Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek jóindulatú daganat a mellében? fórum

Volt már valakinek jóindulatú daganat a mellében? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. virag32 (válaszként erre: 10. - E8e3b19bd0)
2012. jún. 1. 16:12
Jövő csütörtökre...Persze,megírom.
10. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 9. - Virag32)
2012. jún. 1. 16:01
Megírod majd,hogy mi lett?Mikorra ígértek választ?
2012. jún. 1. 15:00
Bár igazatok lenne...Semmit nem mondtak neki,csak annyit,hogy mindenképp ki kell operálni.A jellegére semmit nem mondtak...
2012. jún. 1. 14:50

De egyébként nekem már az UH-n megmondta a doki, hogy ez 99% jóindulatú, és nem kell semmit tenni vele.

Megkérdeztem, laikusként hogy ezt miből gondolja, egy felvétel alapján? Azt mondta, jellegzetes kinézetre is a rosszindulatú, annak csipkés a széle, a homogén, egysikú csomó az nem rosszindulatú. Úgyis lett!

Egyébként sokmindentől lehet. Ütéstől is. Én határozottan emlékszem, míg pici baba volt a fiam, mindíg betalált a bal mellemre, mikor játszottunk, elég erősen, és mindíg csak a balt:) Én erre tippelek.

7. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Virag32)
2012. jún. 1. 14:47

Nekem is van. Pontosan egy éve fedeztem fel, nagyon beparáztam. Az enyém igazából nincs 1 cm átmérőjű sem. Szövettan negatív. Fél év múlva kontroll, semmi változás. Majd évente kontroll, vagy ha változást tapasztalok, akkor.

Nekem nem csinálnak vele semmit, mert nem nő, teljesen jóindulatú. Egyébként sok emberrel (nővel) beszéltem erről, mikor kiderült, s akkor szembesültem vele, hogy számos ismerősömnek van ilyen picike jó indulatú csomója már régóta.....havonta mensi után vizsgálom a melleim, ahogy kell, s ha valami elváltozást fogok érezni, vagy fájdalmat, akkor irány a doki.

De nem beszélem be magamnak, hogy betag vagyok, vagy ilyesmi, mert hiszek abban, hogy akkor nagyobb baj lesz.

Nyugi, nem lesz semmi probléma! :)

6. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 4. - Virag32)
2012. jún. 1. 14:23
De nem mondtak a dokik semmit sem?
5. virag32 (válaszként erre: 3. - E8e3b19bd0)
2012. jún. 1. 14:19
Nyugodtan :))
4. virag32 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. jún. 1. 14:19
De ez valami tisztán kivehetö, két centis cucc....
3. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. jún. 1. 14:19

Neked volt ilyen?


(bocsi a fórumindítótól,tudom,hogy válaszokat vár,elnézést)

2. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Virag32)
2012. jún. 1. 14:16
Lehet tejmirigy-gyulladás. 1-2 alatt meggyógyul.
2012. jún. 1. 14:14

Sziasztok!


Anyum miatt írok, eléggé be vagyok(vagyunk) sz@rva.

Februárban volt mammográfián, minden tökéletes volt. Múlt héten talált egy csomót a mellében, elment egyböl orvoshoz, csináltak ultrahangot, vettek biopsziát, hat nap múlva lesz eredmény. Életemben nem féltem még ennyire, nem tudom, hogy fogom kibírni ezt a hetet.

Van valaki, akinek esetleg volt már ilyen problémája, és kiderült,hogy nem rák, csak jóindulatú daganat?

Az ultrahangon mondták,hogy mindenképp ki kell majd operálni onnan ezt a csomót, de azt nem mondták, mi az.


Bármilyen tapasztalat érdekel, szeretném túlélni valahogy ezt a hetet. :))


Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook