Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Weight Watchers elméleti alapok fórum

Weight Watchers elméleti alapok (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
92. Paranyipe (válaszként erre: 84. - D606bc0fd7)
2008. jan. 19. 08:49
A pontkalkulátorhoz csak annyi tapasztalatot hozzáfűznék még, hogyha egy élelmiszer zsírtartalma nem egész érték (pl 7,5), akkor hajlamos azt kiírni a kalkulátor, hogy "Nan" végeredményként... Én ilyenkor felfelé kerekítek.
91. Paranyipe (válaszként erre: 90. - D606bc0fd7)
2008. jan. 18. 21:25
nagyon köszi, nézem!! :)
90. d606bc0fd7 (válaszként erre: 89. - Paranyipe)
2008. jan. 18. 18:55

Szia!


Én általában erről az oldalról szoktam kikeresni:


[link]


de itt is sok ételhez meg van adva:


[link]

2008. jan. 18. 18:42

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem a pontkalkulátorral kapcsolatban, hogy a rostokat honnan tudjátok, hogy miben mennyi van? Nekem nem sikerült eddig kiderítenem...

Köszi előre is!

88. 4b6a2525df (válaszként erre: 86. - D606bc0fd7)
2007. szept. 13. 17:11
Köszönöm:) így már tényleg nem kína
87. d606bc0fd7 (válaszként erre: 86. - D606bc0fd7)
2007. szept. 13. 12:26
kidbja = kidobja
86. d606bc0fd7 (válaszként erre: 84. - D606bc0fd7)
2007. szept. 13. 12:26

Szívesen segitek, nagyon könnyen megtanulod:


az első üres mezőbe a Calories mellé ird be az étel kalóriatartalmát,

a második mezőbe, a Fat mellé ird be a zsírtartalmat grammokban, a Fiber alatt pedig válaszd ki a rosttartalmat (0,1,2,3,4 vagy több), aztán kattints a Calculate-ra és kidbja, hogy hány pont.

2007. szept. 13. 12:15
tényleg, csak éppen nem magyar:(
2007. aug. 23. 09:29

[link]


Egy egyszerű kalkulátor a pontérték kiszámitásához :)

83. 'szti
2007. máj. 6. 08:41
ez is a pontdiétához
2006. okt. 1. 22:41
Én is dicsérni tudom ezt a fogyit, mert én augusztus óta 11kg -tól szabadultam meg. Nem rossz erdmény és éhezni sem kell!
81. emilia (válaszként erre: 78. - Hevike)
2006. szept. 30. 21:49
Köszi hevike ez a füzetem hiányzik és a többi megvan. Úgyhogy most neki láthatok. Van az a kalkulátorom is amivel a kaloriát lehet számolni. Vagyis mennyi a pont értéke a kaloriának. Kanalam is van hozzá, most majd neki láthatok méricskélni. Üdv mindenkinek és neked köszike.
80. Mókica (válaszként erre: 79. - Hevike)
2006. szept. 30. 16:44

De aranyos vagy! Köszönöm a kedves szavakat!:DDD


Tudod pont erre a düntésre jutottam én is, amit most leirtál...

Tegnap este végignéztem a könyvet és elkezdtem kalkulálgatni mit ehetnék...

Nem is tudodm, nálam ezek a számolgaátásos, tiltós dolgok mindig az ellenkezőjét váltják ki.

Perzse sikerül egy kicsit fogynom, de az mindig vissza is jön.

Most beállt a szervezetem olyan 58-59 kilóra, bármit is eszek,persze mértékkel.

A South Beach diétát követem, és nagyon bevállt...inkább kitartok ennél és tornázgatok! Biztos lesz eredménye! Én igazából formálódni szeretnék, feszesedni, ebben pedig a diéta már segit, csak leépiti az izmaimat!

Köszi a megerősitést:PP

Millió csók

79. hevike (válaszként erre: 75. - Mókica)
2006. szept. 30. 07:35
Szia Mókica! Most néztem a képeidet. Te nagyon fiatal vagy, és nagyon csinos. Szerintem a magasságodhoz a súlyod ideális. Én a Te helyedben inkább tornáznék, és a súlyomat elfelejtve a testformázásra fordítanám a hangsúlyt. Nagyon szép vagy, legyél nagyon boldog, a mozgással pedig ezt még fokozhatod is. Sok boldogságot, egészséget, szeretetet kívánok neked.
78. hevike (válaszként erre: 73. - Emilia)
2006. szept. 30. 07:31

Most látom, hogy a füzeteid nincsenek otthon!

Összetett szénhidrátok: 6-9

Fehérjék: 6-8

Tej: 4-6

Gyümölcs: 0-3

Zsírok: 2-3 points

Tudod, hogy ehhez még kell az élelmiszerlista, hogy össze tudd állítani.

77. hevike (válaszként erre: 73. - Emilia)
2006. szept. 30. 07:23
Szia Emilia! Ha járták a WW-re, és kapcsolatban voltál velük, akkor meg van az anyagod is, abból pedig világos, hogy kell beosztani.30 pointsnál nagyon nagy súlyod lehet, érdemes belekezdeni, lassú, de nagyon eredményes fogyás várható. Nem kell azonban elfelejtkezni a mozgásról, a mozgásfjtákkal is pointsokat veszítesz!!
76. hevike (válaszként erre: 75. - Mókica)
2006. szept. 30. 07:19
Szia Mókica! Érdemes belevágni, már csak az egészségért is! Itt csupa egészséges dolgot tapasztalsz csak. Láthatod a könyvekben. Gratulálok, hogy meg tudtad szerezni.Mindent bele!
2006. szept. 30. 00:33

Hú csajok mindenkinek nagyon köszike a pozitiv hosszászólásokat:)

Amúgy ez nem csak nagy súlynál használ? Mármint 4-6 kiló felesleggel is érdemes belekezdeni?

74. Mókica (válaszként erre: 69. - Hevike)
2006. szept. 30. 00:31

Nagyon köszike a fáradozásodat:)


Megszereztem most a könyveket, az eggyik ismerősömtől...a hétvégén belevetem magam, kicsit ismerkedek vele:)

Köszönöm mégegyszer!

73. emilia
2006. szept. 29. 23:06

Mikor én jártam a WW-re saját szememmel tapasztaltam, hogy a társaim közül 8 és 10 hónap alatt igen nagy súlytól szabadultak meg. De ők nagyon tartották a pontozást, amit nem is olyan nehéz egy idő uatán csinálni. A szemmérték is megszokja.

Ja az egyik lány 38 kg-t a másik 50 kg-ot fógyot, és tényleg láttam azt a hihetetlent.

Azt szeretném kérdezni, (mert az a füzetem nincs itthon) hogy a pontok miként vannak hány pontot kell enni egy nap a pontokhoz képest

Szénhidrát

Fehérje

Zsir

Gyümölcs

Tejtermék, ha jól emlékszem, mert ebből lehetet kiszámolni, hogy mennyi pontnak, hogyan kell összeállnia.Amennyit meg ehetsz egynap. Mondjuk a 30 pontnál, hogyan kell beosztani.

Ha valaki megtudná nekem ezt Írni megköszönném.

72. hevike (válaszként erre: 71. - B744f78b3f)
2006. szept. 29. 22:45
Én 2004 márciusában léptem velük kapcsolatba. Én is levelező voltam. A testvérem Németországban kapta meg az anyagot, ő is nagyon sokat fogyott. Az az anyag sokkal bővebb tejedelmű volt, a pontsok is teljesen ki voltak vetítve grammokra, és mindenre, kb. 1,5 cm vastag könyv volt. Ő is nagyon szerette. Én is szeretném újból elkezdeni mert nekem is volna kb. 15 kg amit le kell adni. Az interneten anyagot erről a fogyókúráról nem lehet találni. Nagyon jól éreztem magam a fogyókúra közben is, és utána is. Kiegyensúlyozott és nyugodt voltam, nem úgy, mint más kúráknál. Ajánlom a fogyni vágyóknak.
2006. szept. 29. 21:05

Ja,, elfelejtettem: aztán Évát eltávolították, illetve amikor hívtam a számát, egy kelletlen hang tájékoztatott, hogy "már nem dolgozik nálunk", ezt követően pedig nem sokkal kaptam egy levelet, hogy mostantól bármi kérdésem van, forduljak Ausztriába, a megadott címre (ld. honlapjukon) ezután pedig nem sokkal megszűntek a magyar klubok.

Igazából az a baj, hogy az anyagukat szerzői jog védi, és az interneten való - akár köztünk is - terjesztése sajnos törvénybe ütközhet. Más a helyzet persze minden olyan anyaggal, amit ők maguk tesznek fel a hálóra.

70. b744f78b3f (válaszként erre: 67. - Hevike)
2006. szept. 29. 21:01

Amikor én tag lettem - 2003. nyarán - még voltak Budapesten klubok, és Szombathelyről egy nagyon aranyos nő segített nekem, telefonon, én ugyanis "levelező" voltam, vagyis megvettem az anyagot, és hetente küldték az újabbakat. Naplót kellett vezetnem, és azt a hölgy - úgy emlékszem Évának hívták, és a honlapjukon fenn is van, mint sikeres fogyózó -, szóval ő "kijavította", vagyis ellátta tanácsaival, és úgy küldte vissza.

Nekem is nagyon jó volt, amikor már csak megszokásból tartottam, akkor is fogytam vele. A programon kívüli beruházás egy teflon edény-készlet volt, és augusztustól karácsonyig 14 kilót fogytam.

Aztán valahogy visszaaqurvultam, vagyis már nem érdekelt annyira, hogy a főzelékbe ne 12%-os tejfölt hanem 1,5%-os joghurtot tegyek, stb. (hihetetlen, hogy mennyit számítanak a rejtett zsírok), na akkor szépen visszakúszott 10 kiló. MOst megint próbálkozom....:-))))

69. hevike (válaszként erre: 68. - Mókica)
2006. szept. 29. 14:23

Szia Mókica!

Igen, Amerikában lényegesen könnyebb lehet ezzel fogyózni. Naplót kellett vezetni, így most előkerestem, és leírom l napomat:

Reggeli: Nekem muszály 1 kávé, 1 ek. tejszín, 3 édesítőszer. 1,5 points

10 órakor 1 pohár 0,1 %-os joghurt 2 points

Ebéd: Gulyásleves sok zöldséggel, száraz hússal 5 points, (A tetejéről a zsírt papírtörlővel itattam le)1 db lekváros bukta 4 points.

vacsora: 1 zsemle 1 points 10 dkg gépsonka 3 points, annyi paprikával, paradicsommal, amennyi jólesik.0 points.


Közben lehet ropogtatni ropit, 15 db 2 points,

Almát,1 points, őszibarackot 1 points, szilvát 5 db 1 points. stb. Nagyon választékosan,csak meg kell hozzá szerezni a konkrét információkat. Ez a drága. Megéri!!

68. Mókica (válaszként erre: 67. - Hevike)
2006. szept. 29. 12:27

Venes és Hevike:)


Nagyon köszike a gyors választ!


Lehet utánanézek valmi könynek,amiben megvannak adva a pontértékek..és kipróbálom;)

Nem túl hosszadalmas számolgatni?Mert abba elég hamar beletud unni az ember ...

Itt kinnt az Amcsiban jobban felkapott dolog ez, még kaják is vannak hozzá:) Kenyér,csoki...süti...és igy könyebb a számolgatás


Úgy nagyjábol nem tudnátok leirni 1 napotokat, hogy mit ettetek?

Én pont az első csoportban vagyok, a 68 kilósok tábora alatt..vagyis 18 pontot ehetek, ugye?


Előre is köszike...kicsit utánanézek, ha belekezdek mindenképpen megirom;)


Puszóka

67. hevike (válaszként erre: 65. - Mókica)
2006. szept. 29. 11:48
Szia Mókica! Nyugodtan kezd el ezt a diétát. Öröm vele fogyni. Én pár éve megvette a programot, akkor 14.000.- Ft volt. 8 kilót fogytam vele 2 hónap alatt. Sokat kell számolni, de meg lehet tanulni, és már kívülről tudod a pontokat. Viszont nagyon jó az a kis füzet amit a programhoz adnak,abban minden ki van pontozva grammra. Szeretném újból elkezdeni, és most már végleg megszabadulni a fölös kilóktól, mert akkor egy hirtelen műtét, és tragédia közbeszólt. Nagyon egészséges! Ha van kérdésed, szívesen segítek. Meg van minden kiadványuk. Érdekes, hogy nincs nagy reklám körülötte. Pedig nyugaton nagyon híres. Szerintem az a baj, hogy itt nem alakultak ki azok a klubok, amik összefogják az embereket, és örülnek egymás sikerein, megbeszélik a problémáikat. Sokszor már ez is segít.Az én tapasztalatom az, hogy nekik az az üzlet Magyarországon, hogy eladják a programot, és utána nem foglalkoznak a pácienssel. Üdvözlettel: hevike
66. Venes
2006. szept. 29. 08:44

Én asszem fogytam, csak már nem csinálom, mert a kedvesem nem örült, meg mert vegaetáriánus vagyok/voltam és ismét lettem.

Szerintem egyébként ez egy nagyon jó módszer a fogyni kivánóknak, nem nem kellett vona, de mégis csináltam és fogytam.

Ajánlom!

2006. szept. 28. 23:50

Hogy álltok csajok? Tartja még valaki?

Érdekelne a diéta...

Valaki fogyott vele?

64. Venes
2006. júl. 1. 07:27

Ahhan, bár most 1 hétig csak ettem és ettem. Közben kikaptam két gyomorrosszullétet. Annyira erős az akaratom.:/ Most a következő nyaralásig két napom van. Addig kell egy kis semlegesítés, mert serintem a pocim, vagyis a gyomrom K.O.

Híztam egy hét alatt kb. 3kg-t. Persze volt bankett, családi összejövetel és tegnap grill party...meg a maradék 4-5nap is a kajálásról szól.:/


Próbálgattam számolni a pontokat, de volt amikor feladtam.:/


Most ismét neki ugrok!

63. Anyec
2006. jún. 27. 07:22

A mérleg egész tűrhető értéket mutat :) 62,1-62,3 szal sztem egész jól mér :)

Te hogy állsz a fogyóval? Sikerek?


pussssssssz

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook