Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zákányszék fórum

Zákányszék (beszélgetős fórum)

12. c1e9612cd3 (válaszként erre: 11. - B.Erry)
2010. márc. 28. 16:55

jó, én rákérdezek a cím alapján, de az biztos, h Öttömös sokkal kissebb, mint Zákányszék, de ha nekem azt mondanák, h ki lakik az Öttömös Tanya 175. szám alatt, gőzöm se lenne. De még apáméknak se, az tuti.

Akkor elküldöm a címet.

11. B.Erry (válaszként erre: 10. - C1e9612cd3)
2010. márc. 28. 16:54

A cím tuti!!!!

Inkább gyanítom, hogy ő az, mint tudom.

10. c1e9612cd3 (válaszként erre: 9. - B.Erry)
2010. márc. 28. 14:18
ezért lenne jó, ha priviben megírnád a nevét legalább, mert az, h megírom a zákányszéki ismerőseimnek a címet, nem tudom, mennyi sikerrel jár. Pláne, ha valóban oda nősült/ költözött, csak éppen nem arra a címre.
2010. márc. 28. 14:09
hááát inkább fiatalos ))))
8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 7. - B.Erry)
2010. márc. 28. 12:31

ok, rákérdezek, h tudja-e vki, ki lakik ott. Aztán majd meglátjuk. Fiatal amúgy? Mert, ha igen, akkor a helyi "hivatalt" (kocsma, vagy a pizzéria :) ) is valószínűleg látogatja, és mivel faluban ott szoktak összejönni a fiatalok leereszteni, dumcsizni (nem feltétlen alkoholizálni!), valószínűleg ismerhetik!

Üzit elküldöm azért iwiw-en!

7. B.Erry (válaszként erre: 6. - C1e9612cd3)
2010. márc. 28. 12:09

Nevet hiába mondok...állítólag nem rég költözött oda..

No meg név alapján még kevésbé tudhatják, főleg, ha nem odavaló, meg épp odaházasodott/ vagy épp társult és nincs oda bejelentve

Azt viszont igen, hogy ott Tanya 236/a ki(k) lakik(nak) most.

Ha nem az akit keresek, akkor stornó az egész.Kereshetem másfelé az illetőt


De jó ötlet a polgármesteri hivatal, de azon túl vagyok...név alapján nem ment. Ott meg azért nem mondanám, hogy kedves tisztviselő, menjen már és kérdezze meg vagy vkitől érdeklődjön ((((

Azért az Iwiwen kérdezz már rá,

6. c1e9612cd3 (válaszként erre: 5. - B.Erry)
2010. márc. 28. 11:03

szia!

Sztem hívd fel a polgármesteri hivatalt! Ott biztosan tud neked vki segíteni ebben! Elmondod, h milyen ok miatt, és kit keresel, és sztem segíteni fognak neked!

Talán 1 vkit tudnék megkérdezni (aki még ma is ott lakik), csak akkor küld el a pontos adatokat, h kit keresel. Iwiw-en írok üzit, és megvárjuk, mit válaszolnak. De azért Zákányszék annyira nem kicsi (nem mintha annyira nagynak nevezhető lenne, de nem is a legkissebb :) ), nem biztos, h tudni fogják, de megkérdezhetem.

5. B.Erry (válaszként erre: 4. - C1e9612cd3)
2010. márc. 28. 10:49

Azt szeretném megtudni, hogy ki él a Tanya 236/a házban.

Keresek egy ismerőst és.... ezt a címet kaptam..

De nem mondták biztosra. Mivel elég távol élek onnan nem mennék csak azért oda, telefonszámot néztem volna, de cím alapján nem ad online, amit megtudtam azon sose veszik fel, mindig kikapcsolt állapotot jelez.

Osztálytalálkozót szervezek és....nagyon jó lenne, na...ha rá bukannék.


Tudnál ebben segíteni?

4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - B.Erry)
2010. márc. 27. 20:32
mi lenne a probléma? Én öttömösi vagyok eredetileg, a szüleim még ma is ott élnek. Szval lehet tudok vmit segíteni.
3. B.Erry (válaszként erre: 2. - C1e9612cd3)
2010. márc. 25. 08:44

Környékbeli is jó, ha orvosolni tudja a problémám.

Mennyire vagy ismerős a keresett helyen?

Esetleg ismerőseid ott...???

2010. márc. 24. 21:03
környékbeli nem jó? :)
2010. márc. 24. 18:37

Keresek olyanokat, akik itt laknak.

Kérdésem lenne, konkrét oda valósitól.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook