Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vicces orvosos sztorik..:D fórum

Vicces orvosos sztorik..:D (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2011. júl. 28. 10:12

Nem tudom, ez vicces-e, én csak lestem.

Rákszűrés volt nálunk a faluban, jöttek a mamák. Szokás nálunk, hogy sütünk a nőgyógyásznak sütit, aki imádja az édességet.

Na mármost. Egyik süti épp a szájában volt, másik pedig a kezében. A másik kezével meg vette a kentet, azaz a néni alfelében turkált. Érdekes látvány volt, az biztos.é

99. 04e95f637a (válaszként erre: 98. - B9e29ca258)
2011. júl. 28. 08:24
:)))))
2011. júl. 28. 08:24
Jaj eszembe jutott még egy. Nőgyógyászati műtétem volt. Érzéstelenítés előtt megkérdezte az orvos, hogy voltam-e már részeg. Mondtam, hogy még nem. Erre ő, mindenki volt már. Mondtam, hogy én még nem. Az orvos akkor azt mondta, akkor most jól berúgatjuk.
2011. júl. 28. 08:21
Tavaly alkalmassági vizsgálatra kellett mennem, és kértek teljes labort is. Mivel még sosem volt ezért nem tudtam, hogy kell vinni reggeli vizeletet is. Ott mondták helybe. Persze egy órán keresztül nem ment. Erőlködtem, hogy legalább egy pár csepp. Hozzáteszem elsők között érkeztem. Nagyot nézett a nővér, hogy én hogy hogy csak most jövök, amikor korai sorszámom van. Elmondtam. :)
96. 04e95f637a (válaszként erre: 87. - 5819723512)
2011. júl. 28. 08:20
na igen,mi is égtünk a beteggel rendesen :))
2011. júl. 28. 08:17

:)) Mindenki fél a szüléstől aztán mennyi vicces sztori van:)

Nekem is van még egy:

Szülés után varrt a doki, illetve adta a helyi érzéstelenítő szurikat (ami tudjuk nem kellemes)!Mondtam is a dokinak hogy inkább szülök még egyet de ezt hagyja abba!Na de nem ez a lényeg,hanem ahogy szúrkált akaratlanul is emelgettem a fenekem, Ő meg mindig rámszólt hogy nem kéne:)

Mondom Neki könnyen beszél,nem hinném hogy érzett már ilyet!Mire Ő kicsit felháborodva és kicsit pironkodva szinte kikérte ezt magának és rávágta hogy: "tegnap voltam fogorvosnál és ott is adnak inekciót!!

A szülésznővel úgy elkezdtünk röhögni:DDD

94. Dina2
2011. júl. 28. 08:10

első szülés. tapasztalatlanság: jobbnak láttuk a legelső fájások után bevonulni a kórházba, mint hogy esetleg késő legyen. férjem délután 3kor bevitt, kipakoltam, vizsgáltak, alig-alig...kinnbeszélgettünk a folyosón.

jött anyós, meg a nagyi, már négyen a folyosón.

később megérkeztek anyuék-hatan a folyosón...

7 óra körül kijött a dokim, én ülök a széken, a többiek félörben előttem, diszkréten megkérdezte tőlem:

"H..., esetleg ráérne szülni is?"

93. kobri29 (válaszként erre: 55. - Moncsa85)
2011. júl. 28. 07:18

Sziasztok!

Ez valami alapkérdés lehet akkor, mert mi ugyanígy jártunk, csak este 10 után még 7-8 perces fájásokkal. A szüleim vittek be és ott volt a párom is. Apukám mondta a szülésznőnek, hogy szülni jöttünk. Illetve... főleg az egyikünk. :)

Azért van másik sztorim is, bár talán nem olyan vicces, mint az eddigiek:

Utoljára 39 hetesen voltam a nődokinál, aztán a kiírt időpont után egy nappal megszültem, pont arra a reggelre, mikor vissza kellett volna mennem a következő CTG-re.

Hét héttel később mentem vissza a dokihoz kontrollra, gondoltam, megköszönöm neki a törődést, gondoskodást. Hívnak, bemegyek, doki nyomja elém a vérnyomásmérőt, kérdezi, hogy hogy vagyok.

Mondom neki, hogy május 18-án megszületett a fiam. Erre rám néz bárgyú szemekkel és visszahúzza a vérnyomásmérőt, hogy "Ja, akkor ez nem is kell már..."

Az ő olvasatukban ekkor voltam 46 hetes (!) terhes. Fel sem merült bennük, hogy meg kellene indítani a szülést. Még szerencse, hogy megindult magától. :)

2011. júl. 27. 23:52

sziasztok :) nekem csak egy ilyen viccesnek mondható dokis sztorim van :)

12 évesen fogdokihoz kelett mennem kihuzatni a fogamat, mert fogzabályzom lett, és egyet ki kellett húzni. A doki már vagy fáradt volt vagy nem tudom, de odajött hozzám, és mondta h injekciót kapok, és csak utána húzzák ki(tök bunkó volt) én meg kérdeztem h nagyon fog fájni? Erre ő: még jó hogy, nem látod mekkora tű ez! Szó szó, beadta, elzsibadt, behivott. Amikor ki akarta húzni, mondom én érzem! Rávágta hülyeség nem érezhetem.. fogta kirántotta a fogam, én meg ami a lábamnál volt tálka, rajta a fogászati ketyerékkel lerúgtam, minden lerepült, és amikor kiszáltam a székből csak annyit mondtam: ezt megtetszett érdemelni XD

2011. júl. 27. 23:18

Elolvastam mindet de sírok a röhögéstől.Én is megosztok egyet.Nőgyógyásznál vagyok tizenévesen"anno" felülök a székbe lábaim szét.

Jön a doki előveszi a fémkacsát remélem ez a tisztességes neve:) kinyitja nézelődik megszólal a telefonja és átmegy a másik szobába hosszan telefonálni.Akkor jött vissza mikor hallotta,hogy leesett a földre az eszköze.Kínos volt mindkettőnknek.

90. Zaj.Zedike (válaszként erre: 25. - Sonysony)
2011. júl. 27. 23:03

Szia!

Ez a füles akkora volt,hogy alig bírtam a nevetést abbahagyni még a könnyek is folynak a szememből.Köszönöm neked:)

89. Lili74 (válaszként erre: 39. - Hpkati)
2011. júl. 27. 22:55
Whááá :DDDD ez jó!
88. 5bfba16667 (válaszként erre: 86. - Szkatica30)
2011. júl. 27. 22:34
Hm. Óriási:D:D
87. 5819723512 (válaszként erre: 13. - 04e95f637a)
2011. júl. 27. 22:29

Férjemnek is volt hasonló története :)

Boka műtét gerinc érzéstelenítés, katéter ott.

Tanulók jöttek elvégezni a kiszedés. A férjem és a nővérke kb. egy idősek lehettek. Irult pirult mind kettő.

A férjem tök készen volt: fiatal nővérke, bomba alakkal és ő az egészből nem érez semmit...

2011. júl. 27. 22:28

Ápolónő vagyok az ország egyik kardiológiáján.Sok évvel ezelőtt még kezdő voltam ott.Bekerült hozzánk egy beteg,akinek másnap cserélték a pacemakert.monitoron volt,hogy figyeljük a szívritnusát,nehogy nagyon lecsökkenjen.


A következő történt.Egyszer csak megszólalt a nővérhívó csengő,de egyfojtában szólt.Olyenkor rohanunk,mert baj van.Én berontok a kórtermbe és egy pillanat alatt felmértem a helyzetet.A pacemakeres beteg térdel az ágy alatt.Én kinyomom a csengőt,az nem hallgat el.Próbálom kihúzni a beteget az ágy alól,az meg kapálózik,hogy mi az úristen van már?

Egy perc alatt leesett minden.

1.a nővérhívó beragadt,azért csörgött egyfojtában

2.a pacemakeres pasi nem tudta az ágy fejrészét felemelni a távirányítóval így bemászott az ágy alá,hogy megnézze mi a baja (én meg próbáltam Őt kirángatni onnan.Persze,hogy ellenkezett)

3.a monitorom azért volt egyenes a vonal,mert előtte leszedte magáról az elektródákat,hogy beférjen az ágy alá


Addigra minden orvos és kolléganő bent volt a kórteremben.Mondanom sem kell,mindenki rajtam röhögött.

2011. júl. 27. 22:28
ÁÁÁÁ, én csak gondoltam bekukkantok miket írtatok! De erre nem számítottam, sírok a röhögéstől....:)
2011. júl. 27. 22:28

fájt a fülem, elmentem a kórházba...kérdezem lent a pultnál a hölgyet, akkor merre menjek?

-A szülészet a harmadikon van... (komolyan nem hallottam :D)

-??? de nekem a fülészet kell!

-Azt mondtam...


:P áááá, alig semmisültem meg :D

2011. júl. 27. 22:23
Hát ezek eszméletlen jók! Szétröhögtem az agyam... :) Köszi nektek! Jó éjt!
2011. júl. 27. 22:23

És a keze hol volt?:)))

Olyan volt mint egy kutya???



nem bírom, már sírok a röhögéstől...

2011. júl. 27. 22:19
Köszi a szupi storykat!!! jóccakát
2011. júl. 27. 22:18
:)))))))))))
79. álommanó (válaszként erre: 74. - Hpkati)
2011. júl. 27. 22:18
Szegény doki, csoda, hogy nem röhögte el magát... :)) :D
78. 04e95f637a (válaszként erre: 74. - Hpkati)
2011. júl. 27. 22:17
az iq bajnok :))))))
77. 44d5abb30c (válaszként erre: 74. - Hpkati)
2011. júl. 27. 22:16
Eszméletlenek ezek a sztorik!XDDD
76. hpkati (válaszként erre: 75. - Lullaby70)
2011. júl. 27. 22:16
:)))), de a száját nyitotta:))
75. Lullaby70 (válaszként erre: 74. - Hpkati)
2011. júl. 27. 22:15
Hol járhatott előtte? Az urológián? :))
74. hpkati (válaszként erre: 73. - 5bfba16667)
2011. júl. 27. 22:14

Megpróbálom, aztán tényleg lépek. Csak az egyiket írom le, a másikat holnap:))

Szóval a beteg alkalmassági vizsgálatra jött:EKG, mellkas rtg, labor... és fogászat.

Mondja a 35 éves pasinak a doki, foglaljon helyett a székben. Erre Ő beletérdel szembe és a fejtámlába tette az állát(tehát tök fordítva volt). Kinyitotta a száját, a doki megnézte(én összepisiltem magam), beteg kiment, erre a doki: mindent a beteg óhaja szerint. Ha Ő így akarta megmutatni, én így vizsgáltam!

73. 5bfba16667 (válaszként erre: 72. - Hpkati)
2011. júl. 27. 22:10
Elmondod a szájsebész storit?
72. hpkati (válaszként erre: 69. - 44d5abb30c)
2011. júl. 27. 22:09
Így elolvasva én sem:))) De én tudtam a lényegét!:)))
71. 5bfba16667 (válaszként erre: 69. - 44d5abb30c)
2011. júl. 27. 22:09

Tök muris, hogy senki nem mert rákérdezni, hogy most hogy, meg mi?:D


De így, hogy elmondta, jujj.. Egy gyors hallásvizsgálat sem ártott volna:D

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook