Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Weight Watchers pontértékek fórum

Weight Watchers pontértékek (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

118. lcsilla
2007. szept. 4. 23:58
Sziasztok én öt éve végigcsináltam ezt a fogyókurát és 6 hónap alatt fogytam 23kg-ot amit három évig tartottam ezután született kettő gyermekem és sajnos szépen lassan visszajöttek a kilók. Most ugyanott tartok mint öt évvel ezelött.Most újra szeretném elkezdeni,de ezt egyedül nem jó végig csinálni.Én akkor egy csoportba jártam ahol ugyanolyan emberek jártak mint én,le akartak fogyni.Az ő segitségükkel,biztatásával sikerült.Egyátalán nem nehéz végigcsinálni,sőtt megtartani az elért súlyt sem nehéz.A ponthatárok között kell maradi de az sem baj ha minden nap a maximumot esszük,sőtt akkor gyorsabban lehet fogyni,a minimumon elég nehéz.Főleg ha csökkenteni kell a pontértéket mert a sulyunk is csökkent,akkor nehéz a minimumot még kevesebre vinni,ezért jó ha a maximumot vagy legalább majdnem azt megenni.Nagyon fontos a 50dkg zöldség és legalább 1,5dl viz.Én akkor jógáztam az volt a mozgásom, az elején nehéz volt de belejöttem.Remélem most újra sikerül elkezdenem és végigcsinálni,de azt is tudom,hogy az elhetározás és amotiváció nagyon szükséges,ha van miért végigcsinálnunk,ja és rengeteg akarat kell.De bízni kell magunkban és akkor sikerül.Annakidején azért csináltam végig mert nem akartam 87kg-osan teherbe esni,elöször le szerettem volna fogyni, és sikerült.De nem untatok ezzel senkit.
2007. szept. 4. 19:14
Ja, és 10 dkg cottage cheese light 2 pont! ez jó hír, mert laktat!
116. rosewood (válaszként erre: 115. - NOA)
2007. szept. 4. 19:10

Ne legyél kishitű, NOA!!!!! :) Menni fog, higgy benne!

Éhségérzet nem jellemző, rengeteget iszom, és nagyon okés az anyagcserém :)

115. NOA
2007. szept. 4. 10:38

Elfogytunk:))


Bejövök minden nap,gondolom naplót irnak mások.

Nálam nagy sikerekre nemlehet számitani, legfeljebb megtanulok számolni:))

Tetszik ez a fogyi ugye és szerintem elég is az a mennyiség amennyit beviszel.Man sóvárgásod vagy éhaségérzeted?

2007. szept. 3. 18:08
na, sehol senki? én meg csak karcsúsodok egymagamban??? :))))
113. rosewood (válaszként erre: 112. - NOA)
2007. szept. 1. 16:36

:) neeeeeem :)és köszönöm! :)

azóta Ő is felköszöntött, csak az már nem ua :( Ma megint szigor van, de anyu sütijét meg lelett kóstolnom du, ezért nem lesz vacsora! Szigorrrrrrrrr! :)

112. NOA (válaszként erre: 111. - Rosewood)
2007. szept. 1. 09:39

Biztos én voltam az:)))))))


Minden jót kivánok sok szeretettel!


Remek az az egy kg!

2007. aug. 31. 19:22
mea culpa, mea maxima culpa...ma nyolcmillió pontot ettem kábé, névnapi buli, fel a garatra, de nem érdekel, mert a legfontosabb emberek egyike elfelejtett megksözönteni, ennek ellnére jól akartam érezni magam, és tettem is :9 csakazértis:) és finomak voltak a sütik, amit itt OFF. HOlnap úgyis ELSEJE van, ezért újult erővele lehet fogyni. Eddig mínusz 1 kg, nem rossz azért, hm? (Reggel, azaba előtt méretkeztem;-)
110. d606bc0fd7 (válaszként erre: 108. - 923b9fc8b4)
2007. aug. 31. 19:18
Remélem jó sokan vagytok, mert minnél több, annál jobb :D:D
109. NOA
2007. aug. 31. 16:01

Rengeteg kenyeret ettem annyir kivántam, természetesen teljeskiőrlésűt meg dinnyét.

Megfigyeltem ha időjárás változás van jobb az étvágyam sajnos.

Ma mindenképp torna:)

108. 923b9fc8b4 (válaszként erre: 107. - D606bc0fd7)
2007. aug. 31. 08:02
Megyünk:))))Ahányan vagyok mind:)
107. d606bc0fd7 (válaszként erre: 106. - 923b9fc8b4)
2007. aug. 31. 06:24
Gyertek-gyertek :)
2007. aug. 30. 19:53
Holnaptól én csatlakozok, mindig írom én is, hogy mit eszek.
105. tündérmaci (válaszként erre: 104. - Rosewood)
2007. aug. 30. 19:40
Köszi a meghivást de sajnos most egy nagy mütét elött állok (babát szeretnék)igy levagyok tiltva a fogyókúráról,de ha vége lesz ennek akkor igérem csatlakozom,addig is itt leszek.
104. rosewood (válaszként erre: 102. - Tündérmaci)
2007. aug. 29. 20:23
Szia tündérmaci! Hát, mi itt összefogtunk! :) gyere Te is!
103. rosewood (válaszként erre: 101. - D606bc0fd7)
2007. aug. 29. 20:19
Ez így van! érdemes minőségi, értékes dolgokat enni, hogy a szervezet megkapja, amire szüksége van, amellett, hogy fogyaszt is. Ma negyon keveset ettem, szurkoljatok, hogy ne is egyek többet! csak 18 pont!
2007. aug. 29. 20:04
Sziasztok!ez a leghatásosabb fogyi amit ismerek,mert ha nem vagy túl szigorú magaddal a pontozásban akkor is elindul a fogyás,én 10 kg fogytam vele,csak sajnos én is túlzottan szénhidrátos vagyok,igy ismét jó lenne elkezdeni,de csoportosan jó fogyni.
101. d606bc0fd7 (válaszként erre: 100. - NOA)
2007. aug. 29. 18:38

Szia!


Sajnos nálam most elég nagy a hajtás, egy vizsgára készülök. Ilyenkor még nehezebb lemondanom az édességekről :(

A pontokat betartom, de én is szeretnék átállni gyümölcsökre, mert ez nem valami egészséges...és igy a pontjaim is gyorsan elfogynak...

100. NOA
2007. aug. 29. 11:57

Gondoltam Rátok de megmaradt a lelkes kis csapat aminek örülök.Sajnos géphiba mitt távolmaradtam, az újjbegyeim kicsit ducibbak lettek, hogy nem koptattam őket a billentyűzeten.

Látom haladtaok és ez remek.

Anetta kiszúrtam, hogy sajnos te is a szénhidrátokat kedveled.Nagyon mehéz leszokni róla sőt néha én is visszaesem és függő leszek ha nem eszem elég fehérjét meg gyümit.

Észrevettem, a gyüm9ben levő cukor kompenzálja az édességhiányom.Inkább szőlő mint csokika.Persze idő kérdése és átállitható először az agy aztán a gyomor.

Víztornyok vagyok velem együtt:)

Rengeteg gyümi van itthon elpusztitom őket,azért vettem egy kis sonkát és sajtot is mert megérdemlem.

Pusza

2007. aug. 28. 21:32
Hát ez egy érdekes szisztéma, a pontrendszerben néhány kaja pontjával nem mindig értek egyet, de azért 95-99%-ban elég reálisak a pontszámok :)
98. rosewood (válaszként erre: 97. - C299b9bcdc)
2007. aug. 28. 21:16
kattints a fórumhoz tartozó cikkre, onnan megtudhatod :)
2007. aug. 28. 21:12
Jééé. Erről a fogyókúra módszerrel még eddig nem is hallottam :) Mi a lényege?
96. rosewood (válaszként erre: 95. - D606bc0fd7)
2007. aug. 28. 17:19
Egy cipőben járunk ám :) De látod, én is valahogy kibírom. Míg máskor az abtáblás csoki lecsúszott. Most NEM. Annyira várom, hogy lemenjen a víz, és akkor mérlegre állok megint, meg centizek is. ha nem kéne itt és a naplómban beszámolnom, már lehet, hogy bezabbantottam volna? :DDDDD
95. d606bc0fd7 (válaszként erre: 93. - Rosewood)
2007. aug. 28. 06:38

Szuper :)


Nekem is mostmár könnyebb, a csokiról sajnos nem tudok lemondani, de betartom a pontokat. Igyekszem mindent enni, amit megkivánok. Tegnap óta nekem is visszajött fél kg a mensi miatt, de lehetetlen, hogy ettől a 23 ponttól hizzak. :)


A legbüszkébb arra vagyok egyhetes diétám óta, hogy 30 dkg csokit sikerült úgy beosztanom, hogy még most is van belőle. Ha ez megy, akkor minden megy! :) Még keksz is van a fiókban :)

Nagyon furcsa, hogy nem eszem meg egy dobozzal, hanem csak 2-3-mat egyszerre. Nekem az édességek a gyengéim...

94. rosewood (válaszként erre: 92. - Ppiiccii)
2007. aug. 27. 21:45
Én is csak kaptam a szülinapomra, és ..mégsem ettem, hanem továbbadtam, na ez milyen önfegylem!!!! :)
2007. aug. 27. 21:44
Képzeljétek! ma voltam a szabi után először dolgozni, mindenki hízott a nyáron, én meg fogyatm :) Kérdezték, hűhaaa, mi ez? pedig még nem jelentős, a mérleg nem is muatja a fogyást a vízvisszatartás mitt (nehéz napok), de ez nem keserített le, mer a tükör é a ruhák nem hazudnak. Büszke voltam, hogy a fogadáson nem ettem sütit, sem pogit, csak egy pohér rosé pezsgőt, azt is csak keveset, de felszámoltam érte 2 pontot becsülettel. :) A gyomrom beszűkült, nem bírok zabálni, hurrrááá :) Most megyek, és iszom egy bödön vizet, mert 20.5 pontnál, amiben bőven volt savanykás, értelen szilva, kicsit éhes vagyok ám :)
2007. aug. 27. 19:52
nekem nincs itthon
91. rosewood (válaszként erre: 90. - Ppiiccii)
2007. aug. 26. 15:51
küldjek egy raffit emilben :DDDDD Miért jó nekem?
2007. aug. 26. 12:25
Jó neked!
2007. aug. 26. 12:12
Ja, ma befalok 1 db raffaellot! és 0 pont! faaaaaannnnnnntasztikus! :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook