Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermeken lévő vírusos szemölcsöt mivel érdemes kezelni, elmúlik-e? fórum

Gyermeken lévő vírusos szemölcsöt mivel érdemes kezelni, elmúlik-e? (tudásbázis kérdés)

júl. 13. 08:32
Nekem is volt gyerekkoromban, aztán kinőttem. Nem szedettük le sosem mert kinőtt volna máshol. Olyan mint a herpesz, ha egyszer az emberben benne van. Ráadásul mindig valamelyik ujjamon jött ki és ha valamibe beleakadt akkor nagyon tudott vérezni és sokáig. Vérehulló fecskefűvel kenegettük. Annyit is ért...:D
6. Halacskaaa (válaszként erre: 1. - Ori90)
júl. 13. 08:22
Én is 6 éves voltam anno, mikor kijött rajtam. Leégették, kis idő múlva visszajött. Akkor még nem voltak ecsetelők. Majd pár év múlva kitalálták az ecsetelőket is, amitől végre eltűnt.
júl. 13. 07:01
A bőrgyógyászaton le tudják fagyasztani, az sokkal gyorsabb, elég 1-2-szer elmenni...
júl. 13. 06:07
6-12 hét van ráírva...Akkor ezek szerint 2 hét alatt esélytelen,hogy bármi is történjen?Nem gondoltam,hogy ezzel ilyen sokat kell szórakozni....
júl. 12. 21:56
Egyetértek az előttem szólóval: az Egiferon gél nálunk is bevált annak idején. Próbáltunk mi mindent, amit csak lehet, de semmi sem használt, egyedül ez a gél. Igaz, sok időbe telt, de elmúlt, azóta sem jött vissza, pedig jópár év eltelt azóta.
júl. 12. 21:40
Egiferon gélt használjatok.
júl. 12. 21:28

Sziasztok!

6 éves fiam - valószínűsíthetően - az oviból összeszedett egy vírusos szemölcsöt.A talpán van,a bőrgyògyàsz ecsetelőt ìrt fel,kenegetjük is,viszont az lenne a kèrdèsem,hogy akinek van ezzel tapasztalata,sikerült megszabadulniuk tőle?Vagy nem èrdemes vàrni,ki kell esetleg vàgatni vagy leszedetni màs mòdon.Azt mondtàk,ha 2 hèt mùlva sem tűnik el,vissza kell majd menni,de sokmindent olvastam ès kicsjt aggòdom...

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook