Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » XL-S Medical szénhidrátmegkötő tabletta fórum

XL-S Medical szénhidrátmegkötő tabletta (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. rusnyi
2011. márc. 30. 19:16

Sziasztok!

Sokan mondjátok,hogy kell a mozgás ,mert csak az segít.Sajna nekem nem,mert én napi 4 órát jövök megyek 7-15h között(időseket ápolok otthonukban).Mikor hazamegyek örülök,hogy élek és még otthon is mindent meg kell csinálni.Bevallom még több mozgást még ha fizetnek se szeretnék végezni:):)Ilyenkor jönnek a bogyókák.Én ,azért választottam a kimondottan szénhidrátra hatót ,mert az nálam sajna nagyon megy:(Már nincs puffadásom tőle csak az első 3-4 napban volt.Viszont találtam egy másik terméket ami ugyanezt tartalmazza ha valakit érdekel megadom a nevét és a honlapot ahol találtam és az ára is nagyon jó.Ki is próbálom és arról is írok majd:)

23. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 21. - Annacska85)
2011. márc. 30. 17:28
xl-s medical szénhidrátmegkötő a neve :)
22. Andrea
2011. márc. 30. 13:33

Sziasztok!

Ha jobb áron szeretnétek megvenni, akkor ajánlom az Aranyhajó Patikát Győrben, itt féláron van m mindegyik, én onnan rendeltem neten.

2011. márc. 30. 11:33
Zebracsikó kedves, a reducert dícsérik a köreimben és én is kipróbálom, de megkérdeztem és lehet kombinálva szedni őket,attól függően, hogy milyen ételt eszel. Nálam pl a zsír csak ritkán dominál, inkább a szénhidrát, ezért szeretném megtudni, hogy melyik nevezetű hat erre. a medical-t a reklámban zsírmegkötőnek mondják, neten pedig szénhidrát, holott a kettő abszolút nem ugyanaz.
2011. márc. 30. 11:30
Jajj és mondjátok már meg légyszi, hogy mi a szénhidrát megkötőnek a neve?
2011. márc. 30. 11:28
Nekem egy évembe telt a váltás és a mai napig tudnék egész nap nassolni, mert elhízni könnyű, de akarat nélkül nem megyünk semmire. Meg kell állni, pedig édesszájú is vagyok és elhihetitek, hogy nagyon nehéz megállni, hogy este nyugiban ne egyek meg egy tábla csokit, vagy bármilyen jól megérdemelt kényeztető és hízlalót egy végigdolgozott nap után. Eredmény eddig kilóban nem sok, de centiben és gyomorűrtartalomban van, ami megintcsak sokat segít.
2011. márc. 30. 11:25
Egyébként a tippek, amiket a netes oldalukon mellé írtak, nagyon jók. Van tornagyakorlati sorozat és tanács is, hogy mit lehet korlátlanul, mi ajánlott. A kerülendők szerintem evidensek. Még azt is hozzá kell tenni, hogy ne éhezz ki evés előtt, ne egyél egyszerre sokat pláne hét után már abszolút ne egyél és igyál mint a kefekötő, csak ne cukrosat és ne alkoholt, mert az hízlal.
2011. márc. 30. 11:23
Önmagában nem fogyaszt semmi, csak amit nem eszünk meg, tehát a napi mozgás, minimum fél óra bármivel is töltöd és egy huzamban kell, nem megosztva, akár séta, vagy torna. Itt a jó idő, és szerintem ezerrel lehet görkorizni, romantikázni, vagy biciklizni bárhová. Amúgy én kemény két napja szedem a reducert és csak a székrekedéstől félek, de a sok gyümi meg zöldség remélem megteszi a hatását.
2011. márc. 30. 11:20
Sziasztok! Még új vagyok ebben a fajta gondolatmegosztásban, de látom, hogy nem csak én küzdök a kilókkal. Rusnyi kedves, elolvastad a mellékelt tájékoztatót? Nem tudom ugyan melyik fajtát szeded, de a caloria reducert napi két étkezés előtt kell bevenned és nem muszály kettőt, elég az egy. Én a reggeli előttit hagyom ki, mivel az aranyszabály az, hogy ez a legfontosabb étkezés. A 6600 Ft-os 60db nem is olyan drága,(mondhatnád hol vetted) mert én a 30db-ért fizettem közel 5000 Ft-ot. A testfromálót pedig csak reggeli előtt kell bevenni. Nekem nagyon érzékeny a gyomrom mindenre és nem puffadok fel tőle.
15. rusnyi
2011. márc. 28. 22:32

helló!

Én pár napja szedem a szénhidrát megkötő tablettát,eredményt még nem tudok mondani,de a mellékhatás az már van.Írja ,hogy puffadást okoz.Nem vészes,de tényleg van,viszont nagyon drága.6600ft volt és 60 szem ami 10 napra elég,ha a napi 6db-ot beveszem.Ez elég drága.Most napi 3db-ot szedek és majd kiderül.Csodát nem várok.

14. Sanka02 (válaszként erre: 13. - Hencsitusz)
2011. márc. 21. 19:45
Foreveres termék volt Lean a neve. Neten biztos utána tudsz olvasni.
13. Hencsitusz (válaszként erre: 10. - Sanka02)
2011. márc. 21. 15:40

Szia!

Megkérdezhetem melyik tablettát használtad? Írhatod privátban is! Köszönöm!

12. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Taylor1977)
2011. márc. 20. 19:47
Akkor eléggé egyezik a véleményünk:)
11. taylor1977 (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2011. márc. 20. 18:40

Az egészséges életvitellel semmi bajom, ha az ember ésszel csinálja és megengedheti a pénztárcája.

Egyébként én is túl vagyok már egy pár csodabogyón és a legutóbbinál megfogadtam, hogy soha többet. Lásd például az Allit. Ha valaki mondta volna, hogy visszatarthatatlan már bocsánat a kifejezésért, de híg fosás kapja el az embert, soha nem adtam volna pénzt érte. Engem is megkeresnek minden héten csodabigyókkal, de ezt másnak tartottam, ha már bevizsgált szer és patikában kapni. Egyébként én fogyás terén a tornára esküszöm. Mozgás nélkül nincs fogyás bármit eszel.

2011. márc. 20. 18:35
Nekem nem ezzel a a tablettával kapcsolatban van tapasztalatom, én amit használtam diéta mellett az hatásos volt, szerintem, egy jó diéta mellett akár segíthet is.
2011. márc. 20. 18:31

Tapasztalat:

Az étvágycsökkentőt szedtem 4 napig. Utána folyamatosan zabáltam. Arra vártam, hogy valami hatása legyen. Négy nap után visszatértem a kevesebb kcal és ch bevitelhez. Azóta fogyok ismét.

Soha többé nem veszek semmi csodabogyót.

8. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Taylor1977)
2011. márc. 20. 18:07
Mi bajod az egészséges életvitellel?
7. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Taylor1977)
2011. márc. 20. 18:05

Nem tudom, hogy mióta szántad rá magad a fogyásra, én több csodaszeren túl vagyok, véleményem szerint mind egy kaptafára készül, ehhez a csodához konkrétan nem volt szerencsém. Nem állt szándékomban kioktatni, a véleményemet írtam le a csodabogyóról és nem rólad.

Sikeres fogyást kívánok.

2011. márc. 20. 17:50

ebből az XLS-ből 3 változat van:


zsírmegkötő,

szénhidrátmegkötő

étvágycsökkentő


senkinek nincs tapasztalata?

5. taylor1977 (válaszként erre: 3. - 6b006fc769)
2011. márc. 20. 17:48
Köszi, de a tapasztalatokra voltam kíváncsi, hogy mit felejtenek ki a gyártók a használati útmutatókból. Nem értem, hogy konkrét kérdésre miért kell ilyen kioktató választ adni. Hihetetlen, hogy minden fórumon vannak ilyen okosok, akik mindent tudnak az egészséges életvitelről. Miből gondolod, hogy én nem tudom mindezt?
2011. márc. 20. 10:47
nemtom,én kerestem a neten miután reklámozta a tv és magyar leírást nem találtam..még sosem szedtem semmi tabit fogyihoz...nemtom jó ötlet e..az árát sem tudom..sőt semmit erről..
2011. márc. 20. 09:44

Nem lenne olcsóbb és ésszerűbb kevesebb szénhidrátot enni?

Tudom, nem ilyen választ vártál, de igazából az önfegyelemmel nem bírók részére találták ki az ilyen készítményeket és ráadásul átvered magad vele, hiszen vagy folyton szedni kell, vagy ha abbahagyod ugyan úgy több szénhidrátot viszel be a szervezetedbe a kelleténél.

2011. márc. 20. 08:08

Nemrégiben láttam egy tv reklámban. Ezt találtam róla:


A természetes anyagok felhasználásával készült Xl-S Medical Szénhidrátmegkötő tabletta csökkenti a szénhidrátok hasznosulását a szervezetben, ezáltal Segíti elő a testtömeg csökkentését,

Az Xl·S Medical Szenhidratmegkötő tabletta fő összetevője a PhasLite, egy a tablettákban nagy koncentrációban található zöldségkivonat (un. glukoproteinkomplex), amely egy átlagos, 600 kcal energiatartalmú fő étkezessel elfogyasztott szénhidrátmennyiségnek mindössze a kétharmadát engedi felszívódni. Ezáltal a szénhidrátokból származó energiabevitel 25%-kal csökken. Egy átlagos ülő munkát végző felnőtt nő számára kb. napi 2000 kcal energiabevitel javasolt.

Az optimális mennyiségű és minőségű szénhidrátot tartalmazó étrend segít az egyenletes

vércukorszint fenntartásában, ami a nassolási vágy csökkenésén keresztül támogatja a

testtömeg karbantartását.

Az XL-S Medical Szénhidrátmegkötő tabletta a szervezetben hasznosuló szénhidrátmennyiség csökkentésén keresztül hatásos segítője lehet a testtömeg karbantartásának. A módszer hatékonysága ésszerű kiegyensúlyozott diétával illetve mozgással tovább növelhető.

Az XL-S Medical Szénhidrátmegkőtő tabletta biztonságos és hatékony, tanúsított

orvostechnikai eszköz a 93/42 EEC szerint a testsúly fenntartására, illetve az elhízás

kezelésére és meqelőzésére.



Összetevők:

Minden tabletta tartalmaz:

Aktiv összetevó: PhaseLite', egy szabadalmaztatott gllikoprotein-komplex, amelyet

babfélekből vonnak ki.

Vivöanyagok: Microcrystalline cellulose, fructo-oligosaccharide, tri-calcium phosphate and

magnesium stearate.

Az XL-S Medical Szénhidrátmegkötö tabletta használata bizonyítottan biztonságos, ismert

káros mellékhatásai nincsenek, nem tartalmaz hozzáadott, mesterséges színezékeket

izfokozókat, sót, illetve tartósitószereket .

Az Xl-S Medical Szenhidrátmegkötö tabletta nem tartalmaz semmilyen állati eredetű

összetevőt.



Használati Útmutató:

· Vegye be minden főétkezés előtt, folyadékkal a dobozon található adagolási javaslatnak

meglelöen.

· Napi hat tablettánál ne vegyen be többet



Általános figyelmeztetések:

• 12 ev alatti gyermekek számára nem ajánlott.

• Ne szedje az XL-s Medical Szenhidrátmegkötő tablettát terhesség es szoptatás alatt,

illetve amennyiben az Ön BMI-je (Body mass Index, testtömeg-Index) 18,5 alatti érték.

- Kérjük, konzultáljan kezelóorvosával, mielőtt elkezdené szedni.

-ha Ön cukorbeteg. miveI az XL·S Medical Szénhidrátmegkötő tabletta csökkenti a

vércukorszintet. amelynek következtében az inzulinkiválasztás is csökken. Amennyiben

cukorbetegként akarja szedni a tablettát, tanácsos orvosaval egyűttműködve a cukorbetegség kezelésére használt gyógyszer (tabletta vagy inzulin) napi adagját

módositani a nem kívánatos vércukorszint csökkenés (hypoglikémiaI elkerülése

érdekében.

-ha Ön érzékeny a babfélékre, vagy bálmely babkészítményre.

-bármilyen egyéb egészségügyi probléma esetén,

Figyelem: a PhaseLite csökkenti az elfogyasztott szénhldritmennylség megemésztését amely esetenként az alkalmazás első pár napjában puffadást okozhat (a felszabaduló gázok miatt). ez azonban elmúlik, a mint a szervezethozzászokik a megemésztetlen szénhidrát megnövekedett mennyiségéhez.


Tárolás:


Gyermekektöl elzárva tartandó .

Tárolás száraz. hüvös helyen

Felhasznóálható: lásd a dobozon és a buborékfólián

Figyelem:

Az orvostechnikai eszközökröl szóló 93/41/EEC rendelet értelmében 30 nap használat után tanácsos 3-5 napig Szüneltetni a termék (II/a osztályú orvostechnlkai eszköz) szedését. Ne vegyen be naponta 6 tablettánál többet, Kérjük, kövesse a használati útmutatóban leírtakat

2011. márc. 20. 08:04
Valaki próbálta már? Tapasztalat?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook