Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » VISA kártya használata itthon! fórum

VISA kártya használata itthon! (beszélgetős fórum)

11. Channa* (válaszként erre: 1. - KingInTheNorth)
2017. ápr. 27. 16:20

Majd a bank megmondja, hogy mi történt, mi tuti nem tudjuk megmondani. Én meg tudnám, de ahhoz látnom kellene a számlát. Ennek semmi köze a visa kártyához egyébként.


100 ezer? szerintem többről van szó, hiszen több mint fele "eltűnt" a pénzednek, nem?

Nem felejtettél el valami költést?

10. Channa* (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2017. ápr. 27. 16:16
Pedig így van. Csak úgy nem tűnik el, még kis hazánkban sem.:)
9. michelle.r (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2017. ápr. 27. 09:07
Egy bankkártyáról még nekik sem lenne megoldható ;o)
8. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2017. ápr. 27. 08:42
Ez kis hazánkban átgondolva "nevettetett" meg.
7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2017. ápr. 27. 08:40

Nyugi, pénz nem tűnik el, csak úgy ;)



Ez a mondat. Csak tovább gondolva.:)

6. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2017. ápr. 26. 19:44

Fincsike, mi ilyen vicces?


Csak ebben a hónapban 4 ilyen ügyet láttam egészen közelről. Az emberek igen nagy része igazi balfax, képesek e-mailben elküldeni még a CVV kódot is, a kártya érvényességét a egyetlen kicseszett azonosító szám helyett. Szóval ezer helyen meg lehet szerezni a kártyaadatokat. Ilyen esetben nyilvánvaló, hogy nem térítik vissza.


De van olyan, hogy véletlenül kétszer terheli be a rendszer a tranzakció összegét, vagy automata nem adja ki a pénzt. Ilyen esetekben hiánytalanul vissza fogja kapni.

2017. ápr. 26. 19:35
Mondjuk te mindig csak elindítod a fórumot. Aztán annyi is.
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2017. ápr. 26. 18:05

Ha-ha-ha



Bocsánatot kérek a fórumindítótól. :)

3. michelle.r (válaszként erre: 1. - KingInTheNorth)
2017. ápr. 26. 17:37

Először is higgadj le. A tranzakció történetből ki fog derülni, hogy a helyzet.


Ha nem adtad oda senkinek az adataidat, nem is lopták el, vissza fogod kapni a pénzedet. Online bankfelületed nincs? Nincs applikációja a banknak, ahol megsasolhatod a tranzakcióidat?


Olvasd el az ÁSZF_et, a honlapon fent van, ott pontosan le van írva, hogy most mit kell tenned.


El kell indítanod egy tranzakció vizsgálatot - de hogy pontosan ezt hogyan, azt tőlük kell megkérdezned.


Nyugi, pénz nem tűnik el, csak úgy ;)

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - KingInTheNorth)
2017. ápr. 26. 17:12

Szerintem a bankod tud erről információt adni, úgy gondolom, itt senki nem tudja, hogy mi történhetett.

Hívtad is a bankot, vagy csak írásban kértél segítséget?

2017. ápr. 26. 17:06

VISA kártyámról eltűnt a pénz?


Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni!


Angliában élek,és nem olyan régen hazajöttem Magyarországra. A Barclays nevű banknál bankolok,melytől rendelkezem egy VISA kártyával.


Az itthon töltött idő alatt nem igazán használtam a kártyán lévő pénzem. Egy-kettő bolti vásárlásnál, maximum kettő ezer forint nagyságú tételben.

A tegnapi nap folyamán megvettem online a repjegyemet vissza Angliába,melynél elköltöttem 33 ezer forintot.

Ezzel be is zárult az itthoni költekezés.


Viszont,amikor elhagytam Angliát pontosan 1400 font készpénz volt a kártyámon,melyet elég sűrűn nézegettem is itthon. Az egyenleg változatlan volt.

Tegnap viszont kerek egész 683(!) font van a számlámon.


Mi történhetett?

Egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot. Fogalmam sincs mihez kezdjek,hol érdeklődjek itthonról,mit kellene csinálni.


Lehetetlen,hogy egy 33 ezer forint értékű repjegynél még felszámoltam volna mellé 100 ezer forintot. Létezhetetlen.


Most várom az online banktól érkező levelet az eddigi összes költekezésről.


Szerintetek mi lehet a probléma?


Elnézést,ha néhol fogalmazási problémát találtok,de az is csoda,hogy írni tudok,annyira ideges vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook