Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek belső aranyere? fórum

Volt már valakinek belső aranyere? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. jan. 26. 19:40
Ja!! És amikor bejelentkeztem a proktológiára, vizsgálatra, hogy műtétre van már szükségem, akkor előjegyeztek végbéltükrözésre, amihez már teljes keserűsós hashajtás után kellett menni, és kellemetlen volt az éhezés, és a vele járó szédelgés...
10. garamond (válaszként erre: 7. - D4464aaf8a)
2010. jan. 26. 19:39

Én november óra elhasználtam 3 szteroidos kenőcsöt, 30 kúpot, és egy Mastu kenőcsöt is, de csak nem az igazi. Nem tudom, hogy egyáltalán az lehet-e, mert már mindenhol úgy érzem viszket.

Ez normális szerinted?

2010. jan. 26. 19:38
Jobb lett, ha a székrekedés nem is szűnt meg, de mi nyomódott lefelé??
8. garamond (válaszként erre: 5. - D4464aaf8a)
2010. jan. 26. 19:37

És most jobb lett? Nincs már gond?

Neked is nyomódott minden lefelé a belsőnél?

2010. jan. 26. 19:37

Ha már megvan a belső aranyér is, akkor állandóan bereped a székletürítésnél, és vérzik is... És néha, ha nagyon be van gyulladva, akkor még fáj is, és attól hidegrázás is lehet, mármint a fájdalomtól...


Nekem nem használtak a kúpok, attól az csak a gyulladást viszi le, de az aranyeret nem szünteti meg...

6. garamond (válaszként erre: 4. - Kattyus)
2010. jan. 26. 19:35

Bocsi, azért kérdezgetem, mert nekem még soha nem volt, de már november óta van valami. Ezért szeretnék olyannal értekezni, aki hasonló cipőben jár. A neten csak általánosságokat találok.

Szóval meddig szokott tartani?

2010. jan. 26. 19:33

Nekem volt, küldő-, és belső is,és most januárban volt 3 éve, hogy megműtötték...


Állandóan vérzett, és mivel szüléstől, '94-től húztam 2007-ig, 13 évig, elég jól előrehaladott állapotban volt, és a 13, évre már nagyon kitüremkedett a végbélből... Ha volt valami, amitől féltem, az a műtét, de akkor már nem tudtam tovább húzni...

Az előkészítés kellemetlen, mert az előtte lévő nap délben az üres leves után jön a keserűsós hasahajtás, aztán este, meg reggel nagy beöntés, 2 literes, amit rosszul viseltem, de a műtétnél már altattak, és bár pokolian fájt utánna, de tudtam, hogy mostmár napról-napra csak jobb lesz...

4. kattyus (válaszként erre: 3. - Garamond)
2010. jan. 26. 19:33
Most nem, de volt már rá többször példa.
3. garamond (válaszként erre: 2. - Kattyus)
2010. jan. 26. 19:18
és neked vérzik is?
2010. jan. 26. 19:17
Nem hogy volt, Van. Most is úgy fáj az ücsörgésben mint a fene:(
2010. jan. 26. 19:13
Volt már valakinek belső aranyere?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook