Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Videószerkesztés fórum

Videószerkesztés (beszélgetős fórum)


8. sanyinak (válaszként erre: 6. - Zakariás napja van)
márc. 22. 18:31
Az már egy letűnt technika. Akinek kellett, az már digitalizálta az archívumát.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
márc. 22. 11:28
Nem is tudom talán a pénz meg az , hogy talán valahogyan erőt vegyek magamon ahhoz, hogy valamire elkotelezzem magam.
márc. 22. 00:40
Ha van egy jó állapotú videómagnód és egy 8/Super8/16mm-es lejátszód akkor én a digitalizálást el tudnám képzelni hogy vállalkozásban csinálod.
5. Lady Lavender (válaszként erre: 4. - Lady Lavender)
márc. 22. 00:08

Es kb. Lehetetlen kiturni. Mert o idore kerdes nelkul vegez.

Lehet valaki jo fordito, de a teleshop nem errol ssol.

márc. 22. 00:05

Egy baratom epp kinyomta a kulat, es meglatott egy hirdetest. Azota is szart ad el. A pokol melyen..

Teleshopos szarokat vag tobbi nyelvre, de egy idegen nyelvet sem beszel.

Valoszinuleg aluldizetett ahhoz kepest, ha tudna mit cainalni.

De kit erdekel?

Az eladas pirog.

Bevagja a hagot a filmhez.

márc. 21. 22:13

Nem. Egy barátom néhány hónapja kezdte, Rózsavölgyi Gergő kurzusára beiratkozott. Ma már annyi ügyfele van, hogy alig győzi.


Én is elkezdtem a CapCut-ot tanulni. Van ennél nagyon sok professzionálisabb, de ezzel is nagyon klassz dolgokat lehet csinálni. Kezdd el, tanuld, tegyél fel néhányat a Tik-Tokra, B-t is ott találták meg a monstanra már ügyfelei.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 21:22

Ha valahol nem ragaszkodnak a papírhoz ott minden bizonnyal teszt feladatot adnak. Az sem biztos, hogy abban az alkalmazással kell megoldanod amit használsz, amiben profinak érzed magad.

Mi akadálya, hogy ehhez a tevékenységhez kapcsolódó szakmát szerezz?

márc. 21. 21:00
Ha valakinek videó szerkesztés a hobbija és pl valakinek dolgozna vagy valahová jelentkezne akkor ebből kéne szakma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook