Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ciki sztorik parádéja fórum

Ciki sztorik parádéja (beszélgetős fórum)


23. 814f8b8f23 (válaszként erre: 22. - Zikzik)
2012. márc. 22. 14:31

Hát persze, én megmondtam. :D

Azóta össze is jöttek hivatalosan, és van már egy kislányuk. :)

22. zikzik (válaszként erre: 20. - 04e95f637a)
2012. márc. 22. 14:28
No és az kiderült, hogy dugta? :))
21. 814f8b8f23 (válaszként erre: 20. - 04e95f637a)
2012. márc. 11. 17:02
ezt sose felejtem el. :DD
2010. máj. 16. 10:50
Egyik nap az egyik munkatársunk szabadságát töltötte,mikor mi 8-an,azon veszekedtünk,hogy az illető,dugja-e a másik irodában lévő csajt?Mindenki mondta hangosan az érveit,és ellenérveit,mikor,jött az ötlet,hogy menjünk ki,szívjunk el egy cigit,igyunk meg egy kávét!Épp ballagtunk kifelé,a munkatársunk,meg kint volt egész végig a konyhában,és hallott mindent!Elköszönni,jött tőlünk,mert felmondott,talált jobb helyet!Pont a legjobbkor! :S nagyon égő volt!
2010. ápr. 15. 18:03
Pár éve nyáron a barátommal külföldre utaztunk dolgozni. Készítettünk jó pár fényképet, haza is küldtünk összetömörítve párat, hogy lássák a szülők, hogy milyen jó helyen vagyunk. Anyukám pont akkor kapta meg az e-mailt, amikor az egyik kolléganőjével beszélgetett, gondolták meg is nézik gyorsan. Kitömörítették a képeket, s igen csak meglepődtek, mert a tengerparti és szállásról készült képek helyett férfi nemi szerveket láttak. Elkerekedett szemmel nézték a képeket, anyukám kolléganője még meg is jegyezte, hogy legalább látják, hogy jól érezzük magunkat. :) Aztán mikor legközelebb beszéltünk telefonon, kiderült, hogy mi nem ezeket a képeket küldtük, hanem csak egy számítógépes vírus fertőzte meg a levelet! :) Nagyon vicces volt!
18. nana00
2010. márc. 27. 13:37
Néhány éve történt a Déli Pu.-n, hogy egy metrós biztonsági őrt erősen hátba vertem (aki jó pár kollégájával beszélgetett), mert azt hittem egy jó ismerősöm. Közben ráköszöntem hangosan, hogy: szia. Lassan, meglepetten megfordult, és kinyögte ő is, hogy szia. Az emberek körülöttünk néztek, várták a fejleményeket. Eszembe jutott, hogy ismerősöm fél éve nem is dolgozik ott. :D Ezt bevallottam. Pár órával később jöttem visszafelé, az emberke rám köszönt. Jó, hogy nem vert orrba. :D
2009. nov. 12. 12:44
Nemrég épp barátomhoz igyekeztem busszal, de átszállással kellett mennem, így, ahol átszálltunk ott várt rám a nővére, akivel jóban vagyok. A buszon mikor még egyedül voltam nagyon ideges voltam, mert sötét is volt már, meg tele olt emberekkel, akik között volt egy ksifiú is, aki kiabált...Szval alig vártam,hogy leszállhassak a buszról, és mikor felszálltunk a következő buszra, barátom nővére vette a jegyet, de én véletlenül cigivel szálltam fel, így gyorsan átverekedtem magam a tömegen és kint eldobtam a cigit, majd gyorsan vissza, alig tudtam felmenni, mert azt hitték, hogy csak tolakodok :), majd bnőm majdnem letépte a jegyet a sofőrtől véletlenül, mert már sietett volna, hogy leülhessünk...xD
2009. máj. 21. 02:02

Kb. 6 évvel ezelőtt elmentem egy ismerősöm üzletébe, aki akkor volt nekem az etalon. A nagy beszélgetés közepette vettem csak észre, hogy elszakadt a ridikülöm szára, és lóg a vállamon. Miután elhagytam az boltot, megcsúsztam a jégen, levágtam egy hatalmas piruettet. Mindezek tetejében zavaromban nyitott esernyővel szálltam fel a buszra, és így utaztam hazáig..


Életem legnagyobb égése..

2009. máj. 9. 16:02

.,..tavaly a kishúgom anyáknapi-ünnepélyén történt,hohy eszméletlenül vécéznem kellett.

nagy büszkén bementem a mosdóba

a lefügönyözött fiúvécébe

nagy nehezen kijutottam onnan.

de csak utána jött a hidegzuhany!

a fiúvécébe mentem be! :)irtó ciki volt!!!

2009. máj. 9. 14:04
:D
2009. máj. 9. 13:15

Pár évvel ezelőtt Hollandiában laktam, meglátogatott néhány napra a barátnőm. Vonattal bementünk vásárolgatni Rotterdamba. A vonaton mindenféléről beszélgettünk, majd amikor intimebb témáról kezdtünk beszélgetni (nevezetesen a férfiak péniszének méretéről) elkezdtünk suttogni. Én mondtam: Minek suttogunk? Úgysem érti senki mit beszélünk!

Ezután normál hangnemben elkezdünk beszélgetni erről a témáról, mikor a mögöttünk levő ülésről hangos röhögést hallottunk, majd odaköszönt nekünk egy magyar társaság.

Úgy égtünk, mint a rongy!!! A következő megállónál leszálltunk és megvártuk a következő vonatot. Írtó ciki volt! Azóta külföldön is óvatos vagyok.

12. sundance (válaszként erre: 10. - Dius81)
2009. máj. 9. 13:08
:DDD
11. Linda111 (válaszként erre: 10. - Dius81)
2009. máj. 9. 13:00
:DDD
10. dius81
2009. máj. 9. 12:58

egyszer az unokanővéremmel beszélgettünk egy tök semleges témáról, ő meg mondja, mondja.

Egyszer csak abbahagyja, nagy csend, majd folytatja a mondandóját a fing szóval.

szerintetek, nem pukizott egyet?


Ilyen a tudatalatti:)

2009. máj. 9. 12:53
Ez is elég ciki volt: nemrégen barátnőmmel egy szórakozóhelyen voltunk, és elmentünk WC-re. A mellékhelység ugy van megoldva, hogy egy előhelységből nyilik a férfi és a női WC is (elég hülye megoldás). Mi ott az előhelységben beszélgettünk mindenféle szerelmi ügyekről, és eszembe jutott, hogy csak nincs senki a férfi fülkében, hogy esetleg hallaná hogy miről beszélünk. Gondoltam, ellenőrzöm. Először bekopogtam, válasz nincs, majd be is nyitottam (akkor már gondoltam hogy nincs bent senki, csak ugy benyitottam),a kilincs pedig kiesett. Ezután a csörömpölésre benyitott a tulaj, kérdi: leesett? Mondom: hát ez le.... utána jutott eszembe, hogy az a férfi ajtó kilincse volt, ami leesett, és a kezemben volt, amikor bejött a tulaj, nem tudom mit gondolt, hogy mér oda akartam bemenni.... :-)
2009. máj. 9. 12:46
jó hamar felejtesz::::))))
2009. máj. 9. 12:42

jujjj fel sem hozd!!!

múlt idő!

2009. máj. 9. 12:41

az is volt most május elsején

hogy a sugarloaf zenekar lépett fel

és előtte a tóth szabit elmondtam mindenféle

buzinak.

akkor nem vettem észre azthogy ari szabi ott áll

a hátam mögött,.

a koncert után ˇˇmézes mázasan

kértem autógrammot!

5. 3f1a642000 (válaszként erre: 4. - Nicolekeg)
2009. máj. 9. 12:36
oké
4. nicolekeg (válaszként erre: 2. - 3f1a642000)
2009. máj. 9. 12:33
inkább az "arab" pasisat írd meg... Nem bántásból mondom, tényleg... Az vicces:)
3. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - Abgirl)
2009. máj. 9. 12:25
Kb 12 éves lehettem, lehívtam a barátnőmet, mondta, h mindjárt jön, én addig bementem a lépcsőházba...Mivel tudtam, h lépcsőn szokott lejönni, mert a 2.-on laktak, ezért odaálltam a lépcsú mellé, gondoltam megijesztem. Hallom a lépteket, h valaki jön lefelé, bekészültem, és mikor leért, kiugrottam egy "Huhh" kiséretében. Hát mindketten meglepődtünk, a kisfiú azért, mert nem számított rá, én meg attól, hogy jaj, ez nem a Csilla :))) De ciki volt! :)
2009. máj. 9. 12:25

pfúúú..nekem mi van...

múltkor a bárátnőjimmel németen ültünk és az angol

anyanyelvő tanár volt velünk!

és megíratta a szódogát és puskáztam azonnal befogta a puskát!

2009. máj. 9. 12:21
ha van ciki sztoritok írjátok meg!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook