Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces sztorik a suliból, munkahelyről fórum

Vicces sztorik a suliból, munkahelyről (beszélgetős fórum)


14. Pandnóra (válaszként erre: 13. - Danina)
2011. okt. 21. 13:32

Nekem azért tetszett, mert nekem egy kolleganőm jutott az eszembe, aki egyszer közölte vegyük tudomásul, hogy nem lóg ki a szájából a neoncső.


A negró kivilágítását összehozta a maga módján:)).

13. danina (válaszként erre: 11. - 6ee0ffb012)
2011. okt. 21. 08:39
Meglehet.Az eset 2008-ban történt Szolnokon,Te...-ban.Azóta nem csak itt meséltem el, mi egy hónapig röhögtünk rajta...
2011. okt. 21. 08:32
Nekem volt egy munkatársnőm, aki az egyik férfi munkatársammal kavart. Tudni kell, hogy olyan 50 év körüliek voltak, és mind a kettőnek volt családja és gyereke. A munkahelyen pletykáltak róluk, azt mondták, hogy a csaj előző nap este írt egy sms-t a palinak valami hasonló szöveggel, hogy most mosom a macskámat gyere. Ezen jót röhögtünk, de a poén nem ez volt, hanem amikor reggel áthívott a csaj, hogy nézzem már meg mi lett a mobiljával, mert tegnap beleejtette a kádba és azóta nem működik.
11. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 3. - Danina)
2011. okt. 21. 07:28
Ez tényleg aranyos,de amúgy egy nagyon-nagyon régi vicc,sok éve kering már a neten is :)))
2011. okt. 21. 07:16

Gimiben énekóra,felelés,de nem az énekteremben(ahol egy hatalmas,zárt tanári asztal van,hanem egy másikban,ahol a tanár egy dobogón ül,egy egyszerű,alul nyitott asztal mögött).

Zajlik a felelés,dögunalom,egyszer csak látjuk,hogy a tanár üdvözült mosolya,miközben a felelőt hallgatja,minek köszönhető: az asztal alatt gyúrmázta a férfiasságát:D

(ez nem volt egy megszokott látvány 20 éve..nem ezzel volt tele a net,és a fejünk :D) Feltartóztathatatlanul nevetni kezdtünk a 2 padszomszédommal.Ő bedühödött,kérdezte,min nevetünk..ÖÖÖ..hát..izé...nem mondtunk semmit csak fuldokoltunk tovább..kaptunk érte szaktanárit:)

2011. okt. 21. 06:30
És egy másik ugyanitt: Az érettségin kicsit hátrányos helyzetbe indultam, mert utált a magyar tanár és ha kellett ha nem rossz jegyet kaptam. Az érettségin viszont nem volt gond, mert egy másik tanárnál vizsgáztam, így sikerült, de az érettségi bizonyítványomat az utálatos tanár adta át, így amikor én jöttem, akkor negédes mosoly kíséretével átnyújtotta a bizimet és közölte, hogy látod neked is sikerült valahogy és puszira nyújtotta az arcát. Én átvettem a bizit, látványosan hátraléptem és közöltem vele, hogy nem vagyunk ám ekkora barátok. Az igazgató elfordult és úgy mosolygott, a tanulók pedig hahotáztak:)
2011. okt. 21. 06:25
Kihívtak a táblához megoldani egy feladatot, de én nagyon utáltam letörölni a táblát a koszos szivaccsal, így amikor meghallottam a nevemet és megláttam, hogy a táblára van írva, dühöngve kimentem, megfogtam a koszos szivacsot és egy laza mozdulattal letöröltem a táblát. Ahogy végeztem vele rájöttem, hogy a táblán csak az a feladat volt, amit nekem kellett volna megoldanom...mindenki rajtam röhögött, még a tanár is...és persze a feladat megoldását nem úsztam meg, mert a tanár újra felírta a táblára.
7. 04e95f637a (válaszként erre: 6. - E28c748947)
2011. okt. 20. 23:14
:DDDD
2011. okt. 20. 23:11
Emlékszem egyszer alsós tagozatos ált isk koromban valami hihetetlen hasgörcs jött rám és bár nem szerettem a suli retyit, mennem kellett.Ezzel még nem is lett volna bajom, de mikor végeztem vettem észre, hogy ott ahol ülök, elfogyott a wc papír.Észrevétlenül át kellett osonnom egy másik fülkébe, mire visszaértem, hát ültek a helyemen....Gondolhatod
5. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Danina)
2011. okt. 20. 22:32
Ez jó:)
4. Pandnóra (válaszként erre: 3. - Danina)
2011. okt. 20. 18:05
ez nagyon:))))))
2011. okt. 20. 17:46

Szintén munkahelyes:

Dohányzóban viccelődtek a kollégáim Renin,egyik kis szőke tanulólányon,aki valamit félremagyarázott.Jöttek a szőke nős beszólások,mire Renike felháborodva kifakadt:-Lehet,hogy kívül szőke vagyok,de belül sötét!!

Nem kell a többit részleteznem...

2011. okt. 20. 17:40

Nekem inkább munkahelyes története(i)m van,de az nem volt olyan vicces!


Egyik nap önfeledten vihogunk a főnökömmel,egy nekem célzott poénnal a végén,azt vágtam rá röhögve,hogy:de bu*i vagy!Hát ööö,ráfagyott az arcomra a vigyor,az övére is,aztán elröhögtük magunkat,és bocsánatot kértem!Nem tudom,hogy sikerült,sosem mondok ilyet!szántam bántam :)))

2011. okt. 20. 16:01

Gondolom mindenkinek akad pár vicces sztorija az iskolából,egyet én is írok.

Általánosban történt meg ez az eset,matekból írtunk volna.Senki se tanult a dolgozatra jóformán,ezért mindenki azon gondolkodott,hogy úszhatnánk meg,páran be se jöttek,fiúk meg kieszelték,hogy beletörik a kulcsot az ajtóba,beltörték,se ki,se be nem tudott jönni senki.Jött a tanárunk,kiabált,hogy miért nem lehet bemenni az osztályba,hívta a gondnokot,ő megcsinálta a kilincset,bejött a tanár nagyon mérgesen,és 10 perc alatt írtuk meg az írásbelit.

Ha van nektek is hasonló sztoritok,írjátok meg

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook