Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltatok már olyan párkapcsolatban, ahol nincs intimitás? fórum

Voltatok már olyan párkapcsolatban, ahol nincs intimitás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2022. nov. 18. 22:18
Igen,szörnyű volt!!!
2021. ápr. 15. 20:48
Ma meglepett a barátom. Tök váratlanul kaptam tőle egy marcipán rózsát.😍 Bementünk egy cukiba venni egy kis sütit, kifizettuk, már fordultam sarkon, mikor láttam babrál a pulton. Szóval ilyenkor érzem hogy nem véletlenül vagyunk mi együtt.
100. vivo44 (válaszként erre: 98. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 22:46

" ha nem valok el a nyalas pasi miatt, akkor nem is vagynek ennyire az intimitasra."


Te is tudod, hogy butaság a magyarázat!

Mert minden normálisabb nő vágyik az intimitásra. S nem azért vágyunk az intimitásra, mert ez a megszokott, mert ezt láttuk, mert ezt tanultuk, hanem mert érző emberi lények vagyunk.

Ahogyan pontosan te írtad, a párod olyan, mint egy darab kő, vagy szikla (valami ilyesmit).

Akkor egy percig nem volna kérdés, hogy leépíteném.

Vagy esetleg továbbra is megoldást akarsz, akkor párterápiát helyezhetnétek kilátásba.

Azért ennél a pasinál egy vibrátorba is több töltet van....

99. 45a9b376ee (válaszként erre: 98. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 11:21

extra nyalás, vagy extra nyálas...???


mert a kettő nem mindegy....

2021. ápr. 9. 22:32

Az a fura, hogy a sokéves hazassagomban, nem sok érzelem volt. Visszagondolva vele tényleg csak haverok, ivocimbik voltunk. Ez volt az oka (noiesebb bevallom) hogy negédes szavakkal nyalas üzenetekkel, tul romantikus tettekkel bizony elcsabultam egy masik férfi felé. Végül ez lett a valo ok is. Nem banom. A pasi orült volt, mint késobb kiderült, de végsosoron mégsem banom. Viszont ez az xtra nyalas futo kaland sajnos megbolonditott kicsit, és azt képzelem (jol, rosszul, nem tudom) ez kéne nekem. Nagyon jo volt kis ideig különlegesnek érezni magam. Pedig tudom hogy az nem volt igaz, inkabb csak egy nagyon rozsaszin köd (amit én elotte sosem éltem at). És ekkor most az élet elem sofort egy palit, aki ennek szöges ellentéte. Na itt vagyok meglove.

Összegezve, ha nem valok el a nyalas pasi miatt, akkor nem is vagynek ennyire az intimitasra.

2021. ápr. 9. 21:12

Par gondolat még eszembe jutott. Miota vele vagyok sokmindenen tudtam valtoztatni az életemben.

Otthagytam a munkahelyem, ahol mar 16 éve voltam és mar nagyon nem szerettem, szereztem egy uj munkat, amit imadok, uj környezet, uj emberek, kellemes munkakörülmények, rugalmas munkaido és még a munkat is élvezem, sokszinu.

Sikerült végre leszakadnom a szüleimrol, amire nagyon nagy szükségem volt.

O ebben engem rengeteget tamogatott, ravilagitott sok-sok negativ és mérgezo dologra az életemben. Ezért is alakulhatott ki bennem ez a kötodés felé, hogy végre valaki nem csak egy szoke libanak tart, nem csak azon jar az esze, hol dugjon meg és képes olyan erot adni, amirol elotte csak almodtam. Pl hogy mar tudok nemet mondani masoknak, vissza tudok szolni ha sérelem ér, és kibirok allni magamért.

96. vivo44
2021. ápr. 9. 17:56
Így is lehet burkoltak az intimitásról beszélni és másként is....
2021. ápr. 9. 17:49

Az írónőtől sok jó idézetet lehet hozni erre a fórumra is.


„Ragaszkodj az álmaidhoz, mert nélkülük az élet olyan,

mint egy törött szárnyú madár, ami nem tud repülni.”


Anne L. Green: A sötétség fogságában


„Az élet mindig ott kezdődik, ahol a félelem véget ér…”

94. 45a9b376ee (válaszként erre: 93. - Vivo44)
2021. ápr. 9. 17:44

majdnem elfelejtettem...))


érettségi csak jövőre lesz....))))


tanulni meg sosem késő...))

93. vivo44 (válaszként erre: 92. - 45a9b376ee)
2021. ápr. 9. 17:33

Érettségire készülsz, legjobb tudomásom szerint, így az idézőjelbe tett mondat, azt jelenti, hogy idéztem valakitől:D:D

Nem, nem saját kútfő. Ennyire okos nem vagyok:D:D:D

Na meg ez csak egy fórum, ilyen magasságokba nem mennék:D:D

92. 45a9b376ee (válaszként erre: 91. - Vivo44)
2021. ápr. 9. 17:32

aztata...

ez a zongorás mondat milyen igaz...

ezt Te találtad ki?


iiiisteniiiiii megfogalmazás..... le a kalappal...))

91. vivo44 (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 9. 17:27

"Akkor minek nevezzem??"

Válaszom: Barátság extrák nélkül!

Nekem is vannak barátaim, akik belémkarolnak, felköszöntenek, eljönnek velem bevásárolni, sőt a cuccot is cipelik, írnak néha nagyon kedves üzenetet, mégsem kapnak egy arcra puszin, jó kedven, tiszteleten kívül semmit. (na jó, néha egy kávét:D)


„Az élet olyan, mint a zongora. A fehér billentyűk jelentik a boldogságot és fekete billentyűk a szomorúságot. De soha ne feledd, hogy a fehér és fekete billentyűk együtt adják nekünk a dallamot!”

90. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 9. 17:18
Az embereket, ebben a korban már nem lehet megváltoztatni, vagy szinte nulla az esély rá.
89. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 9. 17:16
Sajnálom. Én még ilyet sosem hallottam, szerencsére át sem éltem. Olyan felfoghatatlan számomra, hogy akit szeretünk, ne érjünk hozzá.
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Vivo44)
2021. ápr. 9. 17:13

Igen, ezzel tisztában vagyok, hogy egyszer borul majd a bili, miattam, mert nekem ez így nem elé.

Akkor minek nevezzem?? Együtt élünk, együtt szervezünk programokat, ebbe a hülye sulibezárásos helyzetben ő van délelőtt a fiammal, ha suli van megy néha érte, ha nem erek oda. Együtt kepzelnem a jövőt is, ha tudna változtatni legalább egy picit ezen a ridegségen.

87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Vivo44)
2021. ápr. 9. 17:07
Éltem házasságban 16 évig. Abban sem volt sok intimitás. És ott még ugráltatott meg lelkileg is zsarolt (ez kicsit durva szó de majdnem) az ex. Mindemellett egy alkoholista volt (belőlem is majdnem azt csinált) egy lusta ember és meg nagy pofája is volt a semmire.
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - Miss Angel)
2021. ápr. 9. 17:04

Intimitást és szerelmet én sem érzem benne. A törődést érzem, de teljesen másban nyilvánul meg, mint egy érintes vagy puszi.

Olvastam a különféle szeretetnyelvekről. Hát nekünk homlokegyenest más.

85. 45a9b376ee (válaszként erre: 81. - Vivo44)
2021. ápr. 9. 17:01
mondtam én, hogy az élet nagy kérdéseiben hasonlóan gondolkozunk...))
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 9. 17:00

Jó lenne. Hidd el boldog lennék, ha csak itt ülnek és titeket szorakoztatnálak. De nem így van. Tudom hogy tökre képtelenségnek tűnik, mégis megtörténik és én ebben vagyok épp benne.

Pont azért írtam ki a fórumra, mert ezt nem tudom elmondani baratnoknek, gondoltam kiírom magamból és megtudom jár e valaki hasonló cipőben.

83. vivo44 (válaszként erre: 82. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 9. 16:46

A te megérzéseid be szoktak jönni:-(((

Úgyhogy ezennel nekem innen tipli.

(bedőltem)

További sok sikert mindenkinek!

82. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 9. 16:44

Szerintem a hülyét járatod valünk. Jókat nevetsz közben.


Én nem tudom elképzelni, hogy nekem kelljen felhívni a figyelmét valakinek, hogy : - Figyu, én úúúúgy örülnék egy tulinak!!!

Ha kapom csak úgy, mert gondolt rám, mert szeret, az érzést ismered, hogy szeretet, ha hülyítesz, ha tényleg ez van, hiszen te tudod, hogy valami kedves napnak van a fordulója. Ha ő nem, neki nem jelent semmit. Ha elfelejti, erre mondom, ha nincsen esze, legyen notesze!

Belekarolhattál? Nem érzed, hogy ez nagyon gáz?

81. vivo44 (válaszként erre: 80. - 45a9b376ee)
2021. ápr. 9. 16:42

Szerintem nagyon sokan hasonlóan vélekednek, csak sokan nem merik kimondani (nem csak itt).

Persze amennyi ember, annyi féle, amennyi nő, annyi vágy.

Vannak akik élik az életet és vannak, akik megélik. Nagyon nem mindegy!


A barátság extrákra reagálva pedig:

Tévedtem, mert ez annak sem mondható, hiszen ahogyan írta Miss Angel is, még abban is több érzelmi töltet van, mint ebben a "kapcsolatban".

Az is egy életforma valóban, nincsenek elvárások, nincsenek tabuk s mindenki megy a dolgára. Azonban az intimitás még ott is jelen van.

80. 45a9b376ee (válaszként erre: 78. - Vivo44)
2021. ápr. 9. 16:37

szerintem mi, az élet nagy kérdéseiben ugyanazt gondoljuk...


hála istennek..))

79. Miss Angel (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 9. 16:36

lehet velem van gond,de én mindebben nem érzek intimitást,törödést és főleg szerelmet nem.


az még nem figyelem egy férfi részéről,hogy elvisz étterembe,hogy neked ne kelljen főzni/ez csak egy példa/.

hány olyan pasi volt már az életemben,aki vitt volna ide oda,meg szeretett volna vmit,amit aztan nem kapott meg,mert úgy éreztem,nem akarom vele,pont emiatt,mert ezek mást még a szexben sem tudtak volna nyújtani,mint hogy berakják/bocsi/aztán annyi.Még egy egyéjszakás kapcsolatnál is figyel a férfi a nőre/normális esetben/,nemhogy egy párkapcsolatban ???? abban meg minden téren kellene!


mindegy...csak te tudhatod és te mérlegelheted mennyire felel ez meg neked,és meddig tudsz tűrni.Te érzed azt,amit más nem.Kívánom,hogy idővel változzon ami most neked fáj,bár én erre nem sok esélyt látok,de ne legyen igazam.,...

78. vivo44 (válaszként erre: 77. - 45a9b376ee)
2021. ápr. 9. 16:35

Pedig nem poénnak szántam.

S még csak nem is bántásnak, piszkálódásnak.

Talán a korból adódóan, illetve beállítottság/vérmérséklet, hogy én azt gondolom, hogy ha az intimitás nincsen rendben egy kapcsolatban, vagy valami hiányosság van benne, akkor azt megbeszélve, akár külső segítséggel orvosolni kell. 23 hónap után pedig nagyon sok minden lehetőség van rá, főleg úgy, hogy ki ezért, ki azért ragaszkodik ehhez a kapcsolathoz.

77. 45a9b376ee (válaszként erre: 76. - Vivo44)
2021. ápr. 9. 16:32

(bevásárlás, üzenet), azoktól orgazmus nem várható?



ezzzz jóóóóó...))

76. vivo44 (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 9. 16:29

Minden bántás nélkül kérdezem és mondom.

Ugye tudod, hogy ez nem párkapcsolat?

Ugye tudod, hogy a pár az két ember?

Ugye tudod, hogy ha egy párkapcsolatban hiányosságok vannak bármelyik részről és azt nem oldják meg az mérgezi a kapcsolatot?

Ugye tudod, hogy ami most számodra elmegy és pótol (bevásárlás, üzenet), azoktól orgazmus nem várható?

Ugye tudod, hogy egy szál tulipán és belekarolás az édeskevés egy pasitól?

Persze továbbra is hangsúlyoznám, hogy ha neked jó loholni az érzelmek után nőként és nem természetszerűleg részesülni benne, az a te döntésed!

Csak kérlek ezt párkapcsolatnak ne nevezzük, mert ez amit elénk tártál az nem az.

2021. ápr. 9. 16:25
Hát én biztos nem tudnék úgy élni, hogy nekem kellene könyörögnöm azért, hogy a pasi érjen hozzám vagy minimálisan legyen kedves. Főleg hogy egy átlag férfit alig lehet levakarni, folyton tapiznának, csókolgatnának... Igaz én fiatalabb vagyok nálad, de nem hiszem hogy a 40-50-es férfiaknál ez hirtelen elmúlna. A szüleim idősebbek (50-60) de ők sem mennek úgy el egymás mellett a párjaikkal hogy egy kis simi vagy valami ne lenne, ha egymás mellett vannak akkor fogják egymás kezét ilyenek. Ez annyira alap egy kapcsolatban. :( "Engedte hogy belekaroljak"... mintha valami leprás lennél...
74. 45a9b376ee (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 9. 16:21

ez most itt vicc????


ennyi kell egy nő boldogságához???


azt a mindenit... én eddig fordítva ültem a lovon...))

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 9. 16:17

Kicsit talán igen😊 az nem jó, hogy mindneki egytől egyig azt írta, hogy ez nem megszokott, nem normális.

Ma épp egy “évfordulónk” van 23 hónapja ismertük meg egymást,ezt délelőtt meg is írtam neki és hogy egy szál tulipánnak bizony nagyon örülnék. Mivel ő semmiféle dátumot nem szeret ünnepelni. De mikor haza értem, elmentünk a piacra és ott vett is nekem egy szép tulipán csokrot❤️Ennek mondjuk most nagyon nagyon örültem!❤️Feldobta a napomat. Kezemet ugyan nem fogta meg, de azt hagyja hogy bele karoljak,ha sétálunk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook