Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vizkőmentesitő készülék vált már be valakinek? fórum

Vizkőmentesitő készülék vált már be valakinek? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 14. 08:09

Képzeljétek!


Én nem hittem benne, de magsajnáltam a tesómat, aki belépett a 20. MLM rendszerébe, és vettem tőle egy mágneses golyót.

Úgy zörgött a gépem, hogy már le akartam cserélni.

Azóta nagyon kis faszányos, csendes lett kb. az 5. alkalomtól, hogy beledobtam.

Azért néha ecettel elindítok egy mosást.

Az igazi szakemberek egyáltalán nem ajánlják a por alakú vízlágyítókat, eddig a hozzáértők kiröhögték a reklámokban szereplő szerelők dumáját!

6. 5751758c32 (válaszként erre: 5. - 9c8432d068)
2009. máj. 4. 18:12

Nem mondod,én meg azt hittem a 28-as keménységi foknál nincs durvább.

Csak azt nem tudom,miért kell ezért még fizetni.Ezt isszuk, ezzel érintkezik a börünk, ez teszi tönkre a vezetékeinket, és még megoldás sincs.Csak a kemikáliák, amivel szennyezzük a környezetünket és a velejáró munka.És még a pesti vizet szidtam...most már visszasirom

5. 9c8432d068 (válaszként erre: 4. - 5751758c32)
2009. máj. 4. 17:36

Akkor gyere Pécsre és környékére,ha még nem láttál igazán kemény vizet.

A vízforralómat is kétnaponta kell ecettel rendbetennem a vízkőtől.

Én személy szerint nem hiszek egyik berendezésben sem.

4. 5751758c32 (válaszként erre: 2. - 9c8432d068)
2009. máj. 4. 13:44

Naa,a szomszédnak a drágábbikból (több mint200 ezer forint)van készüléke,de az sem ér semmit.+ a belevaló havi 5-8 ezer,+ a vizkőoldószerek

Most 20000 forintért akarnak eladni,egy állitólag szuper készüléket,de nem hiszek benne.

Már a bőrömön érzem a kemény viz hatását.

Tatabányáról kapjuk, pedig a Bp.jóval közelebb van, és olyan kemény, hogy ilyet még nem láttam.

Jó lenne valami tuti dolog, mert igy tönkretesz mindent.

2009. máj. 4. 12:48
hát jó lenne,ha egy hozzáértőt találnánk,mert nekem is mindenen látszik,pedig sosem felejtem el a vízlágyítót hozzáadni!
2009. máj. 4. 12:47

Nekünk van ilyen készülékünk,de szerintem ez is csak "halottnak a csók". A miénk csak mezei 15.000 Ft-os.

Bár hallottam 1-2 százezerbe kerülőről,ami állítólag jó.

2009. máj. 4. 12:45

Olyan készüléket keresek, ami tényleg oldja a vizkővet, védi a rendszert.

Ahol lakom kőkemény a viz, és az a mágneses kütyü ami a bejövő csőre lett téve, olyan, mint halottnak a csók.

Ráadásul napi szinten lehetne haszálni a különböző kemikáliákat, mert annyira látszik mindenhol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook