Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Virágtartó karikát hol tudok venni? fórum

Virágtartó karikát hol tudok venni? (beszélgetős fórum)


9. tomka1 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2020. jún. 10. 11:25
De aranyos vagy köszönöm szépen :DD
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Tomka1)
2020. ápr. 25. 15:57

Olyan jó látni, hogy így örülsz.

Tegnap óta többször idejövök és újra elolvasom. :D


Remélem, találsz olyat, ami tökéletesen tetszik, és szép lesz benne a virágod! :D

2020. ápr. 24. 16:26

Ú de jó köszönöm szépen, tényleg nem jól kerestem:) Szuper köszönöm a segítségeteket:)

Lakatos ismerősünk nincs sajnos.

2020. ápr. 23. 22:08
2020. ápr. 23. 21:06
Nincs ismerősöd, aki hegeszt? Nagyon egyszerű házilag elkészíteni.
2020. ápr. 23. 20:36
Akár ismerősök padlását végig dúrhatod, csak újra kell festeni, pont olyan lesz, mint újkorában.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2020. ápr. 23. 20:00

A 70-es években nem volt ház, lakás, ahol nem ilyen virágtartók díszítették a lakást.

0,5-ös gömbvasat vásároltak a lakatos szakik, abból csak a fantázián múlott, milyen alakban, méretben... falra, vagy lábon állót, vagy akár még olvasó-lámpával összedolgozva... fekete, fehér olajfestékkel lekenték... és mehetett a helyére.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2020. ápr. 23. 18:36

Dehogynincs, csak nem jól kerestél.

Azt írd a keresőbe, hogy "fali cseréptartó".

Nagyon sokféle van.

2020. ápr. 23. 17:47

Sziasztok tudna valaki segíteni hogy hol tudnék vásárolni a képen látható szögre vagy falra felakasztható virágtartó karikát?


Már régóta keresem az össze barkácsáruház honlapját megnéztem de sehol nincs hasonló sem. Vagy csak nagyok vannak vagy komplett állványok de nekem ilyen kisebb kéne ami nem foglal sok helyet. Felteszek képet a fotóim közé


köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook