Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vonnak le Apeh tartozást a munkanélküliből? fórum

Vonnak le Apeh tartozást a munkanélküliből? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 1. 12:13
A munkanélkülinél megállapított napi bér, az nettó vagy bruttó??
2009. júl. 30. 11:26
Hali! Ezt most nem értem, hogyhogy az APEH vonta?Nem az APEH-nek kell fizetni a diákhitelt...igen, sajnos a munkanélküliből is fizetni kell, sőt én, mivel már több éve vagyok m.nélküli az a szoc.segélyből is fizetned kell...uis ez van benne a kölcsönszerződésben...Baromira nem hatja meg őket az anyagi helyzeted. Ha nem fizetsz, akkor felbontják a kölcsönszerződésed és, akkor jön a végrehajtó...Ez van, annak idején, amikor én felvettem, akkor úgy volt, hogy a m.nélküliség idejére mentesül a fizetés alól, de ezt azóta egyoldalúan megváltoztatták, s annyit kell fizetned, amit az előző évi bekeresetedből állapítottak meg. Mellesleg megjegyzem hiába fizetem, nem akar csökkenni az összeg. Már bánom, hogy felvettem, de akkor rászorultam, sajnos.
2009. júl. 30. 11:08
Viszont most mennem kell, de később visszanézek még. Még egyszer előre is köszönöm a válaszokat, infókat.
2009. júl. 30. 11:07

Holnap lejár a szerződésem. Eddig a fizetésem 33%-át levonta az Apeh (diákhitel tartozás miatt – nem tudtam fizetni 6 hónapig). A kérdésem az lenne, hogy a munkanélküliből levonják-e? Le lehet-e egyáltalán vonni?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

2009. júl. 30. 11:07
Vonnak le Apeh tartozást a munkanélküliből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook