Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Wordben csak a főcímsor számozódik be, a többi nem fórum

Wordben csak a főcímsor számozódik be, a többi nem (tudásbázis kérdés)


13. Guruljka (válaszként erre: 12. - Havanesekutyus)
2021. ápr. 23. 20:09
Akkor majd privátban meséld el, ha majd megnyugodtál, mert azt meg akkor én nem tudom... :D
12. havanesekutyus (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2021. ápr. 23. 20:08
Köszi, sikerült :) Bár nem így, mert mire olvastam, addigra kiszenvedtem a tök egyszerű megoldást, csak már nagyon zizzent vagyok úgy látszik.
11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2021. ápr. 23. 20:00
Ja, és Nincs körvonal, az is a Formátum-ban.
10. Guruljka (válaszként erre: 7. - Havanesekutyus)
2021. ápr. 23. 19:59
Hasonló helyzetben a táblázat fölé isbeszúrok agy szövegdobozt. Azt is formázom (Kezdőlap, 1-es sortáv, bekezdés utáni térköz eltávolítása), kiválasztom a betűtípust és a - méretet, utána a Formátum/Alakzatstílusok/Alakzat beállításai, jobb szélső ikon lehetőséggel kiveszem a szövegdoboz körvonalaihoz való távolságot.
9. havanesekutyus (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2021. ápr. 23. 19:57

Na igen, de szerencsére minden fent van a neten, csak van aki bendzsa, mint én :)

Az előző szakdogámat annak idején még nem én formáztam, ott könnyű dolgom volt.

De holnap elvileg már lesz segítségem, de már ma el kéne küldeni, így is nagyon necces vagyok már :D

8. havanesekutyus (válaszként erre: 6. - Syria)
2021. ápr. 23. 19:54
2010.
2021. ápr. 23. 19:54

Nagyon rendesek vagytok, de közben rájöttem, hogy az volt a hiba, hogy rossz címlistát választottam.

Mindenképpen olyan kell, amiben szerepel a "címsor" szó.


És máris lett egy újabb problémám :D Az egyik beszúrt táblázatom fölé is kéne írnom egy címet, de nem tudok, mert a táblázat kitölti az egész oldalt. Már nincs kedvem újra szerkesztgetni, kéne valami egyszerű mód, hogy be tudjak szúrni fölé egy címet. Amúgy minden álló elrendezésű, kivéve bizonyos táblázatok, azok fekvők.

6. syria (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2021. ápr. 23. 19:51
A word melyik office csomagban van? 2003, 2007, 2010, 2011, 2013, 2016, vagy 2019?
2021. ápr. 23. 19:50
De, a fenébe is, ha a szakdogában kérik, akkor előtte miért nem oktatják?
2021. ápr. 23. 19:50
Nem az a probléma, hogy utólag nem számoz, hanem csak gépelés közben?
2021. ápr. 23. 19:46
Szia! Ezt konkrétan nem tudom megválaszolni, csak hátha segít: ha felmész youtube-ra, akkor ott csomó videó van a wordről, ha beírod a keresőbe hogy pl. word címsor számozás... tuti kiad valamit. Szakdolgozat formázáshoz vannak pl. videók meg ilyenek. Ha tudsz angolul akkor meg végtelen mennyiségű van kb. Hajráá :-)
2021. ápr. 23. 19:39
Mármint nem is a főcímsor, hanem csak az első főcím kapott egy satnya 1-es számot, semmi más.
2021. ápr. 23. 19:38

Már megint én vagyok..

Mégsem sikerült megoldani mindent :(

A Wordben csak a főcímsor számozódik be, a többi nem, pedig be kellene frissülnie mindennek.


Kijelöltem a főcímeket és az alcímeket (címsor1-2), a többszintű listából kiválasztottam, milyen stílusú számozást szeretnék, és csak az első főcímet számozza be.


Valaki tudna segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook