Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Villanyrezsót mire tegyem ? fórum

Villanyrezsót mire tegyem ? (tudásbázis kérdés)


27. Guruljka (válaszként erre: 21. - Bless the child)
2021. jún. 3. 04:41

Köszi, megnéztem, jól néz ki!

Én kicsit ódzkodom a forgó gomboktól.

26. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - L.luiselotte)
2021. jún. 2. 06:30
Ha kényelmesebben el tudod rámolni, egy hosszabbítóval meg tudod oldani, hogy olyan helyre tedd, ami neked jobb.
25. l.luiselotte (válaszként erre: 23. - Bless the child)
2021. jún. 1. 19:03
Jól is néz ki, de az este ilyen szerkezetet nem láttunk a boltban.
24. l.luiselotte (válaszként erre: 22. - L.luiselotte)
2021. jún. 1. 19:01
Muszáj lesz valami normális főzőalkalmatosságot beszerezni, de én elsősorban a gáztüzhelyünk kijavitására vagy uj vásárlására gondoltam,mert ahogy irtam, teljesen elégedett voltam vele.
23. Bless the child (válaszként erre: 21. - Bless the child)
2021. jún. 1. 18:56
2021. jún. 1. 18:56

én nem ismertem az indukciós főzőlapot, nem is kerestem rá a neten sem soha, hogy néz ki.

M

21. Bless the child (válaszként erre: 20. - Guruljka)
2021. jún. 1. 18:54
Lidlben 20 körül vettem a 2 lapost. Csomó funkciója van és nagyon dizájnos
20. Guruljka (válaszként erre: 18. - L.luiselotte)
2021. jún. 1. 18:53

Ez az Ikeás is csak 13 ezer.


Sütni én kis sütőben sütök, nincs "rendes" tűzhelyem, el se férne.

19. Guruljka (válaszként erre: 17. - Bless the child)
2021. jún. 1. 18:51

Egyetértek.

[link]


Kempingezni is el lehet vinni, nem tűzveszélyes, mert pillanatok alatt lehűl használat után.

18. l.luiselotte (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2021. jún. 1. 18:51
Tegnap késő délután romlott el a gáz, nem kapcsol be, egyébként is 30 éves. Tudtam, hogy a gázt gyorsan nem tudjuk megcsináltatni vagy másikat venni, Fiam mondta hogy vegyünk indukciós főzőlapot, amiről én itt a hoxán hallottam először tőletek . nem is láttam soha, nem volt rá szükség, nem volt gond a gáztüzhellyel. Gyorsan kellett dönteni, igy én a rezsó mellett döntöttem, nem volt drága 11 e ft és tökjól működik, bár a sütés még nem tudom hogy lesz rajta. 1-2 hónapig biztosan meg fog felelni amilyen főzőskedvű konyhatündér vagyok én is .
17. Bless the child (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2021. jún. 1. 18:48
Nem tudom, hogy mennyiért vetted, de én indukcióst vettem volna. Nekem van 1-es és 2-es is, mindent azon főzök, jelenleg még nincs kész az konyhám. Ha meglesz a konyha, ugyanúgy azon fogok a legtöbbet főzni, annyira szeretem. Azt bárhová rakhatod.
16. Guruljka (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2021. jún. 1. 18:41
BBBBBBontatlan tartalék van belőle.
15. Guruljka (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2021. jún. 1. 18:40

Remek alkalom lett volna, hiogy kipróbáld az indukciós "rezsót", de megértem, igy hirtelen kellett.

Nekem régóta indukciós van, és van belőle itthon egy ontatlan tartalék, vész esetére.

Csak egy főzőzónás, de kettőnknek bőven elég. Nagyon szeretem, mert energiatakarékos és könnyen kezelhető, ráadásul okosak a biztonsági funkciói.

Nem melegszik alulról, inkább arra kell figyelni, hogy a ventilátora ne tudjon eltömődni, mert az az alján van és űti a belsejét.

14. l.luiselotte (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2021. jún. 1. 18:23

Kösz szépen, próbálkozom. Egy darabig muszáj lesz, a régi gázosunk nem dolgozik már, és több mint 30 évig nem volt panaszunk a gáztüzhelyre, de ha mégis vennénk, ahhoz azért kell egy kis idő, utánajárás. A kis rezsó tegnap is, ma is szuperul főzött, ráadásul a macska is ki akarja sajátitani, mint minden új cuccot.

30 éves fiam is olyan szomoruan mondta, ne dobjuk ki anyukám, olyan sok finomat főztél rajta ...

13. l.luiselotte (válaszként erre: 12. - Fincsi5)
2021. jún. 1. 18:18
Lemértem, 1 m a zsinór, rövidebb mint az asztal
12. fincsi5 (válaszként erre: 10. - L.luiselotte)
2021. jún. 1. 16:35
Az tökéletes, és nyugodt is lehetsz.
2021. jún. 1. 13:46

Akármilyen deszkalap, csak ne legyen festett, mert ha az felmelegszik, utána csúnya marad.

De ha csak 2 db egyforma magasságú fadarabod van, és a két vége alá rakod, hogy az asztal lapja és a rezsó között tudjon a levegő járni, már úgy is tökéletes.

2021. jún. 1. 13:31
Persze teszek alá valamit, most pár hétig biztosan ezzel főzök. Maradtak ki nagyon szép fürdőszoba csempék.
9. fincsi5 (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2021. jún. 1. 13:28

Nekünk a kinti konyhában van egy sima faasztalon, de lehet, van néhány régi, kimaradt csempéd, járólapod, azzal tuti.


Én is sokszor mérgelődök, mert a szendvicssütőnek, turmixoknak, habverőknek egyre rövidebb a zsinórjuk.:(

8. Alessandro (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2021. jún. 1. 13:20
Nekem volt a munkahelyen egy egylapos pici spanyol villanyrezsóm. Kávét és teát melegítettem rajta. Amikor bekapcsolt azért elég meleg volt alul is kb. 15 perc működés után már. Elővigyázatossából azért én tennék alá pl. egy tepsit vagy nagyobb lábast megfordítva, az abrosz nélküli asztallapra. Biztos, ami zicher, csak fém legyen. 😀
7. l.luiselotte (válaszként erre: 6. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 1. 13:20
Köszi, teszek is valamit, egyelőre azt hiszem, hogy a vágódeszkát.
6. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 5. - L.luiselotte)
2021. jún. 1. 13:10
Nem meleg, de mondjuk a saját megnyugtatasodra alá tehetsz egy nyújtódeszkát is. :)
5. l.luiselotte (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2021. jún. 1. 12:46
Én is erre gondoltam, de alig l m-es a kábelja, nem ér el a gázig, az a konyha másik oldalán van, majd veszünk megfelelő felszerelést.Gostnak Eperkének is köszönöm a választ, attól féltem, hogy forró az alja.
2021. jún. 1. 12:40
Nem kell alá semmi, az alja nem forró, ha erre gondolsz.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2021. jún. 1. 12:40
Lehajtod az elromlott gáztűzhely tetejét és rárakod a rezsót.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2021. jún. 1. 12:35

Nem szoktam alá tenni semmit.

A munka lapon szoktam használni, ha használom nagyritkán.

2021. jún. 1. 12:33
Tegnap, 30 év után elromlott a gáztűzhelyem, első látásra nem egyszerű a megjavitása. Este vettünk egy 2 főzőlapos villanyrezsót. A konyhám eléggé be van lakva, a konyhaasztalra fogom tenni, csak nem tudom, mit tegyek alá. A V. vászon gondolom nem jó, falemezt vagy fémlapot vagy az asztallapra tegyem abrosz nélkül ? Családban még nem volt ilyen, azért kérdem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook