Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » X peria U telefon vélemények fórum

X peria U telefon vélemények (beszélgetős fórum)


4. Ayna
2012. nov. 22. 15:32

Ááá, ez hülyeség. Csak akkor világít, ha épp csinálsz vele valamit.

Az akksija általában 1 - 2 napig bírja. Naponta többször telefonálok pár perceseket, párszor nézek e - mailt, facebook - ot. Fényképeket készítek, térképet, böngészőt használok. Tehát nem pihentetem. De azért azt sem mondanám, hogy non - stop a kezemben van.

Mostanában előfordult, hogy picit belassult, de akkor újraindítom, és minden okés. De lehet, hogy az élő háttérképem foglal sokat a memóriából. Majd kicserélem, és kipróbálom.

A billentyűzetet főleg elfordítva, azaz vízszintesen használom, mert mivel műkörmöm van, ugyan nem túl nagy, de hosszában tartva már nehéz rajta gépelni. Tehát nekem a "mini" halál lett volna.

Ez eddig a legtisztább hangú telefonom. Mármint, amikor beszélek valakivel, ennél a készüléknél hallom a legtisztábban a másikat. Pedig volt már jópár .

Egyszerűen szeretem.

Tényleg kérdezz nyugodtan, mert nem igen jut semmi egyéb az eszembe így magamtól. Ha pasi lennék, biztos sokkal több mindent tudnék írni róla, de így sötétszőke nőszemély fejjel, nem igazán megy. :D

2012. nov. 21. 07:05

nekem most xperia x10 mini pro-m van.

Igazából ami azt mondták kicsit zavaró benne az a világító csíkja.

Mi igaz abból hogy egyesek szerint állandóan világít, még használat nélkül éjjel is, mások szerint pedig nem világít állandóan, hanem csak akkor ha sms, nem fog. hívás van.

Mennyi ideig bírja az akksija, és milyen használat mellett.


Eredetileg az U-t néztem ki, csak az a csík miatt vacillázok kicsit vele.

A másik választott még a GO,, de annál 13000 kezdő mellett 4000 lenne a havija. Az már kicsit sok kezdő karácsony előtt.

Amúgy úgy általánosságba lennék még kíváncsi véleményedre, minden jó vagy rossz ami eszedbe jut a telóról.

Pl: sms milyen gépelni az érintőjén?

2. Ayna
2012. nov. 20. 20:58

Nekem ilyenem van. Mit szeretnél tudni? Én imádom. Igazi kis praktikus ámde csajos készülék.

Ami picit rossz, hogy a fényképezője bár gyönyörű képeket készít, picit lassú.

2012. nov. 20. 19:00

Légyszi aki tud valamit erről a telefonról az írja meg nekem!

Lehet jó vagy rossz, egyaránt kíváncsi vagyok mindegyikre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook