Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » XBOX 360 gépet kapott a fiam karácsonyra és a lemezt bekarcolta a gép. Lehet valamit tenni? fórum

XBOX 360 gépet kapott a fiam karácsonyra és a lemezt bekarcolta a gép. Lehet valamit tenni? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 27. 20:05
én is xbox 360 játékkonzolt kaptam karácsonyra,és volt hozzá gta4 játék,azonban nem tudtam hogy menet közbe nem lehet mozgatni a konzolt,és bekarcolta nem indul el,a leírásnál elakad,de egyébként minden jó!a need for speed shiftet már majdnem ki is pörgettem :D ajánlom mindenkinek az xbox 360 játékkonzolt....
2009. dec. 18. 17:08
valaki meg tudja mondani hogy hogy tudok egy xboxot rácsatlakoztatni a monitorromra ha egy DVI bemenete van?
2008. dec. 28. 22:11
Jelentem a lemezünket 750ft-ért 10 perc alatt kipolírozták és megy a gépen,mintha új lenne!Nagy a boldogság!!!:o)
2008. dec. 25. 12:53
Utólag olvastuk el ezt a részét a használati útmutatóban,hogy lehet vízszintesen és függőlegesen is használni,de váltás közben ki kell venni a lemezt.Hát én álmomban sem gondoltam,hogy ezt függőlegesen is lehet tartani...Hát ez sajnos a mi hibánk,a lemez originált volt,miért is cserélnék vissza?Ki lehet políroztatni a lemezt szerintetek?
2008. dec. 24. 23:40
Az xbox360-nak ez egy ismert hibaja. Szerencses esetben vissza lehet csereltetni a lemezt. Sajnos nem minden esetben. Arra feltetlenul figyelni kell, hogy mukodes kozben ne valtoztassunk a konzol helyzeten, mert erre nagyon erzekeny. Egyebkent is, xbox eseteben a vizszintes helyzet a javasolt.
4. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 3. - Potyek)
2008. dec. 24. 23:33
Én azt nem értem hogy nincs ehhez valami használati útmutató? Pld a PC CD olvasója egyértelműen vízszintes használatra készült.Az nem megoldás hogy más így használja, akkor utánzom, olyan nagy ez hogy nem fér el vízszintesen?
2008. dec. 24. 22:26

Megkapta a gépet és az új lemezt hozzá.Én úgy raktam neki össze a gépet,hogy vízszintesen fektettem le.Játszott is vele egy darabig;aztán gondolt egyet és mivel a barátjánál úgy látta,ő feltette az íróasztalára függőleges helyzetbe a gépet,úgy hogy a lemezt nem vízszintesen (mint egy PC-be) hanem függőlegesen kellett beletenni.Próbálgatta...nem indult el...aztán hívott engem,hogy nézzem már meg,hogy mi van?Láttam hogy a lemezen beégetés látszik, mint amikor meg van írva egy körben és bizony nem indul el a játék./ 6500ft-ba került :o( /Mutatta a képeken hogy bizony sok helyen így használják,mert persze én jól leteremtettem,hogy hogy gondolta hogy így fordítja ezt a nyavalyás gépet!!!Szóval szerintetek lehet ezzel a lemezzel valamit kezdeni???

Vannak cd vagy dvd tisztítók; lehet e eredményt elérni ilyen esetben?

2008. dec. 24. 22:24

az eleg durva ha egy uj gep ilyet csinal. :|

hat ha olvashatatlan a cd, elvileg fel lehet poliroztatni, es remenykedni, hogy hasznalhato lesz. a gepet meg szerintem surgosen ki kellene csereltetni.

2008. dec. 24. 22:20
XBOX 360 gépet kapott a fiam karácsonyra és a lemezt bekarcolta a gép.Lehet valamit tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook