Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Voltak rossz élményeitek, mikor kórházban feküdtetek? fórum

Voltak rossz élményeitek, mikor kórházban feküdtetek? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 26. 22:16
Kicsi fiammal( ekkor 3 éves volt) bekerültünk lázrögcsel a kórházba. A "doktornő" nem engedett a közelébe,a kezelőben. Hárman fogták le míg betették a kanült a kezébe. Előtte két alkalommal amikor ott lehettem mellette( 1 lázgözcs, 1 veseműtét)az orvos egyedül megcsinálta. Benyomták az injekciókat, mire rájött, hogy nem vettek tőle vért.3 fő megint kellett a vérvételhez.Mondanom se kell ez éjjel 12-kor történt. Mire ellátták az egész gyerekosztály fenn volt. Addig simán sírás nélkül felvette az injekciókat, pedig volt,hogy nyolcat kapott egymás után. Most három év után is fél az orvostól és ha fehér köpenyt lát megkérdezi, hogy ugye nem kapok szurit.Ez után egy hét padlón alvás a gyerek ágya mellett már nem is volt nehéz.
21. Hmkati
2011. szept. 23. 07:15
Igen. Egyszer járvány4 rendeltek el mert 3 betegnek hasmenése lett. Média értesítve lett. roknok lemondva. Az nap este az éjszakás fejtette meg a járvány okát: azokkat érintette aki előző este hashajtót kaptak. Szolt az orvosnak. Aki közölte el kell játszani a járványt, mert ciki lenne ha kiderülne. Úgyhogy látogatási tilalom, fertőtlenítés. stb. Persze a látogatásí tilalom csak azokat sújtotta akik nem tudták elhagyni az osztályt, a járók lelógtak a portára ott fogadták a látogatókat.
2011. szept. 20. 15:58
Nekem csak kényelmetlen volt az ágy és a mosdó állapota volt még gyatra.
2011. szept. 20. 13:25

Soroljam?:

1. - elütött egy autó, az intenzíven nem működött a nővérkehívó, egész éjjel kiabálhattam, nem jött senki

2. - ugyanennél az esetnél egész éjjel hívtam a nővért, mert gyomorgörcsöm volt, reggel jött és kérdezte mit akartam éjjel

3. - szintén itt a felfekvésemre azt mondták a nővérkék kenjem (Én mozdulni nem tudtam,nem hogy kenni)

4. - császárnál félrement az epidurál, végigordítottam, mondták biztos nem fáj, csak érzem, hát fájt, nem is kicsit

5. - a koraszülött kislányomat betették a csecsemőosztályra, ahol 1,5 órásan a gyerek elkezdett feketedni, mert nem működött még úgy a tüdeje ahogy kellett volna, emiatt oxigénhiánya lett, a következményeit a mai napig kezelhetjük

6. - császár utáni napon ment a doki szabadságra, nem kaptam véralvadásgátlót, meg is halhattam volna

7. - a PIC-en a kislányom szopott, abbahagyta, utána nem sírt, elaludt, de közölték h biztos nem volt neki elég, beletömték a tápszert

8. - PIC-en utolsó éjjel mondták h velem aludhat a gyerek, mondtam, hogy nem szeretném, mert sárgult előző éjjel is, jó mérgesek lettek, amiért munkát adtam nekik, másnap reggel 400 grammal volt kevesebb a lányom...

9. - koraszülöttség ellenére nem hívtak minket vissza neurológiára, nem adtak beutalót, csak a csodának köszönhetem, hogy észrevettem h valami nem stimmel és időben kezdtük el kezelni

2011. szept. 19. 19:01
volt...úhhh nem is 1:)))
17. cae1442d98 (válaszként erre: 16. - 237628b072)
2011. szept. 19. 17:34
azt elhiszem no comment
2011. szept. 19. 16:25
Altatàs elõkészitése közben a nõvérke egy kefével letisztittotta a port a fölöttem lévõ làmpàról, ennek làtvànya alapjàn merültem mély àlomba.
2011. szept. 19. 16:02
Azon kívűl, hogy ott kellett lenni, nem volt.Ja fájt a műtét helye;)
14. cae1442d98 (válaszként erre: 13. - Driennke83)
2011. szept. 19. 15:21
sajnos vannak ilyen esetek is,ahol én voltam egyszer kórházban,ott mindenütt kosz volt
2011. szept. 19. 15:10

Nem is az élmény szörnyű, hanem maga a tény, hogy az újszülőtt gyermekem kólit és fekáliát kapott a kórházban. A fürdőben vizibogarak szálldogáltak, meg 1 cm vastag por volt a csempén stb.


De az első szobatársam az nagyon jó volt. Utána behoztak egy kiscsaj, akinek 2 kiló sem volt a babája, kijárt dohányozni, meg ő maga mondta, hogy terhesség alatt is elszívott 1-2-őt naponta és nem értette, miért ilyen pici a babája.

12. cae1442d98 (válaszként erre: 9. - Survivor3)
2011. szept. 19. 14:56
ez komoly,jól tetted,hogy elmentél arról a szobáról
11. cae1442d98 (válaszként erre: 10. - Survivor3)
2011. szept. 19. 14:55
nekem soknak tánt,és baromi hideg volt bent,hogy minden oké,azt nem tudom,majd csütörtökön szív MRI,akkor tudom meg,mi lesz velem
10. survivor3 (válaszként erre: 8. - Cae1442d98)
2011. szept. 19. 14:54

az nem is olyan sok idő...


Remélem minden oké veled!

2011. szept. 19. 14:53

Azért, mert elfertőződött a sebem, egy hajléktalan beteggel tettek egy körletbe, aki folyamatosan be volt szarva és tiszta szar volt mindene és olyan büdös volt, mint egy wc.

Én próbáltam maradni abban a szobában de nem tudtam, ezért elkezdem a folyosón megágyazni, így ezt nem hagyva ügyesen beraktak egy jó kis körletbe, ahol nagyon sokat nevettem és hozzájárult a gyógyulásomhoz.

8. cae1442d98 (válaszként erre: 7. - 5bfba16667)
2011. szept. 19. 14:49
elhiszem,engem meg szív CT-re vittek,s közben eldurrant az erem,amelyikben az infúzió volt,amin keresztül nyomták a kontrasztanyagot,újból el kellett kezdeni a CT vizsgálatot,fél órát feküdtem a gépben
7. 5bfba16667 (válaszként erre: 6. - Cae1442d98)
2011. szept. 19. 14:47
Asszem én is ezt mondtam.. Bár kicsit ködös..:S
6. cae1442d98 (válaszként erre: 3. - 5bfba16667)
2011. szept. 19. 14:46
úristen...
5. cae1442d98 (válaszként erre: 4. - Cel)
2011. szept. 19. 14:45
nekem mondod?kínomban már nevettem,doki elmagyarázta a nőcinek,milyen tű az
4. cel (válaszként erre: 2. - Cae1442d98)
2011. szept. 19. 14:45
Ez már extrém:)
2011. szept. 19. 14:43

Óhh, nekem vaaan.


A szobatársaim, mert hogy 4en voltak irtó szuperek voltak..:D

Mindegyik hányt, ettől felfordult az én gyomrom is. Az egyik annyira hányt, hogy kitolták, és beleakadtak az én infuziós állványomba, ami után kiszakadt az infuziom. A többit nem is mesélem.. Izgis, mi??:D


Na, azóta rettegek az infuzitoktól.. :S

2011. szept. 19. 14:41
Az én szobatársam a Fraxipareine.os tűt drogos tünek nézte,nagy riadalmat csinált,kezelőorvosnak szólt h,tegyék át más szobára,mert ő drogossal nem lesz egy szobán.Azt hitte,h drogos vagyok,azért volt ott a tű,pedig csak a nővérke hagyta ott.
2011. szept. 19. 14:38
Ellátás, betegjog megsértése, szobatársak hóbortjai, még a vicces, abszurd sztorikra is kiváncsi lennék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook