Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kié a legkiállhatatlanabb anyós?-Verseny.Várom a sztorikat!:) fórum

Kié a legkiállhatatlanabb anyós?-Verseny.Várom a sztorikat!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. nov. 26. 16:23
Szerintem már nincsenek rossz anyósok,egy új generáció lépett,anyós,após sorba és talán tanultak a múlt hibáiból.
175. 3c111cc40f (válaszként erre: 173. - F303be5590)
2010. nov. 26. 16:05
igen, ezért az egy dologért viselem el, mert ő nevelte fel a férjemet. az már más kérdés, hogy hogyan...
2010. nov. 26. 14:11

Egyetlen egyszer voltam férjnél, nos az ő anyja volt az egyetlen, akinek a szívébe nem loptam bele magam, de ő mindenkit utált. Ettől függetlenül sosem bántott, mindig tisztelt.

Én az anyukák álma vágya vagyok, minden anya ilyen nőt kíván a fiának:)) Ezt onnan veszem, hogy az összes párkapcsolatomban az anyósok imádtak, mindig a pártomra álltak, ha kellett ha nem. És a mai napig szeretnek, keresnek és beszélgetnek velem és bántja őket, hogy mégsem lettem a menyük:))

2010. nov. 26. 13:12
az anyós az, aki életet adott a párodnak felnevelte őt
172. Burkuska (válaszként erre: 171. - 3c111cc40f)
2010. nov. 26. 13:07
Jesszusom....ezek után még tartod vele a kapcsolatot???
2010. nov. 26. 10:54

Hát jó kis téma, nekem is lenne hozzászólni valóm

-amikor még otthon lakott a férjem, havi 25.000 Ft-ot kellett fizetnie, de ezen felül még rendszeresen kiszámolta, hogy mennyit eszik meg és az napi szinten mennyibe kerül

Ha vett neki egy zoknit vagy pólót, elkérte az árát rögtön.

-Megműtötték és én 2 hétig náluk voltam. MInden alkalommal én főztem, mosogattam, takarítottam, bevásároltam. tálcán vittem be neki a kaját, gyümölcsöt, erre amikor hazamentem, közölte a férjemmel (akkor még barátommal) hogy én semmit nem segítettem, neki kellet csinálnia mindent

-ha kiteregettem, rögtön pusmogott a férjemnek, hogy hogy teregettem

-amikor összeköltözésre került a sor, közölte hogy nem engedi hogy albérletbe menjüönk, lakjunk nála, elég nagy a háza-hát hogyne!

-esküvőbe egy fillért nem adott, egy büdös forintot sem. Elvárta a kedves lányával együtt hogy mi mindent megvegyünk, az utolsó sütőporig bevásároltunk (egyszer jött ő is velünk és kipakolta a kosaramból ami szerinte nem kell nekünk) ők elvállalták hogy megsütik a süteményeket úgy hogy mindent mi vettünk, és az esküvő másnapján elkértek ezért 15.000 Ft-ot

2010. márc. 20. 17:02
Kihaltak az anyósok vagy megjavultak?
2010. febr. 12. 19:34
Az én anyósom egy tündér, viszont én elég kiállhatatlan meny vagyok úgyhogy lassan lesz mit írnom ide :(
168. Judy24 (válaszként erre: 166. - Szilva_lé)
2010. febr. 11. 10:23
Hát nem semmi egy anyósod van. Gusztustalan egy nő lehet! Semmi esély nincs arra, hogy kitegyétek a szűrét?
167. Médy-25 (válaszként erre: 166. - Szilva_lé)
2010. febr. 10. 20:37

Jézusom! Hát nem semmi az anyósod! Ez tényleg gusztustalan! Mikor mi is ott laktunk anyóséknél,akkor hát asszem egy kezemen megtudom számolni,hogy hányszor láttam anyósomat fürdeni! Náluk sem szokás a fogmosás..de a retek annál inkább! Ő is tud igénytelen lenni! Majd még mesélek,de most mennem kell!

Jó éjt mindenkinek! :)

2010. febr. 10. 20:01

Folyt. (bocsi, hogy ilyen hosszú vagyok). Nem hiszem, hogy én lennél túl finnyás, mert az emberei tisztaság és higiénia szerintem egy alap dolog, én ebbe nevelkedtem. Bukott már le úgy is, hogy egyszer átpelenkázta a gyereket és nem vette észre, hogy én közben megérkeztem. A gyereknek szídott, hgoy az a szemét picsa anyád, stb. Mondtam neki, hogy azért ilyet nem kéne és belehazudott a szemembe, hogy ő ilyet nem mondott, pedig előtte kb. 10 mp-el hangzott el. Másoknak mutatja, hogy ő milyen minta anyuka, meg minta anyós, akik el is hiszik, mivel velünk nem beszélnek és nem élnek vele. Szörnyű. Soha nem megy el itthonról, állandóan nekünk kell még télen mínuszokban is elmenni, hogy hármasban legyünk. Párom nem igazán áll ki mellettem, azt mondja, hogy felesleges mondani, ő ilyen (mármint anyósom). Párommal azóta hihetetlenül megromlott minden téren a kapcsolatunk, már azon gondolkodtam sokszor, hogy elköltözöm a gyerekkel egy egy szobás lakásba, csak mindig visszatart az, hogy segítségem (anyagilag, stb) nincs és 75ezer forintos fizetésből ezt nem tudnám kivitelezni. :(

Lényegében a gyerek miatt megy a harc állandóan. Szólunk neki, hogy ne etesse a gyereket cukorral, csokival, mert szeretnénk ha lenne foga 5 évesen is. Főleg ne étkezés helyett (reggeli, ebéd, vacsora). Hát nem direkt megeteti... aztán megint rászólok és aztán mondja a gyereknek, hogy én adják, de anyád nem engedi. Állandóan azt csinálja, hogy azt tanítja a gyereknek, hogy ő a jó, én meg a rossz. Azt is elmondta, hogy szépen is el lehet valakit küldeni melegebb éghajlatra, amikor mondtam neki, hogy nem szeretem a kétszínűséget. Meg hogy nem kell egymást szeretnünk, tisztelni attól még lehet. Utóbbiban egyet is értek vele, bár tisztelni se nagyon tudom, mert sose nézte a fiát, hogy valamit adjon neki (tudást, lakást, örökséget). Nem a pénzről szól fenti mondatom, de hogy mondhat le valaki az örökségéről másnak a javára, ha tudja, hogy nekik semmilyük nincs, de van egy fia??? Én úgy érzem, hogy azért csinálta ezt, hogy a fiával örökre együtt maradjanak, mert két lakást nehezen lehet fenntartani. A wc-t se tudja lehúzni maga után rendesen. Sorozatba mi húzzuk le utána, meg wc-keféljük le, undorító. Tudom, hogy nem a páromon kéne kitölteni, de már érzem, hogy idegileg megyek tönkre. Külön költöznénk, csak az a baj, hogy két albérletet megint nem tudunk fizetni, nem mindegy, hogy 1x70ezer + rezsi, vagy 2x50ezer+rezsik...

Ha beteg, soha nem megy el orvoshoz, csak miután végigfertőzte a családot!

Éjszakánként jó hangosan rakja a tüzet a kandallóra, hajnalonként ha nála alszik a gyerek, akkor jó hangosan beszélget vele, hogy mi is felkeljünk. A házimunkába nem segít, csak koszol (bocsánat, el szokott mosogatni, ami után 90%-ban újra kell mosogatni mindent). Múltkor darabolta a pulykát, a véres pulykalevet belocsolta a száradó tányérok, poharak közé, aztán letagadta, majd miután mondtuk neki, hogy láttuk is és nézze is meg, azt mondta, hogy nem vette észre (na persze, amikor a pulyka nyaka a pohár tetején fennakadt).

Sexelni sem tudunk rendesen, mert attól rettegek, hogy mikor nyit ránk, mikor hallgatózik, stb. Amikor még abba az egy szobás lyukba laktak, akkor észrevettem nem egyszer, hogy leskelődik a paplan alól mikor mi megpróbáltunk szerelmeskedni. Azóta nagyon gátlásos vagyok párommal. Volt már olyan is, hogy itt ránk nyitott. A hallgatózások mindennaposak. Bocs a helyesírási hibákért, csak megint felhúztam magam. Inkább be is fejezem! Meg állandóan okoskodik a gyereknevelésünkbe is, hogy öltöztessük, hogy csináljuk, stb. Már többször ki lett osztva, hogy hagyjon már minket békén, lehet, hogy a rokonai béna szülők voltak, mi nem vagyunk azok (mert állandóan azzal dicsekszik, hogy hány rokonának szinte ő nevelte fel a gyerekét, stb). Ja, csak a sajátjával nem foglalkozott. Na, lelövöm magam, bocsi.


Csak még ezt: nyáron a medencébe nem merek lemenni fürdőruhába, mert tavaly nyáron is állandóan méregetett a szemével, azt hittem lehányom. Úgyhogy van medencénk, mégsem megyek bele.

2010. febr. 10. 19:47

Sziasztok! Az én anyósom. Nem is tudom hol kezdjem, lehet össze-vissza fogok írni (időrendben) mindent, ahogy eszembe jut és biztos, hogy utólag pótolni is fogok. :)

Egész életében albérletben élt a fiával. A rokonságban mindenhol segített, lemondott az öccse javára az örökségéről (minek is nézve a saját fiát, nehogy jusson neki valami, vagy lakást vegyenek, stb.). Kezdődik itt, hogy pipa vagyok rá. A rokonainak hordta a dolgokat, de ők 1 szoba komfort nélküli lyukban laktak inkább. Betegesen fél attól, hogy elveszíti az egyetlen fiacskáját, aki elöl titkolja, hogy ki az apja, mi lett vele, stb. Pedig szerintem joga van megtudni a fiának, no mindegy. A másik, hogy huszonéven keresztül arra szoktatta a fiát, hogy egymás előtt meztelenül járkáljanak, egymás előtt fürödtek egy lavórba, stb. Azt hittem lehányom, amikor először megláttam, hogy mi megy ott náluk. Aztán évek alatt arra már sikerült rászoktatni, hogy ne legyen meztelenül, ám a gyerekemre nincs tekintettel, 3 éve veszekszünk vele, hogy ne a gyerek előtt öltözzön át és csukja be az ajtót, ha átöltözik. Szerintetek? Szerintem dikert csinálja, mert tudja, hogy idegesít. A fiának sosem segített se tanulni (megjegyzem, hogy nagyon buta egy nő, sajnos tényleg egy totál egyszerű ember), bukásnál elküldött a fiával kb. 15 éve egy edénykészletet a tanárnőnek, hogy engedje át. Holott a tanárnő anno mondta, hogy csak vigye át a fiát, ő ingyen tanítja, mert okos a fia. Hát, négyszer bukott a suliban és nem azért, mert hülye, hanem mert senki (!!!) nem foglalkozott vele. Úgyhogy pár év után elköltözött hozzánk a fia, egyedül maradt. Megjegyzem, hogy kosz van nála, nem szeret fürödni, fogat mosni nem szokott, igénytelen. Egy kívülálló a büdös szájszagán és a kezeletlen haján kívül (fésülködni se nagyon szeret) nem látja, hoyg milyen koszos, mert ugyan a ruháit sem igazán mossa, de nem is koszolja össze. Aztán sajnos úgy hozta a sors, hogy el kellett anyuéknak adniuk a házat, így párommal és a gyerekkel albérletbe jöttünk. ITT követtem el azt a hibát, hogy mondtam páromnak, hogy mivel anyuja is albérletben lakik, nekünk meg jól jön majd a segítség, költözzünk össze! Hogy én mekkora marha voltam!!! 2 éve lakunk együtt. Két év alatt nem szokta meg (hiába veszekedtünk vele), hogy mosakodjon, ne a gyerek előtt öltözzön át, csukja be az ajtót ha öltözik, ha már ő nem mos fogat, a gyereket ne fektesse úgy le (mert szokása, hogy átmegy a gyerek este és rögtön elkezdi altatni), hogy nem mosott fogat, nem fürdött meg és nem öltözött át akár koszos utcai ruháról is. Mindenbe beleszól, hallgatózik, állandóan ott van a sarkunkban. Koszos, igénytelen, és utálom! A fiának anno mondta, hogy ne foglalkozzon már velem, talál nálam ezerszer jobb nőt is. Na, itt utáltam meg igazán! Állandóan beszél, de mivel nem mosott életében fogat, szó szerint két méterről hányingerem van a szagától és nagyon koszos a szobája, én meg csak azért sem takarítok ki nála. Abból is állandóan veszekedés volt, hogy elmentem hajnalba dolgozni (6-kor vittem a bölcsibe a gyereket), haza értem este 6 körül és minden koszban volt. Egyszer nem mosott, söpört össze, nem rakta helyére a cuccokat és meguntam, hogy minden este, ill. minden hétvégén takarításra megy el az idő, persze foglalkozzak a gyerekkel és a családdal is. Amikor dolgozott, akkor érdekes módon hajnalba kitakarítottam (söprés, felmosás, rendrakás) és amikor hazajöttem, úgy volt minden és nem kellett minden nap ezt megcsinálnom. Ja és állandóan a szájába turkál, aztán fogdossa a gyerek kajáját, meg az orrába is szokott. A legjobb, hogy semmit, szó szerint semmit nem lehet vele megbeszélni, mert mindenre megsértődik, csapkod, szídkozódik, stb.

2010. febr. 9. 21:31
Hát én csak annyit tennék hozzá hogy az én anyósom iszik és olyankor agresszív lökdös taszigál meg egy büdös szavát nem értem ilyenkor!
163. Bocianya (válaszként erre: 162. - D8181e8509)
2010. febr. 2. 10:24
jaj...remlhetöleg semmi gond nem lesz!
162. d8181e8509 (válaszként erre: 161. - Bocianya)
2010. febr. 1. 14:11
Hát úgy nézz ki nem:(Holnap vissza kell mennem,találtak valamit:(
161. Bocianya (válaszként erre: 159. - D8181e8509)
2010. febr. 1. 12:53

Kiváncsian várjuk az eredményt?

én drukkolok...

160. Judy24
2010. febr. 1. 12:50

Húú lányok nem irigyellek titeket. Rengetegszer szidtam az anyósomat, de itt jó pár sztori van ami jócskán felülübereli az ő tetteit. Hát nem irigyelek érte senkit. Eddig én még nem találkoztam normális anyóssal. Remélem azért létezik.

de ilyen fórumot lehetne írni az apósról. Na az hasonlít inkább nálunk ezekhez az anyósokhoz, na meg az ő felesége.

De a sógornőm se semmi.

Tényleg nincs ilyen fórum csak más családtagról? Szívesen olvasnám.

2010. jan. 31. 21:00
Na csajok kinek,hogy telt a hétvégéje?Holnap kiderül az én hárpia anyósomnak lesz e unokája:)
158. giga455 (válaszként erre: 157. - 9ecad317d3)
2010. jan. 31. 17:24

pfffffffff nem normális :S

Elképzelem szegény kisgyereket mi lesz belőle...

157. 9ecad317d3 (válaszként erre: 156. - 38c2e3aecc)
2010. jan. 31. 15:42
igen, féltékenység... hálisten van egy kisfia is, azóta rajta éli ki...eteti meg ilyenek... iskolás...
156. 38c2e3aecc (válaszként erre: 155. - 9ecad317d3)
2010. jan. 31. 15:06
Te jó ég!De miért????Miért féltékenyek a fiukra?????jajj ez fáj!!
155. 9ecad317d3 (válaszként erre: 152. - 38c2e3aecc)
2010. jan. 31. 14:48
erről a benyitásról az jutott eszembe, hogy amikor még náluk laktunk (fél évig kb), minden este hozta be a tisza ruhát ugye a szekrénybe (zoknikat egyesével kb, szóval százszor is bejött). hogy a fenébe akartak így kisunokát?? mert ugye azzal már cseszegetett minket...
2010. jan. 30. 21:01
Hehe ez jo vicc éppen most hivtam a párom hogy mekkora 1 nagy....ma dolgozott... én és a gyerek lapátoltuk a havat és nem tudott beálni az autoval.. 2 lapátolt.. aztán bement a lakásba,,most hogy a párja jön a melobol kiment támasztani a lapátot mintha ö lapátolt volna el mindent és hogy én nem is csináltam ma egész nap semmit,,,
2010. jan. 30. 20:57
Úgy látszik hétvégén aranyosak az anyósok.-)
2010. jan. 30. 07:28

az én anyósom egy éven át úgy jött hozzánk hogy egyszer csak bent volt az ajtón, mert a kaput nappal nem zárjuk.Hálát adtam a sorsnak, hogy nem rosszkor nyitott ránk.hogy lehet valaki ennyire tudatlan?szokott levelet írni, mert többször várja hogy menjünk, mint ahányszor megyünk.Kiteszi a levelet hogy el tudjuk olvasni.Egyszer azt írta nekem-nem tudom miért voltál a múltkor velem olyan unott még a gyereked iránt is unott voltál, biztos azért mert nem vagyok egy szép látvána, mert nekem nincs időm a cicomára.Arra célzott, hogy nekem van, mikor a kisgyerek mellett örülök, ha megfürdök és ezt ő is tudja, csak elképzeli, hogy nekem miylen jó és IRÍGY!!!!!!Meg.remélem meleg van nálatok, fűtötök rendesen a kicsire?Mondom igen.Erre ő:elég ha én fázom.Hát nehogy már lelkiismeretfurdalásom legyen, mert nem hajlandó begyújtani én meg nem vagyok hajlandó megfagyni a kisgyerekkel.Szóval semmi nem jó.Ha meleg van akkor az a baj, ha hideg van akkor az a baj.Azt mondja nekem milyen könnyű, hisz hárman vagyunk a kisgyerekre.Elmondom mi ez a három:én, a 11 éves lányom és a férjem.Ti biztos tudjátok hogy egy férj olyan mint egy gyerek, főzni kell neki, mosni rá, elpakolni utána, takarítani utána, mosogatni utána és hagyni aludni, ha fáradt.11 éves lánnyal tanulni kell, nem lehet még rábízni egy kisbabát és folyton felébreszti a zörgásável, ha véletlen elalszik a pici, meg bevadítja a játékokkal.és őt is el kell látni, foglalkozni kell vele.Szóval egyedül vagyok 3 embere, ő ezt meg úgy fogta fel, hogy milyen jó nekem, mennyi segítségem van a picihez.nem értem.

ja és ha a nagylányom az exemnél van 2 hetente hétvégén akkor majd megőrül a tudattól, hogy mi esetleg sexelünk.Elárulja magát, ahogy kérdezi, hol van a lány-talán az apjánál?és forgatja a szemét.Egyszer elmentünk kettesben a férjemmel felszedni a krumplit.A gyereket ott hagytuk nála 2 órahosszára.Nagylányom mondta, hogy folyamatosan minket szapult, hogy mit csinálunk ennyi ideig.Szerencsétlen azt hitte, hogy dugni megyünk, csak mikor meglátta a több mázsa krumlit akkor nyugodott le.elhiszitek nekem, hogy mennire féltékeny, mert fiatalabb vagyok, soványabb és szebb?Hogy tényleg amit írtam ár direkt szakadtan és eltakarva mindenem úgy megyek hozzá, nehogy forgassa a szemét?Mindenkit elüldözött a fia mellől 40 éven át, engem is titokban vett feleségül.

151. giga455 (válaszként erre: 149. - 9ecad317d3)
2010. jan. 29. 19:22
hűűű ezt apám anyja csinálta mindig. Vasárnap negyed 1-kor nyomja a csengőt mint állat: otthon vagytok?? neeeem csak a macskák felvették a kaputelefont... basszus...
2010. jan. 29. 19:09

az egy hónapos gyerekem elringatja és elaltatja, amikor mondom neki, hogy mindjárt fürdés lesz, meg szopi. amikor alszik a gyerek, akkor addig b___gatják (már bocsánat) amíg csak felkel szerencsétlen....


jajj, most 10 év bosszúsága fog belőlem itt kidőlni, hogy rátaláltam erre a fórumra:DDD

2010. jan. 29. 19:07
szerintem illik odatelefonálni előtte, ha valaki meglátogat valakit, még akkor is, ha az illető a saját anyja vagy anyósa. na anyósom ide is telefonál:"5 perc múlva ottvagyok". de már sajnos bejött, amivel vicceődtünk ezután: "otthonvagytok? ja, mert akkor nem működik a csengő? itt nyomom..." :S
148. d8181e8509 (válaszként erre: 147. - Médy-25)
2010. jan. 29. 17:41
Igen lányok ez nem normális,de eddig senki nem hitt nekem!
2010. jan. 29. 14:26

Sziasztok! Hát már rég jártam itt,de ahogy vissza olvastam..hát nem semmi! Akkor az én anyósom még isteni :s! Pedig aztán az sem semmi sokszor! :) De azért itt most olvastam durvább dolgokat! Hát én nem is tudom,hogy mit csinálnék...kikészülnék az tuti!


Zsebes: Hát szerintem sem normális a te anyósod..ha már az orvos sem veszi fel neki a telót...:D..akkor ki az aki bírja vele?! :D A fürdős az nagyon kemény..:D..bakker...! Tényleg beteg..ez borzasztó..elhiszem,hogy lehűltél hirtelen..! Mért nem mutattál te is neki egy-két technikát..hogy meglepődött volna :D :D! Jujj...nem norma a nő! :D

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook