Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vodafone-tól kapott sim kártyával kapcsolatban tud valaki segíteni? fórum

Vodafone-tól kapott sim kártyával kapcsolatban tud valaki segíteni? (beszélgetős fórum)


7. stokimagdi (válaszként erre: 5. - Hancsalean)
2011. júl. 13. 17:04

De igen, tudsz, ha tudod a megfelelő adatokat.

Titkos kód, hívószám, szerződésszám, vagy amit kérnek.

Nekem Vodafonos mobilinternetem van, a nagyfiam intézte, ő hozta nekem, ezért az ő nevén van a szerződés, de ha bármi gondom volt, én is el tudtam intézni mindent. Nagyon udvariasak, segitőkészek a 1270 számon, én a legmesszebbmenőkig meg voltam elégedve, nagyon kedvesek az ügyintézők.

2011. júl. 13. 09:13
ha tudod az ügyfél biztonsági kódot, akkor igen.
5. hancsalean (válaszként erre: 4. - Boszy28)
2011. júl. 13. 09:11
Értem, nem az én nevemen van az előfizetés, gondolom így nem tudok intézkedni.
2011. júl. 13. 09:08

Szia!


Én is kaptam ilyen SIM-kártyát, aktiváltam, de lebeszélhetőség nem volt rajta.

A 1270-et hívd fel, és vond be a családi opcióba a feltöltőset is. Ha még nincs családi opció, meg kell rendelni, és úgy belevonni a feltöltőset.

Velem a telefonban nagyon rendesek voltak, szerintem többet segítenek, mint én.

2011. júl. 13. 09:03
Aki aktiválta a kártyát, volt lebeszélhetősége?
2011. júl. 13. 09:03
1 vagy 2 hónapja küldtek SIM kártyát a Vodafone-tól, hogy már lehet családi opciót is bevezetni, ingyen lehet a már ingyenes előfizetéses mellé feltöltő kártyásat is. Kérdésem az lenne, hogy interneten regisztráltunk, küldtek is papírt kóddal, él is a telefon. Hogyan tudnánk a már meglévő egymás között ingyen beszélő előfizetésünk mellé ingyenessé tenni a feltöltőset is?
2011. júl. 13. 09:00
Vodafone-tól kapott sim kártyával kapcsolatban tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook