Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valaki tilt table / döntött asztal vizsgálaton kardiológián? Hol, mennyibe kerül, mi lett az eredmény? fórum

Volt már valaki tilt table / döntött asztal vizsgálaton kardiológián? Hol, mennyibe kerül, mi lett az eredmény? (beszélgetős fórum)


5. pteri (válaszként erre: 1. - McNealy)
2023. jan. 30. 17:02
Én éreztem ilyet. Háziorvos elküldött sok helyre, kardiológiára is. Végül kiderült, hogy pánikzavar. De ezzel bármi más is lehetett volna. Tehát háziorvos, majd ő elirányít,hová menj!
4. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - McNealy)
2023. jan. 30. 15:03
Te is a netről diagnosztizáltad magad? Miért csináljátok ezt magatokkal ?! Ha úgy érzed valami nem stimt, akkor nyomás dokihoz, mond el neki a félelmeidet. Ő szakember. Szerintem a háziorvos simán ad beutalót a kardiológiára. De amiket leírtál, okozhatja vitaminhiány is.
3. 95106eb3dc (válaszként erre: 1. - McNealy)
2023. jan. 30. 14:17
Háziorvoshoz menj először. Majd a tünetek-panaszok alapján ő tovább küld a megfelelő szakrendelésekre.
2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - McNealy)
2023. jan. 30. 13:54

Nem küzdöttem ilyen problémával.

Vettem anno egy vérnyomásmérőt, pár napot mértem a vérnyomásomat,utána elmentem a háziorvoshoz,aki belgyógyász is. Kaptam 24 órás vérnyomásmérőt,utána EKG,majd gyógyszer.


Elég vakmerő vagy hogy két évet vártál szédüléssel stb.

2023. jan. 30. 13:17

Tapasztalok magamon kb 2 éve vérnyomással kapcsolatos tüneteket, amik tökéletesen beleillenek egy POTS (Postural orthostatic tachycardia szindróma) nevű betegség tüneteibe, majdnem mindegyik kicsekkol. Még sosem voltam kardiológusnál, és azt sem tudom, hol vagy hogyan érdemes kérni ilyen tesztre időpontot, de mindenképp szeretném elvégeztetni, vagy valahogy kivizsgáltatni magam.

Amiket szinte naponta tapasztalok: szédülés, ájulásközeli érzés, émelygés (szinte mindig vagy sétához, ácsorgáshoz vagy fizikai aktivitáshoz kapcsolódóan), agyi köd és fáradtság. Már nem igazán érzem magam otthon a bőrömben emiatt.


Küzdött valaki hasonlóval, aki kivizsgáltatta magát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook