Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Volt már problémátok a szemétszállítással? fórum

Volt már problémátok a szemétszállítással? (tudásbázis kérdés)


10. ritamoto (válaszként erre: 9. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 26. 11:27

De hogy gondoskodjak róla, hogy ne fagyjon bele? Vigyem be a házba a kukát éjszakára? Ezek kinn, de fedett helyen tárolt műa. zsákok voltak, és lehet hogy nedvesek voltak hiszen tél van,a köd miatt minden nedves lesz.

Arról nem tehetek, hogy a fólia hozzáragadt a műanyag kukához...

9. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 3. - Ritamoto)
2009. febr. 26. 10:40
Abban igazuk van hogy nem nyúlnak bele a szemétbe, a munkaruhájuk nem azért van. Arról hogy ne fagyjon bele a szemét a tulajdonosnak kell gondoskodni.
2009. febr. 26. 10:30
Szerdánként járnak a kukások, mikor reggelizünk, akkor fölfelé mennek az úton, a párom 9-re megy dolgozni, mindig munkába menet leviszi a szemetet és akkor viszi ki a kukát, hogy ürítsék majd a szemetet. Egy éve lakunk itt kb, már kétszer korábban jöttek vissza a szokásosnál (órákkal korábban), így a kukánk teli maradt.
7. ritamoto (válaszként erre: 2. - 2c1d5b9264)
2009. febr. 26. 10:07
És te szóltál nekik?
6. Meliga (válaszként erre: 3. - Ritamoto)
2009. febr. 26. 09:46
Passz,nem tudok erre mit mondani.
2009. febr. 26. 09:45
Milyen problémára gondolsz? Van amikor 3-4 nap útán viszik el a pillepalackot.
2009. febr. 26. 09:44
Esetleg nem tudja valaki, hogy mit tartalmaz a kukások munkaköri leírása (hogy mi pontosan a dolguk)?
2009. febr. 26. 09:43

Nekem a konkrét problémám, hogy a kukába beletett szemetet, ami a hideg miatt belafagyott egy kicsit( takarófólia, és nylon zsákok üresen),2 hétig nem vitte el a kukásautó, pedig még ki is mentem, és szóltam, de nem voltak hajlandóak kézzel belenyúlni(munkás kesztyű volt rajtuk), hanem otthagyták. Panaszt tettem írásban, és most megkeresnek személyesen is holnap.

Én úgy gondolom, hogy azért van munkaruhájuk,kesztyűjük hogy használják pl. ilyen esetben , azért fizetek, hogy elvigyék a szemetet.

Szerintetek igazam van?

2009. febr. 26. 09:42
igen, legutóbb is benne hagyták a kukában a szemét felét...
2009. febr. 26. 09:38
Volt már problémátok a szemétszállítással?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook