Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jól bevált Nokia telefonok után éles, és megszokható váltás lenne Samsung vagy Huawai készülék? fórum

Jól bevált Nokia telefonok után éles, és megszokható váltás lenne Samsung vagy Huawai készülék? (tudásbázis kérdés)


29. mesesajt (válaszként erre: 28. - Makkmarcsi)
2013. dec. 17. 08:44
Köszi. Huawei helyett írhattam volna akár pl LG-t is, de azért köszi, megjegyzem tanácsod:)
28. makkmarcsi (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2013. dec. 17. 08:24
Saját tapasztalat: nokia nagyon jó, utána samsung is. Csak ha okosteló, akkor meg kell szokni, hogy bonyolultabb. Samsung-ot is csak Mo.-it vennék, eredetit, mert az nagyon komoly, 2 és fél év garanciával. Huawei egy fos, meg ne vedd!!!
2013. dec. 14. 18:36
lesz egy lista, abbol valasztok a huseg alapjan. Vagy fizetek ra tiz forintot,vagy tizezret.tobbet semmikepp nem aldoznek ra.telofuggo ugye a dolog.
26. mesesajt (válaszként erre: 25. - Mesesajt)
2013. dec. 14. 18:30
5800
25. mesesajt (válaszként erre: 24. - Valakivagyok1984)
2013. dec. 14. 18:28
még a mondat eleje is fura,mintha nem is nekem szólna:)reggel óta úgy érzem,marad nokia:)egy xpressen netezek amúgy,nem ez lenne cserélve,hanem egy nyomógombos.ez is olyan csere,h.vagy fizetek rá,vagy nem.(hűségbónusz,v.mi a neve)
2013. dec. 14. 17:33
Nemtudom milyen samsungot akarsz,de a drágább kategória nem bírja másfél napig..párom minden nap tölti és én is a sony xperia p-t.Én nokia párti voltam mindig,majd lett egy samsungom,amit már az ablakon akartam kibacni,páromnak s3 van és nem egy megbízható telefon.Nekem az xperiam is csinál hülyeséget,de olyan szép és okos,hogy ettől függetlenül nagyon szeretem..
23. emagdi
2013. dec. 14. 16:51

régi típusú telefon után mindenképp nagy váltás lesz ha okostelefont veszel.

viszont ha azt, akkor semmiképp sem nokiát.

androidos készülékeket úgy alakítod ahogy neked tetszik (bármit), ez a nagy előnye. egy jó (nem a leggagyibb) samsunggal jól jársz szerintem.

vagy vegyél iphonet, ott nem alakítható kb semmi, viszont trendi :)

22. c6cc1a938e (válaszként erre: 14. - Nefaria)
2013. dec. 14. 16:46
Logika!Na ezzzzazzz!Emiatt nem találok én semmit ezeken,mert nincs bennük logika!
21. c6cc1a938e (válaszként erre: 12. - Holdsugár83)
2013. dec. 14. 16:44

Félév?Jáj...akkor nincs remény,hogy megszeressem valaha is...Mindig azt hittem,hogy idő kérdése.Egyszer kell csak rászánnom az ideget és nekem is épp olyan klasszul fog menni,mint másnak:egy kézzel,villám tempóban.Jelenleg ha két kézzel markolom azt a nyamvadt érintőképernyőset és kihegyezem az ujjamat,akkor sem azt csinálja,ahova bökök.Mindig valami másra nyomok rá.Uuuuuuutálom!!!

Ja és semmit nem értek rajta jelzést,emiatt mindent órákig keresgélni kell.Persze így,hogy mindent 600x mellényomok.Na neeeee...

2013. dec. 14. 11:06
Nálam csak nokiák maradtak meg tartósan. Volt néha samsung, sony, de nem szerettem, mindig visszatértem a nokiához. Ami még szimpatikus volt az iphone, de annak meg az ára tartott vissza egy kicsit. Most lumia 920 van, szeretem, jó telefon. Androidot nem szeretem, így nincs is nagy választék számomra:)
2013. dec. 14. 10:51
GPS, wifi, megint eszi az aksit. Ha csak telefonálásra használom, akkor nekem is bírja négy-öt napig. A régi Nokiám (az ismét írom nem volt okos) viszont bírta egy hétig. A páromé sem volt okos, de modemnek használtuk,tehát azon neteztünk az asztali gépen, évekig bírta a strapát. Mindent tudott, amit egy okosteló tud, csak nem volt érintőképernyős. Ő is ugyanolyan Samsungot választott mint én (egyszerű oka volt: 1 Ftért dobták hozzá), nagyon utálja, mivel neki nincs mobilnet, és így nem műksz a GPS rajta, ahogy írtam ...mobilnet nélkül nem okos egy teló sem. Az érintőképernyőtől is rosszul vagyok, néha nem reagál, néha meg túl érzékeny... de ez lehet, más érintősnél is így van. Ez az első okostelóm.
18. nefaria (válaszként erre: 17. - C114183a1c)
2013. dec. 14. 10:47

Írtam, hogy Noikából nem használtam okosat :) Szóval a mostanikról nem tudok nyilatkozni.

Nekem a Samu aksija egyébként jó ha másfél napig bírja. Fut rajta az adatkapcsolat a háttérben a céges email miatt, az nagyon leszívja az aksit. Meg pl. metrón sudokuzok, vagy netezek, eszi az energiát. Mondjuk azért okos, hogy ezeket használjuk...


De ez szerintem tök egyedi, hogy kinek mi vált be, sokat utálták a nokia régebbi telefonjait is, sokan meg arra esküsznek.

17. c114183a1c (válaszként erre: 13. - Mesesajt)
2013. dec. 14. 10:17

Nem értek egyet az utánam hozzászólóval. Az androidos telefont tényleg meg kell szokni, bevallom, nekem sem volt könnyű. De én úgy gondolom, hogy mára a Nokiaból csak a nevet kell megfizetni.


Az üzletekben ki lehet próbálni a készülékeket. Én a helyedben rászánnám az időt és kipróbálnám. Most nem emlékszem, hogy az előző Nokiad is androidos volt-e, de ha nem próbáld ki mind a Nokiat, mind pedig a Samsungot.


Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Az egyik samsungom (saját) már 3-4 éves talán... Érintőképernyős. Imádom. A mai napig, ha feltöltöm, a 4-5 napot kibírom, holott a Tesómmal minden nap beszélek (és nem pár percet, van úgy hogy több, mint egy órát), a Gyermekem is mindig bejeletkezik suli után és Anyukámtól is kapok naponta több hívást is.


A másik telefonról nem tudok nyilatkozni... A Gyerekemnek ZTE Blade (vagy mi) van, de az is nagyon jó. Szerinte! Én nem használtam soha...

2013. dec. 14. 09:57
és persze mindenkinek köszönöm a véleményeket előre és utólag is
15. mesesajt (válaszként erre: 14. - Nefaria)
2013. dec. 14. 09:57
köszönöm, hogy leírtad
2013. dec. 14. 09:56
Nekem is tizenéves nokiás múlt után jött egy Samsung Galaxy mini 2. Hát, a nem céges lenne, és választhattam volna, nem erre esett volna a választásom. Mondjuk előtte nem okos volt, így eleve éles váltás, de ettől függetlenül sem szeretem. A Nokiák annyira logikusan voltak felépítve, ezt én még mindig nem tudtam megszokni (fél éve van kb). És rengeteget fagy, lassul, a net szakadozik (telenor), ja és a legfontosabb szívatás: a GPS nem működik csak ha van mobilneted!!!! (a nokiában működött mobilnet nélkül).
13. mesesajt (válaszként erre: 10. - C114183a1c)
2013. dec. 14. 09:50
ez az, hogy nekem is mindig a Nokia volt a telefon. bónusz programban 2évente új készülékhez jutok, eddig egyértelmű volt, hogy csak Nokia jöhet számításba, de most valahogy bevillant vmi, hogy lehet más is tetszene. Holott nem tudom, sajátomnak tudnám-e érezni, hogy nem Nokia logó virít rajta, a kezelését meg főleg meg tudnám-e szokni. Illetve menürendszert írok, mert azért nem vagyok műszaki analfabéta:)
2013. dec. 14. 09:49

En egy E51ről váltottam androidosra(megjegyzem nem egy androidos teló volt a kezemben,csak a márka más,mind egy kaptafára van gyártva),fél év anyázás után menekültem tőle :D,azóta boldogan élek az E71esemmel,imádom!Amíg ez funkcionál másik nem kell,az ziher.

Bár nemrég volt a kezemben egy Lumia,hááát...Nem tudom,nem igazán jön be.

11. d6c8b265ad (válaszként erre: 9. - C6cc1a938e)
2013. dec. 14. 09:29

Én a samsunggal voltam így. Sok pénzért keveset tudott. :D

Aztán mikor már nagyon hisztiztem, "hogy kivágom ezt a vacak vacakot a kukába!", a férjem nem bírta már tovább hallgatni, és kaptam újra Xperiát, azóta is imádom. :)

Kinek a pap, kinek a papné. Szerintem ez változó, kinek mi a megfelelő telcsi.

2013. dec. 14. 09:29
Nekem anno Nokiám volt, mert mindenki azt mondta a Családban, hogy AZ A telefon. Most 2 samsung telóm van (munkahelyi és saját) és soha nem térnék vissza Nokiara! Érdekességként elmondom, hogy aki a legjobban mellette volt a Családban, már Ő sem Nokiát használ. :)
9. c6cc1a938e (válaszként erre: 7. - Mesesajt)
2013. dec. 14. 08:58

Nekem is szimbián van nokiaE65-ön.Vettem ajiba egy Samsung androidost kéz alól.Így kipróbáltam egy hétre.Aha.Még mindig nem akarok egyáltalán érintőképernyőst.Akkor inkább nem kell android.:D

Meg volt egy sony Xperiám előtte.1 hét múlva feldobtam vaterára.:D Egy készülék engem ne idegesítsen,hanem azt csinálja,amit nyúlkálok rajta.

De a Samsungról jókat hallottam.Ha váltasz,arra válts.

2013. dec. 14. 08:31
Nekem is mindig Nokiám volt, aztán váltottam Samsungra. 1 hét alatt megszoktam.
7. mesesajt (válaszként erre: 4. - Honeywald)
2013. dec. 14. 08:18
symbi utan is felek a valtastol
2013. dec. 14. 08:15
en is egy evtizede mar,hogy nokiakat hasznalok,bevalt es szeretem oket,de most lehet megprobalkoznek massal,holott nekem idaig A telefon csakis nokia lehetett
2013. dec. 14. 08:14
én is 3 évig használtam egy Nokia n97 minit, kb. 2 hete "halt" meg, most tervezek venni galaxy s4 minit :) szerintem megszokható lesz :)
2013. dec. 14. 08:13
a nokia is okos telefon volt? mert akkor tök mindegy, mind ugyanolyan tulajdonképpen
2013. dec. 14. 08:09
Világ életemben Nokiám volt,aztán váltottam.Szeretem a samsungot.Jó választás volt és nincs hibája.
2013. dec. 14. 08:07
elnézést,telefonon lehetetlen rendesen témába sorolni a kérdést:)
2013. dec. 14. 08:05
Jól bevált Nokia telefonok után éles, és megszokható váltás lenne Samsung vagy Huawai készülék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook