülyüljünk meg.Mindíg ez volt rá jellemző: "kinyírlak,de szeretlek".És az is nagy baj,elhiszi amit hazudik.

Ő zaklat,és szól a lányomnak,hogy hívogatja valaki telefonon.Egyszer elmentünk a gyerekkel valahová,és ő azt állította,hogy beszáltam egy autóba,és elmentem.A kisfiú mondta,hogy ő is velem volt,nem volt ott semilyen autó,de ő csak állította,hogy igen. A gyerek majd "szétszakadt": tudta,hogy nekem van igazam,mert velem volt ,de az apja csak fújta a magáét.

Ilyenkor mi van?

42. Szuszy (válaszként erre: 40. - E704490810)
2010. febr. 7. 20:20

Igen, most már teljesen normális a kapcsolatunk. Szó szerint mintha a legjobb testvérek lennénk.

A gyereknek is jó így, már nem akar távolságot az apjával, nekem is így jó.

Egyébként akkor alakult ilyenné a kapcsolat, amikor megismerte a jelenlegi feleségét. Akkor lenyugodott.

Én a csajjal is normális viszonyban vagyok, és a gyerekük is egy tündér, szeretem, sőt nálam nyaralt már többször is. Remélem nektek is rendbe jön majd, csak győzd kivárni. Sajnálom hogy át kell élned ezeket. Minden erőd és figyelmed a gyerekekre kellene fordítanod, és még bírkózz meg ezzel is, tudom milyen nehéz, de vége lesz egyszer, ez vigasztaljon.

41. survivor3 (válaszként erre: 15. - 88e297a0b8)
2010. febr. 7. 20:06

Igen.

Nekem is van egy ilyen ismerősöm.

Az valami borzasztó volt, amit művelt. Még azt is tudta, hogy mikor fingott a volt felesége.

Aztán talált egy új nőt és azóta már nem követi és zaklatja az exet.

40. e704490810 (válaszként erre: 38. - Szuszy)
2010. febr. 7. 18:23
Javult a viszonyotok?
39. Szuszy (válaszként erre: 36. - E704490810)
2010. febr. 7. 18:13
Úgy látom van hasonlóság, nem is kicsi. Ha ez igaz, akkor kb egy év, és teljesen le fog nyugodni. Ez sovány vígasz tudom.
38. Szuszy (válaszként erre: 37. - E704490810)
2010. febr. 7. 18:11
Szerintem beteg. Nem tudhatod, hogy a rezzenéstelen arc mögött mi játszódik le a fejében. Akár az is hogy hogyan tudná elvágni a nyakadat, többek között. Az én volt férjem ugyanezt csinálta, csak ő később el is mondta mikre gondolt. Nem kívánom senkinek.
2010. febr. 7. 18:09

Szerintetek az nézés mit jelenthet nála?

Van olyan,hogy odaáll mellém,és bámul,rezzenéstelen arccal.Amíg együtt éltünk,arra ébredtem,hogy nem alszik,hanem könyököl fölöttem,és néz.Ha megkérdeztem mért,azt felelte: nem nézhetem a saját feleségemet?

36. e704490810 (válaszként erre: 31. - Szuszy)
2010. febr. 7. 18:06
Bármit,ami segíthet.Egy jó tanácsot,tippet, valami megoldási lehetőséget a jogi eszközök mellett.vagy csak annyit,hogy kinek van ilyen tapasztalata.
35. e704490810 (válaszként erre: 34. - A14deb9047)
2010. febr. 7. 18:04
Milyen igazad van.ezt mindíg ki is használta.
2010. febr. 7. 17:56
Eszembe jutott egy mondás: "egyes emberek ereje más emberek gyengeségében rejlik".
2010. febr. 7. 17:54
Akár akar válni, akár nem, előbb-utóbb úgyis kimondják a válást. Én megkockáztatnám azt is, hogy váratlanul szembe mennék vele és elmennék mellette úgy, mintha soha nem láttam volna. Mosolyogj, ne lássa rajtad, hogy félsz. Próbálj felkészülni ezekre a találkozásokra. Az enyém is csinálta, de bírói figyelmeztetést kapott.
32. 88e297a0b8 (válaszként erre: 31. - Szuszy)
2010. febr. 7. 17:52
Lelki támaszt, szerintem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook