Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zaklat, mit tegyek? fórum

Zaklat, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 7. 17:00

Kedves Fórumozók!

Sajnos,nem találok megoldást a problémámra.

Válófélben vagyok, de a férjem nem száll le rólunk.

Követ, amerre járok utánam jön az utcán,nem szól,(általában nem,volt rá példa,hogy utánam kiabált valami oda nem illő témával kapcsolatban)csak megbámul,aztán elspurizik,tesz egy kört,pl, addig én kiérek ma boltból,akkor jön velem szembe,megfordul,jön utánam...már odáig ment adolog,hogy a ház előtt várt.Nézte,ahogy ide érek,aztán elment.

Az iskola előtt is megjelenik,de a gyerekek,főleg a kisfiú már únja,hogy mért kell jönnie minden nap,mért nem hagy minket békén.,nem is látogatják őt,félnek tőle a viselkedése miatt,és igazából én sem érzem magam biztonságban.

Meg is mondta nekik,ha ti nem jöttök,jövök én.Hiába kérik a gyerekek,nem ért a szóból.

A rendőrség azon kívül,hogy meghallgat,nem tud sokat tenni,mert közterületen csinálja,nem agresszív...persze a lelki fenyegetést nem büntetik)még).


A lányomnak azt mondta,azért nem egyezik bele a válásba,hogy bebizonyítsa,én fenyegetem,zsarnokoskodok vele...a pzichológus,aki tizen éve ismeri a történetünket,mert én jártam hozzá,azt mondta paranoid skizofrén,az eddigi ismeretei alapján.

Segítsetek,mit lehetne tenni?Előre is köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook