Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vixi terméktapasztalatok fórum

Vixi terméktapasztalatok (beszélgetős fórum)


2019. okt. 16. 17:16
Vixi felmosóm van, ablaktisztító kendőim (én úgy tudom, hogy a világoskéket kell benedvesíteni, és azzal lemosni az üveget, a sötétkékkel pedig szárazra törölni), narancssárga portörlő kendőm, pókhálózóm (nagyon szeretem), kozmetikai kendőm. Volt, amit már újból vettem, mert egy idő után elhasználódik (pl. felmosó). Szeretem használni ezeket a termékeket.
13. Mezei Virág (válaszként erre: 12. - E18f2d4ad1)
2019. okt. 13. 13:03

😀

Köszönöm, hogy leírtad!

Akkor megvárom, míg lejjebb megy az ára, mert nekem jók azok is, amiket használok.

Szeretem a mikroszálas termékeket, egyszer biztosan kipróbálom ezt is.

12. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 11. - Mezei Virág)
2019. okt. 12. 21:05

Nem minden jó, de viszont van pár dolog, ami nagyon bejött nekem. De nem is használok mindent.


Jó a naracssárga portörlő, felmosófej, konyhai törlők, kozmetikai kendő, a teleszkópos pókhálózó, meg a törölközők is. Állítólag a szösztelenítő kesztyű is iszonyat jó szőnyegre is porszívózás után. Olyat szeretnék venni.

A baba nyálkendő elég kicsi.


Az árak magasak, túl van árazva, az tuti. Hogy megéri-e? Nem mindegyik termék. De a Vixi mikroszálas anyagokkal nem kenődik a kosz és jól szívják a nedvességet, tényleg. Mellesleg nem utálom megfogni, mint más mikros anyagokat.


Ha törzsvásárló leszel, kapsz 15% kedvezményt az akciósból is. Hetente van új akció, akkor kell venni.


Nekem nem jött be a zafír mosogatószivacs, ökoszivacs, edényfogó, meg a dörzsi kendő dörzsi oldala. Mások meg ódákat zengenek róluk.

11. Mezei Virág (válaszként erre: 10. - E18f2d4ad1)
2019. okt. 12. 17:21

Ja, hát persze!

Én is szemeztem vele, mert szerintem is jó, csak nem tudom megéri-e annyival többet fizetni érte.

Szerinted jobb mint a többi?

10. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 8. - Mezei Virág)
2019. okt. 12. 17:10

Csak úgy tudom meg, hogy mi a jó nekem, ha kipróbálom. Ezért vettem kezdőcsomagot, aztán pár plusz darabot.


Tapasztalatot kért a fórum kiírója. Azt írtam, nem?

9. andi6020 (válaszként erre: 7. - E18f2d4ad1)
2019. okt. 12. 16:27
Az mondjunk tényleg jó.
8. Mezei Virág (válaszként erre: 5. - E18f2d4ad1)
2019. okt. 12. 15:27

Akkor te vedd azt, ami neked jobb.

Már sok éve használok mikroszálas anyagot. Van jobb, és amit nem annyira kedveltem.

2019. okt. 12. 14:50
A narancssárga portörlő viszont nagyon jó. Pl. fényes fekete keretes Samsung TV-ről simán összeszedte a port, más ronggyal korábban meg csak szétkentem.
2019. okt. 12. 14:22
Edényfogó kesztyűm is van Vixis. Megolvad a mikroszál a tepsitől.
5. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 3. - Mezei Virág)
2019. okt. 12. 14:18

Néhány mikroszálas kendőhöz képest sokkal jobb a Vixi anyaga.

Valahol vettem olyan mikroszálast, amit utálok megfogni, a Vixi sokkal jobb.

4. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 1. - Dianna830823)
2019. okt. 12. 11:59

A felmosófej szuper. Alig marad vizes a padló utána és jól felszedi a koszt. Pedig gagyinak néz ki.


A zafír szivacsot utálom. Az egy mikroszálas kendővel bevont szivacs.


A kozmetikai kendőket a kisfiam arcára használom etetés után. A kajamaradék és sok folt nehezen jön ki a mikroszálak közül.

3. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Dianna830823)
2019. okt. 12. 11:44

Én is nézegettem már kíváncsiságból. Szerintem aránytalanul drága. (tisztító kendők). A többit nem ismerem.

Én is mikroszálas kendőket használok, csak olcsóbbakat, és meg vagyok elégedve velük. Nem vennék Vixit.

2019. okt. 12. 11:32

Ablaktörlő kendőm van. Ablakot nem mosok vele, de tükröt, üvegasztalt igen. Ezekért mondjuk nem érdemes megvenni.

Az a bajom vele, hogy ugye a sötétkékkel vizesen le kell mosni az ablakot, utána a világoskékkel szárazra törölni. De 1-2 ablak, és a száraz is tök vizes lesz. Akkor meg várjak, amíg megszárad a kendő?

2019. okt. 12. 10:43

Sziasztok!

Aki használja, leírná a tapasztalatait? Melyik terméket érdemes megvásárolni? Mennyi az élettartama ezeknek a kendőknek? :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook