Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltatok már olyan párkapcsolatban, ahol nincs intimitás? fórum

Voltatok már olyan párkapcsolatban, ahol nincs intimitás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 8. 15:31

A nyálazást én sem szeretem.

Van ilyen. Elfogadod, vagy odébbállsz, mert ez változni nem fog.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2021. ápr. 8. 15:31
Az élet minden más területén nagyon megértjük egymást. Én pl nem is gondoltam előtte, hogy lehet élvezni a másik társaságát, csak kettesben. (én elváltam,ex-szel legtöbbet barátokkal logtunk)
10. andilaci (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 8. 15:30
Érdekes kapcsolat a tiétek!Intimitás nélkül szerintem nem müködik sokáig,persze ha Te még igényled egyáltalán.
2021. ápr. 8. 15:27

Azt mondja ő nem szereti a “nyálazást”

40 és 50 évesek vagyunk.

Nekem már az első hetekben feltűnt, hogy amikor találkozunk, nem akar puszival vagy csókkal köszönteni.

8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 8. 15:26

Ez nem párkapcsolat!

Huszonév után sem tudom "levakarni" magamról!

Neked ebben mi a jó?

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2021. ápr. 8. 15:25
Beszélgetés van. Nagyon jól megértjük egymást. Sokat beszélgetünk. Mindenről. Csak a kapcsolatról nem. De nem akar érintest. Elhúzódik. És dühös ha lelki dolgokról szeretnék beszélni vele.
2021. ápr. 8. 15:16
Ez nem párkapcsolat. Csak esetleg egy kapcsolat. Ha beszélgetni sem tudtok, akkor barátságnak sem nevezném. Tudom, könnyű leírni, de lépned kellene egy valódi párkapcsolat felé, valaki mással.
2021. ápr. 8. 15:13
Miért vagy vele? 1 év után totálisan kihűlt a kapcsolat, nincs testiség, pedig neked hiányzik is... Nem értem... Ide még 30 év házasság alatt sem nagyon szoktak eljutni, hogy nincs puszi meg ölelés? Hány évesek vagytok?
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 8. 15:12
És mitől vagytok egy pár, ha testi érintés és beszélgetés sincs?
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 8. 15:12
Még nem voltam, és nem is leszek, ami érdekes, az h ezt párkapcsolatnak nevezed, pedig nem az.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 8. 15:11
A Válótársak c. sorozatban Kovács Patrícia karaktere aszexuális volt. Ő volt kb. ilyen. Esetleg próbálj ebben az irányban érdeklődni.
2021. ápr. 8. 15:03

Sziasztok!

Hallottatok már olyan kapcsolatról ahol az egyik fél egyáltalán nem akarja megérinteni a másikat? Ahol nincs csók, nincs puszi, nincs ölelés vagy egy simogatás.

Lassan 2 éve már, hogy egy párt alkotunk, eleinte még volt összebujos alvás, kezenfogva séta, de több mint 1 éve ezek is teljesen megszűntek. Visszagondolva még nem is csókolóztunk.

Nekem ez mérhetetlenül hiányzik, de nem lehet vele beszélgetni.

Köszönöm, hogy ezt leirhattam.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook