Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermeken lévő vírusos szemölcsöt mivel érdemes kezelni, elmúlik-e? fórum

Gyermeken lévő vírusos szemölcsöt mivel érdemes kezelni, elmúlik-e? (tudásbázis kérdés)


2020. júl. 13. 08:32
Nekem is volt gyerekkoromban, aztán kinőttem. Nem szedettük le sosem mert kinőtt volna máshol. Olyan mint a herpesz, ha egyszer az emberben benne van. Ráadásul mindig valamelyik ujjamon jött ki és ha valamibe beleakadt akkor nagyon tudott vérezni és sokáig. Vérehulló fecskefűvel kenegettük. Annyit is ért...:D
6. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Ori90)
2020. júl. 13. 08:22
Én is 6 éves voltam anno, mikor kijött rajtam. Leégették, kis idő múlva visszajött. Akkor még nem voltak ecsetelők. Majd pár év múlva kitalálták az ecsetelőket is, amitől végre eltűnt.
2020. júl. 13. 07:01
A bőrgyógyászaton le tudják fagyasztani, az sokkal gyorsabb, elég 1-2-szer elmenni...
2020. júl. 13. 06:07
6-12 hét van ráírva...Akkor ezek szerint 2 hét alatt esélytelen,hogy bármi is történjen?Nem gondoltam,hogy ezzel ilyen sokat kell szórakozni....
2020. júl. 12. 21:56
Egyetértek az előttem szólóval: az Egiferon gél nálunk is bevált annak idején. Próbáltunk mi mindent, amit csak lehet, de semmi sem használt, egyedül ez a gél. Igaz, sok időbe telt, de elmúlt, azóta sem jött vissza, pedig jópár év eltelt azóta.
2020. júl. 12. 21:40
Egiferon gélt használjatok.
2020. júl. 12. 21:28

Sziasztok!

6 éves fiam - valószínűsíthetően - az oviból összeszedett egy vírusos szemölcsöt.A talpán van,a bőrgyògyàsz ecsetelőt ìrt fel,kenegetjük is,viszont az lenne a kèrdèsem,hogy akinek van ezzel tapasztalata,sikerült megszabadulniuk tőle?Vagy nem èrdemes vàrni,ki kell esetleg vàgatni vagy leszedetni màs mòdon.Azt mondtàk,ha 2 hèt mùlva sem tűnik el,vissza kell majd menni,de sokmindent olvastam ès kicsjt aggòdom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook