Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszérkezelés injekcióval fórum

Visszérkezelés injekcióval (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 21. 17:33

Sziasztok!

Nekem a belső visszereim szoktak fájni! Arra is lehet ilyen injekciót felvenni?

10. Csicsi25 (válaszként erre: 9. - Énekes pacsirta)
2010. ápr. 21. 14:16
Nagyon szívesen és mielőbbi gyógyulást kívánok! Miután végigcsináltam a kezeléseket, úgy éreztem, mintha kicseréltek volna. Fantasztikus volt újra visszerek nélkül járni!
9. Énekes pacsirta (válaszként erre: 8. - Csicsi25)
2010. ápr. 21. 14:07

HÁt, sztem is ki kéne hagyni, nehogy baj legyen!

Köszi a véleményt!:)

2010. ápr. 21. 14:05
Szerintem a szexet most hanyagoljátok, vagy nagyon lájtosan csináljátok :) Én a helyetekben a 3 napot kivárnám a szexszel.
7. Énekes pacsirta (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2010. ápr. 21. 13:58

Igen, erről hallottam,h.visszajöhet, csak máshol!

Én sem akarom elhagyni magamat!

A párom egy szexőrült,nem tudom,hogy mit tegyek??

Mert azért csak tegnap injekcióztak!!!

2010. ápr. 21. 13:53

Sziasztok!


Nekem tavaly év elején injekciózták a visszereimet. De nem csak a kis piros hajszálereket, hanem nagyobbakat is. Három napig kellett a fáslit rajta tartani, de ebben a három napban is ugyanúgy csináltam mindent, mint azelőtt. Én nem csináltam nagy problémát belőle. Azóta ugyanott tényleg nem jöttek elő, de máshol igen, úgyhogy jövő télen ismét mehetek.

5. Énekes pacsirta (válaszként erre: 3. - Zsuzso100)
2010. ápr. 21. 13:39
Zsuzso! Nekem azt mondta a doki,h.lehet dolgozni fáslival! Csak vigyázzak,hogy ne érje víz!
2010. ápr. 21. 13:32

HÁt, nem tudom, hogy nem lesz-e abból baj,ha én már a 3.napon elkezdek dolgozni?

Ráadásul elég sokat megyek a munkámból adódóan!

Szerintetek a szexuális életet meddig kell szüneteltetni injekciózás után?

2010. ápr. 21. 13:29

Én azt hallottam, hogy ilyenkor két hétig nem állhatsz, vagy a fáslival igen?

Aztán azt is olvastam, hogy ahol elinjekciózták, ott nem jön vissza, de attól függetlenül, mellette, egy másik vénában simán. :-(

Én most kompressziós harisnyát vettem, jónak tűnik, csak kár, hogy nem pamut!

2010. ápr. 21. 13:21
szia. nekem is injekcioztak a visszerem es a hajszaler repedeseket. nem fajt a visszer kb. egy evig,most mar ujra, ugyan ugy erzem mint elotte. a balesetibe jartam kezelesre.
2010. ápr. 21. 13:11

Üdv.Mindenkinek!

Elég régóta visszeres volt a lábam, ami már nemcsak esztétikailag zavart, hanem az elmúlt fél évben már fájt is.

Ezért elhatároztam,hogy elmegyek és megnézetem.

A doktor úr javaslatára tegnap beinjekciózták,

befáslizták, amely 1 hétig kell a lábamon legyen - csak a bal lábamat kezelték - és 2 hét múlva kell vissza menni kontrollra.

A doki szerint sokat kell pihenni, de csak 2 napig tudok, mivel dolgoznom kell.

Hirdetésszervező vagyok egy helyi reklámújságnál.

Szeretném, ha írnátok a témával kapcsolatban és megvitatnánk egy-két fontos dolgot!


Várom azok hozzászólásait, akiknek volt már ilyenben része! Köszönöm előre is!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook